Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3. - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-13, 16:44   #1321
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Gdzie kupujecie jakieś ciekawe bluzki ciążowe ? Chociażby zwykły t-shirt aby dobrej jakości ? Na mnie wszystkie bluzki już za krótkie, a te z dwupaku z h&m są lipnej jakości.
Grubszymi, nieprześwitującymi legginsami też nie pogardzę jeśli macie sprawdzone


Kupujecie na sam początek jakieś inhalatory i tego typu rzeczy ?

Zastanawiam się też nad nawilżaczem powietrza.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:45   #1322
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewczyny doradzcie. Wykanczamy dom i kurde. Pokupowalismy farby kilka mcy temu a teraz sama nie wiem. Chce ta ścianę gdzie stoi kallax i kanapa na butelkowa zielen. Tzn farba czeka ale sie cykam, ze będzie za ciemno. Co uwazacie?
Sorrki za balagan ale maz ma walek juz w ręce i mowi, no decyduj sie, bialy czy zielony
Ogolnie nie jest zbyt jasny ten salon w sensie nie wpada w niego szalona ilosc swiatla. Dodaje pogladowo tez reszte ścian.
No i sama nie wiem....
Obok kanapy zniknie kallax i bedzie kojec a obok dwa otwarte regały na książki. Zniknie tez zulowa komoda z alko.Screenshot_20190913-174349_Gallery.jpgScreenshot_20190913-174355_Gallery.jpgScreenshot_20190913-174401_Gallery.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:46   #1323
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie jakieś ciekawe bluzki ciążowe ? Chociażby zwykły t-shirt aby dobrej jakości ? Na mnie wszystkie bluzki już za krótkie, a te z dwupaku z h&m są lipnej jakości.
Grubszymi, nieprześwitującymi legginsami też nie pogardzę jeśli macie sprawdzone


Kupujecie na sam początek jakieś inhalatory i tego typu rzeczy ?

Zastanawiam się też nad nawilżaczem powietrza.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam leginsy z Rossmann i są całkiem ok. Co to t-shirtow się nie wypowiem.

My inhalator mamy, musimy kupić nowy nawilżacz powietrza bo nasz poprzedni wyzionął ducha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:55   #1324
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Leginsy mam z Lidla i dla mnie są bardzo wygodne. Z bluzkami nie pomogę bo sama szukam jakiś fajnych.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 16:58   #1325
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Leginsy mam z Lidla i dla mnie są bardzo wygodne. Z bluzkami nie pomogę bo sama szukam jakiś fajnych.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja znowu potrzebuję sukienki na obiad urodzinowy synka siostry i nic nie mogę znaleźć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 17:20   #1326
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Pati ja bym chyba zostawiła biały w Waszym przypadku
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 17:32   #1327
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny mamylamy mowia do dzieci po angielsku. Maja o tym jakieś tam nawet filmiki na yt.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:57 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Ivi jak spojrzałam na ta bryłę soli już poczulam sie jak w spa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to proszę kawałeczek mojego domowego spa ma tez regulacje natężenia światła
IMG_3251.jpg



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 17:35   #1328
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja mam 3 pary spodni i jeszcze legginsy zeby byly po domu jak sie chlodno zrobi.
Planuje tylko rajstopy jeszcze kupic zeby moc sukienki nosic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja kupiłam jedne leginsy, jedne spodnie i kilka sukienek, mam sporo swetrów oversizowych i dokupie rajstopy ciażowe i myśle ze dotrwam z takim zestawem


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 17:38   #1329
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja to chyba już przechodzę w tym co mam. Dostałam trochę ubrań ciążowych w spadku ale wchodzę w kilka swoich jeszcze bo zawsze wolałam luźne. Jedyne w co się mogę nie zmieścić w listopadzie to leginsy z pasem to może jeszcze z jedne dokupie. W sumie ja nie chodzę do pracy więc nie potrzebuję ładnych ciuchów a po domu to zostało mi 2,5 miesiąca to spokojnie przechodzę Zwłaszcza, że po domu śmigam w gaciach zawsze.

