Wstyd po spotkaniu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-22, 22:08   #1
ciasteczkowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 45

Wstyd po spotkaniu.


Witam, opiszę wam moj przypadek. Nie chodzi mi o ocenę mojego zachowania ale o rady jak zapomnieć o tym co zrobiłam. Było to głupie, że aż mi wstyd i najchętniej zapadlabym się pod ziemię.

Zostałam zaproszona na film do chłopaka. Tak wiem co było głównym powodem zaproszenia. Jednak wprost napisałam że nic z tych rzeczy on zrozumiał. W trakcie filmu wiadomo były pocalunki, dotyk ale nic więcej. Ja poprostu nie potrafię tak z każdym od razu. On to zaakceptowal. Po filmie chwilkę pogadaliśmy a potem czas bym się zbierała do domu. Pożegnaliśmy się i wyszłam. 3 dzień i cisza nawet slowa od niego czy dotarłam do domu?, hej ! czy inne . Ja wiem, on liczył na seks. A że z mojej strony nic to olał mnie totalnie. Jestem tak potwornie zła na siebie,że tam poszłam. Źle min z tym ciągle o tym myślę.
ciasteczkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 08:18   #2
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 09:03   #3
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Ale przecież nie ma tutaj żadnego powodu do wstydu... Byłaś sobą. Wiele razy zdarza się, że faceci po jakiś tam randkach milczą, ale to dobrze, tak się unika związków z nieodpowiednimi facetami.

I tak myślę, że jeszcze się odezwie.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 09:28   #4
ciasteczkowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 45
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Dziękuję zawsze odpowiedź i kilka slow otuchy. Zdaje sobie sprawę, że wogole nie powinnam tam iść. Wtedy nie miałabym sobie nic do zarzucenia a tak ciągle myślę i tym że było tak beznadziejnie , że nawet nie napisał słowa od tamtego dnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciasteczkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 09:58   #5
anonymmon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 15
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Kochana, ty nie powinnas sobie zawracac tym glowy. Pokazalas ze sie szanujesz i nie jestes taka jak inne, jezeli sie nie odzywa to daj sobie spokoj z nim. Chcial najwidoczniej tylko to jedno a ty pokazalas klase i nie ma sie czego wstydzic! Glowa do gory
anonymmon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 09:59   #6
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

W sumie to po co szłaś, skoro wiedziałaś że on chce seksu, a Ty nie chcesz? Liczyłaś że zmieni zdanie i zainteresuje się Tobą jako partnerką?
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:00   #7
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez anonymmon Pokaż wiadomość
Kochana, ty nie powinnas sobie zawracac tym glowy. Pokazalas ze sie szanujesz i nie jestes taka jak inne, jezeli sie nie odzywa to daj sobie spokoj z nim. Chcial najwidoczniej tylko to jedno a ty pokazalas klase i nie ma sie czego wstydzic! Glowa do gory
Haha. Przecież ona doskonale wiedziała po co idzie i że nic z tego nie będzie bo ona nie chce. Jeśli ktokolwiek się zachował źle, to ona a nie ten facet.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 10:14   #8
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87105987]Haha. Przecież ona doskonale wiedziała po co idzie i że nic z tego nie będzie bo ona nie chce. Jeśli ktokolwiek się zachował źle, to ona a nie ten facet.[/QUOTE]Napisała że nie chce. Mógł od razu odwołać spotkanie jeśli faktycznie tylko na to liczył.
Autorko ile się spotykaliscie? Patrzyłas na tą relację długoterminowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:20   #9
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Napisała że nie chce. Mógł od razu odwołać spotkanie jeśli faktycznie tylko na to liczył.
Autorko ile się spotykaliscie? Patrzyłas na tą relację długoterminowo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeśli zapraszasz dziewczynę na seks, ona mówi że nie chce, ale przychodzi... Faktycznie widać, że nie chce. Liczył że zmieni zdanie bo tak się zachowywała, proste.
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:22   #10
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

