spaprałam relację - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-10, 08:55   #31
enema
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 10
Dot.: spaprałam relację

Taka relacja to nie relacja.Facet jest stuknięty i to mocno,a ty się nie przejmuj ,że coś spaprałaś bez przesady.w dzisiejszych czasach trzeba się zabezpieczyć,ja nie jestem akurat zwolenniczka prezerwatyw jeżeli chodzi o zabezpieczenie przed niechciana ciążą.Natomiast jeżeli to ma byś zabezpieczenie przed chorobami wenerycznymi to jak najbardziej. Tak na przyszłość poleciłabym ci jednak zdecydowanie się na pigułki.Wtedy jeżeli będziesz już z kimś na stałe,będziesz miała o wiele większy komfort psychiczny. Ja przykładowo biorę (nieopłacona reklama!),pigułki z małą zawartością hormonów,świetnie reguluje cykle miesiączkowe i ogólnie dobrze mój organizm je znosi.

Edytowane przez panna_felicjanna
Czas edycji: 2018-05-11 o 06:51 Powód: reklama
enema jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-10, 19:04   #32
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: spaprałam relację

chyba żadna kobieta nie była by w stanie wytrzymać z takim obrażalskim i chwiejnym facetem.
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 12:37   #33
ent123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: spaprałam relację

Dziękuję za wypowiedzi. Nazwałam temat "spaprałam relację" bo jak ktoś słusznie zauważył, facet chciał, żebym była bardziej spontaniczna, bardziej angażowała się w znajomość i próbował dać mi to do zrozumienia. Problem, że o tym ze mną szczerze nie porozmawiał. W rozmowach twierdził, że go pozytywnie zaskakuję i że gdyby było coś nie tak to powiedziałby mi o tym. Pierwszy raz dał mi do zrozumienia, że chce, żebym wykazywała większe zaangażowanie po dwóch tygodniach znajomości. W następujący sposób: miło sms-owaliśmy w ciągu dnia, przy czym mój sms był ostatni, a późnym wieczorem wysłał sms-a o treści "Nie zależy Ci...Paaa". Jak potem tłumaczył oczekiwał, że do niego zadzwonie wieczorem a ja nie zadzwoniłam.

Niestety w moim przypadku nieplanowane, spontaniczne spotkania, których on oczekiwał, nie były możliwe bo mam obowiązki związane z chorym rodzicem. Nie moge rodzica zostawić samego w mieszkaniu bez opieki i iść na nieplanowaną randkę. On wiedział o moich obowiązkach od początku znajomości. Natomiast planowanych spotkań nigdy nie odwoływałam, nie przekładałam.

Jeżeli chodzi o tematy łóżkowe to być może jestem bardzo naiwna ale nie wyglądało na to, żeby szukał głównie szybkiego seksu i był egoistą w tych sprawach. Do stosunku próbował doprowadzić dopiero po ponad 2 miesiącach znajomosci. Nasza pierwsza wspólna noc (po miesiącu znajomosci) wyglądala tak, że tylko się przytulaliśmy i całowaliśmy. Prawie nie spał całą tę noc. Jak mi potem powiedział nie mógł zasnąć bo nowa osoba, nowe ciało i bał się, że mnie obudzi chrapaniem.
Na kolejnych spotkaniach były już odwazniejsze pieszczoty i seks oralny. Lubił mi sprawiać przyjemność, upewniał się, czy jest mi dobrze.
Popsuło się jak chciał się ze mną kochać a nie był chętny się zabezpieczyć. Na ostatnich spotkaniach miałam wrażenie że wręcz mnie karał mniejszą ilością pieszczot przez to że odmawiałam seksu bez zabezpieczenia. Absolutnie nie chciał, żebym używała pigułek. Twierdził, że moje zdrowie jest najważniejsze.
Nie rozumiem jego postawy odnośnie zabepzieczenia się - tym bardziej, że to bystry, wykształcony facet, własna firma, lat 37.

