Panny Młode z Krakowa!!! - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-09, 15:40   #4921
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Ja byłam raz na targach tak z ciekawości, najwięcej chyba wystawiało się fotografów, gdzieś mam te ulotki, ale najlepszą pamiątką jest wielki rozkładany i baaardzo niegustowny folder firmy ze śląska, która ma pakiety "super full HD od 1350zł" itp, muszę to znaleźć i Wam pokazać, bo nie sądziłam, że jeszcze takie firmy istnieją, stronę też mieli boską, pełną animowanych gifów i opcji typu "plener w zbożu", "plener tramwajowy" itp

Dziewczyny, a ile przed zabrałyście się za temat sukni? Ja na razie pooglądałam sobie coś online, wypisalam kilka modeli od Anny Kary i w wakacje na luzie się przejdę poprzymierzać, może wtedy mniejsze kolejki w salonach?
Ja na targach byłam raz, dzięki temu że miejsce pracy TŻ się wystawiało i mieliśmy wejście za darmo Dostaliśmy ulotkę z rabatem na obrączki, ktory później wykorzystaliśmy, 10 czy 15% przy kwotach >1000 zł to zawsze coś

W wakacje, a nawet już teraz salony pomału zaczynają wyprzedaże. Możesz nie mieć co mierzyć. Ja odwiedzając salony w sierpniu na rok przed ślubem nie mogłam dostać połowy kolekcji, bo wyprzedana. Nowe wchodzą październik - listopad. Sama suknię na sierpień kupiłam w listopadzie właśnie.
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 06:48   #4922
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dlatego ja suknie uszyje bo mojej prawie tez juz nie ma a do czerwca 2017 daleko
A powiedzcie mi, ile kosztuje takie wejscie na targi
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 07:40   #4923
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość

Dziewczyny, a ile przed zabrałyście się za temat sukni? Ja na razie pooglądałam sobie coś online, wypisalam kilka modeli od Anny Kary i w wakacje na luzie się przejdę poprzymierzać, może wtedy mniejsze kolejki w salonach?
Ja z kolei bardzo polecam szukanie sukni w wakacje, bo na tych wyprzedażach możesz kupić super sukienkę duuużo taniej. Ja suknię na czerwiec kupiłam w sierpniu właśnie z końcówki kolekcji za ponad 1200 PLN taniej. Jeśli masz czas- rozejrzyj się, jak na nic nie trafisz to tak jak pisze exist_ nowe kolekcje wchodzą na jesieni.
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 15:05   #4924
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
Ja z kolei bardzo polecam szukanie sukni w wakacje, bo na tych wyprzedażach możesz kupić super sukienkę duuużo taniej. Ja suknię na czerwiec kupiłam w sierpniu właśnie z końcówki kolekcji za ponad 1200 PLN taniej. Jeśli masz czas- rozejrzyj się, jak na nic nie trafisz to tak jak pisze exist_ nowe kolekcje wchodzą na jesieni.
A ja swoją kupiłam w listopadzie na przedsprzedaż moja suknia wchodziła tydzień później do regularnej sprzedazy wiec miałam 35% zniżki. I dzięki temu mogłam ja kupić bo normalnie kosztuje 4990 zl... a tyle nie dalabym za suknie niestety

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:28   #4925
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

aniołek, 20-30 zł. Nie pamiętam dokładnie
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:48   #4926
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
aniołek, 20-30 zł. Nie pamiętam dokładnie
A to nie taka tragedia
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 16:55   #4927
VinVinara
Zakorzenienie
 
Avatar VinVinara
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 9 631
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Od osoby
__________________
Bo w życiu trzeba iść do przodu, nie oglądać się za siebie, nie potykać się o własne błędy. Po prostu iść
VinVinara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-10, 16:56   #4928
89anioleknh89
~*~Szalona Narzeczona~*~
 
Avatar 89anioleknh89
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Bochnia
Wiadomości: 6 673
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez VinVinara Pokaż wiadomość
Od osoby
To jakbym poszla i nic nie znalazla to bym sie wkurzyla
__________________
TO NIEMOŻLIWE - powiedział rozsądek...
TO RYZYKOWNE - powiedziało doświadczenie...
TO BEZSENSOWNE - powiedziała duma...
Mimo wszystko... SPRÓBUJ!
Powiedziało serce...