[1=f284c48a05423b409a451c4 db0eed2c1276616e1_6008c42 88f43f;87106055]Jeśli zapraszasz dziewczynę na seks, ona mówi że nie chce, ale przychodzi... Faktycznie widać, że nie chce. Liczył że zmieni zdanie bo tak się zachowywała, proste.[/QUOTE]Jeśli pisze że nie chce, to znaczy że nie chce. Poszła bo chciała spędzić czas z facetem. Normalny koleś by to zrozumiał, poczekał aż będzie gotowa. Albo napisał, że okej, ale w takim razie nie widzi sensu się spotykać. Dla mnie jak kobieta mówi nie to znaczy że nie. Szkoda, że tyłu facetów nie ogarnia tak prostego sygnału.
A licznie, że zmieni zdanie jest żenujące. Taki prawie wyproszony seks, mimo, że dobrze wie, że kobieta nie była gotowa.

Autorko mam jeszcze jedno pytanie - ile masz lat?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2019-08-23 o 10:26
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:25   #11
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 10:54   #12
ciasteczkowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 45
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Mam 28 lat on jest po 30. Już wystarczająco czuje się źle z tą sytuacją. Nie znamy się długo. Nie liczyłam na to ze będzie to relacja długoterminowa. Po prostu chciałam obejrzeć film w miłym towarzystwie. Prosto postawiłam sprawę i moje warunki. Tak poszłam na spotkanie ale czy oznacza moją zgodę na coś więcej pomimo tego iż inaczej było to ustaliliśmy. Nie chcę zrzucić winę na niego, bo ja po części też jestem winna. Chodzi o to, że całe to zdarzenie zaburza mi moje dzień, ciągle rozpamiętuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciasteczkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:57   #13
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowaa Pokaż wiadomość
Mam 28 lat on jest po 30. Już wystarczająco czuje się źle z tą sytuacją. Nie znamy się długo. Nie liczyłam na to ze będzie to relacja długoterminowa. Po prostu chciałam obejrzeć film w miłym towarzystwie. Prosto postawiłam sprawę i moje warunki. Tak poszłam na spotkanie ale czy oznacza moją zgodę na coś więcej pomimo tego iż inaczej było to ustaliliśmy. Nie chcę zrzucić winę na niego, bo ja po części też jestem winna. Chodzi o to, że całe to zdarzenie zaburza mi moje dzień, ciągle rozpamiętuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dla mnie to on powinien się wstydzić i dziwię się, że aż tak to przeżywasz.. Nie przejmuj się, nie zrobiłaś nic złego
Sama miałam takie sytuacje, ale rozpamiętywałam to jak byłam młodsza (18-20 lat), później po prostu doszłam do wniosku, że jeżeli facetowi nie zależy na moim towarzystwie, a na seksie, to jego problem i jego strata. I tak do tego spróbuj podejść

Ważne, że nie dałaś się "przekonać", bo późniejszy moralniak zapewne byłby okropny. Trzymaj się dalej swoich zasad i szukaj bardziej wartościowych facetów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Magmag0194
Czas edycji: 2019-08-23 o 10:58
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 10:57   #14
zabcia93
Przyczajenie
 
Avatar zabcia93
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 19
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Czy autorka pisała, że on ją zaprosił na seks? Nie, napisała, że na film, ale wyczuwała podtekst seksualny (którego mogło nie być, to inna sprawa) i powiedziała typowi, że seksów wszelakich nie będzie. Gościu gdyby chciał tylko seks to, by mógł się jakoś wymigać, wymyślić jakiś remont, chorą babcie czy coś...
zabcia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 11:13   #15
witek_o
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 25
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowaa Pokaż wiadomość
Mam 28 lat on jest po 30 ... Po prostu chciałam obejrzeć film w miłym towarzystwie.
Nie ma się co stresować, wyszło nieporozumienie i tyle. On pewnie spodziewał się po dorosłej kobiecie, że wie po co przychodzi (seks), a Ty z kolei myślałaś, że wyjaśniłaś wystarczająco jasno, na co masz ochotę (film). Film był, więc nie marudź

A że się nie odzywa. To tylko lepiej dla Ciebie. Masz wyjaśnioną sprawę, że jego nie interesowało samo miłe spędzanie czasu z Tobą. A pomyśl jakbyś się czuła, jakby po filmie był seks i mimo tego on przestałby się potem odzywać? Chyba gorzej niż teraz, prawda?
witek_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:09   #16
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Problem z tyłka.

