Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd. - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-13, 09:08   #901
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 10:40   #902
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 10:41   #903
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja mam "klub" w domu. Wrzuciłbym zdjęcia ale nie chce mi się sprzątać wpierw.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 10:59   #904
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Tym bardziej, że np. multisport i fitness academy to jedno. Właśnie się ostatnio o tym dowiedziałam. Martwię się o te male kluby. ;/
fitness academy (wro) w mojej ocenie jest droga to jest przewaga innych klubów.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2020-04-13 o 11:03
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 11:03   #905
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
a tak ciągle zlecenie, zlecenie, zlecenie albo na czarno przestało mnie już bawić.
skoro twoje fitness kluby tak cię zatrudniały to odpadały im zusy itp.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 11:12   #906
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o kluby fitness będzie masakra (mam tu na myśli małe kluby, nie wielkie molochy). Nie dość, że te kluby nigdy nie dają umów, a jak już to zlecenie, więc teraz instruktorzy są bez kasy (w tym ja) to jeszcze połowa robiła przez pół miesiąca zajęcia za darmo. Jak chciałam zrobić zajęcia za kasę, w internecie, na początku, to usłyszałam, że próbuję okraść ludzi, bo teraz wszyscy robią za darmo. To był wielki błąd nas wszystkich z branży fitness. Każdy się nastawiał (z mojego otoczenia przynajmniej) że to potrwa tylko 2 tygodnie.

Już mi prawdopodobnie jeden klub upadnie, w drugim zostanie zmniejszona liczba godzin. Do tego potraciłam klientów indywidualnych, bo oni również potracili płynność dochodów i nie wrócą zaraz po.
Nie wiem czy wiecie, ale Multisport płaci teraz klubom za każdego klienta, który przychodzi na zajęcia online 1zł, tak dobrze czytacie 1zł. To będzie po prostu dramat.
Ja mam multisporta przez pracodawcę i jakoś tydzień temu chciałam go zawiesić i się okazało, że... moja firma już zawiesiła/anulowała go dawno. Zwykle płatność idzie 16/17 dnia miesiąca i w marcu juz nie poszła w ogóle.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 11:18   #907
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez ViLLeMkA Pokaż wiadomość
Ja mam multisporta przez pracodawcę i jakoś tydzień temu chciałam go zawiesić i się okazało, że... moja firma już zawiesiła/anulowała go dawno. Zwykle płatność idzie 16/17 dnia miesiąca i w marcu juz nie poszła w ogóle.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tak, teraz firmy i korporacje pierwsze co robią to zawieszają wszystkie extra benefity. Multisporty, dodatki lunchowe, szkolenia
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-13, 11:33   #908
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Tak to prawda, zawiesiło dużo firm, więc i w klubach spadły osoby nawet na te zastępcze zajęcia online.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
skoro twoje fitness kluby tak cię zatrudniały to odpadały im zusy itp.

Wiem, że wynajmy są drogie. W jednym klubie właścicielka płaci 15,000zł miesięcznie. W drugim nie wiem ile szef ma, ale powiedział mi, że gdyby miał taki metraż jak ta druga moja szefowa (ok 600m2) w tej dzielnicy, w której on ma klub to płaciłby 24,000. Powiem szczerze, że nie myślałam, że to są aż tak wysokie koszta.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 15:45   #909
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

No ja współczuję ludziom pracującym w klubach fitness. Bardzo trudna sytuacja Czynsze bardzo wysokie, zwykła osoba nie zdaje sobie z tego sprawy. No i turystyka podobnie wiadomo, moja ciocia ma domek na Mazurach, sama coś pisała, że niedawno zawiesiła działalność z racji na koronawirusa.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 15:49   #910
Quarantine
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 465
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Trenerzy personalni chyba też mają coraz gorzej. Mnóstwo filmików instruktażowych na youtube - strzelanie sobie w kolano dla jakichś marnych dochodów z emitowanych reklam na kanale.
Quarantine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 18:19   #911
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez sunshinebutterfly Pokaż wiadomość
Tak, teraz firmy i korporacje pierwsze co robią to zawieszają wszystkie extra benefity. Multisporty, dodatki lunchowe, szkolenia
Tylko, że akurat u mnie właśnie nie zawiesili benefitow. Anulowali mi multisporta i mogę te środki wydać na coś innego (e-booki, sklepy internetowe).
Chodzi mu o to, że wlasciciel multisporta czyli benefit systemu też raczej dostanie mocno po przychodach, więc może dlatego tak mało płaci za zajęcia online.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-13, 18:56   #912
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez andra Pokaż wiadomość
I ja
A na poważnie, myślę że tak, część przestawi się na własny dom ale to będzie mały procent. Po prostu ci którzy nie myśleli wcześniej że mają fajne do spotkania mieszkanie/taras/balkon/ogród a wcześniej siłą rozpędu szli do pubu. No i nie musi być też wcale tanio, jak ktoś zna asortyment różnych tam piwomanii...
Tak samo będzie z amatorami siłowni, większa część wróci a malutka część to ci którzy odnaleźli się w domowych aktywnościach np na orbitreku. No i pewnie tacy szczęśliwi posiadacze domów, w których można zrobić siłownię by Ann ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałabym wypasioną siłownię, gdybym miała dom. No ale na 60 m to mi się panie nie zmieści.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 18:58   #913
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Quarantine Pokaż wiadomość
Jestem za tym, żeby wszelkie drink bary itp. dostały po dupie jak najmocniej, bo to generalnie szemrane środowisko i wylęganie zła. Siłownie - nie wiem czy lepsze.


