Jak poznać, że facetowi chodzi wyłącznie o jedno? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-04, 22:08   #1
Asia941227
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 19

Jak poznać, że facetowi chodzi wyłącznie o jedno?


Czy spotkaliscie juz takich chlopakow? Jak to u was wygladalo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Asia941227 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-05, 18:17   #2
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Jak poznać, że facetowi chodzi wyłącznie o jedno?

Raczej nietrudno coś takiego poznać i szybko wychodzi w rozmowie i zachowaniu.
Zazwyczaj gdy dwoje ludzi się poznaje to są sobą zainteresowani, starają się siebie poznać jak najbardziej. Oczywiście tematy związane z seksem mają prawo się pojawić, ale jest to jednym z wielu przejawów zainteresowania. Jeśli facet jest zainteresowany wyłącznie seksem to i wszystko w rozmowie prędzej czy później sprowadza się do tego.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-06, 10:01   #3
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Jak poznać, że facetowi chodzi wyłącznie o jedno?

Ja nie poznałam. Facet usilnie zabiegał o spotkanie przez półtora miesiąca. Myślałby kto, że powinien się zniechęcić.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 11:10   #4
Mela9903
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 5
Dot.: Jak poznać, że facetowi chodzi wyłącznie o jedno?

Poznałam kiedyś takiego chłopaka. Niby byliśmy razem ale było to jakieś niecałe 2 tyg i to w ogóle nie był związek. Miałam 16 lat i spodobało mi się po prostu że komuś się podobam, interesuje się mną. Zaczęło się od pisania. Znalazł mnie na instagramie, mieszkaliśmy blisko siebie i kojarzył mnie też ze szkoły do ktorej kiedyś chodzilismy (bo był starszy o 2 lata). Mówił coś że już wtedy mu się podobałam ale bał się do mnie podejść itp. W końcu miało być pierwsze spotkanie, na czym mu bardzo zależało. Nie przyszedł. Byłam zła bo mnie wystawił, ale potem strasznie przepraszał, wymyślił jakiś głupi powód. Dodam że nie uprzedził mnie że się nie pojawi i czekałam w wyznaczonym miejscu... nie odzywałam się jakiś czas ale on nie dawał za wygraną i w końcu spotkaliśmy się. Wydał mi się spoko ale jako kolega, nie był w moim typie po prostu ale dobrze nam się rozmawiało. Po powrocie do domu zaczął do mnie wypisywać czy będziemy razem, że jestem taka śliczna. Powiedziałam mu że wolę się raczej kolegować. On nie przyjmował tego do wiadomości, a że byłam młoda to w końcu pomyślałam czemu nie. Jednak cały czas było z nim coś nie tak. Trochę mnie olewał, często pisał jakieś zboczone rzeczy albo np pytał czy wyślę mu swoje zdj, przy czym mówił mi jakie chce. Cały czas podkreślał że mam super ciało, FIGURĘ. Żebym wysłała mu zdj swojej figury, zdj bokiem, najlepiej kurde w bieliźnie... proponował mi spotkania tylko wieczorami, chcial też jechać na rowery do takiego pobliskiego lasu, bo tam dalej jest fajne miejsce np na ognisko itp. Ale nie zgodziłam się bo już wcześniej dawał te sygnały że zależy mu tylko na tym. Pytał się ogólnie np czy pokażę mu swoje majtki lol. Na jednym ze spotkań kiedy się pierwszy raz pocałowaliśmy (siedziałam u niego na kolanach) zaczął mi wkładać rękę w spodnie... powiedziałam mu żeby przestał no i zatrzymał się. Byłam młoda, naiwna, łatwowierna, bez żadnych doświadczeń. Gdyby teraz mnie takie coś spotkało od razu bym kazała spadać. Potem gdy niby zerwaliśmy (ja z nim) bo coś kłamał itp. cały czas pisał i wgl. W końcu poznałam mojego chłopaka który spławił go raz na zawsze (tamten był od niego o wiele mniejszy, bał się go xd). Ogólnie jeszcze po rozstaniu chciałam go tak trochę sprawdzić. Napisałam mu że chciałabym z nim spróbować seksu. On tak się napalił i wgl jak jakiś nienormalny. Miałam niezły ubaw bo on to brał na poważnie a ja wcale nie miałam zamiaru z nim nic robić, poza tym nie byłam wcale gotowa i nie miałam ochoty. W końcu go zablokowałam i potem jeszcze mój chłopak którego poznałam kilka miesięcy po musiał mu wyjaśnić że nie ma szans... gdy poznałam właśnie mojego chłopaka zrozumiałam co to znaczy że ktoś o tobie poważnie myśli, kocha. Dzisiaj cieszę się że w porę zorientowałam się jakie miał zamiary, ale mogło to się skończyć różnie ( np gdybym zgodziła się na te rowery). U niego dało się poznac to wręcz od razu, ale wiem że jak ktoś jest bardziej inteligentny i sprytniejszy to pewnie lepiej gra i naprawdę udaje że zależy. Warto poczekać moim zdaniem na rozmowy o seksie i takie kroki jakiś czas, a np wcześniej jakoś sprytnie przetestować jego uczciwosc (do mojego chłopaka np napisałam z fałszywego konta i on spławił mnie od razu, napisał że ma dziewczynę i inne go nie interesują).
Mela9903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-15 12:10:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:18.