Nie dogadaliście się co do swoich zamiarów, Ty myślałaś, że jednak on będzie chciał czegoś wiecej niż tylko seksu, on myślał, że jednak zmienisz zdanie - wiesz, czasami seks jest spontaniczny, mówisz sobie że nie chcesz, ale w chwili uniesienia robi się różne rzeczy po prostu.

Facet Ci nie podpasował, bywa, takie życie, na uj drążyć temat

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowaa Pokaż wiadomość
Mam 28 lat on jest po 30. Już wystarczająco czuje się źle z tą sytuacją. Nie znamy się długo. Nie liczyłam na to ze będzie to relacja długoterminowa. Po prostu chciałam obejrzeć film w miłym towarzystwie. Prosto postawiłam sprawę i moje warunki. Tak poszłam na spotkanie ale czy oznacza moją zgodę na coś więcej pomimo tego iż inaczej było to ustaliliśmy. Nie chcę zrzucić winę na niego, bo ja po części też jestem winna. Chodzi o to, że całe to zdarzenie zaburza mi moje dzień, ciągle rozpamiętuję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O jezu, ale przecież on uszanował Twoją zgodę.
Czy on się na Ciebie rzucił? Czy on Cię zgwałcił? Bo piszesz tak patetycznie o tej sytuacji jakby tak było.
Nie, nie chciałaś seksu to go nie było.

Poza tym jesteś nieprecyzjna: on zgodził się, że nie będzie seksu, więc dostosował się do Twoich warunków, więc nie pisz, że nie. Natomiast nie obiecywał Ci związku, więc o ile oczywiście mozna podejrzewać, ze nie odezwał się z powodu braku seksu, to tak naprawdę mógł mieć też inne powody.

Jak na 28-letnią kobietę to masz trochę śmieszne problemy, by jakiegoś nowo poznanego ruchacza rozpamiętywać na forum.

Edytowane przez Azhaar
Czas edycji: 2019-08-23 o 12:12
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:33   #17
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez Magmag0194 Pokaż wiadomość
Napisała że nie chce. Mógł od razu odwołać spotkanie jeśli faktycznie tylko na to liczył.
Autorko ile się spotykaliscie? Patrzyłas na tą relację długoterminowo?
Facet w takim przypadku nie odwoła spotkania, bo będzie liczył na to, że kobieta jednak zmieni zdanie i dojdzie do seksu.

Na przyszłość, Autorko, jeżeli facet od razu Cię zaprasza do mieszkania to jednak zrozum, że taki przypadkowy facet (poza jakimiś tam wyjątkami; i chodzi mi o randomowych gostków poznanych w barze, czy online, a nie że kogoś znasz dłużej) liczy tylko na szybką znajomość, bez pogłębiania więzi. I nieważne co powiesz, nieważne, że mu wyjaśnisz, że to nie dla Ciebie, a on dla świętego spokoju przytaknie, że "rozumie" - on zdania raczej nie zmieni i będzie po cichu liczył jednak na większe atrakcje. Z takimi po prostu nie warto tracić czasu, skoro Tobie chodzi o coś innego. Zamiast czuć wstyd, wyciągnij wnioski na przyszłość.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-08-23 o 12:35
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:52   #18
ciasteczkowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 45
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
Problem z tyłka.

Nie dogadaliście się co do swoich zamiarów, Ty myślałaś, że jednak on będzie chciał czegoś wiecej niż tylko seksu, on myślał, że jednak zmienisz zdanie - wiesz, czasami seks jest spontaniczny, mówisz sobie że nie chcesz, ale w chwili uniesienia robi się różne rzeczy po prostu.

