Zuzana Light - Strona 62 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-26, 11:57   #1831
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Ja niestety w weekend tylko grzeszyłam- w sobotę impreza i morze pustych kalorii w postaci alkoholu W niedziele kac nad kace- mało jedzenia- i byle jakiego.
Na szczęście takie libacje zdarzają mi sie raz na 3 miesiące.
Wczoraj zrobiłam zwow # 5.

Za małe obciążenie wzięłam bo się tylko lekko zgrzałam

Pierwszy zwow po którym miałam duży niedosyt.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 12:10   #1832
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

a ja wczoraj pierwszy ZWOW po powrocie z nart, 57 - jeden z moich ulubionych i... powiem Wam, że czuję dziś mięśnie jednak na nartach zupełnie co innego pracuje, trochę nadwyrężyłam sobie kolano, z którym od paru lat mam problemy, przez łażenie w butach narciarskich, poza tym jednak stosunkowo więcej pracują na nartach czworogłowe, więc teraz muszę się skupić na ćwiczeniu no i klaty, bo sobie trochę odpoczęła
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 13:04   #1833
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

widzialyscie zapowiedz nowego dvd zuzki? joga

super szkoda tylko ze wciaz poluje na zcut
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 14:33   #1834
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj pierwszy ZWOW po powrocie z nart, 57 - jeden z moich ulubionych i... powiem Wam, że czuję dziś mięśnie jednak na nartach zupełnie co innego pracuje, trochę nadwyrężyłam sobie kolano, z którym od paru lat mam problemy, przez łażenie w butach narciarskich, poza tym jednak stosunkowo więcej pracują na nartach czworogłowe, więc teraz muszę się skupić na ćwiczeniu no i klaty, bo sobie trochę odpoczęła
chyba zależy jak się jeździ jaką techniką , jak szybko, w jakich warunkach na stoku??. Mnie tam tyłek mocno pracuje..szczególnie jak sobie skacze po muldach

offtopując- gdzie szusowałaś?
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:09   #1835
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
chyba zależy jak się jeździ jaką techniką , jak szybko, w jakich warunkach na stoku??. Mnie tam tyłek mocno pracuje..szczególnie jak sobie skacze po muldach
warunki standardowo - rano bajka, po południu zryte tylko że ja jeżdżę dość słabo, bo raz na kilka lat, więc też nie za szybko i muld unikam, kiedy tylko się da
Cytat:
offtopując- gdzie szusowałaś?
w Soelden
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:18   #1836
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
warunki standardowo - rano bajka, po południu zryte tylko że ja jeżdżę dość słabo, bo raz na kilka lat, więc też nie za szybko i muld unikam, kiedy tylko się da
w Soelden
a to dlatego tyłek nie boli

Ja jeżdżę jak wariatka- kocham prędkość, a im więcej muld tym lepiej

W Solden mnie jeszcze nie było. Mam nadzieję to zmienić w przyszłym roku.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:27   #1837
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
a to dlatego tyłek nie boli

Ja jeżdżę jak wariatka- kocham prędkość, a im więcej muld tym lepiej
dla mnie może być mega stromo, luz, ale muldy mnie niszczą

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
W Solden mnie jeszcze nie było. Mam nadzieję to zmienić w przyszłym roku.
trochę dużo ludzi niestety, ale trasy super i duuuuużo przede wszystkim i bardzo różnorodne
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 16:32   #1838
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
dla mnie może być mega stromo, luz, ale muldy mnie niszczą

trochę dużo ludzi niestety, ale trasy super i duuuuużo przede wszystkim i bardzo różnorodne
Stety/ niestety fanów sportów zimowch jest coraz więcej- a wyjazd w Alpy nie jest wcale taki drogi - więc więcej ludzi sobie na to pozwala i stoki zatłoczone. Kiedyś tak nie było.
Szansa na mniejszy tłok jest zaraz po nowym roku- no ale wtedy znowu pogoda może być koszmarna.

