Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2. - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-25, 07:15   #1681
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
ale nie chodzi właśnie o jedną prośbę a o całokształt. gdyby ona czasem sama za coś płaciła, a czasem poprosiła o kupno biletów, to luz (moim zdaniem). ale w tym przypadku nie chciała mu się odwdzięczyć i kupić nawet tanich biletów do ZOO.


generalnie to tak trochę żenada rządzić się cudzymi pieniędzmi, nawet jeśli ma to być kilka zł.
A, no to ok.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 09:12   #1682
lonnie50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Nie ma nic złego, tylko ja na przykład w związku miałam tak, że czasem mówiłam chłopakowi, żeby coś kupił, a czasem ja szłam kupić. Ale dziewczyna miała podejście takie, że należy się jej, bo jest kobietą. A do zoo nie wzięła nawet żadnych pieniędzy, od razu założyła, że on ma zapłacić. I nie widziałabym też za bardzo niczego złego, gdyby nie opowiadał, że takich sytuacji było dużo. Poszli do restauracji, zamówisz to? Idą do baru ze znajomymi, kupisz mi drinka? Idą do sklepu, weźmiesz dla mnie to? Zawieziesz mnie?
lonnie50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 09:25   #1683
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
Nie ma nic złego, tylko ja na przykład w związku miałam tak, że czasem mówiłam chłopakowi, żeby coś kupił, a czasem ja szłam kupić. Ale dziewczyna miała podejście takie, że należy się jej, bo jest kobietą. A do zoo nie wzięła nawet żadnych pieniędzy, od razu założyła, że on ma zapłacić. I nie widziałabym też za bardzo niczego złego, gdyby nie opowiadał, że takich sytuacji było dużo. Poszli do restauracji, zamówisz to? Idą do baru ze znajomymi, kupisz mi drinka? Idą do sklepu, weźmiesz dla mnie to? Zawieziesz mnie?
Czyli wszystko znasz z jego relacji?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 09:40   #1684
lonnie50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

tak
lonnie50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 09:42   #1685
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
A, bo to było do całej mojej wiadomości? To przepraszam, nie zajarzyłam coś.
Yup. Luzik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:28   #1686
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
tak
to poczekaj aż kiedyś usłyszysz, co o Tobie opowiada Twój były
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 10:31   #1687
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

cały ten wątek to są opowieści o byłych (w przeważającej większości).
motyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 10:37   #1688
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
cały ten wątek to są opowieści o byłych (w przeważającej większości).
I pewnie w większości z drugiej, trzeciej ręki. Wiem.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:10   #1689
lonnie50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Nie opowiadał tego jako były. To mój bardzo bliski przyjaciel i opowiedział mi to jeszcze podczas trwania związku, kiedy myślał nad rozstaniem, dlatego wątpię, żeby to zmyślał. Przecież dziewczyny też pisały o byłych facetach swoich koleżanek.
lonnie50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:25   #1690
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
Nie opowiadał tego jako były. To mój bardzo bliski przyjaciel i opowiedział mi to jeszcze podczas trwania związku, kiedy myślał nad rozstaniem, dlatego wątpię, żeby to zmyślał. Przecież dziewczyny też pisały o byłych facetach swoich koleżanek.
To jak mu nie pasowal zwiazek, nie pasowlo postawic drinka czy cos kupic swojej kobiecie, to po kiego walka z nia byl?

I naprawde, tak mu ciążyl drink, ciuch itp? Dodatkowo nawijal jak mu zle swojej "kolezance" i jaka ta jego kobieta jest okropna. Prawdziwy wzor cnót, wrazliwiec, marzenie kobiety, aby o jej zyciu i sprawach wiedzialo pol osiedla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:32   #1691
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
Nie opowiadał tego jako były. To mój bardzo bliski przyjaciel i opowiedział mi to jeszcze podczas trwania związku, kiedy myślał nad rozstaniem, dlatego wątpię, żeby to zmyślał. Przecież dziewczyny też pisały o byłych facetach swoich koleżanek.
Przecież wiem, że Ty w to wierzysz. Nigdzie temu nie zaprzeczyłam.
Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
To jak mu nie pasowal zwiazek, nie pasowlo postawic drinka czy cos kupic swojej kobiecie, to po kiego walka z nia byl?