Za to myślę nad jakimś nawilżaczem powietrza bo ostatnio się budzę ze strasznie suchym gardłem a u nas w zimie zawsze jest masakra z kaloryferów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Z dzieckiem tez Ci się przyda, ja zamówiłam z philipsa taki
IMG_3255.jpg
W poniedziałek ma przyjść to dam znać jaki jest w praktyce


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 17:46   #1330
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie. Wykanczamy dom i kurde. Pokupowalismy farby kilka mcy temu a teraz sama nie wiem. Chce ta ścianę gdzie stoi kallax i kanapa na butelkowa zielen. Tzn farba czeka ale sie cykam, ze będzie za ciemno. Co uwazacie?
Sorrki za balagan ale maz ma walek juz w ręce i mowi, no decyduj sie, bialy czy zielony
Ogolnie nie jest zbyt jasny ten salon w sensie nie wpada w niego szalona ilosc swiatla. Dodaje pogladowo tez reszte ścian.
No i sama nie wiem....
Obok kanapy zniknie kallax i bedzie kojec a obok dwa otwarte regały na książki. Zniknie tez zulowa komoda z alko.Załącznik 7690990Załącznik 7690991Załącznik 7690992

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wydaje mi się ze faktycznie może być troszkę ciemno, nie wiem o jakiej porze dnia robiłaś te zdj i czy zwykle jest tyle światła, mniej czy więcej.
Mogę się tez mylić bo po zdjęciach ciężej stwierdzić niż na żywo


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
Leginsy mam z Lidla i dla mnie są bardzo wygodne. Z bluzkami nie pomogę bo sama szukam jakiś fajnych.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja tez mam z lidla i ogolnie sa w porządku, jedyny minus to zbyt mała rozciągliwość przeszycia u góry, mnie je ciezko przez brzuch przeciągać, ale jak już to zrobie to sa


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:07   #1331
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Ja będę miała mówić do dziecka po polsku a mój chłopak (plus dziadkowie, bracia, reszta rodziny) po czesku. Liczę się z tym, ze będzie mówić lepiej po czesku, zwłaszcza po tym, jak pójdzie do placówki. Wiec ze mną będzie terror polszczyzny

Lava - na twoim miejscu, jeśli planujesz mieszkać w UK, nie mówiłabym do dziecka po angielsku, tylko właśnie dbała o to, żeby mówiło po polsku. Pójdzie potem do przedszkola, to angielski samo złapie a pewnie poza tobą to w codziennym życiu za wiele okazji mieć nie bedzie na mówienie po polsku. Zobacz sobie Kasie z kanału fifty na pół - mieszka od urodzenia w USA, ale w domu mówili po polsku, jeździła do PL na wakacje a i tak angielski jest jej pierwszym językiem.

Jeśli chodzi o inne przypadki - ja bym się bała trochę, ze dziecku namieszam w głowie jak będę mówić raz tak a raz inaczej. Poza tym, ze jakimiś swoimi złymi nawykami językowymi coś napsuje od początku, bo jednak jest to jezyk wyuczony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 18:30   #1332
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

No wlasnie albo moze zrobimy jasniutki szary plus listwy przysufitowe biale. Bedzie tez przytulnie ale jasno...
I cała koncepcja poszła sie gonić ....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:35   #1333
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Ja będę miała mówić do dziecka po polsku a mój chłopak (plus dziadkowie, bracia, reszta rodziny) po czesku. Liczę się z tym, ze będzie mówić lepiej po czesku, zwłaszcza po tym, jak pójdzie do placówki. Wiec ze mną będzie terror polszczyzny

Lava - na twoim miejscu, jeśli planujesz mieszkać w UK, nie mówiłabym do dziecka po angielsku, tylko właśnie dbała o to, żeby mówiło po polsku. Pójdzie potem do przedszkola, to angielski samo złapie a pewnie poza tobą to w codziennym życiu za wiele okazji mieć nie bedzie na mówienie po polsku. Zobacz sobie Kasie z kanału fifty na pół - mieszka od urodzenia w USA, ale w domu mówili po polsku, jeździła do PL na wakacje a i tak angielski jest jej pierwszym językiem.

