Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-28, 13:09   #1
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638

Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)


Tak jak pisalam na naszym watku, zakladam nowy, bysmy mogly swobodnie poplotkowac

Dziewczyny! Opowiadac co u Was
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:20   #2
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

super! ja też bardzo chętnie dowiem się czegoś więcej, co tam u Was : )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 13:33   #3
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

. oj, ja tu chyba nie pasuje
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 14:30   #4
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Witojcie
Skoro to watek dla starozstaniowych, to bede pisac pod staorozstaniowym nickiem Gdybym pisala pod nickiem, same wiecie jakim , to mam nadzieje, ze bedzie pamietac ze to ja
Jakby co to poznacie mnie, tradycyjnie, po czarnym kapeluszu, badz kolorowym pieluchomajtku
Co tam u mnie? Jestem totqlnie splukana. Jutro ide na chrzciny i wydalam fortune na prezent, sukienke, nowy plaszcz bo oblesnie wygladam w starym, jak juz nowy plaszcz to tez torebka i buty. I tak cala wyplata poszla sie ***ac :/
Do tego bank mnie oszukal na 150 zl, ale nawet nie chce mi sie o tym gadac bo mnie sie zaraz cos zrobi
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 15:22   #5
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Mnie za to kochana mamusia zasponsorowała. Kupiła mi dzisiaj kurtkę na cieplejsze dni, nową torbę i bluzkę. Jeszcze chciała eleganckie buty kupić. Ona chyba chce, żebym przeszła na złą stronę mocy! Ja wolę trampki i moje adidasy z Diverse'a ;p
Poza tym smarkam od wczoraj i czuję się osłabiona. Ale się nie dam! Dzisiaj idę na piwo z Ciachem i basta!
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 18:15   #6
Gosiuch
Rozeznanie
 
Avatar Gosiuch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 867
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Oj, jak miło Was tu widzieć

Na pewno będę często zaglądać
__________________
"Pluń na wszystko, co minęło: na własną boleść i cudzą nikczemność...
Wybierz sobie jakiś cel, jakikolwiek i zacznij nowe życie(...) byleś czegoś pragnął i coś robił.
Rozumiesz?"

Lalka Bolesława Prusa


Koniec zakrętów. Wychodzę na prostą.
Gosiuch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 23:43   #7
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
. oj, ja tu chyba nie pasuje
Coo nie pasujesz? Wbijaj na poklad i plotkuj z Nami

Cytat:
Napisane przez Gosiuch Pokaż wiadomość
Oj, jak miło Was tu widzieć

Na pewno będę często zaglądać
No ja mysle, ze czesto I ze tez czesto bedziesz pisac



O Dzizu Mip przypomnialas mi ze sobie musze plaszcz kupic, gdzyz za tydzien w niedziele mam chrzest siostrzenca i chrzestna jestem oO prezentu tez nie mam Co kupilas? Moze podlapie pomysl, bo mi weny brakuje i nie wiem co wymyslic..

Jak tam sobote kochane spedzilyscie?
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 08:26   #8
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Coo nie pasujesz? Wbijaj na poklad i plotkuj z Nami



No ja mysle, ze czesto I ze tez czesto bedziesz pisac



O Dzizu Mip przypomnialas mi ze sobie musze plaszcz kupic, gdzyz za tydzien w niedziele mam chrzest siostrzenca i chrzestna jestem oO prezentu tez nie mam Co kupilas? Moze podlapie pomysl, bo mi weny brakuje i nie wiem co wymyslic..

Jak tam sobote kochane spedzilyscie?
Cieszę się
Ja od poniedziałku zaczynam żyć pełnią życia, zakupy ciuchowo-kosmetyczne i fryzjer to podstawa, dostanę małą premie w pracy i zamierzam ją wydać tylko na siebie

Wiosna idzie, cieszmy się
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 09:19   #9
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Cieszę się
Ja od poniedziałku zaczynam żyć pełnią życia, zakupy ciuchowo-kosmetyczne i fryzjer to podstawa, dostanę małą premie w pracy i zamierzam ją wydać tylko na siebie

Wiosna idzie, cieszmy się
Tylko pochwal sie zdobyczami ja jutro na solarium ide i mysle intensywnie nad zrobieniem sobie tipswo ; )

Gdzie pracujesz?