Kolejny dziwak na wizażu.

---------- Dopisano o 19:58 ---------- Poprzedni post napisano o 19:56 ----------

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wiem, że wynajmy są drogie. W jednym klubie właścicielka płaci 15,000zł miesięcznie. W drugim nie wiem ile szef ma, ale powiedział mi, że gdyby miał taki metraż jak ta druga moja szefowa (ok 600m2) w tej dzielnicy, w której on ma klub to płaciłby 24,000. Powiem szczerze, że nie myślałam, że to są aż tak wysokie koszta.
W standardowym klubie fitness najem to 70% miesięcznych kosztów.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 19:22   #914
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
No ja współczuję ludziom pracującym w klubach fitness. Bardzo trudna sytuacja Czynsze bardzo wysokie, zwykła osoba nie zdaje sobie z tego sprawy. No i turystyka podobnie wiadomo, moja ciocia ma domek na Mazurach, sama coś pisała, że niedawno zawiesiła działalność z racji na koronawirusa.
To nie miało być tak,że te czynsze miały być odroczone?
Tzn.te w galeriach?
Mój pracodawca też dużo płaci za wynajem ale w galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 19:30   #915
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

W lodzi czynsze za.wynajem.przez 3 miesiace mialy byc za 1 zl

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 22:12   #916
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To nie miało być tak,że te czynsze miały być odroczone?
Tzn.te w galeriach?
Mój pracodawca też dużo płaci za wynajem ale w galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To znaczy chyba tak, ale nie wiem dokładnie. Ja pracuję w sklepie w galerii, ale nie pytałam kierowniczki o szczegóły. W sumie po co, to nie mój sklep i ja nic nie mogę zrobić. Zresztą to już tam w firmie załatwiają, kierowniczka tez może nie wszystko wie, bo jest kierowniczką sklepu, ale nie właścicielką firmy. Coś właśnie słyszałam, że odroczone czynsze albo że czynsze będą ale w tym czasie płaci właściciel tzn chyba właściciel galerii. No ale byłoby mu ciężko to wszystko opłacić. Może ja źle zrozumiałam.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-13, 22:34   #917
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To nie miało być tak,że te czynsze miały być odroczone?
Tzn.te w galeriach?
Mój pracodawca też dużo płaci za wynajem ale w galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Obniżka czynszów to raczej w lokalach miejskich plus w galeriach, bo właścicielom galerii jest narzucono z góry (pewnie też bezprawnie i pewnie nikt się nie zastanowił, czym za rachunki zapłacą). Tzn. nie obejmuje większości ludzi prowadzących jakąkolwiek działalność. Większość siłowni jednak nie jest w galeriach.

Quarantine, świetnie nam udowadniasz, że nie trzeba brać prochów, żeby mieć tripy.

Edytowane przez megamag
Czas edycji: 2020-04-13 o 22:35
megamag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 16:48   #918
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak to prawda, zawiesiło dużo firm, więc i w klubach spadły osoby nawet na te zastępcze zajęcia online.

---------- Dopisano o 12:33 ---------- Poprzedni post napisano o 12:31 ----------




Wiem, że wynajmy są drogie. W jednym klubie właścicielka płaci 15,000zł miesięcznie. W drugim nie wiem ile szef ma, ale powiedział mi, że gdyby miał taki metraż jak ta druga moja szefowa (ok 600m2) w tej dzielnicy, w której on ma klub to płaciłby 24,000. Powiem szczerze, że nie myślałam, że to są aż tak wysokie koszta.
To jest właśnie smutne, że większość ludzi nie ma bladego pojęcia o kosztach, a piszą teksty w stylu: "co to za [złe słowo] przedsiębiorca, co musi zamykać firmę po 2 tygodniach z powodu braku oszczędności?!"
Tiaaa, tylko jak zatrudniasz ludzi na UOP i oni mają 3 msc okres wypowiedzenia, to musisz szybko podjąć decyzję o tym, czy im dać wypowiedzenia, czy nie, bo robiąc to za późno, możesz sobie narobić okropnych długów...