16.06.2017
89anioleknh89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 19:04   #4929
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Dokładnie ok. 20zl od osoby za targi ja swoją kupiłam w styczniu na przedsprzedaży za 3500 a normalna cena to 6000zl (w Madonnie)
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 20:50   #4930
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Dokładnie ok. 20zl od osoby za targi ja swoją kupiłam w styczniu na przedsprzedaży za 3500 a normalna cena to 6000zl (w Madonnie)
Ja też w madonnie

Dziś byłam na przymiarce i akurat inna pmka odbierala taka suknię jak moja na slub w najbliższą sobotę
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-10, 21:18   #4931
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Ja też w madonnie

Dziś byłam na przymiarce i akurat inna pmka odbierala taka suknię jak moja na slub w najbliższą sobotę

O to super! Podeslij mi na priv swoją suknie jak możesz ja juz pisałam tutaj o Madonnie ze oni podejrzanie często maja te "promocje"
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 06:23   #4932
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
O to super! Podeslij mi na priv swoją suknie jak możesz ja juz pisałam tutaj o Madonnie ze oni podejrzanie często maja te "promocje"
Vanilla sposa Angelina ale w rzeczywistości wyglada milion razy lepiej na zdjęciach nie zwrocilabym nawet na nia uwagi :p niestety jestem na telefonie wiec nie dam rady wysłać zdjęć
A co do promocji w przedsprzedazy -kazda kolekcja może wchodzić w innym terminie. Ja mam znajoma pracująca w madonnie i potwierdziła mi info o mojej sukni w przedsprzedazy także później podobno kosztowała więcej
A Ty jaką masz?

Edytowane przez xxxJuanaxxx
Czas edycji: 2015-06-11 o 06:25
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 08:58   #4933
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja słyszałam już od wielu PMek, że jeśli się nie ma jednego, konkretnego typu to warto uderzać w wakacje, kiedy są największe wyprzedaże sukien. Tak jak pisała Firth, można kupić śliczne sukienki nawet 2000 tys mniej, a to już kolosalna różnica. Dlatego ja się po suknię wybieram gdzieś za miesiąc Już się nie mogę doczekać
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:30   #4934
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Ja słyszałam już od wielu PMek, że jeśli się nie ma jednego, konkretnego typu to warto uderzać w wakacje, kiedy są największe wyprzedaże sukien. Tak jak pisała Firth, można kupić śliczne sukienki nawet 2000 tys mniej, a to już kolosalna różnica. Dlatego ja się po suknię wybieram gdzieś za miesiąc Już się nie mogę doczekać
gdzie masz zamiar się wybrać?
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 09:36   #4935
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Zapewne Długa/Filipa. Generalnie nie mam żadnych wybranych salonów I do Madonny chciałabym zajrzeć na Floriańską.
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:00   #4936
exist_
Zakorzenienie
 
Avatar exist_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 728
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Jovisse, zgadzam się, jak się nie ma konkretnych modeli na oku, to warto Ja miałam i np. w Karolinie zostały tylko 2 sukienki z 7, które chciałam mierzyć. Pani proponowała inne, nawet jedna mi się podobała, ale właśnie nie wpadła w oko - na zasadzie "to nie było to"
__________________
Teraz nie czas myśleć o tym, czego nie masz.
Myśl, co potrafisz zrobić z tym co masz.
exist_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 10:05   #4937
Jovisse
Zakorzenienie
 
Avatar Jovisse
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 371
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Ja sama nie wiem czego chcę, wiele mi się podoba, jedne bardziej, drugie mniej, ale nie wiem jaki typ sukni będzie mi pasował najbardziej, tak więc nie nastawiam się na żadną, tylko będę mierzyć wszystkie, które mi Panie doradzą i które wpadną w moje gusta
__________________
27.05.2016 Żona Wieczny miesiąc miodowy
Jovisse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 11:17   #4938
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Miejcie dziewczyny też na uwadze, że do niektórych salonów (np. Cymbeline na rogu Długiej i Filipa) trzeba się na mierzenie umówić. I czasami nawet nikt do Was nie podejdzie jak przyjdziecie "nie w porę".
__________________
"Ile rzeczy trzeba mieć w dupie, to się w głowie nie mieści!" Mała Mi