Opowiadac mi tu dziewczyny o sobie! Jeden temat nas polaczyl, to teraz trzeba sie lepiej poznac
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:34   #10
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

a co ja mogę napisać o sobię... na razie studia, studia... ; P
poza tym ze zdrowiem u mnie ostatnimi czasy kiepsko i nie zapowiada się żeby miało się polepszyć. no ale to ma być chyba bardziej pozytywny wątek, więc nie będę smęcic : P na solarium też bym się wybrała szczerze mówiąc, bo nigdy nie byłam, i ciekawa jestem jak to tam i w ogóle. : )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:40   #11
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Zgłaszam sie i ja

czokled nie wiem czy skojarzylas ze to ja Sloneczko, ale pod nowym nickiem
co studiujesz ?

Ale mozna tu pisac u eksach czy po prostu co u nas:P? Bo ja szczerze mowiac nie do konca pozbierana..

Wczoraj sie wkoncu porzadnie pouczylam i dzis tez mam zamiar!

dziuniaa zdradz jak masz na imie bo zawsze bylam ciekawa:P
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.

Edytowane przez seclusion
Czas edycji: 2009-03-29 o 12:45
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 13:06   #12
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

seclusion, szczerze mówiąc wczoraj jakoś do tego doszłam, to znaczy avatar mi się skojarzył z Twoim Słoneczkowym ; P
studiuję Wzornictwo na ASP : )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:14   #13
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
a co ja mogę napisać o sobię... na razie studia, studia... ; P
poza tym ze zdrowiem u mnie ostatnimi czasy kiepsko i nie zapowiada się żeby miało się polepszyć. no ale to ma być chyba bardziej pozytywny wątek, więc nie będę smęcic : P na solarium też bym się wybrała szczerze mówiąc, bo nigdy nie byłam, i ciekawa jestem jak to tam i w ogóle. : )

Studia studia Studia to podobno najlepszy czas w zyciu


U mnie ze zdrowiem tez kiepsko, ale daje rade

A solarium, to naprawde swietna sprawa, humor sie poprawia i w ogole chyba kazdy lubi byc brazowy A poki co na naturalne opalanie sie nie zanosi.

Jaka pogoda u Was? U mnie na podkarpaciu cieplo, chociaz nie ma slonca

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
Zgłaszam sie i ja

Ale mozna tu pisac u eksach czy po prostu co u nas:P? Bo ja szczerze mowiac nie do konca pozbierana..

Wczoraj sie wkoncu porzadnie pouczylam i dzis tez mam zamiar!

dziuniaa zdradz jak masz na imie bo zawsze bylam ciekawa:P
Piszemy tu o WSZYSTKIM, eksach, nowych facetach, szkole, zakupach itd;D Baby przeciez lubia plotkowac

Ja wczoraj nic nie tknelam:| Mialam jakis dziwny humor, nie moglam sie za nim zabrac. Ale dzis dobrze jest

Angela, milo mi

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
studiuję Wzornictwo na ASP : )
oo ciezkie studia. Slyszalam ze na ASP jest sie cholernie trudno dostac. Ja z moim antytalenciem do rysowania, malowania itp rzeczy w zyciu bym sie nie dostala
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 14:31   #14
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

dlatego jak tylko będę mogła lecę na solarium, ale sama się boje pierwszy raz, chyba kumpelę wyciągnę : P
we wrocławiu jest lekko pochmurnie ale chyba ciepło, planuję wyjść na spacer i przy okazji zakupić pistacje
a co do ASP- muszę przyznać że bardzo podoba mi się mój kierunek, ale niestety dopiero teraz jakoś to stwierdziłam, na początku poprzez zawirowania z eksem miałam do niego totalny wstręt i w ogóle nie doceniałam jaki jest fajny.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:21   #15
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cześć dziewczyny, robie trzecie podejście w tym wątku bo wizaż mi szalał

Jestem Daria, mam 25 lat i na codzień zajmuje sie obrotem nieruchomościami
Zabrzmiało jak wyznanie AA
__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 15:55   #16
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

hehe, no tak, zupełnie jak AA : )
Natalia, pierwszy rok studiów. ten majowy poranek zmienił moje życie. to wtedy pierwszy zajrzałam do... wizażu ; )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 17:37   #17
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez dziuniaa Pokaż wiadomość
Studia studia Studia to podobno najlepszy czas w zyciu


U mnie ze zdrowiem tez kiepsko, ale daje rade

A solarium, to naprawde swietna sprawa, humor sie poprawia i w ogole chyba kazdy lubi byc brazowy A poki co na naturalne opalanie sie nie zanosi.