Niech taki przedsiębiorca zatrudnia 3 osoby na UOP, koszt zatrudnienia każdego pracownika to ok. 5000 zł/msc (prawie 60% naszej pensji oddajemy w podatkach, z czego sporej części nie widzimy nawet na oczy, bo połowę ZUS itd odprowadza za nas pracodawca) to mamy 15k + 25k/msc czynszu za wynajem lokalu, razem 40k w plecy każdego miesiąca, a jeśli lokal jest przymusowo zamknięty przez rząd, to przychodów będzie okrągłe zero!

Po 3 miesiącach jesteś więc 120k w plecy... Albo i więcej, bo przecież dużo przedsiębiorców ma np. więcej pracowników, więcej lokali albo sprzęt niezbędny do prowadzenia firmy (np. maszyny w siłowniach) wzięty w leasing...

To co, wg niektórych dzbanów przedsiębiorca powinien sobie trzymać 500k poduszki finansowej w gotówce na lokacie przy inflacji 5% rocznie i stale rosnącej?

Pomoc rządu też dobra... 40% dopłat do pensji pracowników ALE pod warunkiem, że nikogo nie zwolnisz. Tak samo do wzięcia kredyt, który w 75% może być umorzony, ale pod warunkiem, że nikogo nie zwolnisz... Czynsze za lokal, kredyty za maszyny oraz swój własny ZUS płać już sobie przedsiębiorco sam, a my (rząd) lecimy się pochwalić w TVP, że rozdamy przedsiębiorcom 212 mld w ramach tarczy antykryzysowej i 100 mld kredytów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 17:48 ---------- Poprzedni post napisano o 17:44 ----------

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
To nie miało być tak,że te czynsze miały być odroczone?
Tzn.te w galeriach?
Mój pracodawca też dużo płaci za wynajem ale w galerii

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak wszystko w tarczy antykryzysowej ta kwestia jest również ukruczkowiona zwolnienie w postaci bodajże 90% czynszu obejmie jedynie najemców lokali w obiektach wielkopowierzchniowych.

Reszta... Może sobie kupić sznur

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PS. Dużo samorządów czy prywatnych firm obniża firmom czynsze z własnej inicjatywy. Nie należy mylić tego z "pomocą rządu"...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-04-14 o 19:08 Powód: Słownictwo.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-14, 22:25   #919
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Chciałam zrobić zamówienie w sieciówce online
do wczoraj była promka i od 300 zł nabijał się rabat 40% (na wszystko nie tylko na przecenione ), przyjanuszowałam, ''bo może po swietach będzie jeszcze lepsza promka'' i wuj, nie ma dziś już żadnej promki.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-15, 12:09   #920
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Jutro ma być informacja co ze sklepami . Czy ruszy coś więcej niż do tej pory w galeriach handlowych , np sklepy odzieżowe. Dziwię się że nie zaczekają jeszcze trochę, bo pewnie w święta dużo nowych zarażeń się pojawiło. A żeby to stwierdzić to potrzeba jeszcze trochę czasu
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 12:11   #921
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Jutro ma być informacja co ze sklepami . Czy ruszy coś więcej niż do tej pory w galeriach handlowych , np sklepy odzieżowe. Dziwię się że nie zaczekają jeszcze trochę, bo pewnie w święta dużo nowych zarażeń się pojawiło. A żeby to stwierdzić to potrzeba jeszcze trochę czasu
Ponoć nie jeszcze. Mają tylko zmienić ilość klientów w marketach zamiast wg kas na wg metrażu.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 12:19   #922
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Aaa bo ja zrozumiałam że odzieżowe mają ruszyć. Ja akurat pracuje w galerii ale w księgarni i się zastanawiam jak to będzie u mnie w pracy. A powiem szczerze że się boje tej sytuacji i wolalabym jeszcze poczekać.
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 12:25   #923
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 16:12   #924
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Kurczę coś mówili o galeriach handlowych i sklepach odzieżowych
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 16:22   #925
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Tak mówili coś o tym (ja niby pracuję w obuwniczym, ale mogliby pociągnąć pod odzież może), ale ktoś pisał, że rano w RMF było, że jeszcze chyba poczekają. Analizują tam pewnie jeszcze. Ja tez uważam, że to za wcześnie, choć rozumiem, że z gospodarką ciężko. Tak jak piszesz lepiej jak poczekają chociaż żeby zobaczyć jak z zarażeniami po świętach. No i przecież to trochę potrwa, maj myśle, że można pomyśleć, bo faktycznie gospodarka nie wytrzyma, a oni dopłacać już pewnie nie będą, ale wcześniej to średnio. No a i w maju jak otworzą, to też dalej ograniczenia będą w ilości ludzi, dystans itp. To trochę potrwa.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:01   #926
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Aaa bo ja zrozumiałam że odzieżowe mają ruszyć. Ja akurat pracuje w galerii ale w księgarni i się zastanawiam jak to będzie u mnie w pracy. A powiem szczerze że się boje tej sytuacji i wolalabym jeszcze poczekać.
Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Tak mówili coś o tym (ja niby pracuję w obuwniczym, ale mogliby pociągnąć pod odzież może), ale ktoś pisał, że rano w RMF było, że jeszcze chyba poczekają. Analizują tam pewnie jeszcze. Ja tez uważam, że to za wcześnie, choć rozumiem, że z gospodarką ciężko. Tak jak piszesz lepiej jak poczekają chociaż żeby zobaczyć jak z zarażeniami po świętach. No i przecież to trochę potrwa, maj myśle, że można pomyśleć, bo faktycznie gospodarka nie wytrzyma, a oni dopłacać już pewnie nie będą, ale wcześniej to średnio. No a i w maju jak otworzą, to też dalej ograniczenia będą w ilości ludzi, dystans itp. To trochę potrwa.
Gdyby wam nie płacili to też byście chciały poczekać?