Nie wykluczam, że chciał mi zrobić celowo dziecko. Twierdził, że on zawsze wcześniej kochał się bez zabezpieczenia i gdyby miał być ojcem to już dawno by nim był. Na moją odpowiedź, że raz może mieć pecha bo może być wpadka..stwierdził, że dla niego wcale nie byłby to pech.
ent123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 13:31   #34
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 5 715
Dot.: spaprałam relację

Masakra facet jest tragiczny. Aż ciężko mi uwierzyć że ma 37 lat. Bo zachowuje się co najwyżej jak 17latek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 13:43   #35
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez ent123 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wypowiedzi. Nazwałam temat "spaprałam relację" bo jak ktoś słusznie zauważył, facet chciał, żebym była bardziej spontaniczna, bardziej angażowała się w znajomość i próbował dać mi to do zrozumienia. Problem, że o tym ze mną szczerze nie porozmawiał. W rozmowach twierdził, że go pozytywnie zaskakuję i że gdyby było coś nie tak to powiedziałby mi o tym. Pierwszy raz dał mi do zrozumienia, że chce, żebym wykazywała większe zaangażowanie po dwóch tygodniach znajomości. W następujący sposób: miło sms-owaliśmy w ciągu dnia, przy czym mój sms był ostatni, a późnym wieczorem wysłał sms-a o treści "Nie zależy Ci...Paaa". Jak potem tłumaczył oczekiwał, że do niego zadzwonie wieczorem a ja nie zadzwoniłam.

Niestety w moim przypadku nieplanowane, spontaniczne spotkania, których on oczekiwał, nie były możliwe bo mam obowiązki związane z chorym rodzicem. Nie moge rodzica zostawić samego w mieszkaniu bez opieki i iść na nieplanowaną randkę. On wiedział o moich obowiązkach od początku znajomości. Natomiast planowanych spotkań nigdy nie odwoływałam, nie przekładałam.

Jeżeli chodzi o tematy łóżkowe to być może jestem bardzo naiwna ale nie wyglądało na to, żeby szukał głównie szybkiego seksu i był egoistą w tych sprawach. Do stosunku próbował doprowadzić dopiero po ponad 2 miesiącach znajomosci. Nasza pierwsza wspólna noc (po miesiącu znajomosci) wyglądala tak, że tylko się przytulaliśmy i całowaliśmy. Prawie nie spał całą tę noc. Jak mi potem powiedział nie mógł zasnąć bo nowa osoba, nowe ciało i bał się, że mnie obudzi chrapaniem.
Na kolejnych spotkaniach były już odwazniejsze pieszczoty i seks oralny. Lubił mi sprawiać przyjemność, upewniał się, czy jest mi dobrze.
Popsuło się jak chciał się ze mną kochać a nie był chętny się zabezpieczyć. Na ostatnich spotkaniach miałam wrażenie że wręcz mnie karał mniejszą ilością pieszczot przez to że odmawiałam seksu bez zabezpieczenia. Absolutnie nie chciał, żebym używała pigułek. Twierdził, że moje zdrowie jest najważniejsze.
Nie rozumiem jego postawy odnośnie zabepzieczenia się - tym bardziej, że to bystry, wykształcony facet, własna firma, lat 37.

Nie wykluczam, że chciał mi zrobić celowo dziecko. Twierdził, że on zawsze wcześniej kochał się bez zabezpieczenia i gdyby miał być ojcem to już dawno by nim był. Na moją odpowiedź, że raz może mieć pecha bo może być wpadka..stwierdził, że dla niego wcale nie byłby to pech.
Jestes straszznie naiwna, facet zmanipulowal toba tak, ze widzisz swoja wine, chociaz to on ma nierowno pod sufitem.
Po drugie przebadaj sie, przez seks oralny rowniez mozna sie zarazic wenerykiem, a pan niechetny zeby sie zabezpieczec. Nie chce sobie wyobrazac jakiego moze miec syfa i czym moglas sie zarazic. Po trzecie zbliza sie do 40, a mentalnie blizej mu do szczyla z gimnazjum. Zachowuje sie jak gownierz.
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-11, 13:52   #36
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 663
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez ent123 Pokaż wiadomość
Absolutnie nie chciał, żebym używała pigułek. Twierdził, że moje zdrowie jest najważniejsze.
Nie rozumiem jego postawy odnośnie zabepzieczenia się - tym bardziej, że to bystry, wykształcony facet, własna firma, lat 37.

Nie wykluczam, że chciał mi zrobić celowo dziecko. Twierdził, że on zawsze wcześniej kochał się bez zabezpieczenia i gdyby miał być ojcem to już dawno by nim był. Na moją odpowiedź, że raz może mieć pecha bo może być wpadka..stwierdził, że dla niego wcale nie byłby to pech.
No to pewnie chciał sobie zmajstrować dziedzica twoim kosztem. Żałosne. W ogóle im więcej o nim piszesz, tym bardziej żałosny się wydaje.
3d23842983a6357ec11121c0b2dc0194ed81d40b_604ff51fe6891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 15:12   #37
ent123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: spaprałam relację