Jeśli chodzi o inne przypadki - ja bym się bała trochę, ze dziecku namieszam w głowie jak będę mówić raz tak a raz inaczej. Poza tym, ze jakimiś swoimi złymi nawykami językowymi coś napsuje od początku, bo jednak jest to jezyk wyuczony.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Prawie wszyscy nauczyciele języków w Polsce maja wyuczony język, którego uczą wiec tym się akurat nie martwię. A jeżeli chodzi o np mówienie do dziecka przez ta powiedzmy jedna godzinę dziennie w innym języku to tak jak 1 lekcja dziennie tak ja się na ten temat zapatruje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:37   #1334
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dziewczyny a znacie moze jakis program w którym komputerowo koloruje sie sciane na dany odcien? Mi zadna appka nie dziala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 18:58   #1335
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ivi56 Pokaż wiadomość
Prawie wszyscy nauczyciele języków w Polsce maja wyuczony język, którego uczą wiec tym się akurat nie martwię. A jeżeli chodzi o np mówienie do dziecka przez ta powiedzmy jedna godzinę dziennie w innym języku to tak jak 1 lekcja dziennie tak ja się na ten temat zapatruje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Tylko właśnie zastanawiam się, ilu jest faktycznie dobrych nauczycieli :p ja studiowałam filologie, miałam zajęcia z praktycznej nauki języka z doktorami, ale poza jedna osoba tak naprawdę niewiele mnie nauczyli i dopiero za granica nauczylam się tak jak trzeba. No ale to pewnie sama znasz z praktyki?

A co do mówienia godzinę dziennie to tak trochę nie wiem - kiedy? W szkole taka lekcja to jednak trochę inna sytuacja, ale tak to trochę nie wiem - ustalić, ze zawsze po obiedzie gadamy po angielsku? W sumie napisz jak to widzisz bo ciekawi mnie to

Ja trochę widzę po moim chłopaku, który ma zrywy, ze będzie się uczył polskiego. Ale w większości wyglada to tak, ze i tak gadamy po czesku, bo tak nam się po prostu łatwiej porozumiewać i to jest naturalny jezyk naszej komunikacji. On nie musi pyska strzępić, żeby mi coś zakomunikować a jak ja do niego mówię naturalna polszczyzna (a nie uproszczona) to w sumie i tak niewiele rozumie.
ALE zupełnie co innego, jak jedziemy do PL i tam już wie, ze nie ma zmiłuj i ja za niego gęby otwierać nie będę. Myśle, ze z miesiąc by posiedział i by się nauczył porządnie gadać. Jeśli chodzi o pisanie to myśle, ze i tak jest spisany na straty :p


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 17:58 ---------- Poprzedni post napisano o 17:57 ----------

Pati kiedyś w telce widziałam reklamę chyba farb dulux ze takie coś maja. Pewnie będą tam tylko te ich kolory ale może znajdziecie jakieś podobne.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:17   #1336
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie moze jakis program w którym komputerowo koloruje sie sciane na dany odcien? Mi zadna appka nie dziala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dulux miał swego czasu taka pakę, ale chyba też stronę internetową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Dziewczyny a znacie moze jakis program w którym komputerowo koloruje sie sciane na dany odcien? Mi zadna appka nie dziala...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dulux miał swego czasu taka pakę, ale chyba też stronę internetową

Ja będę rodzić 29.11 albo 6.12. A w mikołajki dodatkowo mamy z mężem rocznicę ślubu więc ta data jak najbardziej mi leży