Jaka pogoda u Was? U mnie na podkarpaciu cieplo, chociaz nie ma slonca



Piszemy tu o WSZYSTKIM, eksach, nowych facetach, szkole, zakupach itd;D Baby przeciez lubia plotkowac

Ja wczoraj nic nie tknelam:| Mialam jakis dziwny humor, nie moglam sie za nim zabrac. Ale dzis dobrze jest

Angela, milo mi
co do opalania to ja mam uczulenie na slonce;D wiec lato spedzam w fioletowym kapeluszu na glowie i filtrem wszedzie:P ale nie przeszkadza mi to jakos bo nieznosze sie opalac;p

ciekawe imie:P

ja wlasnie zajmuje sie bratem (rodzonym, ma 13 mcy!) i dlatego pisze ten post juz z 15 min bo biegam za nim po domu:P
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:09   #18
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
dlatego jak tylko będę mogła lecę na solarium, ale sama się boje pierwszy raz, chyba kumpelę wyciągnę : P
we wrocławiu jest lekko pochmurnie ale chyba ciepło, planuję wyjść na spacer i przy okazji zakupić pistacje
a co do ASP- muszę przyznać że bardzo podoba mi się mój kierunek, ale niestety dopiero teraz jakoś to stwierdziłam, na początku poprzez zawirowania z eksem miałam do niego totalny wstręt i w ogóle nie doceniałam jaki jest fajny.
Ale paskudna pogoda oO leje od wczorajszego wieczora i konca nie widac. Kocham deszcz.....

Solarium to nic strasznego Tylko polecam na poczatek isc sobie na 5-6min zebys sie nie spiekla za bardzo

Ty mialas wstret do kierunku, ja do wszystkiego co sie rusza. Ah te eksy, zabic ich to malo.

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, robie trzecie podejście w tym wątku bo wizaż mi szalał

Jestem Daria, mam 25 lat i na codzień zajmuje sie obrotem nieruchomościami
Zabrzmiało jak wyznanie AA
Do 3 razy sztuka;D

Angela, lat 19, na codzien zajmuje sie wkurzaniem ludzi, nauka do matury i obijaniem sie na wizazu xD

AA gora!

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
co do opalania to ja mam uczulenie na slonce;D wiec lato spedzam w fioletowym kapeluszu na glowie i filtrem wszedzie:P ale nie przeszkadza mi to jakos bo nieznosze sie opalac;p

ciekawe imie:P

ja wlasnie zajmuje sie bratem (rodzonym, ma 13 mcy!) i dlatego pisze ten post juz z 15 min bo biegam za nim po domu:P
Uczulenie na slonce oO Ja sobie nie wyobrazam zycia bez slonca

Imie jak imie, nie lubie go Tzn wiesz w oryginale brzmi Angelika, ale kazdy na mnie mowi Angela i w sumie 2 opcje bardziej lubie, bo Angelika mi sie kompletnie nie podoba.

Ja mam jedynie siostre, lat 28, wiec sie nia nie musze zajmowac Za to zajmuje sie jej synem, 3miesiace ma W niedziele bede go chrzcic hahaha
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 17:00   #19
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Rozkręcacie się dziewczyny, z tego co widzę Oj studia to piękna rzecz! Ostatnio się rozszalałam ;p Przed rozstaniem nie chodziłam tak często na imprezy. A teraz? Już mam zaproszenie na dwie (na ten tydzień), a to dopiero poniedziałek! Niedługo chyba mi wątroba nie wytrzyma :P
Już gdzieś pisałam, że jestem na Farmacji na UMP
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-30, 18:24   #20
Vibeska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 984
GG do Vibeska
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cześć dziewczynki
Jak Wam mija dzisiejszy dzień ?