Blog ślubny- konkret z minimalną dozą pitolenia-zapraszam
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 12:06   #4939
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Zaskoczyłyście mnie z obniżkami w przedsprzedaży - bardzo korzystne

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Ja słyszałam już od wielu PMek, że jeśli się nie ma jednego, konkretnego typu to warto uderzać w wakacje, kiedy są największe wyprzedaże sukien. Tak jak pisała Firth, można kupić śliczne sukienki nawet 2000 tys mniej, a to już kolosalna różnica. Dlatego ja się po suknię wybieram gdzieś za miesiąc Już się nie mogę doczekać
Powodzenia, najlepiej na początek - poprzymierzać, porozglądać się Ja byłam zadowolona z porad p. Bogusi (chyba tak miała na imię) z Madonny na Rynku - wiem, że niestety przenieśli ten salon. Ogromne wyczucie, świetny gust. Natomiast na Floriańskiej już gorzej, albo ja trafiłam na jakieś szablonowe porady.
W Karolinie też byłam zadowolona z obsługi.
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-11, 14:34   #4940
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Jovisse Pokaż wiadomość
Zapewne Długa/Filipa. Generalnie nie mam żadnych wybranych salonów I do Madonny chciałabym zajrzeć na Floriańską.

madonne z florianskiej przeniesli na długa
Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
Zaskoczyłyście mnie z obniżkami w przedsprzedaży - bardzo korzystne


Powodzenia, najlepiej na początek - poprzymierzać, porozglądać się Ja byłam zadowolona z porad p. Bogusi (chyba tak miała na imię) z Madonny na Rynku - wiem, że niestety przenieśli ten salon. Ogromne wyczucie, świetny gust. Natomiast na Floriańskiej już gorzej, albo ja trafiłam na jakieś szablonowe porady.
W Karolinie też byłam zadowolona z obsługi.
Mnie obsługiwala p. Monika i byłam zachwycona. Jak tylko weszłam to od razu przyniosła mi jedną sukienkę i powiedziała że będzie do mnie pasować. Przymierzylam potem kilka innych i to ta pierwsza okazała się ta moją
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 16:23   #4941
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Vanilla sposa Angelina ale w rzeczywistości wyglada milion razy lepiej na zdjęciach nie zwrocilabym nawet na nia uwagi :p niestety jestem na telefonie wiec nie dam rady wysłać zdjęć
A co do promocji w przedsprzedazy -kazda kolekcja może wchodzić w innym terminie. Ja mam znajoma pracująca w madonnie i potwierdziła mi info o mojej sukni w przedsprzedazy także później podobno kosztowała więcej
A Ty jaką masz?



Tez mam Vanilla Sposa tylko Atlas! hehe jestem tego samego zdania ze na żywo wyglada o wiele lepiej niż na zdjęciu. Nie wiem co oni za zdjęcia w tej sposabelli robią
__________________
17.04.2017
It's a Boy
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 18:21   #4942
xxxJuanaxxx
Wtajemniczenie
 
Avatar xxxJuanaxxx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 482
GG do xxxJuanaxxx
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Też piekna!
xxxJuanaxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 19:16   #4943
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez megi314 Pokaż wiadomość
Tez mam Vanilla Sposa tylko Atlas! hehe jestem tego samego zdania ze na żywo wyglada o wiele lepiej niż na zdjęciu. Nie wiem co oni za zdjęcia w tej sposabelli robią

Piekna Ciekawa jestem jak na żywo wygląda, skoro mówisz, że lepiej

Ja wypatrzylam gdzieś tą: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,42200.html, ciekawa jestem jak wyglada na zywo Widziałam w jakiejś PM tak wykończona gore i przepięknie to wygladalo Dol mi troche mniej podchodzi... Dlatego bym na zywo zobaczyc chciala Ale jeszcze ponad rok do wesela, czekam z poszukiwaniami do poczatku następnego roku, nie chce szybciej...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.

Edytowane przez Miss_Bow
Czas edycji: 2015-06-11 o 19:18
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 19:40   #4944
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez xxxJuanaxxx Pokaż wiadomość
Też piekna!


