Cyberseks, wybaczyłybyście? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-23, 07:51   #61
Stary_Pryk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 526
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Filmy tak, ale bezpośrednie kontakty w necie - nie. Ale dałabym mu ultimatum - albo przestanie natychmiast, albo ja przestanę z nim być.
A może by wystarczyło, żeby dokładnie kasował archiwum? Jak brzmiał 1 punkt? Chyba coś w tym stylu (piszę z pamięci): zdrada która nie ujrzała światła dziennego nie krzywdzi.
Nawiązuje do innego tematu, Kalincia powinna pamiętać o co chodzi, ale żeby nie było całkowicie OT.

Drugą szanse można dać komuś, kto chwilowo pobłądził, jednorazowo stracił głowę ewentualnie są jakieś mocne okoliczności łagodzące. Ten gnojek robił to z premedytacją i jestem przekonany, że będzie to (lub więcej) robił nadal. Po co druga szansa, jeżeli jest prawie pewne, że nie zostanie wykorzystana?
Stary_Pryk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 08:19   #62
forumkowiczka
Zadomowienie
 
Avatar forumkowiczka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 059
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Nie wybaczyłabym...

i nawet nie tyle chodzi o te fotki, jakies sprosne rozmowy, komentarze, jak o to, ze opowiadal obcej dziewczynie (bo jakby nie bylo ona jest obca) o waszych intymnych sprawach!!!! jak mozna komukolwiek za plecami najbardzioej zainteresowanej mowic ze ta i ta byla taka i taka w lozku? MASAKRA
__________________
,,Wiesz Prosiaczku...miłość jest wtedy, kiedy kogoś lubimy...za bardzo"
forumkowiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 09:25   #63
wandaweranda
Zakorzenienie
 
Avatar wandaweranda
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 227
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez Fruchtgeele Pokaż wiadomość
oby tak wszyscy jajkami na jeże popadali.

kupuję ten tekst
wandaweranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:04   #64
Weronikapr
Wtajemniczenie
 
Avatar Weronikapr
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 155
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Zerwałabym definitywnie i natychmiastowo, ale gdyby nie to..No na pewno ja bym ochłodziła stosunki z tym Panem. Z jednej strony można mówić "rzuć go", ale z drugiej jednak coś tam na plus pisał (wiem, że to naciągane), a Ty jesteś mocno zaangażowana emocjonalnie, więc biorąc to wszystko pod uwagę, myślę, że powinnaś się zdystansować i zobaczyć co on zrobi. Powinien wypruwać sobie żyły, żebyś zechciała powrócić do normalnych związkowych relacji. Pozostaje tylko pytanie, czy będziesz mu w stanie jeszcze kiedykolwiek zaufać? I tak, to jest zdrada, dla mnie też. Trzymaj się kochana!

Edytowane przez Weronikapr
Czas edycji: 2011-02-23 o 10:06
Weronikapr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 10:12   #65
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

dla mnie też to byłaby zdrada, więc dobrze, że się z nim rozstałaś.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 11:34   #66
Panna_Kicia
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Kicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Dla mnie Wasz "związek" to jedna wielka fikcja. Ty go zdradziłaś, on Ciebie zdradza regularnie, gdzie tu miłość?Po roku to jeszcze powinniście świata poza sobą nie widzieć, a tu już takie coś? To nie ma sensu, bo na jakich fundamentach ten związek jest budowany?Na zdradzie, braku szczerości (z jego strony), braku zaufania,miłości też tu nie widzę.