Ja po stresach w pracy wpadłam na małe zakupy kosmetyczne, kupiłam kolejną tubę serum antycelulitowego Eveline, masło kakaowe Ziaji, lakier i piankę Welli
I w tym miesiącu ban na kosmetyki, chyba że coś nagle mi sie skończy, ale nie przewiduję tego :p

A i byłam na solarium na chwilkę, jakoś tak zapragnęłam ciepła, chociaż solarium to ja nie lubię i już mi się odechciało, nie spodobało mi się

W sobotę śmigam na imprezę z moimi dziewczynami, jestem pewna że bedzie bosko bo z nimi zawsze sie świetnie bawię.
A w niedziele chyba wyciągnęprzyjaciółkę na winko i do kina :p

Dziunia ja mam chrześniaczka
Ma 3 latka i jest słodkim blondaskiem z loczkami

Lecę sie szykować na jutro do pracy bo wieczorem jestem umówiona na pogawędki na gadulcu z przyjacielem Irlandczykiem

__________________
I'm woman in love !!!!
Vibeska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:48   #21
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

ja po chrzcinach. napisze jak wytrzezwieje :P


p.s. kupila lozeczko przenosne i srebrnego aniolka stroza
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:11   #22
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

biorę się za naukę! taki plan

snilo mi sie ze byla matura z ang. i sluchanka i nagle ktos zaczal wiercic w scianie. A ja zaczelam plakac bo nic nie slyszalam co mowia..

a mojej kolezance snilo sie ze jestem w ciazy, a mi w drugiej czesci snu ze kolega dal mi takie male buciki dla dziecka..

ale przynajmniej eksa brak w tych chorych snach:P

Lece sie kapac

nie lubie poniedzialkow

to tyle ode mnie na dzien dzisiejszy kochane nie udalo mi sie tworzyc zbyt madrego posta ale jakos jestem malo kreatywna dzis wybaczcie:P
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.

Edytowane przez seclusion
Czas edycji: 2009-03-30 o 21:14
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:50   #23
dziuniaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Nibylandia :]
Wiadomości: 638
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

[1=8c9538aac29bb5fbc2d31b2 aac28a8f9b62d5c74_6584d26 7571b8;11692873]Rozkręcacie się dziewczyny, z tego co widzę Oj studia to piękna rzecz! Ostatnio się rozszalałam ;p Przed rozstaniem nie chodziłam tak często na imprezy. A teraz? Już mam zaproszenie na dwie (na ten tydzień), a to dopiero poniedziałek! Niedługo chyba mi wątroba nie wytrzyma :P
Już gdzieś pisałam, że jestem na Farmacji na UMP [/quote]

A tam rozkrecamy I tak malo kto co pisze.. Bu ;( Ja rowniez nie chodzilam czesto na imprezy, bo nie mialam jak ani kiedy, a teraz imprezuje. No ale faceta brak, to co sobie zalowac bede?

Slyszalam poglad, ze studia to otwarta droga do alkoholizmu<lol2>

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki
Jak Wam mija dzisiejszy dzień ?

Ja po stresach w pracy wpadłam na małe zakupy kosmetyczne, kupiłam kolejną tubę serum antycelulitowego Eveline, masło kakaowe Ziaji, lakier i piankę Welli
I w tym miesiącu ban na kosmetyki, chyba że coś nagle mi sie skończy, ale nie przewiduję tego :p

A i byłam na solarium na chwilkę, jakoś tak zapragnęłam ciepła, chociaż solarium to ja nie lubię i już mi się odechciało, nie spodobało mi się

W sobotę śmigam na imprezę z moimi dziewczynami, jestem pewna że bedzie bosko bo z nimi zawsze sie świetnie bawię.
A w niedziele chyba wyciągnęprzyjaciółkę na winko i do kina :p

Dziunia ja mam chrześniaczka
Ma 3 latka i jest słodkim blondaskiem z loczkami

Lecę sie szykować na jutro do pracy bo wieczorem jestem umówiona na pogawędki na gadulcu z przyjacielem Irlandczykiem