Dzięki Twoja tez super! Na żywo moja wyglada tak:
ImageUploadedByWizaz Forum1434047945.838635.jpg

Zdjecie co prawda z wieszaka ale zawsze cos

ps. w życiu nie przypuszczałam, że kupię taką suknię ale na prawde zrobiła wrażenie łącznie z tym, że dwie dziewczyny które przyszły szukać sukni zobaczyły mnie w tej i kupiły tą samą
__________________
17.04.2017
It's a Boy

Edytowane przez megi314
Czas edycji: 2015-06-11 o 19:47
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 19:53   #4945
megi314
Wtajemniczenie
 
Avatar megi314
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 930
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Miss_Bow Pokaż wiadomość
Piekna Ciekawa jestem jak na żywo wygląda, skoro mówisz, że lepiej

Ja wypatrzylam gdzieś tą: http://twojasuknia.pl/suknia-slubna,...tem,42200.html, ciekawa jestem jak wyglada na zywo Widziałam w jakiejś PM tak wykończona gore i przepięknie to wygladalo Dol mi troche mniej podchodzi... Dlatego bym na zywo zobaczyc chciala Ale jeszcze ponad rok do wesela, czekam z poszukiwaniami do poczatku następnego roku, nie chce szybciej...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
ta którą pokazujesz ma bardzoooo podobny tył do tej mojej! też bardzo ładna! ja tylko nie mogłabym mieć tak sukni pod szyję bo ślub 2 lipca

jeśli chodzi o zakup sukni to ja mam jeszcze rok, ale poszłam szukać sukni tak o, bez zamiaru kupna i tak się nam spodobała ta, ze bez zastanowienia kupiliśmy będę jeszcze pewnie chodzić teraz w wakacje za jakąś okazją bo myślę o drugiej sukience na potem
megi314 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-11, 20:16   #4946
Miss_Bow
Zadomowienie
 
Avatar Miss_Bow
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 229
Panny Młode z Krakowa!!!

U mnie to sie jest tak, że pojde sobie tak o, bo mieszkam za granica, a suknie będę kupować w PL, w Krakowie. Potrzebuje do tego mamy i siostry, żeby krytycznym okiem spojrzały, więc musze dogadać terminy z nimi Sama nie chce... Poza tym nie jestem z Krakowa tylko z miejscowości oddalonej o ponad 200km, więc musza one do mnie przyjechać. Kupowanie sukni u mnie w okolicach odpada, bo cześciej bywam w Krakowie i w razie poprawek musiała bym jeździć tam i z powrotem. Dlatego mysle, że w styczniu/lutym wezmę urlop na poszukiwanie sukni, umówię sie z rodzinka i skupie sie tylko na tym Zazdroszczę tym, które sa na miejscu i planowanie wyprawy po salonach nie jest dla nich tak wielką misją jak dla mnie...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk, więc czasami brakuje ogonków i kreseczek
__________________
"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi...!"

24 września 2016 r.
Miss_Bow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 08:49   #4947
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

megi314 , xxxJuanaxxx Piękne suknie, mam nadzieję że wrzucicie ich zdjęcia już na was Ogólnie to mało zdjęć sukien na tym wątku, proszę się poprawić
Mam pytanie odnośnie wina - a mianowicie jakie planujecie bo ja już się pogubiłam co do marki i rodzajów. Macie coś sprawdzonego co by występowało w kilku rodzajach (białe półsłodkie, białe półwytrawne, czerwone półwytrawne)??
PS wczoraj ostatecznie zamknęliśmy temat wódki - Wyborowa 0,5l za 20.99 w Auchan (M1) - wyjechaliśmy z pełnym koszykiem
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 09:40   #4948
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez exist_ Pokaż wiadomość
Ja na targach byłam raz, dzięki temu że miejsce pracy TŻ się wystawiało i mieliśmy wejście za darmo Dostaliśmy ulotkę z rabatem na obrączki, ktory później wykorzystaliśmy, 10 czy 15% przy kwotach >1000 zł to zawsze coś