Byłam dziś u alergologia i takich bzdur mi nagadał, że się popłakałam w trakcie wizyty . Później go ochrzniłam, a jak zobaczył, że się nie dam zbyć, to w końcu podszedł poważnie do tematu. Co za baran 🤬 nie zmienia to faktu, że przyznał, iż nie wie co zrobić w moim przypadku, bo to wykracza poza jego kompetencje 🤦☠♀️🤷☠♀️ i tyle było z porady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:21   #1337
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

W grudniu przypada kolejny piątek 13, wtedy bym nie chciała rodzic mnie pasuje 11 albo 16 grudnia 16.12 jest terminem z USG, więc w sumie może być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:28   #1338
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Dulux miał swego czasu taka pakę, ale chyba też stronę internetową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Dulux miał swego czasu taka pakę, ale chyba też stronę internetową

Ja będę rodzić 29.11 albo 6.12. A w mikołajki dodatkowo mamy z mężem rocznicę ślubu więc ta data jak najbardziej mi leży

Byłam dziś u alergologia i takich bzdur mi nagadał, że się popłakałam w trakcie wizyty . Później go ochrzniłam, a jak zobaczył, że się nie dam zbyć, to w końcu podszedł poważnie do tematu. Co za baran 🤬 nie zmienia to faktu, że przyznał, iż nie wie co zrobić w moim przypadku, bo to wykracza poza jego kompetencje 🤦♀️🤷♀️ i tyle było z porady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To faktycznie słabo. Skoro nie wiedział co w Twoim przypadku zrobić to powinien od razu o tym powiedzieć, a nie najpierw nagadac głupot a potem się dopiero zreflektowac i przyznać się ze nie wie.
Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
W grudniu przypada kolejny piątek 13, wtedy bym nie chciała rodzic mnie pasuje 11 albo 16 grudnia 16.12 jest terminem z USG, więc w sumie może być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam mogę w piątek 13 rodzić podobno dzieci urodzone właśnie wtedy mają szczęście

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:28   #1339
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
W grudniu przypada kolejny piątek 13, wtedy bym nie chciała rodzic mnie pasuje 11 albo 16 grudnia 16.12 jest terminem z USG, więc w sumie może być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hah, moj TP czuje ze urodzę 12tego. Lubie ladne daty. L. Się urodził 17.03.17 Tymek bylby 12.12.19 obie daty fajne ;D i pamiętam jak 16.03 mowilam do kolezanki- chcialabym urodzić jutro ,byłaby ladna data ;D
Cytat:
Napisane przez rzeczozn Pokaż wiadomość
Dulux miał swego czasu taka pakę, ale chyba też stronę internetową

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Dulux miał swego czasu taka pakę, ale chyba też stronę internetową

Ja będę rodzić 29.11 albo 6.12. A w mikołajki dodatkowo mamy z mężem rocznicę ślubu więc ta data jak najbardziej mi leży

Byłam dziś u alergologia i takich bzdur mi nagadał, że się popłakałam w trakcie wizyty . Później go ochrzniłam, a jak zobaczył, że się nie dam zbyć, to w końcu podszedł poważnie do tematu. Co za baran 🤬 nie zmienia to faktu, że przyznał, iż nie wie co zrobić w moim przypadku, bo to wykracza poza jego kompetencje 🤦♀️🤷♀️ i tyle było z porady

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aplikacja niestety niedostępna w moim kraju
Co on Ci tam nagadał bidulko?
Dzis chyba jakis dzien do kitu. Ja tez wyłam 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-13, 19:39   #1340
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Heejka, ale szalejecię z postami, nie mogę Was nadrobić

U mnie dziś 27+0 więc 7 miesiąc zaczynamy

Dziewczyny, jakiej firmy polecacie rajstopy ciążowe?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 19:45   #1341
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Heejka, ale szalejecię z postami, nie mogę Was nadrobić

