Krem na naczynka - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-30, 07:18   #91
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Krem na naczynka

Cytat:
Evitko, kremiku uzywam dopiero od tygodnia (i tylko na noc), ale póki co jestem bardzo zadowolona...... Mam po zimie bardzo przesuszoną skórę, a ten krem naprawdę nieźle nawilża i odżywia skórę. Żeby powiedzieć coś o działaniu "antypajączkowym" to jest chyba jeszcze za wcześnie, ale zauważyłam, że skóra ogólnie jest jakby bardziej wypoczęta i świeża.....
bardzo mi mioło że o mnie pamietałaś
Ja dostałam próbkę sensibio ar w aptece i uzyłam tylko kilka razy na noc,bo na dzień wydawał mi sie za suchy (tak mi sie skóra przesuszyła że tłuściocha potrtzebuję ;-)

Za jakiś czas jak juz bedziesz mogła cos powiedziec o działaniu,to również bardzo prosze o relację ))

pozdruffka
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 10:08   #92
tam_taramtam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 56
Arrow krem na naczynka kontra czerwony nos

Drogie Wizażanki, mam problem z czerwonością mojego nosa. Przy każdym, najlżejszym mrozie, ba, nawet kiedy zawieje lekko zimny wiaterek, nos robi mi się czerwony. Przy mojej bladej cerze wygląda to tak, że mogłabym w czasie świąt zastępować Rudolfa.
Chcę coś z tym zrobić, dlatego planuję zażywać c-rutin (obkurcza naczynka krwionośne), myślałam też o kupnie kremu tołpy o podobnym działaniu ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36411,tolpa-huminea-rosacal-bogaty-krem-wzmacniajacy.html&next=1 )
I tutaj moje pytanie: czy są szanse, że to pomoże? I czy w ogóle można sobie od tak używać kremu na obkurczanie naczynek, czy to zaszkodzi?
tam_taramtam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 12:53   #93
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: krem na naczynka kontra czerwony nos

Cytat:
Napisane przez tam_taramtam Pokaż wiadomość
Drogie Wizażanki, mam problem z czerwonością mojego nosa. Przy każdym, najlżejszym mrozie, ba, nawet kiedy zawieje lekko zimny wiaterek, nos robi mi się czerwony. Przy mojej bladej cerze wygląda to tak, że mogłabym w czasie świąt zastępować Rudolfa.
Chcę coś z tym zrobić, dlatego planuję zażywać c-rutin (obkurcza naczynka krwionośne), myślałam też o kupnie kremu tołpy o podobnym działaniu ( https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,36411,tolpa-huminea-rosacal-bogaty-krem-wzmacniajacy.html&next=1 )
I tutaj moje pytanie: czy są szanse, że to pomoże? I czy w ogóle można sobie od tak używać kremu na obkurczanie naczynek, czy to zaszkodzi?
Nie chce sie wymadrzac ale jest duzo watkow o cerze naczynkowej. Przeczytaj sobie i wtedy bedziesz wiedziala o wiele wiecej.
Tez mam cere naczynkowa i walcze z nia dzielnie, ale kazdy krem inaczej dziala na kazda z nas wiec niekt nie da Ci gwarancji, ze akurat ten pomoze na 100%.
Wyprobowalam juz wiekszosc polecacnych i nie kazde ktorymi zachwycaly sie dziewczyny zadzialalay na mnie Musisz niestety podzialac metoda prob i bledow.
Nie ma raczej opcji zeby zeby jakis krem na naczynka Ci zaszkodzil... no chyba zeby Cie uczulil, ale to zauwazysz raczej szybko.
Zaopatrz sie w ogromne ilosci Rutinoscorbinu no i przede wszytskim pozegnaj z solarium czy tez sauna. Uwazaj na zmiany temperatury, czyli dobry krem na zime zeby ochronic twarz i na lato filtry wysokie koniecznie.
Bardzo wazna jest profilaktyka, a zaraz po niej pielegnacja rzecz jasna
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:36.