I naprawde, tak mu ciążyl drink, ciuch itp? Dodatkowo nawijal jak mu zle swojej "kolezance" i jaka ta jego kobieta jest okropna. Prawdziwy wzor cnót, wrazliwiec, marzenie kobiety, aby o jej zyciu i sprawach wiedzialo pol osiedla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie. Niektórzy chyba lubią coś komuś dać albo zrobić tylko po to, żeby w zamian mieć przyjemność opowiadania, jaka niewdzięczna ta osoba jest, a jacy oni biedni i wykorzystywani. Całkiem opłacalna transakcja.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 11:37   #1692
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
Nie opowiadał tego jako były. To mój bardzo bliski przyjaciel i opowiedział mi to jeszcze podczas trwania związku, kiedy myślał nad rozstaniem, dlatego wątpię, żeby to zmyślał. Przecież dziewczyny też pisały o byłych facetach swoich koleżanek.
Oh rozmowny się zaczął robić, jak chciał zerwać ojojoj, wcześniej nawet słowem się nie zająknął jaki mają układ finansowy czy coś ani nie zapytał swojej super bliskiej przyjaciółki cco o tym sądzi i czy może pogadać, tylko zaczął od najeżdżania na własną dziewczynę

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Sory, ale mój były po rozstaniu wysłał mi na maila tabelkę z excela, gdzie były uwzględnione poniesione na mnie wydatki, w tym papryka na leczo. Była między nami duża różnica wieku, on już dawno zarabiał, ja zaczynałam studia i NIGDY nie dał mi do zrozumienia, ze ma problem z postawieniem mi kolacji, czy kupienia czegoś, a nawet wręcz przeciwnie, że on rozumie, że tak jest bardziej fair, że to dla niego przyjemność. Nie musze opowiadać potem jak mi koło pióra zrobił, że go wykorzystywałam, a on biedny miś

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-06-25 o 11:53
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:40   #1693
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
(...)
[/COLOR]Sory, ale mój były po rozstaniu wysłał mi na maila tabelkę z excela, gdzie były uwzględnione poniesione na mnie wydatki, w tym papryka na leczo. Była między nami duża różnica wieku, on już dawno zarabiał, ja zaczynałam studia i NIGDY nie dał mi do zrozumienia, ze ma problem z postawieniem mi kolacji, czy kupienia czegoś, a nawet wręcz przeciwnie, że on rozumie, że tak jest bardziej fair, że to dla niego przyjemność. Nie musze opowiadać potem jak mi koło pióra zrobił, że go wykorzystywałam, a on biedny miś
Jaki gentleman. Zajęty?

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
Nie opowiadał tego jako były. To mój bardzo bliski przyjaciel i opowiedział mi to jeszcze podczas trwania związku, kiedy myślał nad rozstaniem, dlatego wątpię, żeby to zmyślał. Przecież dziewczyny też pisały o byłych facetach swoich koleżanek.
Od dawna jesteście ze sobą?
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:41   #1694
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Sory, ale mój były po rozstaniu wysłał mi na maila tabelkę z excela, gdzie były uwzględnione poniesione na mnie wydatki, w tym papryka na leczo. Była między nami duża różnica wieku, on już dawno zarabiał, ja zaczynałam studia i NIGDY nie dał mi do zrozumienia, ze ma problem z postawieniem mi kolacji, czy kupienia czegoś, a nawet wręcz przeciwnie, że on rozumie, że tak jest bardziej fair, że to dla niego przyjemność. Nie musze opowiadać potem jak mi koło pióra zrobił, że go wykorzystywałam, a on biedny miś
A wyslal Ci to bo...? Liczyl na zwrot?
Czy wyslal Ci, to w nawiazaniu do jakiejs waszej rozmkwy/klotni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:42   #1695
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
A wyslal Ci to bo...? Liczyl na zwrot?
Czy wyslal Ci, to w nawiazaniu do jakiejs waszej rozmkwy/klotni?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba, żeby mi pokazać, ile na mnie stracił, bo tabelkę dostałam jak już nawet ze sobą nie rozmawialiśmy, poza sporadycznymi smsami gdzie podrzucić zostawione rzeczy. Chociaż w tabelce była też naprawa mojego sprzętu, za to oddałam, za paprykę nie

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-06-25 o 11:44
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:44   #1696
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Chyba, żeby mi pokazać, ile na mnie stracił, bo tabelkę dostałam jak już nawet ze sobą nie rozmawialiśmy, poza sporadycznymi smsami gdzie podrzucić zostawione rzeczy
No i? Widac wiedzial ze juz Cie stracil to postanowil zrobic na zlosc, uderzyc by Cie zabolalo. Udalo mu się, bo wspominasz o tym z wyrzutem. Kazda inna osoba by sie smiala z takich wyliczen i szybko o tym zapomniala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:47   #1697
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jaki gentleman. Zajęty? [COLOR="Silver"]
Z tego co się orientuję, ZNOWU do wzięcia