Mam odpowiedź,z pierwszej ręki- od niego. Użyłam podstępu, żeby ją zdobyć. Podałam się na czacie za inną kobietę i wypytałam delikatnie o jego związki. Napisał, że z ostatnią (czyli prawdopodobnie ze mną) był krótki temat bo jakoś nie było chemii i dlatego postanowił nie ciągnąć tego dłużej.
Przykro mi, że samej zainteresowanej, czyli mi, o tym nie powiedział szczerze. A ja głowiłam się tyle miesięcy co się wydarzyło, szukając winy w swoim zachowaniu.
Takie zakończenie znajomości jest dla mnie bardzo przykre. Nie mam do niego pretensji o to, że zerwał znajomość z braku chemii bo to rozumiem. Przykro mi, że zrobił to w taki sposób- zerwaniem kontaktu, bez słowa wyjaśnienia.

Z tą kobietą, z która pisał też niefajnie postąpił. Chciał zdjęcia więc wysłałam mu zdjęcie przeciętnie wyglądającej dziewczyny. Wtedy on zamknął okienko z rozmową. Bez słowa wyjaśnienia. A wcześniej zapraszał tę dziewczynę na kawę, a nawet wspólny wyjazd w przyszłości.

Niezrozumiały dla mnie brak klasy w zachowaniu faceta, który - jak sam o sobie mówi - jest bystry, wykształcony, miły i o dobrym sercu.

Jednocześnie bardzo niepokojący dla mnie fakt, że jestem tak naiwna w relacjach z mężczyznami. Że tak wierzyłam w jego słowa, że jest mną zauroczony
ent123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 15:22   #38
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: spaprałam relację

Oni jedno ani drugie nie odezwało się od ponad miesiaca...

Dla mnie sprawa jest jasna, ze to koniec, ale nie obwiniaj się...dziwny gościu ogólnie a ten tekst o seksie bez dziecka to juz wybitnie głupi

Czesto takie relacje,w ktorych facet od poczatku zachowuje sie jak wyjatkowo zakochany, poswięca sie, przywozi odwozi 60 km itd.
koncza sie również szybko jak sie zaczely, z inicjatywy faceta ..
jak nie dostanie tego o co mu chodzilo lub z innego powodu

Umówmy sie - on ma jakeis wyjazdowe prace, zlecenia, widywaliscie sie rzadko..coś tam do ciebie pisał. ale mozliwe ze nie jestes jedyna..

Przeczytałam ostatni post - niezły palant. Przynajmniej juz nie stracisz na niego czasu.

Edytowane przez PoPoo
Czas edycji: 2018-05-21 o 15:24
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 16:09   #39
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez ent123 Pokaż wiadomość

Niezrozumiały dla mnie brak klasy w zachowaniu faceta, który - jak sam o sobie mówi - jest bystry, wykształcony, miły i o dobrym sercu.
Krowa, która duzo muczy, mało mleka daje. Nie wiem, czy jest bystry - na pewno niezle manipuluje, ale to bycie miłym i dobre serce może sobie miedzy bajki wsadzić.

Przynajmniej wiesz, że Twojej winy w tym nie było, facet to zwykły buc, który chciał zwalić na ciebie winę za całą sytuację
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 16:54   #40
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: spaprałam relację

No niestety edukacja seksualna jest zerowa w naszym kraju i spoleczenstwie, wiec potem wychodzą takie kwiatki, że człowiek wyksztalcony, dyrektor firmy, myśli, że przerywany to dobra metoda antykoncepcji
Z tego co mówisz to on Ci nie chciał wcisnąc kitu, a na prawdę w to wierzył
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:09   #41
ent123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: spaprałam relację

Jego zachowania są sprzeczne. Nie rozumiem go. Może jestem za głupia. Tak się czuje - za głupia do niego. Czemu chciał bez zabezpieczenia - dla mnie to niezrozumiałe. Nie bał się dziecka..alimentów...trud ne do zrozumienia.

Nie wiem co jest prawdą co fikcją. Kiedy on mówi prawdę.


Facet się o mnie niby starał - odwoził te 60km-pomimo, ze proponowałam, ze wrócę pociągiem, trzymał za rękę podczas jazdy, zapraszał, dzwonił codziennie... a wszystko to pomimo, że niby nie czuł chemii. A może odnosił wrażenie, że we mnie nie ma chemii do niego.
Czym jest w ogóle chemia dla faceta...pożądaniem? czy Wy mężczyźni nie pożądacie kobiet atrakcyjnych? on mówił mi, że mam piękne ciało, że jestem śliczna, że bardzo mu się podobam, że go zaskakuje pozytywnie, że mnie uważna za wartościową osobę.