A zmieniając temat na Zuzkę- nie wiem co zrobić żeby sobie dać w kość - po tym wczorajszym niedosycie
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:45   #1839
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Stety/ niestety fanów sportów zimowch jest coraz więcej- a wyjazd w Alpy nie jest wcale taki drogi - więc więcej ludzi sobie na to pozwala i stoki zatłoczone. Kiedyś tak nie było.
Szansa na mniejszy tłok jest zaraz po nowym roku- no ale wtedy znowu pogoda może być koszmarna.
stoki może nawet nie, przy wyciągach się tylko przytykało, zanim się ludzie rozpełzli na wszystkie strony

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
A zmieniając temat na Zuzkę- nie wiem co zrobić żeby sobie dać w kość - po tym wczorajszym niedosycie
18? albo 4 - też daje po tyłku
ja też się właśnie zastanawiam, co by tu dziś zrobić, tylko na razie muszę poczekać az przetrawi się kilogram śliwek, które niedawno pochłonęłam

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

rozważam 23 ale nie jestem pewna czy zniosę 50 burpies
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 16:54   #1840
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
stoki może nawet nie, przy wyciągach się tylko przytykało, zanim się ludzie rozpełzli na wszystkie strony

18? albo 4 - też daje po tyłku
ja też się właśnie zastanawiam, co by tu dziś zrobić, tylko na razie muszę poczekać az przetrawi się kilogram śliwek, które niedawno pochłonęłam

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

rozważam 23 ale nie jestem pewna czy zniosę 50 burpies
4 robiłam w piątek- póki co nie dziękuję- zmasakrowała mnie

Znalazłam zwow dla siebie- 14- no boski jest
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 17:29   #1841
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

u mnie jednak padło na 19, mam dziś sporo czasu, więc muszę to wykorzystać
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-26, 20:01   #1842
malvinus
Raczkowanie
 
Avatar malvinus
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 450
Dot.: Zuzana Light

konspiracja- chodze na treningi z kettlebell

uczylismy sie tej pompki na jedej rece ale slabo mi to szlo. za duze i za ciezkie cycki mam ogolnie najpierw wzmacnialismy rece i plecy, potem zrobilismy kilka prob, lekko podpieralam sie na drugiej rece, tak z 80% ciezaru bylo na tej pracujacej. technicznie to wyglada tak ze trzeba zrobic spiecie calego ciala na sekunde bedac w dole i wyciskac "sie" z miesnia plecow (motylka) a nie z reki. ciezko tak wytlumaczyc...
__________________
"Nie trwoń czasu, to z niego składa się życie."
malvinus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:02   #1843
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Gdyby kogoś interesował hardkorowy zwow, to ja dzisiaj robiłam #8, tam jest aż 6 rund! Mega killer na boczki. Zresztą już tu chyba o nim pisałam... Generalnie polecam bardzo.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:13   #1844
dygotka8
Zakorzenienie
 
Avatar dygotka8
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: xxxxxx
Wiadomości: 7 692
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Gdyby kogoś interesował hardkorowy zwow, to ja dzisiaj robiłam #8, tam jest aż 6 rund! Mega killer na boczki. Zresztą już tu chyba o nim pisałam... Generalnie polecam bardzo.
Jako pierwszy zwowo jaki zrobiłam to był właśnie ten...myślłam,ze umrę w trakcie...ta ilośc rund o mało mnie nie wykończyła Dlatego teraz dobrze oglądam filmiki i sprawdzam ile rund jest
__________________

dygotka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 21:16   #1845
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez dygotka8 Pokaż wiadomość
Jako pierwszy zwowo jaki zrobiłam to był właśnie ten...myślłam,ze umrę w trakcie...ta ilośc rund o mało mnie nie wykończyła Dlatego teraz dobrze oglądam filmiki i sprawdzam ile rund jest
Hehe, no mnie też zawsze wykańcza i zaskakuje. Robiłam go już kilka razy i zawsze zapominam, że jest aż 6 rund, na ogół spodziewam się jak zwykle 3, góra 4, a tu proszę.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-26, 23:06   #1846
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


A ja wczoraj zrobiłam zwow 50 i to było 25 min dobrej roboty. Spociłam sie jak mysz i poczułam po co ćwiczę! Ajlajkit!
Bardzo fajny zwow z krzesłem, zakwalifikowany u mnie jako kondycyjny bo dużo burpeesów i przeskoków.
to była dla mnie zachęta do tego Zwowa- dziękuje! trochę zmodyfikowałam, ale po skończeniu tak właśnie pomyślałam- to była dobra robota!