A on pewnie wybaczył, bo uznał że skoro Ty mogłaś zdradzić to on ma też do tego prawo bo Ty też mu to wybaczysz i zapomnisz. Tragedia...
__________________
"Codziennie jesteśmy mądrzejsi, piękniejsi
To miłość emanuje z nas
Łagodzi jak balsam
Wypełnia po brzegi
Przenosi w całkiem inny świat"

http://s4.suwaczek.com/201005073438.png

Edytowane przez Panna_Kicia
Czas edycji: 2011-02-23 o 13:41
Panna_Kicia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:06   #67
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Ja bym nie wybaczała. Na Twoim miejscu bym go zostawiła.
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016


Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 14:25   #68
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

oboje siebie warci
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:51   #69
Skierka001
Rozeznanie
 
Avatar Skierka001
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 686
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Tak, dla mnie też to jest zdrada. Przecież ten facet proponował jej seks! A za tekst "mam dziewczynę niestety" dostałby w buźkę, aż by mu się zęby poprzestawiały. Skoro "niestety"to niech sobie idzie w świat.
Swoją drogą Ty też nie jesteś lepsza... Nigdy, przenigdy nie zdradziłabym swojego faceta. Kiedyś byłam na imprezie z koleżankami bez niego, bo akurat był chory i tam był koleś, który się do mnie przystawiał, zatańczyłam z nim jedną piosenkę (szybką, taką dyskotekową) i tyle. Prosił mnie o numer, ale mu NIE DAŁAM, chociaż mało wtedy nie wypiłam. A ty tu z całowaniem z nowo poznanym facetem wyskakujesz...
Skierka001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:00   #70
miodova
Raczkowanie
 
Avatar miodova
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Rio de Świebodzineiro
Wiadomości: 352
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Nie rozumiem troszkę dlaczego zakładasz temat, w którym opowiadasz jak facet Cię zranił i był taki i owaki, a w innym wątku piszesz, że masz często ochotę na nimfomanię i UWAGA na swojego faceta nie narzekasz.
__________________
nieustannie spoglądam w Jego oczy, by patrzeć na swoje szczęście.
miodova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 15:37   #71
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Może już ma innego
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 15:43   #72
siostraelwa
Zadomowienie
 
Avatar siostraelwa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 1 685
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Do widzenia a raczej na Twoje szczęście (nie)do wiedzenia temu panu.
siostraelwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:28   #73
Panna S
Zakorzenienie
 
Avatar Panna S
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 6 346
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Nie wybaczyłabym... Bo stracił by do mnie taki facet zaufAnie. A nie wiem jak można być z kimś komu się nie ufa...
Panna S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:53   #74
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Dobrze zrobiłaś. I trzymam kciuki, żeby ciąży nie było! Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
Tylko... po co w ramach "droczenia się" komuś w archiwum gadu gadu grzebać to ja tego ogarnąć nie mogę Nie no poważnie.. po co? Co jest niby zabawnego w tym, że chce naruszyć się prywatność partnera? Moja logika tego nie ogarnia.
No właśnie tego to ja też nie rozumiem...
czokled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:57   #75
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Definitywny koniec znajomości, zdradziłby mnie takim zachowaniem.
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 17:05   #76
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez Panna_Kicia Pokaż wiadomość
Dla mnie Wasz "związek" to jedna wielka fikcja. Ty go zdradziłaś, on Ciebie zdradza regularnie, gdzie tu miłość?Po roku to jeszcze powinniście świata poza sobą nie widzieć, a tu już takie coś? To nie ma sensu, bo na jakich fundamentach ten związek jest budowany?Na zdradzie, braku szczerości (z jego strony), braku zaufania,miłości też tu nie widzę.

A on pewnie wybaczył, bo uznał że skoro Ty mogłaś zdradzić to on ma też do tego prawo bo Ty też mu to wybaczysz i zapomnisz. Tragedia...
Myślę, że to jest istota problemu. Sprawy za szybko się potoczyły; on jej wcale nie kochał, ona jego pewnie też. Związki "z braku laku" zwykle się kończą migiem. Przy okazji często gęsto wychodzi szydło z worka. W przypadku sytuacji Autorki okazało się, że Pan okazał się być knurem.

Zmywałabym się jak najszybciej z tej relacji. Z nim już nie będziesz szczęśliwa.

