Ełk -> dobry fryzjer. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-10, 14:05   #31
Bomboclat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Odświeżam
Bomboclat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 21:28   #32
KamBie
Przyczajenie
 
Avatar KamBie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1
GG do KamBie Send a message via Skype™ to KamBie
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Może jeszcze ktoś coś poleci? Wiecie gdzie robią ładne fryzury ślubne i makijaż ślubny? A może 2w1 kosmetyczka i fryzjerka?
KamBie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-26, 10:37   #33
lilalala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Pani Paulina z Prestiga jest the best, tylko jej i w zastępstwie Pani Julce z Beauty jestem w stanie powierzyć swoje włosy. Niestety Pani Pulina już nie pracuje w Prestige . Czy ktoś może wie, gdzie ją można znaleźć??? Czekałam aż wróci, a tu niestety... Najgorsze, że nie wiem gdzie jej szukać, mam bardzo trudne włosy, a Pani Paula sobie z nimi radziła. Napiszcie proszę jeśli wiedzie gdzie jej szukać. Dzięki.
lilalala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-08, 11:09   #34
1111aaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Witam! Ponawiam zapytanie. 15 sierpnia 2014 biorę ślub. Szukam dobrego, sprawdzonego salonu fryzjerskiego. Fajnie by było, gdyby w jednym miejscu był fryzjer i makijażystka Dodam,że 15.08.2014 to dzień wolny od pracy.
1111aaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 20:51   #35
AgataMastek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Mariusz- fryzjer z dowozem do domu na terenie Ełku. UWAGA DZIEWCZYNY- CZESAĆ TO ON NIE UMIE!!!!
Miałam czesać się na swój ślub u pana Mariusza (wysoki, młody facet o rudoblond króciutkiej fryzurze). Niestety ale Pan Mariusz nie był w stanie zrobić mi koka innego, niż coś w rodzaju rogala. Chciałam zwiewny, artystyczny nieład w postaci koczka. Dysponowałam zdjęciami. Pan Mariusz mówił, że ok, potrafi zrobić takie upięcie, po czym nie był w stanie zrobić nic innego niż zwinąć w niby rogal włosy. Zrezygnowałam na 2 DNI PRZED WŁASNYM ŚLUBEM i skorzystałam z fryzjerki awaryjnej. I dobrze, bo jak siostra i koleżanka siedziały obok mnie i obserwowały, jak Mariusz próbuje mnie uczesać (próbna fryzura) to kiwały zaprzeczającio mi głową i potem w łazience powiedziały, że ten gość nie potrafi nic zrobić.
Goście weselni z racji tego, że byli z daleka i wesele było w dzień świąteczny (wszytkie salony pozamykane) korzystali z usług Mariusza ze skutkiem opłakanym. Jak Mariusz uczesał ciocię (którkie włosy) to Ona umyła głowę i sobie ją wsyszyła sama, bo wyglądała jak chłopak. Widząc ją druga ciocia, która miała się czesać, zrezygnowała z fryzury, bo obawiała się podobnego efektu. Siostra cioteczna była zirytowana, bo przez długi czas Mariusz nie mógł zrobić jej koka (poprosiła o koczka, żeby był gładki w kształcie kulki i żeby nic z niego nie wystawało). W końcu jakimś cudem mu się to udało, ale fryzura była nietrwała i niestety niezbyt ładna (więc żal). Poza tym koleżanka miała mieć nakręcone włosy (i choć Mariusz zapewniał o trwałości loków) to już przed ślubem się rozkręciły.
Ogólnie żal aż tego Mariusza, bo i gustu on nie ma, ani umiejętności (np mi proponował wpiąć do ślubnej fryzury takie małe różyczki jak na komunię się kiedyś wpinało dziewczynkom, a koleżankom proponował wpinać jakieś takie motyle na firankę i inne kiczowate ozdoby....).Najgorsze jest jednak to, że pomimo tego że nie potrafi zrobić fryzury (i ktoś mu to od razu komunikował) Mariusz słono sobie liczy za takie usługi- jak profesjinalista, a ja sama lepiej potrafię od Niego zrobić każdą fryzurę.
Osobowościowo nie jest jakiś nieuprzejmy czy coś, ale naprawdę NIE POTRAFIŁ nas uczesać,a było nas sporo.
AgataMastek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-12, 14:12   #36
lettia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Zapraszam do mnie