W wakacje, a nawet już teraz salony pomału zaczynają wyprzedaże. Możesz nie mieć co mierzyć. Ja odwiedzając salony w sierpniu na rok przed ślubem nie mogłam dostać połowy kolekcji, bo wyprzedana. Nowe wchodzą październik - listopad. Sama suknię na sierpień kupiłam w listopadzie właśnie.
Cytat:
Napisane przez Firithreiel Pokaż wiadomość
Ja z kolei bardzo polecam szukanie sukni w wakacje, bo na tych wyprzedażach możesz kupić super sukienkę duuużo taniej. Ja suknię na czerwiec kupiłam w sierpniu właśnie z końcówki kolekcji za ponad 1200 PLN taniej. Jeśli masz czas- rozejrzyj się, jak na nic nie trafisz to tak jak pisze exist_ nowe kolekcje wchodzą na jesieni.
Dzięki za odpowiedzi Przejdę się na początku lipca tak na luzie i z ciekawości, ciekawa tylko jestem, czy Anna Kara też tak robi z wyprzedażami, póki co naprawdę najbardziej mi się podobają suknie od niej, posiedziałam na stronie np. Agnes i nie moja bajka zupełnie, przynajmniej tak ze zdjęć online...
Na pewno chciałabym przymierzyć te:
http://www.annakara.com/kolekcja/kol...2014/valentine
http://www.annakara.com/#kolekcja/kolekcja-2015/pearl
http://www.annakara.com/kolekcja/kolekcja-2015/karen
ta ma piękny dół, ale góra jednak za prosta: http://www.annakara.com/kolekcja/kolekcja-2015/sarah

megi314 , xxxJuanaxxx pięknie suknie, a mogę spytać, ile macie wzrostu? Bo ja jakoś przeczuwam, ze przy moim 157cm, to taki fason raczej nie bardzo

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
megi314 , xxxJuanaxxx Piękne suknie, mam nadzieję że wrzucicie ich zdjęcia już na was Ogólnie to mało zdjęć sukien na tym wątku, proszę się poprawić
Mam pytanie odnośnie wina - a mianowicie jakie planujecie bo ja już się pogubiłam co do marki i rodzajów. Macie coś sprawdzonego co by występowało w kilku rodzajach (białe półsłodkie, białe półwytrawne, czerwone półwytrawne)??
PS wczoraj ostatecznie zamknęliśmy temat wódki - Wyborowa 0,5l za 20.99 w Auchan (M1) - wyjechaliśmy z pełnym koszykiem
Gratulacje dobrej ceny i tematy wódki z głowy a na wina wydaje mi się, że fajnie polować w Biedronce
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 09:47   #4949
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez Anijka Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedzi Przejdę się na początku lipca tak na luzie i z ciekawości, ciekawa tylko jestem, czy Anna Kara też tak robi z wyprzedażami, póki co naprawdę najbardziej mi się podobają suknie od niej, posiedziałam na stronie np. Agnes i nie moja bajka zupełnie, przynajmniej tak ze zdjęć online...
Na pewno chciałabym przymierzyć te:
http://www.annakara.com/kolekcja/kol...2014/valentine
http://www.annakara.com/#kolekcja/kolekcja-2015/pearl
http://www.annakara.com/kolekcja/kolekcja-2015/karen
ta ma piękny dół, ale góra jednak za prosta: http://www.annakara.com/kolekcja/kolekcja-2015/sarah

megi314 , xxxJuanaxxx pięknie suknie, a mogę spytać, ile macie wzrostu? Bo ja jakoś przeczuwam, ze przy moim 157cm, to taki fason raczej nie bardzo

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------



Gratulacje dobrej ceny i tematy wódki z głowy a na wina wydaje mi się, że fajnie polować w Biedronce
W Annie Karze niestety nie ma wyprzedazy ani przedsprzedazy, w salonie autorskim w Krakowie dostepne sa suknie z 3 kolekcji wstecz i kilka popularnych modeli z jeszcze starszych i wszystkie nadal sa w wyjsciowych cenach.
Slyszala, ze czasem sa wyprzedaze sukien AK ale w salonach wspolpracujacych.
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 10:06   #4950
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Panny Młode z Krakowa!!!

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
W Annie Karze niestety nie ma wyprzedazy ani przedsprzedazy, w salonie autorskim w Krakowie dostepne sa suknie z 3 kolekcji wstecz i kilka popularnych modeli z jeszcze starszych i wszystkie nadal sa w wyjsciowych cenach.
Slyszala, ze czasem sa wyprzedaze sukien AK ale w salonach wspolpracujacych.
Oj to szkoda... Slyszałam właśnie o tych dniach AK w salonach współpracujących i myślałam, że może tutaj też coś podobnego jest. Mam też plan polowania na używkę jak coś...
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-01 14:48:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:20.