Facet Ci nie podpasował, bywa, takie życie, na uj drążyć temat

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:01 ----------



O jezu, ale przecież on uszanował Twoją zgodę.
Czy on się na Ciebie rzucił? Czy on Cię zgwałcił? Bo piszesz tak patetycznie o tej sytuacji jakby tak było.
Nie, nie chciałaś seksu to go nie było.

Poza tym jesteś nieprecyzjna: on zgodził się, że nie będzie seksu, więc dostosował się do Twoich warunków, więc nie pisz, że nie. Natomiast nie obiecywał Ci związku, więc o ile oczywiście mozna podejrzewać, ze nie odezwał się z powodu braku seksu, to tak naprawdę mógł mieć też inne powody.

Jak na 28-letnią kobietę to masz trochę śmieszne problemy, by jakiegoś nowo poznanego ruchacza rozpamiętywać na forum.
Tak, oczywiście uszanował moja prośbę. Nie rzucil się na mnie ani nie zrobił niczego wbrew mojej woli. Tu zachował się ok. I ja nie mam o to żadnych pretensji do niego. Chodzi tu o to poczucie winy, że poszłam tam. A wyszło jak wyszło, nasze założenia Co dotego dnia były zupełnie inne. Jest mi poprostu przykro. I tak, majac 28 lat przeżywam takie sytuacje, jestem wrażliwa osobą. Chciałam tylko "usłyszeć" kilka miłych słów. Dziękuję WSZYSTKIM za rady. Z kolejnym dniem będzie lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciasteczkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 12:52   #19
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez anonymmon Pokaż wiadomość
Pokazalas ze sie szanujesz i nie jestes taka jak inne, jezeli sie nie odzywa to daj sobie spokoj z nim. Chcial najwidoczniej tylko to jedno a ty pokazalas klase i nie ma sie czego wstydzic! Glowa do gory
Żenujące. Dziwię się, że za to nie poleciały punkty.
Czy jeśli ktoś lubi seks i go uprawia to się nie szanuje i jest jak inne? Czyli jakie? Gorsze? Brudne?

Autorka nie miała ochoty na seks z tym panem, to go zdecydowała się nie uprawiać. To jest równoznaczne z pokazaniem klasy?
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-23, 12:54   #20
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Facet w takim przypadku nie odwoła spotkania, bo będzie liczył na to, że kobieta jednak zmieni zdanie i dojdzie do seksu.

Na przyszłość, Autorko, jeżeli facet od razu Cię zaprasza do mieszkania to jednak zrozum, że taki przypadkowy facet (poza jakimiś tam wyjątkami; i chodzi mi o randomowych gostków poznanych w barze, czy online, a nie że kogoś znasz dłużej) liczy tylko na szybką znajomość, bez pogłębiania więzi. I nieważne co powiesz, nieważne, że mu wyjaśnisz, że to nie dla Ciebie, a on dla świętego spokoju przytaknie, że "rozumie" - on zdania raczej nie zmieni i będzie po cichu liczył jednak na większe atrakcje. Z takimi po prostu nie warto tracić czasu, skoro Tobie chodzi o coś innego. Zamiast czuć wstyd, wyciągnij wnioski na przyszłość.