Edytowane przez lettia
Czas edycji: 2015-07-05 o 07:07 Powód: zmiana sytuacji :)
lettia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 23:16   #37
ewelinka1850
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Napewno nie Prestige!!!!!!!!!!!
Na umówioną fryzurę ślubną nie było komu mnie uczesać bo fryzjerka zachorowała-ok rozumiem zdarza się, Fryzura ślubna była okropna i nie dotrzymała do końca. Makijaż ładny przez pierwsze 2 h potem skóra zaczeła się łuszczyć-także porażka. nie polecam!!!!!!!Najważniejs zy dzień w życiu zmarnowany. Cena 240zł!!!!
ewelinka1850 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-04, 12:52   #38
Mariposa_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Dziewczyny podbijam temat W sobote mam wesele i chcialabym zeby ktos uczesam mnie tak, zebym nie musiala po wizycie myc wlosow i sama sie mordowac z ukladaniem. Wiec jeszcze raz...
poleccie kogos prosze
Mariposa_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 07:00   #39
lettia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Zapraszam do mnie i na fryzurę i na make up . Moje prtfolio można obejrzeć na fb w albumie "takie tam" https://www.facebook.com/ewa.zawisto...4644890&type=3. mój nr 507 760801 , pozdrawiam Ewa
lettia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-05, 11:35   #40
Mariposa_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Strona niestety nie otwiera się

Edytowane przez Mariposa_17
Czas edycji: 2015-07-05 o 15:50
Mariposa_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-07, 17:45   #41
kubusiowa123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Uwaga na fryzjerkę Gosię z Prestige (ul. Kościuszki) - umówiłam się pół roku wcześniej na fryzurę ślubną na swój ślub, a 3 dni przed ślubem pani Gosia zadzwoniła, że musi odwołać czesanie mnie, mojej mamy i świadkowej. Było mi bardzo przykro, bo nie dość, że odwołała, to jeszcze nie zaproponowała mi nikogo na swoje miejsce. Czyżby nie miała koleżanek po fachu? NIKOMU NIE POLECAM!
Przyszłe panny młode, jeśli nie chcecie niepotrzebnie płakać przed ślubem - strzeżcie się!!! Słyszałam, że to nie pierwsza taka sytuacja w tym salonie.
Mogę za to polecić salon Efekt na ul. Słowackiego 11a - pani Justyna i Halina uratowały pannę młodą w tarapatach i zrobiły mi fryzurę jak ze snu Z całego serca polecam!!!
kubusiowa123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-15, 11:50   #42
patrycjam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 18
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

również odradzam prestige fryzury są nietrwałe i włosy się rozpadajae zwłaszcza zawiodła mnir pani Kasia, natomiast zaskoczył mnie pozytywnie salon kameleon fryzura trzymała się nawet na dzień po imprezie i oczywiście są starannie wykonane i teraz tylko tam chodze na uczesania
patrycjam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-07, 18:09   #43
Mariposa_17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 84
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Dziewczyny, omijajcie z daleka salon Effect.
Nigdy nie wyszłam od żadnego fryzjera tak niezadowolona. Włosy pofarbowane bardzo nierówno, własciwie w ciapki, od brązu do prawie białego, miejscami popalone. Odrost jak był widoczny, tak nadal jest. Widać, że pani nie zna się na rzeczy ponieważ już po zmyciu farby, ponownie ją rozrabiała i nakładała. Brak pomysłu na ułożenie włosów a do tego panie są nieuprzejme. Na moją sugestię, że nie taki kolor miał być, usłyszałam nieprzyjemnym tonem bąknięcie "rozejdzie się po myciu". Owszem, rozeszło się ale w brudny żółty. Czary goryczy dopełniło scinanie dziecka. Jak można dziecku, które siedzi całkowicie nieruchomo krzywo obciąć grzywkę???? A kiedy poprosiłam, żeby tą grzywkę obciąć trochę krócej (prawie wpadała do oczu), usłyszałam, że pani nie ma czasu. Ponadto trzykrotnie prosiłam o zerkniecie czy włosy dziecka nie wymagają podcięcia. Bezskutecznie. Zero reakcji, jakbym mówiła do ściany. Pierwszy raz wróciłam od fryzjera z płaczem i musiałam szukać innego do poprawek. Szczerze nie polecam tego salonu.
Mariposa_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-06, 09:59   #44
BuNia2808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Ełk -> dobry fryzjer.

Nie polecam salonu Ell na Gdańskiej. Właścicielka, osoba już starsza (w sumie to ona jedyna jest starsza więc mozna zauważyć łatwo), moim zdaniem nic nie umie, salon w środku to jakieś bezguście urządzało, skoro ktoś nie ma gustu, to jak ma zrobić mi osobiście dobrą fryzurę? Zresztą miałam racje, gów*no mi na głowie zrobiła, ścinać nie umie, farbować też, w dodatku zdarła ze mnie jak za złoto. Pani wywyższa się, przez co atmosfera jest niemiła. Pani ma jeszcze jeden salon na konieczkach, w ramach ostrożności też będę omijać szerokim łukiem, aby się przypadkiem nie natknąć na panią "fryzjerkę".
BuNia2808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-06 10:59:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.