Wczorajszy dzien byl sredni, oj sredni. A dzis jest tak piekna pogoda, ze az sie skakac chce

Bylam w szkole na 3 lekcjach, potem bylismy ze szkoly w kinie na Popieluszce, a za 2h ide spowrotem do kina na 'kochaj i tancz'<lol2>
Od jutra rekolekcje ahh

No no niezle zakupy, ja w ostatnim czasie kupilam sobie tylko simsy, zeby miec co robic po nocach

Moj chrzesniak ma brazowe oczka i ciemne wloski i zabójczo sie usmiecha;D Jak tak dalej pojdzie, to panny od niego bede musiala z kijem odganiac

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
ja po chrzcinach. napisze jak wytrzezwieje :P


p.s. kupila lozeczko przenosne i srebrnego aniolka stroza
Trzezwiej Mip szybciutko i opowiadaj:P

Tez myslalam nad przenosnym lozeczkiem, zwlaszcza ze siostra ze szwagrem sie buduja i na wakacjach beda czesto na swojej dzialce i takie cos bedzie jak znalazl dla nich. Tylko ze cholera w tej zakichanej dziurze nie ma takich bajerow

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
biorę się za naukę! taki plan

snilo mi sie ze byla matura z ang. i sluchanka i nagle ktos zaczal wiercic w scianie. A ja zaczelam plakac bo nic nie slyszalam co mowia..

a mojej kolezance snilo sie ze jestem w ciazy, a mi w drugiej czesci snu ze kolega dal mi takie male buciki dla dziecka..

ale przynajmniej eksa brak w tych chorych snach:P

Lece sie kapac

nie lubie poniedzialkow

to tyle ode mnie na dzien dzisiejszy kochane nie udalo mi sie tworzyc zbyt madrego posta ale jakos jestem malo kreatywna dzis wybaczcie:P
Poniedzialek jak kazdy inny dzien:P A sny masz boskie<lol2> Mi sie eks snil, ze jestesmy razem. Cholera mam nadzieje, ze to nie bedzie proroczy sen
dziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 19:09   #24
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Postanowiłam, że nie będę tu pisać o eksie, ale jednak napiszę to. Chyba dlatego, że chcę się pochwalić.
W piątek miałam cholernie zły dzień. Byłam wściekła, było mi smutno. Płakałam. I wtedy właśnie postanowiłam, że to ostatni raz... że się wypłaczę, i już nie będę w ogóle o nim myśleć. I od piątku tak właśnie jest... Każdą myśl o eksie odrzucam. I tak mi z tym dobrze! Pierwszy raz od dawno poczułam się tak dobrze, tak wolna. Na dodatek dziś była taka piękna pogoda...ach, chce się żyć! Ciekawe tylko jak to będzie, kiedy na niego w końcu wpadnę gdzieś na mieście, ale nie martwię się na zapas. Czuję się chyba coraz bardziej gotowa na to spotkanie, ba, chyba nawet coraz bardziej gotowa na to, żeby się z nim od czasu do czasu spotkać. Ale jeszcze nie teraz.
Fakt faktem, trochę mi namieszało to rozstanie w życiu. Nawaliłam z zapoznaniem sobie ludzi na roku, mam ciągle uraz do niektórych miejsc we Wrocławiu, kiedy przechodzę w okolicy gdzie mogę go spotkać czuję niepokój. Nie chodzę do naprawdę fajnych knajp bo kojarzą mi się z nim, mam uraz do kilku fajnych piosenek. Skasowałam konto na naszej-klasie, odcięłam się totalnie. Nie chcę faceta. Ale myślę, że to wszystko da się naprawić, po 5 miesiącach od rozstania czuję, że jest lepiej. I czuję, że będzie jeszcze lepiej, że nadchodzi wiosna. Przełomem były chyba jego urodziny w połowie marca. Wysłałam mu smsa 'Najlepszego!'. I nie poczułam się po tym wcale gorzej, gorzej bym się czuła jakbym nic nie napisała, w końcu to jego urodziny. Odpisał 'Ojej! Dziękuję! : ) : )'. I po tym smsie też wcale nie było mi gorzej, chyba nawet się uśmiechnęłam.
Jakiś czas temu stwierdziłam, że nie będę całkowicie wolna od niego dopóki nie poczuję, że nawet jak on by chciał wrócić to ja tego nie będę chciała. Ten moment jeszcze nie nastał, nie wiem kiedy nastanie i czy w ogóle, ale teraz widzę, że z tym można żyć. I nadal nie wiem, jak bym zareagowała na to, jakbym zobaczyła że ma kogoś, chyba wyjdzie w praniu. Może akurat by mi to pomogło, nie wiem. Na razie o tym nie myślę w ogóle, tylko cieszę się tym fajnym stanem jaki mnie ogarnia.
Cholernie się rozpisałam, wybaczcie najmocniej, ale po prostu musiałam to z siebie wyrzucić. I przepraszam, że tak chaotycznie. Piszcie, co tam u Was Kochane
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 14:35   #25
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