U mnie dziś 27+0 więc 7 miesiąc zaczynamy

Dziewczyny, jakiej firmy polecacie rajstopy ciążowe?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ooo też się chętnie dowiem to już poważny wiek ciąży u mnie w niedzielę będzie 100 dni do tp ( do wigilii 99)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 20:22   #1342
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Heejka, ale szalejecię z postami, nie mogę Was nadrobić

U mnie dziś 27+0 więc 7 miesiąc zaczynamy

Dziewczyny, jakiej firmy polecacie rajstopy ciążowe?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No rano piwko stawiałam z tejze okazji! Ja mialam z Lidla i byly oki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 20:39   #1343
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Dostałam wyniki krzywej i nie wiem czy jest ok... Norma niby 74.00-106.00, a ja mam
Na czczo 79.93
Po godzinie 126.95
Po dwóch godzinach 105.17
Ta po godzinie niby nie mieści się w normie.. Czy to wskazuję na cukrzycę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 20:48   #1344
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Zaczynamy dziś siódmy miesiąc i 28tydzien , co za emocje prosze państwa 🤣🤣🤣

Voice, Smarfetka moze jakies piwko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Dzien dobry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Czuję to w kościach. Z dnia na dzień coraz ciężej. Mój mąż mi wczoraj powiedział, że wyglądam jak betoniarka

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Dzień dobry Już coraz bliżej w listopadzie to już w ogóle będzie "panika" na wątku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojj tak, ja już odczuwam lekkie podenerwowanie.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
O losie, biedny pies i biedni Wy. Do nas wczoraj przyszedł teść z psem, z mężem sobie jakiś bimberek pili a pies latał po chałupie. Jak wróciłam do domu to czuję, ze coś smierdzi, no ale że teść jeszcze siedział to się nie odzywałam. I potem dopiero zobaczyłam rozmiar zniszczeń: osikana kanapa w dużym pokoju, dywan, szafa w korytarzu i pościel w sypialni. Myślałam, ze mu łeb ukręce.


Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Gdzie kupujecie jakieś ciekawe bluzki ciążowe ? Chociażby zwykły t-shirt aby dobrej jakości ? Na mnie wszystkie bluzki już za krótkie, a te z dwupaku z h&m są lipnej jakości.
Grubszymi, nieprześwitującymi legginsami też nie pogardzę jeśli macie sprawdzone


Kupujecie na sam początek jakieś inhalatory i tego typu rzeczy ?

Zastanawiam się też nad nawilżaczem powietrza.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Czekam na te tuniki z Lidla. Rozważam kupno online. H&M jest faktycznie strasznie dziadowski jeśli chodzi o te tshirty w dwupakach.

Przydałyby mi się jeszcze jakieś dżinsy i rajstopy ciążowe. Więcej nic nie kupuję bo mi szkoda pieniędzy. Dzisiaj w TK Maxie dorwałam super sweterek z domieszką wełny, wiskozy i kaszmiru. Nieciążowy, ale daje radę zakryć brzuszek. Tęskno wypatruję jesiennych kolekcji i ślicznych płaszczyków, w które i tak się nie zapnę, więc nawet nie podchodzę.

Cytat:
Napisane przez gosiulam185 Pokaż wiadomość
W grudniu przypada kolejny piątek 13, wtedy bym nie chciała rodzic mnie pasuje 11 albo 16 grudnia 16.12 jest terminem z USG, więc w sumie może być

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój termin. Ale ja mam przeczucie, że mi się wydłuży. Na szczęście raczej marne szanse na styczeń, bo tego bym bardzo nie chciała.