Sorki, ale wystarczy sobie zakodowac, że jeśli facet zaprasza nas do domu, to na 99.9% chodzi o seks. I jesli my jestesmy pewne, że tego seksu nie chcemy, to po prostu się na spotkanie nie zgadzamy, a nie ludzimy się, że akurat ten facet jest w tej 0.1%. Następnym razem zamiast spotkania w domu zaproponuj takie na mieście, jak facet się będzie wykręcal, to raczej wiadomo, o co chodzi. Nie ma co przeżywać i zakładać wątku po tak jasnej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:00   #21
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowaa Pokaż wiadomość
Tak, oczywiście uszanował moja prośbę. Nie rzucil się na mnie ani nie zrobił niczego wbrew mojej woli. Tu zachował się ok. I ja nie mam o to żadnych pretensji do niego. Chodzi tu o to poczucie winy, że poszłam tam. A wyszło jak wyszło, nasze założenia Co dotego dnia były zupełnie inne. Jest mi poprostu przykro. I tak, majac 28 lat przeżywam takie sytuacje, jestem wrażliwa osobą. Chciałam tylko "usłyszeć" kilka miłych słów. Dziękuję WSZYSTKIM za rady. Z kolejnym dniem będzie lepiej.
Skąd wiesz jakie miał założenia?
Zapewne miał ochotę na seks. Zapewne liczył na to, że zmienisz zdanie. Źle Ci z tym, że on MYŚLAŁ o seksie? Generalnie facet myśli o seksie co kilka sekund. Tego nie przeskoczysz.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Facet w takim przypadku nie odwoła spotkania, bo będzie liczył na to, że kobieta jednak zmieni zdanie i dojdzie do seksu.

Na przyszłość, Autorko, jeżeli facet od razu Cię zaprasza do mieszkania to jednak zrozum, że taki przypadkowy facet (poza jakimiś tam wyjątkami; i chodzi mi o randomowych gostków poznanych w barze, czy online, a nie że kogoś znasz dłużej) liczy tylko na szybką znajomość, bez pogłębiania więzi. I nieważne co powiesz, nieważne, że mu wyjaśnisz, że to nie dla Ciebie, a on dla świętego spokoju przytaknie, że "rozumie" - on zdania raczej nie zmieni i będzie po cichu liczył jednak na większe atrakcje. Z takimi po prostu nie warto tracić czasu, skoro Tobie chodzi o coś innego. Zamiast czuć wstyd, wyciągnij wnioski na przyszłość.
Jeśli facet zaprasza do siebie, to zaprasza do siebie. Będzie dziewczyna chciała seksu, to się zgodzi. Nie, to się nie zgodzi. Mało prawdopodobne, że doszłoby do czynu karalnego (wszak i na mieście może do tego dojść), więc nie rozumiem problemu, z tym, że ktoś zaprasza do siebie.
Ja osobiście nigdy nie zaprosiłem dziewczyny poznanej w sieci do siebie. Mnie, w większości przypadków dziewczyny od razu zapraszały na pierwsze spotkanie do mieszkania.
Powinienem się obrażać? Źle z tym się czuć, bo sprowadzony zostałem do roli mięsa takim zaproszeniem? Nie.

Chyba, że dla kogoś przekroczenie progu mieszkania faceta jest równoznaczne z najbardziej zwierzęcym rodzajem seksu jaki mu przychodzi do głowy. Ale to już problem raczej mentalny.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:00   #22
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz jakie miał założenia?
Zapewne miał ochotę na seks. Zapewne liczył na to, że zmienisz zdanie. Źle Ci z tym, że on MYŚLAŁ o seksie? Generalnie facet myśli o seksie co kilka sekund. Tego nie przeskoczysz.
Nie generalizuj. To, że Ty praktycznie jedyne i czym umiesz pisać to seks i to nawet nie ważne chyba z kimś, to nie znaczy, że jazdy facet tak ma.

I tak, dziewczyna ma prawo czuć się źle, że dla faceta była jedynie obiektem seksualnym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:04   #23
ciasteczkowaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 45
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz jakie miał założenia?
Zapewne miał ochotę na seks. Zapewne liczył na to, że zmienisz zdanie. Źle Ci z tym, że on MYŚLAŁ o seksie? Generalnie facet myśli o seksie co kilka sekund. Tego nie przeskoczysz.
Sam pisal o tym. Ale ustaliliśmy, że nic z tych rzeczy. Oczywiście liczyl, że zmienię zdanie,i ja zdaje sobie sprawę z tego. A źle mi z tym, że do tej pory się nie odezwał a ja zrobiłam z siebie idiotkę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciasteczkowaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:07   #24
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87106627]Nie generalizuj. To, że Ty praktycznie jedyne i czym umiesz pisać to seks i to nawet nie ważne chyba z kimś, to nie znaczy, że jazdy facet tak ma.