A w przyszłości - zastanów się 2 razy nim się z kimś zbratasz na dłużej.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 21:07   #77
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdaa Pokaż wiadomość
Hej.
Chciałabym Was prosić o radę. Chodzi o mój związek a raczej o jego rozpad. Nie chcę żebyście zdecydowały za mnie aczkolwiek proszę tylko o chłodne spojrzenie z boku na postawę mojego Tż, wiadomo ja nie będę obiektywna.

Pisałam już w innym wątku posty na ten temat. Niestety... nie radzę sobie.
Byliśmy/jesteśmy razem prawie rok. Cóż... niestety seks był po mięsiącu. Tak wiem, szybko. Na początku nie żałowałam...do momentu.
Układało się dobrze. Dogadywaliśmy się. Zawsze szczerzy, zawsze rozmawialiśmy o swoich problemach i wątpliwościach. Jeśli chcieliśmy czegoś spróbować w sferze seksu to próbowaliśmy. Nawet jeśli nie byłam zdecydowana na zabawę np. w dominę to się zgodziłam. Po to,żeby sprawdzić czy rzeczywiście to nie dla mnie.
Jakiś czas temu okłamałam go. Pocałowałam się z innym, impreza, alkohol. Wiem,że dla wielu alko to nie wytłumaczenie a jedynie pretekst, który to umożliwia. Ja nawet nie pamiętam jak miał na imię, jak wyglądał. To było dawno. Przyznałam się i powiedziałam mu o tym. Był zły ale wybaczył i postawił pewne warunki, na które się zgodziłam.
Parę dni później włączyłam jego gg i chciałam się z nim podroczyć. Siedział obok, powiedziałam,że chce przeczytać jego archiwum. Nie pozwolił. Spytał czy mu ufam, powiedziałam,że tak ale chce sobie poczytać pierdoły. Zabronił. No i w tym momencie ta niepewność. Po chwili zgodził się.
Myślałam,że pęknie mi serce. Pisał o mnie innej dziewczynie, o tym naszym "pierwszym razie", to nie było miłe, bo nie pisał miłych rzeczy. A poza tym, że nie pisał tego do mnie a do niej. Jeśli mu coś nie pasowało, zrozumiałabym... Później już było tylko gorzej. Cyber seks, wymiana fotek itp. różne sprośne rzeczy z różnymi panienkami. I tak przez 2-3 msc jak byliśmy już parą.
Ja uważam to za zdradę. Myślę,że gdybyście przeczytały u swojego Tż tak intymne i piep.rzne kawałki jakie on pisał też byście się mocno zastanowiły nad związkiem. Pisał też,że niestety już nie może spełnić swoich fantazji bo ma dziewczyne ale jakby ona chciała to on chętnie bo to dopiero początek związku i jeszcze można się zabawić. Cały czas pisał mi ,że te fantazje na które ja się godziłam (a nie zawsze tego tak pragnęłam) chciał spełniać TYLKO ze mną :/ Cały czas zarzekał się o szczerości itp... bla bla bla.

Proszę, o jakiś kubeł zimnej wody. Wskazówki, cokolwiek.
Co wy byście zrobiły?
niby zwiazek, a nie zwiazek. Mysle, ze w Waszej relacji sypie sie nie tylko z seksem, a Ty tylko o tym piszesz... na pewno inne dziedziny bajka tylko ten cyberek?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 22:07   #78
mordeczka92
Przyczajenie
 
Avatar mordeczka92
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 25
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

nie wybaczyłabym bo nie umiałabym takiemu człowiekowi drugi raz zaufać...
__________________
Dla świata jesteś jednym z wielu,
dla mnie jesteś całym światem... ♥D.♥

matura 2011

uczę się żyć na nowo...
mordeczka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 23:50   #79
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Ciężka sytuacja. Rozumiem Cię poniekąd.
Mój eks gdy było między nami źle pisał z poznanymi na imprezie panienkami ( 0 czym w ogóle mi nie powiedział, stwierdził że nikogo nie poznał ) a gdy przeczytałam archiwum to tak jakby ktoś mi serce wyrwał. Pisał z nimi, nie poruszając mojego tematu i umawiał się z nimi na spotkania
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-24, 00:45   #80
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Taki facet nie zobaczylby mnie juz nigdy... Nie rozmyslaj, przeczytaj to, co nam napisalas i dzialaj.
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:41   #81
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez Maalwaaa Pokaż wiadomość
A dodam jeszcze z w twoim przypadku użycie określenia TŻ to duże nadużycie...
A może mi ktoś wyjaśnić co oznacza ten skrót TŻ ?
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 10:47   #82
srebrnykot
stary jednooki dachowiec
 