Jestem w szoku, że facet potrafi tak kłamać -słowem i zachowaniem.
ent123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 17:13   #42
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez ent123 Pokaż wiadomość
Jego zachowania są sprzeczne. Nie rozumiem go. Może jestem za głupia. Tak się czuje - za głupia do niego. Czemu chciał bez zabezpieczenia - dla mnie to niezrozumiałe. Nie bał się dziecka..alimentów...trud ne do zrozumienia.

Nie wiem co jest prawdą co fikcją. Kiedy on mówi prawdę.


Facet się o mnie niby starał - odwoził te 60km-pomimo, ze proponowałam, ze wrócę pociągiem, trzymał za rękę podczas jazdy, zapraszał, dzwonił codziennie... a wszystko to pomimo, że niby nie czuł chemii. A może odnosił wrażenie, że we mnie nie ma chemii do niego.
Czym jest w ogóle chemia dla faceta...pożądaniem? czy Wy mężczyźni nie pożądacie kobiet atrakcyjnych? on mówił mi, że mam piękne ciało, że jestem śliczna, że bardzo mu się podobam, że go zaskakuje pozytywnie, że mnie uważna za wartościową osobę.


Jestem w szoku, że facet potrafi tak kłamać -słowem i zachowaniem.
Czesto jak facet na poczatku angażuje się ponad miare to mu przechodzi szybciiej niż przyszło.
To jest nienaturalne ze ledwo cie znał a juz cie woził w tę i z powrotem.
czesto takie zaangazowanie ze strony faceta od początku relacji jest sztuczne.

Naturalnie jest tak, że ludzie angażują się powoli, nawet jeśli juz czują ze sie zakochali to powoli skracają dystans, a nie tak jak to opisujesz...

Poprostu mu sie podobałas i tyle, pożądanie to nie to samo co miłość.
Sam mówił ze jest zauroczony - zauroczenie ma to do siebie ze bywa przelotne

Edytowane przez PoPoo
Czas edycji: 2018-05-21 o 17:15
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:21   #43
Nella12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 21
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez PoPoo Pokaż wiadomość
Czesto jak facet na poczatku angażuje się ponad miare to mu przechodzi szybciiej niż przyszło.
To jest nienaturalne ze ledwo cie znał a juz cie woził w tę i z powrotem.
czesto takie zaangazowanie ze strony faceta od początku relacji jest sztuczne.

Naturalnie jest tak, że ludzie angażują się powoli, nawet jeśli juz czują ze sie zakochali to powoli skracają dystans, a nie tak jak to opisujesz...

Poprostu mu sie podobałas i tyle, pożądanie to nie to samo co miłość.
Sam mówił ze jest zauroczony - zauroczenie ma to do siebie ze bywa przelotne
No a nie jest tak nigdy, że ludzie odrazu się w sobie zakochują? nie znają się a po miesiącu mieszkają razem? no na pewno nie jest tak w większości przypadków ale jest. Jak się wie czego się chce to po co czekać?
Nella12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:27   #44
ent123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: spaprałam relację

Zgadzam się, że to nie to samo. Jednak miłość dla mnie nie jest tożsama z chemią, a on niby twierdzi, że chemii zabrakło. Przez chemie rozumiem właśnie podobanie się, pożądanie.
Ciężko mi uwierzyć, zważywszy na jego zachowanie, że mu się nie podałam. Byłam z nim w łóżku, był bardzo wtedy podniecony.
ent123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:35   #45
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez ent123 Pokaż wiadomość
Zgadzam się, że to nie to samo. Jednak miłość dla mnie nie jest tożsama z chemią, a on niby twierdzi, że chemii zabrakło. Przez chemie rozumiem właśnie podobanie się, pożądanie.
Ciężko mi uwierzyć, zważywszy na jego zachowanie, że mu się nie podałam. Byłam z nim w łóżku, był bardzo wtedy podniecony.
Przeciez on to powiedział tylko jakiejś obcej lasce w rozmowie na necie ( w jego mniemaniu obcej)
Jaka jest prawda - nie wiadomo

Po co dalej to analizujesz?

Ja się ogólnie Tobie dziwie, że chciałaś mu robić dobrze ustami wiedząc że sie nie zabezpieczał nigdy a ma 37 lat wiec pewnie troche tych kobiet było...
Ja bym chyba w takiej sytuacji poprosiła o przebadanie się zanim do czegokolwiek by doszło...