czokled ciesze sie bardzo

dzisiaj jak wyszlam ze szkoly, byla piekna pogoda, poszlam sobie do parku i czytalam tam ksiazke siedzac sobie na lawce, podjadajac biszkopty. I bylo mi naprawdę dobrze. Poczulam ze juz mi az tak bardzo nie przeszkadza to ze mam tyyyle czasu dla siebie. Przestalo mi to tak ciazyc.
Normalnie siedzielibysmy w tym parku przytulajac sie. Ale jego przeciez nie ma. Siedzialam sama, czytalam, i wcale nie bylo mi gorzej!
A pozniej na peronie spotkalam kolezankę i razem jechalysmy pociagiem do domu

Nagle poczulam ze stal mi sie strasznie obcy. Nie widzielismy sie pol roku, nie rozmawialismy 3 miesiace..

A moze w niedalekiej przyszlosci nagle zorientuje sie ze nie myslalam juz o nim od.. hmm kilku dni..? Czy to wogole mozliwe?..
Szczerze mowiac nic mnie juz nie jest w stanie zdziwic.

Coś się dziś we mnie zmieniło. To pewne.
__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 19:31   #26
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Seclusion, we mnie właśnie też się ostatnio coś zmieniło. Zrozumiałam, że on to przeszłość i wcale nie jest mi z tym źle. Pierwszy raz od rozstania tak się czuję, to cudowne, pewnie sprawka wiosny : )
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 20:57   #27
seclusion
Raczkowanie
 
Avatar seclusion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 223
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Seclusion, we mnie właśnie też się ostatnio coś zmieniło. Zrozumiałam, że on to przeszłość i wcale nie jest mi z tym źle. Pierwszy raz od rozstania tak się czuję, to cudowne, pewnie sprawka wiosny : )
mozliwe.. chociaz narazie nie bede zapeszac, moze to tylko chwilowe. Ale grunt ze jest lepiej

A co do wiosny.. to mam taki temat prezentacji maturalnej z polskiego.
A to jeden z wierszy ktory mi posluzyl do niej. Przeczytajcie bo to cos o nas trochę

Wisława Szymborska - Pożegnanie widoku


Nie mam żalu do wiosny,
że znowu nastała.
Nie obwiniam jej o to,
że spełnia jak co roku
swoje obowiązki.

Rozumiem, że mój smutek
nie wstrzyma zieleni.
Źdźbło, jeśli się zawaha,
to tylko na wietrze.

Nie sprawia mi to bólu,
że kępy olch nad wodami
znowu mają czym szumieć.

Przyjmują do wiadomości,
że - tak jakbyś żył jeszcze -
brzeg pewnego jeziora
pozostał piękny jak był.

Nie mam urazy
do widoku w widok
na olśnioną słońcem zatokę.

Potrafię sobie nawet wyobrazić,
że jacyś nie my
siedzą w tej chwili
na obalonym pniu brzozy.

Szanuję ich prawo
do szeptu, śmiechu
i szczęśliwego milczenia.

Zakładam nawet,
że łączy ich miłość
i że on obejmuje ją
żywym ramieniem.

Coś nowego ptasiego
szeleści w szuwarach.
Szczerze im życzę,
żeby usłyszeli.

Żadnej zmiany nie żądam
od przyrbrzeżnych fal,
to zwinnych. to leniwych
i nie mnie posłusznych.