Avatar srebrnykot
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2 327
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Towarzysz Życia
__________________
"Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się." A. Sapkowski
srebrnykot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:38   #83
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Towarzysz Życia
Tak nawiasem mówić, "lekko" na tym forum nadużywane.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:39   #84
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
A jakby facet powiedział Ci "dobra, już nie będę", to uwierzyłabyś?
Czy może byś sprawdzała, kontrolowała?
Bo ja już nie dałabym rady zaufać i pewnie obrzydzenie bym miała do takiego faceta.
Uwierzyłabym i...sprawdzałabym. Ale z czasem pewnie odzyskałabym zaufanie, gdyby wszystko dobrze się między nami układało. Bywa i tak, że ktoś potrafi się zmienić i nie zawsze, jak raz coś zrobił, to będzie to robił już zawsze.
Ale na początku byłoby mi trudno, to wiem.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:43   #85
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Uwierzyłabym i...sprawdzałabym. Ale z czasem pewnie odzyskałabym zaufanie, gdyby wszystko dobrze się między nami układało. Bywa i tak, że ktoś potrafi się zmienić i nie zawsze, jak raz coś zrobił, to będzie to robił już zawsze.
Ale na początku byłoby mi trudno, to wiem.
No tak, w końcu portki w domu muszą być. Inaczej życie nie ma sensu.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:51   #86
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez Stary_Pryk Pokaż wiadomość
A może by wystarczyło, żeby dokładnie kasował archiwum? Jak brzmiał 1 punkt? Chyba coś w tym stylu (piszę z pamięci): zdrada która nie ujrzała światła dziennego nie krzywdzi.
Nawiązuje do innego tematu, Kalincia powinna pamiętać o co chodzi, ale żeby nie było całkowicie OT.

Drugą szanse można dać komuś, kto chwilowo pobłądził, jednorazowo stracił głowę ewentualnie są jakieś mocne okoliczności łagodzące. Ten gnojek robił to z premedytacją i jestem przekonany, że będzie to (lub więcej) robił nadal. Po co druga szansa, jeżeli jest prawie pewne, że nie zostanie wykorzystana?
Pamiętam, pamiętam. Dla kwestii mojego cierpienia w takiej sytuacji istotnie wystarczyłoby dokładne kasowanie archiwum. Dopóki bym nie wiedziała, przecież nie czułabym się krzywdzona, prawda?

Właśnie doczytałam, że autorka się rozstała z tym gościem - pewnie to lepiej dla niej, jeśli cały czas miałaby myśleć, czy jej takiego numeru znowu nie wycina. A tylko ona miała prawo decydować, czy gościu zasługuje na tę druga szansę, i czy ona chce jeszcze z nim być. Tylko teraz mogą zacząć się skamlenia z jego strony w stylu: kochanie, przebacz, ja już nigdy nie będę.

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
No tak, w końcu portki w domu muszą być. Inaczej życie nie ma sensu.
To nie tak Doris, świetnie potrafię dać sobie radę w życiu bez "portek w domu". Raczej znam siebie na tyle, że wiem, że ja akurat, gdybym kogoś kochała naprawdę mocno, to spróbowałabym jeszcze raz dać szansę. Być może to "nie po linii partii" myślenie, ale znam się trochę i pisałam tylko o sobie.
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 13:41   #87
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Uwierzyłabym i...sprawdzałabym.
Czyli byś nie uwierzyła.
Jak wierzę, to nie mam potrzeby kontrolowania, bo, no właśnie - wierzę.