I tak, dziewczyna ma prawo czuć się źle, że dla faceta była jedynie obiektem seksualnym[/QUOTE]

To będzie miała w życiu problem. Bo faceci są wzrokowcami. I najpierw oceniają "walory", a dopiero potem poznają właścicielkę walorów.
Jak na tinderze. Prawie nikt nie czyta opisów. Przygniatająca większość najpierw daje w prawo po tym co jest na głównym zdjęciu. Jak jest match, to się dopiero wtedy wczytują w opis.

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez ciasteczkowaa Pokaż wiadomość
Sam pisal o tym. Ale ustaliliśmy, że nic z tych rzeczy. Oczywiście liczyl, że zmienię zdanie,i ja zdaje sobie sprawę z tego. A źle mi z tym, że do tej pory się nie odezwał a ja zrobiłam z siebie idiotkę.
Pff... Nie zrobiłaś.
To nie tak.
On pewnie i liczył na zmianę zdania. Ale nie zmieniłaś. To on w swoich oczach odniósł porażkę, bo mu się nie udało.
Dlatego się nie odzywa, bo jest przegrywem, nie podołał swoim ambicjom.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:11   #25
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Przecież nie zrobiłaś nic wstydliwego. Chciałaś obejrzeć film, obejrzałaś. Wiedziałaś, że facet liczy na więcej, ale nie był nachalny. Teraz jesteś zła, że się do Ciebie nie odzywa podobnie jak Ty do niego.
Nikt tu nic złego nie zrobił poza tym, że on w przeciwieństwie do Ciebie nie traktuje tej znajomości romantycznie.
Niepotrzebnie się zadręczasz. To nie Twój Romeo widocznie.
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:23   #26
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87106627]Nie generalizuj. To, że Ty praktycznie jedyne i czym umiesz pisać to seks i to nawet nie ważne chyba z kimś, to nie znaczy, że jazdy facet tak ma.

I tak, dziewczyna ma prawo czuć się źle, że dla faceta była jedynie obiektem seksualnym

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Raising Hope,
obiektywnie (choć fanką postów Edanowych nie jestem) on udziela się w wielu tematach, nie tylko "seksualnych". No i ta uwaga, że nieważne z kim....trochę słabe to jest.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:27   #27
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
(choć fanką postów Edanowych nie jestem)
Jestem rozczarowany, serce mi pękło na milion kawałków
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:31   #28
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Raising Hope,
obiektywnie (choć fanką postów Edanowych nie jestem) on udziela się w wielu tematach, nie tylko "seksualnych". No i ta uwaga, że nieważne z kim....trochę słabe to jest.
Ok, może przesadziłem, ale jak ktoś się chwali seksem z mężatkami i w ogóle przygody seksem w każdym praktycznie temacie to ciężko inaczej to nazwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:36   #29
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87106743]Ok, może przesadziłem, ale jak ktoś się chwali seksem z mężatkami i w ogóle przygody seksem w każdym praktycznie temacie to ciężko inaczej to nazwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To ignoruj moje posty.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-23, 13:38   #30
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 634
Dot.: Wstyd po spotkaniu.

[1=0f78e7ab4a87196fb8e6ee2 746a5f35dfd845f1c_5ee6abf 249ce5;87106743]Ok, może przesadziłem, ale jak ktoś się chwali seksem z mężatkami i w ogóle przygody seksem w każdym praktycznie temacie to ciężko inaczej to nazwać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Można olać i nie komentować, zamiast robić kolejny śmietnik (co właśnie uczyniłaś, bo nikt o mężatkach nie pisał do tego momentu)
f284c48a05423b409a451c4db0eed2c1276616e1_6008c4288f43f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-31 13:01:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.