a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 10:05   #1
Mrs.Black
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Black
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 41
Talking

a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D


Jak w tytule moim celem jest zmiana wizerunku ,co za tym idzie wygladu. Czekam na wasze propozycje i sugestie ,licze zwlaszcza na make-up.(o ile jest mi w stanie pomóc).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg jaObraz 325.JPG (35,6 KB, 307 załadowań)
Mrs.Black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 10:34   #2
Lotosowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 164
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Śliczna jesteś! Za wiele bym nie zmieniałą, choć....
... przydałaby się się regulacja brwi,
... jakaś dobra odżywka na włoski, bo widzę, że masz suche i Ci się puszą. Moja propozycja dot. fryzurki, to wydłużoba i wycieniowana fryzurka (coś w stylu bombki). Zewnętrzne pasma do wysokości brody wywiniętne do wewnątrz. Wewnętrzne pasma dłuższe do linii ramion.
... co do makijażu, to widziałabym Cie w mocno podkreślonych oczach i cielistych ustach. Masz błękitne tęczowki dobrze Ci będzie w kolorach bordo, lekko rózwo bordowych (nie wiem jak nazwać ten kolor) Sephora ma taką poczwórna palete nr 04 za 25 zł. Bardzo ładnie będzie wyglądać na Twoich oczkach. W ogole ostatnio przekonałam się do kosmetyków sephory, są naprawde dobrej jakości - polecam.
Lotosowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:23   #3
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Hej, jesteś naprawde ładniutka!!tak samo uwazam ze nie musisz sie zmieniac, mam tylko drobne sugestie, propozycje- nie myslałas o grzywce? takiej dłuższej jak miała (nie wiem czy ma nadal Nicole z Pussycat Dolls?)wydaje mi się ze masz ten typ urody , fajnie bys tak wyglądała!albo asymetryczna grzywka, ale z dłuzszymi włoskami niz teraz.A makijaz- hmmm.. ja tez widze Cie w ciemniejszych oczkach i jasniejszych usteczkach (czyli błyszczyki nasze cudowne) i nie wiem czy to wina lampy w aparacie, ale nie masz za jasnego podkładu? to takie moje propozycje, mam nadzieje ze cos Ci się przyda aha, i masz piękne długie włoski, tylko faktycznie się puszą- polecam placentę, dla mnie idealna odzywka do włosów, powinna szybko pomócpozdrawiam!
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 14:30   #4
kryptonim N I N A
Przyczajenie
 
Avatar kryptonim N I N A
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

a tu zdjęcie Nicole z grzywką- co Ty na to?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nicoleee.jpg (95,1 KB, 91 załadowań)
kryptonim N I N A jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-21, 13:04   #5
Mrs.Black
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Black
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 41
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Cytat:
Napisane przez kryptonim N I N A Pokaż wiadomość
Hej, jesteś naprawde ładniutka!!tak samo uwazam ze nie musisz sie zmieniac, mam tylko drobne sugestie, propozycje- nie myslałas o grzywce? takiej dłuższej jak miała (nie wiem czy ma nadal Nicole z Pussycat Dolls?)wydaje mi się ze masz ten typ urody , fajnie bys tak wyglądała!albo asymetryczna grzywka, ale z dłuzszymi włoskami niz teraz.A makijaz- hmmm.. ja tez widze Cie w ciemniejszych oczkach i jasniejszych usteczkach (czyli błyszczyki nasze cudowne) i nie wiem czy to wina lampy w aparacie, ale nie masz za jasnego podkładu? to takie moje propozycje, mam nadzieje ze cos Ci się przyda aha, i masz piękne długie włoski, tylko faktycznie się puszą- polecam placentę, dla mnie idealna odzywka do włosów, powinna szybko pomócpozdrawiam!
heheh wlasnie mialam grzywke prosta, a teraz odrastam...
Mrs.Black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 00:02   #6
agnes-as
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 36
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

slicze oczęta
agnes-as jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 08:20   #7
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Cytat:
Napisane przez Mrs.Black Pokaż wiadomość
Jak w tytule moim celem jest zmiana wizerunku ,co za tym idzie wygladu. Czekam na wasze propozycje i sugestie ,licze zwlaszcza na make-up.(o ile jest mi w stanie pomóc).
Masz rację - meke up niewiele Ci pomoże. A to dlatego, że jesteś prześliczna. Szczerze mówiąc - nic bym nie zmianiała.