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:46 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
No i? Widac wiedzial ze juz Cie stracil to postanowil zrobic na zlosc, uderzyc by Cie zabolalo. Udalo mu się, bo wspominasz o tym z wyrzutem. Kazda inna osoba by sie smiala z takich wyliczen i szybko o tym zapomniala.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Co no i? Pytasz, to ci odpowiadam.
Właśnie to robię, śmieje się i nawiązuje do postów innej użytkowniczki, gdyby nie ta wymiana, nawet by mi się to nie przypomniało. Nie siedzę i nie rozkiminiam tego po prawie 10 latach, traktuje to w kategoriach anegdoty.
W ustach tego pana zostałam wykorzytującą małolatką tak jak pewnie 3/4 byłych z tego wątku, o których opowiadają "przyjaciele" i "obecni teżeci", dziwne, zę akurat języki im się rozwiązują już po rozstaniu albo zaraz przed, a w trakcie trwania związku mało by kwiatów pod nogi nie sypali i nie zapewniali ile mogli, jaka to dla nich przyjemność

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-06-25 o 12:03
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:48   #1698
lonnie50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

No nie wiem, może tak być, mógł być głupi i sam się dawać, przecież go nie bronię. Chciałam raczej powiedzieć, że dobrze się znamy i raczej jak już zaczął mieć tego dość chciał się komuś wygadać. Zresztą nie najeżdżam tylko na tę dziewczynę, bo wiadomo, że każdy ma mózg i głos, żeby się odzywać i odmawiać ;d
lonnie50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 11:58   #1699
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
No nie wiem, może tak być, mógł być głupi i sam się dawać, przecież go nie bronię. Chciałam raczej powiedzieć, że dobrze się znamy i raczej jak już zaczął mieć tego dość chciał się komuś wygadać. Zresztą nie najeżdżam tylko na tę dziewczynę, bo wiadomo, że każdy ma mózg i głos, żeby się odzywać i odmawiać ;d
no gdzieżby znowu

---------- Dopisano o 10:58 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
No nie wiem, może tak być, mógł być głupi i sam się dawać, przecież go nie bronię. Chciałam raczej powiedzieć, że dobrze się znamy i raczej jak już zaczął mieć tego dość chciał się komuś wygadać. Zresztą nie najeżdżam tylko na tę dziewczynę, bo wiadomo, że każdy ma mózg i głos, żeby się odzywać i odmawiać ;d
I błagam, nie się dawać, tylko mógł CHCIEĆ. Po prostu. To świadczy, jak wcale po tej dziewczynie nie jeździsz

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-06-25 o 11:55
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-25, 12:01   #1700
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez lonnie50 Pokaż wiadomość
No nie wiem, może tak być, mógł być głupi i sam się dawać, przecież go nie bronię. Chciałam raczej powiedzieć, że dobrze się znamy i raczej jak już zaczął mieć tego dość chciał się komuś wygadać. Zresztą nie najeżdżam tylko na tę dziewczynę, bo wiadomo, że każdy ma mózg i głos, żeby się odzywać i odmawiać ;d
Z tego co wiem to nikt mu pistoletu przy głowie nie trzymał o zwyczajnie mógł odmówić. Ale wolał kupować.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A Prime przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:07   #1701
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
To jak mu nie pasowal zwiazek, nie pasowlo postawic drinka czy cos kupic swojej kobiecie, to po kiego walka z nia byl?

I naprawde, tak mu ciążyl drink, ciuch itp? Dodatkowo nawijal jak mu zle swojej "kolezance" i jaka ta jego kobieta jest okropna. Prawdziwy wzor cnót, wrazliwiec, marzenie kobiety, aby o jej zyciu i sprawach wiedzialo pol osiedla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam komentuję dziewczynę, facet - jak widać - bardzo długo jej kupował.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:12   #1702
lonnie50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

O to chodzi, że właśnie odmawiał, a kiedy odmawiał były ponoć kłótnie, że nie powinien odmawiać.
A to "dawał się" to taki tylko głupi zwrot, który rzuciłam sobie tak o i nie miał mieć chamskiego wydźwięku. Sama przecież napisałam, że na początku CHYBA imponowało mu to, że mógł kupić swojej dziewczynie jakieś tam rzeczy, a potem zaczęło mu to przeszkadzać, co komunikował i przestał się na to zgadzać, ale spotykał się z takimi tekstami, jak np "rodzice to... a ty nie" i prowadziło to do sprzeczek. I oczywiście, że nikt go nie zmuszał, bo na początku sam chciał, ale potem jednak nie, a dziewczynie ponoć zaczęło bardzo przeszkadzać, że już nie.
lonnie50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:15   #1703
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Jak na super bliską przyjaciółkę, bardzo dużo się jedynie domyślasz
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:25   #1704
lonnie50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

a w którym momencie tak dużo się domyślam? 1 rzecz, że chyba mu to imponowało?
lonnie50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:42   #1705
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Lol. Laski opisują skąpych facetów, wieszanie psów na kolesiach. Opisywana jest skąpa laska, wieszanie psów na facecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:46   #1706
lonnie50
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 57
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