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
konspiracja- chodze na treningi z kettlebell

uczylismy sie tej pompki na jedej rece ale slabo mi to szlo. za duze i za ciezkie cycki mam ogolnie najpierw wzmacnialismy rece i plecy, potem zrobilismy kilka prob, lekko podpieralam sie na drugiej rece, tak z 80% ciezaru bylo na tej pracujacej. technicznie to wyglada tak ze trzeba zrobic spiecie calego ciala na sekunde bedac w dole i wyciskac "sie" z miesnia plecow (motylka) a nie z reki. ciezko tak wytlumaczyc...
dobrze tłumaczysz dzięki za techniczne wskazówki!!! wszystko zrozumiałe, gorzej z wykonaniem praktyka...

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Gdyby kogoś interesował hardkorowy zwow, to ja dzisiaj robiłam #8, tam jest aż 6 rund! Mega killer na boczki. Zresztą już tu chyba o nim pisałam... Generalnie polecam bardzo.
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
4 robiłam w piątek- póki co nie dziękuję- zmasakrowała mnie
Zwow 4 i 8 jeszcze w tym tygodniu- dzięki za podpowiedzi, Dziewczyny!
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 07:15   #1847
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Gdyby kogoś interesował hardkorowy zwow, to ja dzisiaj robiłam #8, tam jest aż 6 rund! Mega killer na boczki. Zresztą już tu chyba o nim pisałam... Generalnie polecam bardzo.
popieram jeden z fajniejszych

co do wczorajszej 19 mam mieszane uczucia daje w kość, ale głównie przez liczbę rund tyle, że ja pistolsy robię mocno oszukane na liście ulubionych się na razie nie znajdzie, ale kto wie, może kiedyś?

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
Zwow 4 i 8 jeszcze w tym tygodniu- dzięki za podpowiedzi, Dziewczyny!
jak chcesz się porządnie sponiewierać, to jeszcze 31 machnij
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 08:05   #1848
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez malvinus Pokaż wiadomość
konspiracja- chodze na treningi z kettlebell
Gdzie coś takiego znalazlaś?

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Hehe, no mnie też zawsze wykańcza i zaskakuje. Robiłam go już kilka razy i zawsze zapominam, że jest aż 6 rund, na ogół spodziewam się jak zwykle 3, góra 4, a tu proszę.
A ja juz wole rundy, nawet więcej niz jakies dziwne mieszanie ćwiczeń, wczoraj to się urządziłam...

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość

co do wczorajszej 19 mam mieszane uczucia daje w kość, ale głównie przez liczbę rund tyle, że ja pistolsy robię mocno oszukane na liście ulubionych się na razie nie znajdzie, ale kto wie, może kiedyś?
Ja go wielbię za nacisk na brzuch,mam zamiar w tym tygodniu powtorzyć

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
jak chcesz się porządnie sponiewierać, to jeszcze 31 machnij
Mój pierwszy raz z Zuzką miałam stan przedagonalny, ale jarałam sie że w ogóle dotrwałam do końca

No wiec dziefczęta wczoraj sie zajechałam burpeeesami - ktoś chyba ostrzegał przed tym zwowoem niedawno, ale co tam, nie zapisałam sobie i wczoraj zwow... 22 nieskończona ilosć burpees, pushupów i ćwiczenia na triceps () Straszny jest, kategoria: do zajechania

Co do nart jeszcze - co prawda nie ja, ale niedawno mój kumpel był we włoskich Alpach i tam - widziałam zdjęcia - o tej porze pustki Jak chcecie luz na stoku to oni mieli praktycznie cały stok dla siebie.

Sarayy, cieszę się ze 50-tka Ci przypadła do gustu. Ja muszę dać dzis rękom odpocząć, a wziąść sie za brzuch (19?) lub coś pupowego znaleźć.
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 08:14   #1849
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez koko Pokaż wiadomość
Gdyby kogoś interesował hardkorowy zwow, to ja dzisiaj robiłam #8, tam jest aż 6 rund! Mega killer na boczki. Zresztą już tu chyba o nim pisałam... Generalnie polecam bardzo.
Mój drugi zwow w życiu- od 3 rundy jęczałam do laptopa- "Zuzka zwariowałaś- ile jeszcze!!!"