Niczego nie wymagam
od toni pod lasem,
raz szmaragdowej,
raz szafirowej,
raz czarnej.

Na jedno się nie godzę.
Na swój powrót tam.
Przywilej obecności -
rezygnuję z niego.

Na tyle Cię przeżyłam
i tylko na tyle,
żeby myśleć z daleka.


__________________
Niezależność
radość życia
brak obsesji.
Dobry kontakt
zdrowy dystans
garść perspektyw.
seclusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 21:21   #28
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Cytat:
Napisane przez seclusion Pokaż wiadomość
mozliwe.. chociaz narazie nie bede zapeszac, moze to tylko chwilowe. Ale grunt ze jest lepiej

A co do wiosny.. to mam taki temat prezentacji maturalnej z polskiego.
A to jeden z wierszy ktory mi posluzyl do niej. Przeczytajcie bo to cos o nas trochę
Ja też wolę nie zapeszać, dlatego napisałam o tym tylko Wam, kumpelom jeszcze nie mówiłam o tym przełomie, bo też miałam wątpliwości czy to aby nie chwilowe. Ale teraz widzę, że chyba nie : )
Wiersz piękny, chyba jak każdy Szymborskiej. Ja bardzo lubię ten:

Milosc od pierwszego wejrzenia

Oboje sa przekonani,

ze polaczylo ich uczucie nagle. Piekna jest taka pewnosc,

ale niepewnosc jest piekniejsza.

Sadza, ze skoro nie znali sie wczesniej, nic miedy nimi nigdy sie nie dzialo.

A co na to ulice, schody, korytarze,

na ktorych mofli sie od dawn mijac?

Chcialabym ich zapytac, czy nie pamietaja -

moze w drzwiach obrotowych kiedys twarza w twarz?

jakies ,,przepraszam'' w scisku? glos ,,pomylka'' w sluchawce?

- ale znam ich odpowiedz.

Nie, nie pamietaja.

Bardzo by ich zdziwilo,

ze od dluzszego juz czasu

bawil sie nimi przypadek.

Jeszcze nie calkiem gotow zamienic sie dla nich w los, zblizal ich i oddalal,

zabiegal im droge

i tlumiac chichot

odskakiwal w bok.

Byly znaki, sygnaly,

coz z tego, ze nieczytelne.

Moze trzy lata temu

albo w zeszly wtorek

pewien listek przefrunal

z ramienia na ramie?

Bylo cos zgubionego i podniesionego. Kto wie, czy juz nie pilka

w zaroslach dziecinstwa?

Byly klamki i dzwonki,

na ktorych zawczasu

dotyk kladl sie na dotyk.

Walizki obok siebie w przechowalni. Byl moze pewnej nocy jednakowy sen, natyczmiast po zbudzeniu zamazany.

Kazdy przeciez poczatek to tylko ciag dalszy,

a ksiega zdarzen

zawsze otwarta w polowie.
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 23:24   #29
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 979
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)

Hej, hej! Co tak cicho! Ja tu zawalam wieczór oglądając dr.House'a, zamiast się uczyć na jutrzejsze koło z łaciny, a Wy co? Przy książkach? ;p Nieładnie
8c9538aac29bb5fbc2d31b2aac28a8f9b62d5c74_6584d267571b8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 08:43   #30
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Plotki i ploteczki o wszystkim i o niczym 'Starorozstaniowych Wizazanek' ;)


Ktoś mnie tu jeszcze pamięta?
Dobrze że zrobiłyście taki wątek,bo gadanie o eksie troszkę mnie dobijało, więc postanowiłam nie wspominac o nim już ani słówkiem Tak jest lepiej...
Ogólnie miałam straszny okres na uczelni... komis... wyleciała połowa mojej grupy, ukochana koleżanka:/ ja zdałam a czuje sie koszmarnie.
Do tego jestem strasznie gruba i nie mogę się zebrac do żadnego fitnessu ani niczego takiego
Może ktoś ze mną pójdzie? (wiem,jestem żałosna)
I na zakupy by mi się ktoś przydał;(;(

A z weselszych rzeczy to wiosna zawitała do krk
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:30.