Jak ona tak może.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-04-01, 16:56   #1
Blokmiejski
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-04
Wiadomości: 1

Jak ona tak może..


Cześc,
mam 25 lata i jestem na ostatnim roku studiów magisterskich. Mam już dobrą pracę, zarabiam kilkanaście tysięcy, wziąłem kredyt na wymarzone mieszkanie w Warszawie.. Do tego nie ukrywam podobam się dziewczynom. Wydaje się że wszystko układa mi się świetnie, ale ostatnio mam pewnien problem.
Na moim roku jest mniej więcej po połowie chłopaków i dziewczyn.. Nie owijając w bawełnę z trzema nawiązałem bliższe relacje, łóżkowe. To były zresztą krótkie relacje od miesiąca do 3 miesięcy. Oczywiście nie ze wszystkimi na raz. Żadnej niczego nie obiecywałem i od początku stawiałem sprawę jasno że chodzi mi o seks.
Ta dziewczyna z którą zerwałem jako ostatnia prawdopodobnie nakręca te pozostałe przeciwko mnie i resztę osób z roku. Wymyśliła sobie, że jednak musimy być w normalnym związku bo skoro zabrałem ją do Wiednia na pare dni to musi być coś więcej. Powiedziałem jasno że nie interesuje mnie to i nie będziemy się więcej spotykać. Teraz rozpowiada ludziom nie wiadomo co, a to że za bardzo pracą się przejmuję, a to że jestem chłopcem a nie facetem bo wolę przelotne znajomości z dziewczynami i granie w league of legends zamiast powaznego związku albo że spędzam przed lustrem więcej czasu od niej. Średnio mnie interesuje wchodzenie w takie kłótnie na tak niskim poziomie, ale też chyba nie powinienem całkiem tego olać. Co powinienem zrobić?
Blokmiejski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-02, 08:04   #2
xfrida
Raczkowanie
 
Avatar xfrida
 
Zarejestrowany: 2023-12
Wiadomości: 464
Dot.: Jak ona tak może..

Brak reakcji jest najlepsza reakcją
Komu i co chcesz udowadniac?
__________________
z wizazem od 12.2004
xfrida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-02, 10:45   #3
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 309
Dot.: Jak ona tak może..

Możesz ją olać i liczyć na to, że odczepi się, ale wygląda na to, że ma z tym poważny problem. Możesz powiedzieć jej wprost w cztery oczy, że nic jej nie obiecywałeś, żeby nie zachowywała się jak psychopatka i odczepiła od Ciebie. A jak tego nie zrobi i masz na nią jakieś haki np. wypisywała coś do Ciebie, możesz to wrzucić na jakąś grupkę kierunku, żeby ludzie mieli pełen ogląd sytuacji i zrozumieli, że to jakaś wariatka.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-02, 18:22   #4
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 123
Dot.: Jak ona tak może..

No tak czasem jest. Umawiasz się przelotnie z kobietami, trafi się taka, co się wkurzy i sobie będzie wyobrażać związek, nawet jeśli będziesz jasno stawiał sprawę.


Szczerze mówiąc nic bym z tym nie robiła.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-02, 18:27   #5
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 090
Dot.: Jak ona tak może..

Ja też bym nic nie robiła. Zostały Ci raptem 2 miesiące studiów, z czego zajęć już pewnie prawie nie ma. Pracujesz, masz swoje życie, za chwilę całkiem stamtąd znikniesz. Olej sprawę i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 13:26   #6
Sweet_Judi
Raczkowanie
 
Avatar Sweet_Judi
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 326
Dot.: Jak ona tak może..

Powiedziałabym, że takie uroki brania w obroty kilku lasek z dość zwartej grupy jaką jest twój rok studiów. Skoro zaraz i tak kończysz studia to po co sie przejmować?
Sweet_Judi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-03, 16:12   #7
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 123
Dot.: Jak ona tak może..

Cytat:
Napisane przez Sweet_Judi Pokaż wiadomość
Powiedziałabym, że takie uroki brania w obroty kilku lasek z dość zwartej grupy jaką jest twój rok studiów. Skoro zaraz i tak kończysz studia to po co sie przejmować?
Na przyszłość polecę szukać przygód poza swoim bezpośrednim środowiskiem. Na przykład w pracy.

Zainstaluj sobie apkę randkową i baw się do woli, ale wyciągnij z tej sytuacji nauczkę.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2024-04-03, 19:44   #8
Alegory
Raczkowanie
 
Avatar Alegory
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 282
Dot.: Jak ona tak może..

Czasem trzeba wypić piwo, którego się nawarzyło. Nie każdy jest gotowy na niezobowiązującą relację, nawet jeśli tak mówi. Na przyszłość warto się zastanowić, z kim się idzie do łóżka, nawet jeśli tylko na jedną, czy kilka nocy.
Brak reakcji jest najlepszą odpowiedzią. Jeśli będziesz odpowiadał, dziewczyna jeszcze bardziej się nakręci.
Alegory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-04-11, 13:11   #9
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Jak ona tak może..

Cytat:
Napisane przez Blokmiejski Pokaż wiadomość
Cześc,
mam 25 lata i jestem na ostatnim roku studiów magisterskich. Mam już dobrą pracę, zarabiam kilkanaście tysięcy, wziąłem kredyt na wymarzone mieszkanie w Warszawie.. Do tego nie ukrywam podobam się dziewczynom. Wydaje się że wszystko układa mi się świetnie, ale ostatnio mam pewnien problem.
Na moim roku jest mniej więcej po połowie chłopaków i dziewczyn.. Nie owijając w bawełnę z trzema nawiązałem bliższe relacje, łóżkowe. To były zresztą krótkie relacje od miesiąca do 3 miesięcy. Oczywiście nie ze wszystkimi na raz. Żadnej niczego nie obiecywałem i od początku stawiałem sprawę jasno że chodzi mi o seks.
Ta dziewczyna z którą zerwałem jako ostatnia prawdopodobnie nakręca te pozostałe przeciwko mnie i resztę osób z roku. Wymyśliła sobie, że jednak musimy być w normalnym związku bo skoro zabrałem ją do Wiednia na pare dni to musi być coś więcej. Powiedziałem jasno że nie interesuje mnie to i nie będziemy się więcej spotykać. Teraz rozpowiada ludziom nie wiadomo co, a to że za bardzo pracą się przejmuję, a to że jestem chłopcem a nie facetem bo wolę przelotne znajomości z dziewczynami i granie w league of legends zamiast powaznego związku albo że spędzam przed lustrem więcej czasu od niej. Średnio mnie interesuje wchodzenie w takie kłótnie na tak niskim poziomie, ale też chyba nie powinienem całkiem tego olać. Co powinienem zrobić?
Leczyć swój narcyzm.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-11 14:11:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.