Co do nauki języków obcych - czytałam kiedyś, że to ma sens głównie wtedy kiedy uczy tego native. Malutkim dzieciom, którym kształtują się wtedy struny głosowe łatwiej jest pojąć wymowę, np. języka francuskiego. Dorosły nie jest się jej w stanie nauczyć tak perfekcyjnie jak dziecko. Natomiast co do nauki przedszkolnej, to nie ma ona większego sensu gdyż poziom się na późniejszych etapach szkolnych raczej wyrównuje, więc ten niby łatwiejszy start nie jest wcale taki oczywisty. Inaczej jest pewnie kiedy dziecko wychowują rodzice innej narodowości, albo gdy dorasta w innym kraju. Tak z grubsza. Nie jestem ekspertem oczywiście, może są jakieś badania twierdzące inaczej, ale o tym nie wiem.

Kupiłam też dzisiaj taką matę do przewijania, bo mi wpadła w oko i była tańszy niż w Ikei. Mam dylemat i tak naprawdę nie umiałam się zdecydować czy lepszy przewijak taki drewniany montowany na komodę, czy taki. Ale pomyślałam, że to posłuży i tak pewnie niezbyt długo, więc wybrałam bardziej ekonomiczną opcję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 69893455_428260001137769_4164936559818178560_n.jpg (146,6 KB, 49 załadowań)
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019

Edytowane przez voice_of_silence
Czas edycji: 2019-09-13 o 21:00
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 20:54   #1345
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość


Czuję to w kościach. Z dnia na dzień coraz ciężej. Mój mąż mi wczoraj powiedział, że wyglądam jak betoniarka



Ojj tak, ja już odczuwam lekkie podenerwowanie.







Czekam na te tuniki z Lidla. Rozważam kupno online. H&M jest faktycznie strasznie dziadowski jeśli chodzi o te tshirty w dwupakach.

Przydałyby mi się jeszcze jakieś dżinsy i rajstopy ciążowe. Więcej nic nie kupuję bo mi szkoda pieniędzy. Dzisiaj w TK Maxie dorwałam super sweterek z domieszką wełny, wiskozy i kaszmiru. Nieciążowy, ale daje radę zakryć brzuszek. Tęskno wypatruję jesiennych kolekcji i ślicznych płaszczyków, w które i tak się nie zapnę, więc nawet nie podchodzę.



Mój termin. Ale ja mam przeczucie, że mi się wydłuży. Na szczęście raczej marne szanse na styczeń, bo tego bym bardzo nie chciała.

Co do nauki języków obcych - czytałam kiedyś, że to ma sens głównie wtedy kiedy uczy tego native. Malutkim dzieciom, którym kształtują się wtedy strony głosowe łatwiej jest pojąć wymowę, np. języka francuskiego. Dorosły nie jest się jej w stanie nauczyć tak perfekcyjnie jak dziecko. Natomiast co do nauki przedszkolnej, to nie ma ona większego sensu gdyż poziom się na późniejszych etapach szkolnych raczej wyrównuje, więc ten niby łatwiejszy start nie jest wcale taki oczywisty. Inaczej jest pewnie kiedy dziecko wychowują rodzice innej narodowości, albo gdy dorasta w innym kraju. Tak z grubsza. Nie jestem ekspertem oczywiście, może są jakieś badania twierdzące inaczej, ale o tym nie wiem.

Kupiłam też dzisiaj taką matę do przewijania, bo mi wpadła w oko i była tańszy niż w Ikei. Mam dylemat i tak naprawdę nie umiałam się zdecydować czy lepszy przewijak taki drewniany montowany na komodę, czy taki. Ale pomyślałam, że to posłuży i tak pewnie niezbyt długo, więc wybrałam bardziej ekonomiczną opcję.
Bardzo fajna ona jest składana czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 21:00   #1346
voice_of_silence
Zakorzenienie
 
Avatar voice_of_silence
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 378
Dot.: Mamy grudniowe 2019 ❤ - część 3.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna ona jest składana czy nie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie, nie jest składana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham luksus. A luksus polega nie na bogactwie i ornamentach, ale na braku wulgarności.