Pomijając to ze ja bym sie pewnie brzydziła takiemu facetowi, ale to już tylko moje widzi mi się :P

Edytowane przez PoPoo
Czas edycji: 2018-05-21 o 17:39
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:46   #46
ent123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 6
Dot.: spaprałam relację

Po prostu oral wyszedł wcześniej.. niż próba seksu bez zabezpieczenia. A że naiwna jestem to byłam przekonana, że to dobry chłopak, który nie skacze z kwiatka na kwiatek (jak sam twierdził).

Fakt, to duża nieodpowiedzialność z mojej strony.
ent123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:47   #47
PoPoo
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 198
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez ent123 Pokaż wiadomość
Po prostu oral wyszedł wcześniej.. niż próba seksu bez zabezpieczenia. A że naiwna jestem to byłam przekonana, że to dobry chłopak, który nie skacze z kwiatka na kwiatek (jak sam twierdził).

Fakt, to duża nieodpowiedzialność z mojej strony.
Ja tam nowopoznanym facetom nigdy nie wierzyłam na słowo

Przestan sie zadręczać i wyciągnij wnioski na przyszłość
PoPoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 18:21   #48
taka_bebe
Raczkowanie
 
Avatar taka_bebe
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 244
Dot.: spaprałam relację

O rany, powinnaś się cieszyć, że z tego nic nie wyszło, bo facet jakiś taki mocno niestabilny się zdaje o.O .. strzela fochy, żąda zaangażowania z Twojej strony po kilku tygodniach znajomości, chce żebyś była na niemal każde zawołanie i do tego uważa, że potrafi uprawiać seks bez zabezpieczeń tak, żeby nie było z tego dzieci

A Ty się jeszcze obwiniasz, że z tego nic nie wyszło...ciesz się, że potrafiłaś zachować rozsądek.
taka_bebe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 18:23   #49
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: spaprałam relację

Wyciągnij wnioski i zrób badania. Też bym się brzydziła zabaw oralnych z facetem którego znam 2 miesiące. Jasno widać że facet chciał tylko seksu bez gumy. To że ty nie wzięłaś od niego badań to trudno ale on też nie wziął. Od poprzednich też pewnie nie brał. Dlatego tym bardziej się przebadaj.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-21, 18:35   #50
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: spaprałam relację

Dolaczam do White Dove. Przebadaj sie, choroby wneneryczne przenosza sie rowniez przez seks oralny...
Nie ma co tu rokzminiac, facet chcial tylko seksu, nie traktowal cie powaznie, a czule slowka nic nie kosztuja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 08:35   #51
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: spaprałam relację

ent123, kompletnie się nie przejmuj tym, że jego zdaniem rzekomo zabrakło chemii w Waszej relacji. Przecież musiał wcisnąć jakiś kit nowej panience. Skoro twierdzisz, że wyczuwałaś chemię, to znaczy, że była. Kropka.

Zabrakło mu po prostu seksu, wyraźnie sama o tym piszesz. Nie zdobył Ciebie, więc zaczął szukać gdzie indziej. Fakt, że czekał na zbliżenie nie czyni z niego porządnego ani zakochanego faceta. Widocznie byłaś tego warta i w jakiś sposób oczarowałaś go swoją osobą.

Pan jest zwykłym fiutem, który zabawił się Twoim kosztem i z klasą nie ma nic wspólnego. Zresztą klasę widać, dobre serce widać, bystrość i inteligencję. W moim mniemaniu tylko niedowartościowane osobniki lubią przekonywać o tym innych, bo jeszcze nie daj boże ktoś tego nie zauważy.

A że chciał się bzykać bez tabletek, może koleś jest niepłodny stąd takie lekkie podejście do tematu? Albo jest zwyczajnie głupi.

Łatwo pisać, ale nie marnuj czasu na rozpamiętywanie tego tchórza, który nie potrafił zrobić z jaj użytku. Koleś nie jest tego warty.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2018-05-22 o 08:40
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 09:38   #52
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: spaprałam relację

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Krowa, która duzo muczy, mało mleka daje. Nie wiem, czy jest bystry - na pewno niezle manipuluje, ale to bycie miłym i dobre serce może sobie miedzy bajki wsadzić.

Przynajmniej wiesz, że Twojej winy w tym nie było, facet to zwykły buc, który chciał zwalić na ciebie winę za całą sytuację

Po przeczytaniu pozostałych postów autorki muszę jednak przyznać rację pozostałym dziewczynom Facet zachowuje się delikatnie mówiąc dziwacznie i nie ma sensu tracić na niego czasu.
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-22 10:38:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.