Jeżeli chcesz porad co do zmiany wyglądu, napisz, jakie konkretnie nowe wrażenie chcesz sprawiać; jaki jest cel owej zmiany wizerunku.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-22, 11:07   #8
Mrs.Black
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Black
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 41
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Ja tak wcale nie wygladam, to wina swiatla, poprostu mam obycie z aparatem i wiem jak uzyskac dosc dobry efekt nawet u takiej osoby jak ja . Zalaczam zdjecie w swietle dziennym :P. Celem mojej checi zmiany wygladu jest nuda, poprostu chce sprobowac zobaczyc sie z innej "perspektywy"
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja wiz.JPG (89,8 KB, 118 załadowań)
Mrs.Black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 11:25   #9
Selekcjonerka
Rozeznanie
 
Avatar Selekcjonerka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 956
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Cytat:
Napisane przez Mrs.Black Pokaż wiadomość
Ja tak wcale nie wygladam, to wina swiatla, poprostu mam obycie z aparatem i wiem jak uzyskac dosc dobry efekt nawet u takiej osoby jak ja . Zalaczam zdjecie w swietle dziennym :P. Celem mojej checi zmiany wygladu jest nuda, poprostu chce sprobowac zobaczyc sie z innej "perspektywy"
Oj tak - spojrzenie na siebie z innej perspektywy rzeczywiście Ci sie przyda - ciągle marudzisz.

Może sprobuj zapuścić grzywkę, a resztę włosów nieco skrócić. Koloru wciąż mi żal zmieniać.

Co do makijażu: pasowałby mi do Twoich oczu tzw. smoky eyes; widzę Cię zwłaszcza w szarym, granacie, zgaszonym turkusie i śliwce.
Masz bardzo ładny kształt oka, możesz z powodzeniem obrywować je kredką, także dolną linię rzęs. Fajnie by wyglądała kreska przeciągnięta nieco wzwyż za zewnętrzne kąciki oczu (taki "koci"; orientalny makijaż); wtedy możesz zrezygnować z cieni. Z tym, że do tego trzeba mieć wprawę, a najlepszy efekt uzyskuje się przy pomocy eyelinera.
Dla odmiany możesz też zaakcentować usta - np. odważna czerwień, ciemny brudny róż, wrzosowy. Wtedy jednakże makijaż oczu winien być delikarny - np. perłowy, srebrny, jasnofioletowy.

Ogólnie rzecz biorąc nie powinnaś wg mnie przesadzać z makijażem; należysz do osób, które same z siebie mają wyrazistą urodę, mocny makijaż często tu działa na niekorzyść.
__________________
Szanuj swoich adresatów.
Selekcjonerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 09:16   #10
Mrs.Black
Raczkowanie
 
Avatar Mrs.Black
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 41
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

Więc tak, grzywke juz mam -prosta, zmienilam tez kolor włosów, ale róznica jest nieznaczna, bardzo zblizona do naturalnego koloru(chodze jeszcze do szkoly wiec nie chce byc workiem treningowym dla nauczycieli ) Troszke sie pobawilam cieniami, tzn brudnym rózem(nienawidze różowego, ale tu mi nawet podpasowal),szarościami,z lotym,zimna zielenia, troszke fioletem, brazowa kredka i tuszem.Musze powiedziec ze jest calkiem calkiem, ale jeszcze chce poszukac gotowych makijazy podobnych oczu i wypróbowac.Z góry dziekuje za rady, licze jeszcze na wasze sugestie np.fotki, będę wdzieczna.
Mrs.Black jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-15, 19:15   #11
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: a ja, co ze mna...??:D Metamorfoza co tu zmienic tzn.wszystko tylko jak?? :D

ja bym na Twoim miejscu troszke wyraźniej zaznaczyła usta. może konturówka? a tak pozatym to ładne masz oczka. nie ma wiele do zmieniania .
Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:27.