No dokładnie. Wiadomo, że jeżeli to było dla niego coś złego, to mógł odmawiać. Na początku z własnej woli płacił, ale potem przestało mu takie coś odpowiadać więc to zakomunikował, normalne. A potem zachowanie dziewczyny już nie było w porządku, bo oczekiwała czegoś dalej mimo, że on już nie chciał. Zresztą przecież dużo tutaj historii "zasłyszanych od kogoś" i w każdej sytuacji można powiedzieć, że może to nieprawda i to jest jednostronna opinia.
lonnie50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:46   #1707
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Lol. Laski opisują skąpych facetów, wieszanie psów na kolesiach. Opisywana jest skąpa laska, wieszanie psów na facecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
co nie.
wątek o sknerach dla beki jakby laski zapomniały, panie foch że jak można komuś obrabiać dupkę ku ogólnemu nabijaniu się z węża w kieszeni . ;p
Cytat:
Co no i? Pytasz, to ci odpowiadam.
Właśnie to robię, śmieje się i nawiązuje do postów innej użytkowniczki, gdyby nie ta wymiana, nawet by mi się to nie przypomniało. Nie siedzę i nie rozkiminiam tego po prawie 10 latach, traktuje to w kategoriach anegdoty.
W ustach tego pana zostałam wykorzytującą małolatką tak jak pewnie 3/4 byłych z tego wątku, o których opowiadają "przyjaciele" i "obecni teżeci", dziwne, zę akurat języki im się rozwiązują już po rozstaniu albo zaraz przed, a w trakcie trwania związku mało by kwiatów pod nogi nie sypali i nie zapewniali ile mogli, jaka to dla nich przyjemność
Trzeba się było rewanżować i mniej radośnie przytulać prezenty bo jak ktoś cię sponsoruje i funduje ci zachcianki to z reguły jest tego świadomy ile na ciebie wydaje. Najprostsze relacje są wtedy gdy jedno od drugiego nie zależy ale to wymaga kupienia sobie papryki do lecza a nie wiecznie na krzywca u kogoś bo przecież on tak lubi.
Ogólnie po co psujecie wątek o skąpcach? Retoryczne.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:48   #1708
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość


Trzeba się było rewanżować i mniej radośnie przytulać prezenty bo jak ktoś cię sponsoruje i funduje ci zachcianki to z reguły jest tego świadomy ile na ciebie wydaje. Najprostsze relacje są wtedy gdy jedno od drugiego nie zależy ale to wymaga kupienia sobie papryki do lecza a nie wiecznie na krzywca u kogoś bo przecież on tak lubi.
Ogólnie po co psujecie wątek o skąpcach? Retoryczne.
Uwierz lub nie, ale rewanżowałam się na tyle, na ile mogła 19 latka ze studenckim budżetem, często samemu sobie odmawiajac. "Idę do sklepu, co kupić na obiad " "paprykę, zrobię leczo" -> SIEDZENIE U KOGOŚ NA KRZYWULCA XD mogłam go za gaz podliczyć, bo to w "moim" mieszkaniu było, nie bedzie na krzywulca jadał xD A zależeć od niego nie zależałam, bo nigdy współnych pieniędzy nie mieliśmy i nie doszliśmy do etapu wspólnego mieszkania, to był ZNO

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2019-06-25 o 12:52
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:51   #1709
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Jak na super bliską przyjaciółkę, bardzo dużo się jedynie domyślasz
domyśla się, źle, rozmawia źle. Przyjaciele ze sobą rozmawiają także o intymnych szczegółach a facet na każdym etapie może powiedzieć o swojej dziewczynie że lubi wyciągać od niego kasę, może mu się to podobać lub nie nazywa wtedy rzeczy po imieniu.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Uwierz lub nie, ale rewanżowałam się na tyle, ile mogła 19 latka ze studenckim budżetem, często samemu sobie duuużo odmawiajac
ale czemu czepiasz się kogoś kto opowiada historię przyjaciela. nikt nie podaje nie wiadomo jakich szczegółów.
ludzie jak są ze sobą to rzadko kiedy są ideałami, tylko każdy ma jakieś wady, bywa że po rozstaniu ktoś coś opowiada jako anegdotkę. bywa że sobie śmiechawki ludzie robią będąc ze sobą bo mają dystans. no real no.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-25, 12:53   #1710
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Najbardziej skąpy facet-ranking:) Część 2.

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Lol. Laski opisują skąpych facetów, wieszanie psów na kolesiach. Opisywana jest skąpa laska, wieszanie psów na facecie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I niedowierzanie, bo historia z drugiej ręki.

Jakby wcześniej takich nie było.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-27 20:32:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:43.