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość


Co do nart jeszcze - co prawda nie ja, ale niedawno mój kumpel był we włoskich Alpach i tam - widziałam zdjęcia - o tej porze pustki Jak chcecie luz na stoku to oni mieli praktycznie cały stok dla siebie.

Zalezy gdzie we włoszech- w popularnych dolinach - czyli całe Dolomity to zawsze ful ludu Ja byłam wszędzie- o różnych porach zimy i było tłocznie. No ale co tu dużo gadać- i tak w porównaniu do polskich gór to jest pusto W Alpach to się jęczy jak jest kolejka na 2 minuty do wyciągu. Człowiek się do dobrego przyzwyczaja.

Jednak zrobiłam wczoraj # 10- bo @ przyszła więc wolałam coś lżejszego i krótkiego.
Znowu skakanka mnie zabiła.
Muszę trenować kondycję!!
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-27, 08:17   #1850
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
ktoś chyba ostrzegał przed tym zwowoem niedawno, ale co tam, nie zapisałam sobie i wczoraj zwow... 22
ja się do niego przymierzam od jakiegoś czasu, tylko zastanawiam się nad tym odmierzaniem minuty jakiś programik na kompa może? bo stopera nie posiadam, a telefon chwilowo przedpotopowy mam
poza tym obawiam się, że wysiłek mi się rzuci na mózg i będę się plątać z odliczaniem powtórzeń nie miałaś z tym problemów?
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 09:34   #1851
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
ja się do niego przymierzam od jakiegoś czasu, tylko zastanawiam się nad tym odmierzaniem minuty jakiś programik na kompa może? bo stopera nie posiadam, a telefon chwilowo przedpotopowy mam
poza tym obawiam się, że wysiłek mi się rzuci na mózg i będę się plątać z odliczaniem powtórzeń nie miałaś z tym problemów?
http://www.online-stopwatch.com/full-screen-stopwatch/
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 10:47   #1852
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

a ja ciemna masa nie wpadłam na to, żeby wyguglać i jak miałam 2 min skakanki to się w sekundnik wpatrywałam
dzięki

to chyba dziś będzie 22 w takim razie ciekawe jak mi pójdzie liczenie, jak je trzeba będzie przerywać
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:04   #1853
sarayy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 435
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
a ja ciemna masa nie wpadłam na to, żeby wyguglać i jak miałam 2 min skakanki to się w sekundnik wpatrywałam
dzięki

to chyba dziś będzie 22 w takim razie ciekawe jak mi pójdzie liczenie, jak je trzeba będzie przerywać
rób równo z Zuzką to będziesz wiedziała kiedy burpees robić

skusiłabym sie na ten Zwow dzisiaj, ale potrzebuję czegoś bardziej...uporządkowaneg o
ruszam zaraz ze Zwowem 31-Twoja propozycja zresztą

A jutro zapowiadana przeze mnie 4! (piszę tu na forum, żeby plan już był i mi się nie odwidziało
sarayy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:20   #1854
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
rób równo z Zuzką to będziesz wiedziała kiedy burpees robić
taaaa, żebym się już kompletnie pogubiła z liczeniem? bo ja niestety za jej tempem powtórzeń nie nadążam
Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
skusiłabym sie na ten Zwow dzisiaj, ale potrzebuję czegoś bardziej...uporządkowaneg o
no mi się właśnie też taki układ średnio podoba, wolę powtarzanie takich samych rund, ale w tym mi się ćwiczenia podobają... przynajmniej na razie
Cytat:
Napisane przez sarayy Pokaż wiadomość
ruszam zaraz ze Zwowem 31-Twoja propozycja zresztą
podziel się wrażeniami
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:36   #1855
Trixxi
Zadomowienie
 
Avatar Trixxi
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 201
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
taaaa, żebym się już kompletnie pogubiła z liczeniem? bo ja niestety za jej tempem powtórzeń nie nadążam
no mi się właśnie też taki układ średnio podoba, wolę powtarzanie takich samych rund, ale w tym mi się ćwiczenia podobają... przynajmniej na razie
podziel się wrażeniami
to stwórz z niego swojego zmodyfikowanego zwowa możesz zrobić np tak: 4burpees 10 chair jums 4 burpees 10 chair push ups 4 burpees 10 tricep dips itd.. i 3 rundy wtedy będzie uporządkowany. Mi się już trochę znudziły te zwowy i ostatnio swoje wymyślam przynajmniej nie ma wtedy problemu że nie przykładam się do jakiegoś ćwiczenia bo nie umiem go zrobić bo wybieram te które umiem ale i tak jestem bardziej zciorana później niż po oryginalnych wersjach Zuzki
Trixxi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:45   #1856
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

ja wczoraj robilam 22
super trening!