Coco Chanel

Wyzwanie czytelnicze 2019
voice_of_silence jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 21:06   #1347
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez Mylukier Pokaż wiadomość
Dostałam wyniki krzywej i nie wiem czy jest ok... Norma niby 74.00-106.00, a ja mam
Na czczo 79.93
Po godzinie 126.95
Po dwóch godzinach 105.17
Ta po godzinie niby nie mieści się w normie.. Czy to wskazuję na cukrzycę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Normy dla ciężarnych:
Na czczo do 92
Po 1 h do 180
Po 2 h do 153

Więc Twój wynik jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 21:17   #1348
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Na wiatr i mróz ten ma rewelacyjny skład. W gemini ma dosc dobra cenę.
W zeszlym roku mielismu hipp,ale nie wiem czy od niego czy po prostu od mrozu Leon dostał rumień.

Ten z Nivea mialam dla siebie w górach ,był oki.Załącznik 7690941

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Tez baaardzo polecam ten krem z Weleda na niepogodę. Co do pozostałej części kosmetyczno - lekowej dla bobasa w zasadzie tez się zgadzam - tutaj mniej znaczy lepiej

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Tam jest boraks wiec odpada

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:10 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Aaaa, no wlasnie. To jest ta bez boraksu... zapomnialam o niej. Mialam ja tez dla L.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


No właśnie ta mas z boraksem to tormentiol a nie tormentalum. Różnica w nazwie niewielka a w rzeczywistości ogromna. Ona ze względu na brak cynku w składzie nie wysuszy tak jak np sudocrem.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 21:23   #1349
Mylukier
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 490
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Normy dla ciężarnych:
Na czczo do 92
Po 1 h do 180
Po 2 h do 153

Więc Twój wynik jest ok


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
O super!! Dziękuję Ci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mylukier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-13, 21:27   #1350
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy grudniowe 2019 - część 3.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hah, moj TP czuje ze urodzę 12tego. Lubie ladne daty. L. Się urodził 17.03.17 Tymek bylby 12.12.19 obie daty fajne ;D i pamiętam jak 16.03 mowilam do kolezanki- chcialabym urodzić jutro ,byłaby ladna data ;D Aplikacja niestety niedostępna w moim kraju
Co on Ci tam nagadał bidulko?
Dzis chyba jakis dzien do kitu. Ja tez wyłam 🤦♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Stwierdził, że nie widzi szans u mnie na odstawienie leków do porodu, a z nimi, rana po cc nie będzie się goić. On pierwszy raz słyszy o przypadku, kiedy klinika i ginekolog zgadzają się przez całą ciążę, podawać ciężarnej tak wysoką dawkę leku, którą ja przyjmuję, a on pracuje od 20 lat.. i gadka, że powinnam przyjmować najwyższą, bezpieczną, niższą niż teraz, ale nie za niską, bo choroba się ujawni.. oczywiście nie mówiąc jaka to dawka, ..Chyba sama miałabym ją sobie ustalić?? 🤬 A na koniec stwierdził, że moje wcześniejsze leczenie wyklucza odczulanie po ciąży, bo mój przypadek jest zbyt beznadziejny, żeby szczepionki miały pomóc.. na tamten moment odebrał mi jedyną szansę na podleczenie.. skąd się biorą tacy lekarze?? 🤦♀️
Cytat:
Napisane przez Smarfetka Pokaż wiadomość
Heejka, ale szalejecię z postami, nie mogę Was nadrobić

U mnie dziś 27+0 więc 7 miesiąc zaczynamy

Dziewczyny, jakiej firmy polecacie rajstopy ciążowe?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupilam ostatnio z gatty całkowicie kryjące chyba 100, czarne za 16,20 zł. Super są.

Mam tyle ubrań ciążowych, że aż wstyd. Nie wiem po co ja to nakupowałam. Spodni że 4 czy 5 par, leginsy podobnie, koszulki z 10 szt., bluzy, sukienki nawet nie zliczę niektórych rzeczy nawet raz na sobie nie miałam 🤷♀️🤦♀️ będę później wciskać po rodzinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-12 22:41:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:00.