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Pamiętam, pamiętam. Dla kwestii mojego cierpienia w takiej sytuacji istotnie wystarczyłoby dokładne kasowanie archiwum. Dopóki bym nie wiedziała, przecież nie czułabym się krzywdzona, prawda?
No to na co by się zdało Twoje sprawdzanie, skoro gość by sobie cyberseksował, a potem dokładnie rozmówki usuwał?
Dalej byłabyś robiona w bambuko.
To straszne, że by Ci to nie przeszkadzało.
Cytat:
A tylko ona miała prawo decydować, czy gościu zasługuje na tę druga szansę, i czy ona chce jeszcze z nim być.
A to mnie zdziwiłaś.
Bo w innym wątku - o zdradzie - nie uważałaś, że zdradzony facet ma prawo o tej zdradzie wiedzieć i sam zdecydować czy jego partnerka zasługuje na drugą szansę i czy on chce z nią być.
Cytat:
Tylko teraz mogą zacząć się skamlenia z jego strony w stylu: kochanie, przebacz, ja już nigdy nie będę.

No i co z tego?
Przecież nie musi odbierać od niego telefonów, odczytywać smsów czy maili.
A jak będzie ją nachodził, może to zgłosić na policję lub poprosić o pomoc jakiegoś kolegę-pakera.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q

Edytowane przez karolynka90
Czas edycji: 2011-02-24 o 13:43 Powód: literówka
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 16:38   #88
GosienkaC
Rozeznanie
 
Avatar GosienkaC
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 641
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
Towarzysz Życia
Dziękuję za oświecienie
GosienkaC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 17:29   #89
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

No ale serio - czy by uwierzyła, czy nie, facet może po prostu lekcję zapamiętać... i zwyczajnie kasować archiwum po każdej rozmowie. A do tego kasować smsy, ostatnio wykonane telefony i inne takie. Tak więc już nigdy nie byłoby wiadomo czy jest uczciwy, zresztą po co komu zabawa w kontrolowanie, sprawdzanie, nieee, to by była jakaś paranoja. No i jak tu mówić o zaufaniu do niego - sama nie wiem czy to byłoby zaufanie czy naiwność. Może są osoby, którym by to wystarczyło (o ile o tym nie wiem, to niech se robi, co chce ), ale dla mnie to by była parodia związku. I to zaledwie po roku znajomości, co by się działo po kilku latach?
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-26, 10:26   #90
kalincia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 13 025
Dot.: Cyberseks, wybaczyłybyście?

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Czyli byś nie uwierzyła.
Jak wierzę, to nie mam potrzeby kontrolowania, bo, no właśnie - wierzę.

Istotnie, tak powinno być, ale po "numerze" zaufanie może być ograniczone.

No to na co by się zdało Twoje sprawdzanie, skoro gość by sobie cyberseksował, a potem dokładnie rozmówki usuwał?
Dalej byłabyś robiona w bambuko.
To straszne, że by Ci to nie przeszkadzało.
Jak mogłoby mi przeszkadzać, skoro o tym nie wiem? Zaczęłoby mi przeszkadzać dopiero, gdybym się dowiedziała.
A to mnie zdziwiłaś.
Bo w innym wątku - o zdradzie - nie uważałaś, że zdradzony facet ma prawo o tej zdradzie wiedzieć i sam zdecydować czy jego partnerka zasługuje na drugą szansę i czy on chce z nią być.
Ale jeśli już wie, to decyduje. A autorka wątku wie.

No i co z tego?
Przecież nie musi odbierać od niego telefonów, odczytywać smsów czy maili.
A jak będzie ją nachodził, może to zgłosić na policję lub poprosić o pomoc jakiegoś kolegę-pakera.
Może, ale większość tego nie robi, a chodziło mi o to, że on będzie
robił z siebie biedną niunie, a ona może ulec jego prośbom.

Swoją drogą, autorko, odezwij się...
kalincia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.