bardzo sie zmeczylam ale to byla jakas nowosc z tymi burpees co minute
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 12:02   #1857
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Zalezy gdzie we włoszech- w popularnych dolinach - czyli całe Dolomity to zawsze ful ludu Ja byłam wszędzie- o różnych porach zimy i było tłocznie. No ale co tu dużo gadać- i tak w porównaniu do polskich gór to jest pusto W Alpach to się jęczy jak jest kolejka na 2 minuty do wyciągu. Człowiek się do dobrego przyzwyczaja.
Rejon Folgarii

Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
j
poza tym obawiam się, że wysiłek mi się rzuci na mózg i będę się plątać z odliczaniem powtórzeń nie miałaś z tym problemów?
Robiłam razem z Zuzą, a jak mi kompletnie tchu zabrakło to zrobiłam stop na picie
Cytat:
Napisane przez mara30 Pokaż wiadomość
no mi się właśnie też taki układ średnio podoba, wolę powtarzanie takich samych rund, ale w tym mi się ćwiczenia podobają... przynajmniej na razie
nastepnym razem zrobię jak Trixx radzi

Cytat:
Napisane przez la figa Pokaż wiadomość
ja wczoraj robilam 22
super trening!

bardzo sie zmeczylam ale to byla jakas nowosc z tymi burpees co minute
No wiemy, wiemy
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2013-03-27 o 12:04
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 12:46   #1858
mara30
Zadomowienie
 
Avatar mara30
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 592
Dot.: Zuzana Light

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
to stwórz z niego swojego zmodyfikowanego zwowa możesz zrobić np tak: 4burpees 10 chair jums 4 burpees 10 chair push ups 4 burpees 10 tricep dips itd.. i 3 rundy wtedy będzie uporządkowany.
no popatrz, na to nie wpadłam czyli dzisiaj już na pewno 22 będzie

Cytat:
Napisane przez Trixxi Pokaż wiadomość
Mi się już trochę znudziły te zwowy i ostatnio swoje wymyślam przynajmniej nie ma wtedy problemu że nie przykładam się do jakiegoś ćwiczenia bo nie umiem go zrobić bo wybieram te które umiem ale i tak jestem bardziej zciorana później niż po oryginalnych wersjach Zuzki
to w sumie logiczne, że się bardziej przykładamy do ćwiczeń, z którymi radzimy sobie technicznie mi się jeszcze zwowy nie nudzą, ale np w ostatnim ćwiczeniu w 18 kompletnie nie mogłam się skoordynować z tym podnoszeniem nogi, co na pewno zdecydowanie obniżało efektywność, więc w końcu zamieniłam na zwykły tricep dip na 1 nodze
mara30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 13:26   #1859
la figa
Wtajemniczenie
 
Avatar la figa
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 679
Dot.: Zuzana Light

oj tam u mnie nie bylo tak ze zapomnialam ile mam robic powtorzen :p wlasnie to, ze trzeba robic cwiczenie pierwsze, ktore jest przerwane, wrocic do niego ma swoj urok. mozna naprawde mocno sie zmeczyc
__________________
la figa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-27, 14:35   #1860
maadziara86
Raczkowanie
 
Avatar maadziara86
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 44
Dot.: Zuzana Light

hej dziewczyny. od niedawna cwicze z zuzka i jest super. dotychczas cwiczylam z Jillian, lubie ja ale chyba potrzebowalam zmiany i padlo na zuzke!!! z zuzka staram sie cwiczyc 4-5 razy w tyg i codziennie mam dylemat ktory zwow wybrac dzis zrobilam 34 i powiem wam ze byl spoko zuzka za ciezki ciezarek miala i stekala strasznie i duzo przerw robila ja mialam tylko 5 kg
maadziara86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-31 16:08:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.