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:08   #927
Cappuccino
Zakorzenienie
 
Avatar Cappuccino
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 353
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87754084]Gdyby wam nie płacili to też byście chciały poczekać?


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Ja jestem na bezpłatnym urlopie. To była moja decyzja, także tak, chciałbym poczekac mimo że mi nie płacą
Cappuccino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:14   #928
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

[1=bafa65383b74e1029ccef70 174e4f68b71e8a0f7_646950f 23ada7;87754084]Gdyby wam nie płacili to też byście chciały poczekać?


Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

Nie wiem. Jakiś czas może też poszłabym na bezpłatny urlop jak Cappucino, mieszkam z tatą i jeszcze bym dała radę (oczywiście nie za długo, bo on też nie może mnie utrzymywać lub mi dokładać z 2 miesiące, ja generalnie jeszcze z nim mieszkam, ale sama się utrzymuje opłaty, jedzenie też sobie kupuję). Może bym na 2 tygodnie poszła lub do miesiąca, chociaż gdyby mój sklep funkcjonował, to wtedy raczej szefowa by mi nie dała, wtedy każdy pracownik jest potrzebny. No ale jakby była możliwość to tak. Były głosy, że będziemy mieć 60 lub 80 %, ale już nieważne tez uznałam, że zdrowie najważniejsze. Jednak będzie 100 %, no ale tak też by było ok. Gorzej ma ktoś kto mieszka sam, wtedy ciężko, dlatego warto zawsze mieć oszczędności. Oczywiście ja też przejmuje się jak nasza firma sobie poradzi, no ale nic nie mogę zrobić.

Edytowane przez Monia284
Czas edycji: 2020-04-15 o 17:16
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:15   #929
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6 046
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Ja jestem na bezpłatnym urlopie. To była moja decyzja, także tak, chciałbym poczekac mimo że mi nie płacą
Jak Cię na to stać to pewnie będziesz mogła dalej w domu siedzieć.
Będzie na pewno mniejsze zapotrzebowanie na personel.

Wysłane z mojego Redmi Note 4 przy użyciu Tapatalka
bafa65383b74e1029ccef70174e4f68b71e8a0f7_646950f23ada7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 17:17   #930
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Pochwalcie się dziewczyny jaki dobrze działający biznes zniszczył Wam rząd.

Cytat:
Napisane przez Cappuccino Pokaż wiadomość
Ja jestem na bezpłatnym urlopie. To była moja decyzja, także tak, chciałbym poczekac mimo że mi nie płacą
Dawali pewnie innym z zaległego a Ty wybrałaś bezpłatny urlop tak? U nas dawali z zaległego urlopu, ale mi się już kończył, bo szefowa mi dała w lutym, więc musiała mi dać postojowe.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-01 14:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.