Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-16, 05:30   #2551
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ok witam w świecie budowlanym my mieliśmy mieć tynki na początku maja. Podobno za tydzień na 1000% wchodzą w poniedziałek, ale uwierzę jak zobaczę. Ultra piątka. Ja mam mieszkanie jednostronne i wszystkie okna na południe, 4 piętro. Stare budownictwo z cegły. Jak są upały jest masakra. Rano od 8 jest słońce do 16, a w nocy mury oddają ciepło. Byliśmy ostatnio na budowie i bez żadnej izolacji tam jest chłodnej, niż tu przy murze z litej cegły grubym na 80cmmam nadzieję, że to ostatnie lato tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My jeszcze 3 dni (Mały ma występ w żłobku we wtorek) i uciekamy na wieś. ..

Tu jest masakra:/ i pomyśleć, że nie tak dawno powodz była. ..
Mógłby się premier jakoś konkretniej zacząć modlić. ..

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 06:14   #2552
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Nie wiem jak z wenflonem, ale może można z palca? Mi do pracy jak badali glukozę na czczo to właśnie z palca. Ale nie znam się, krzywą będę miała robioną pierwszy raz i ja akurat mam mocno widoczną żyłę w prawej ręce, także bez problemu. Może tija podpowie

---------- Dopisano o 20:51 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------


U mnie studniówka za 13 dni
Nie można z palca. W poprzedniej ciąży miałam 2 pobrania z żyły, trzeci raz babka nie dała rady się wkluc więc pobrała z palca. Efekt był taki, że musiałam powtarzać glykoze.
A teraz miałam 2 wklucia na jednej ręce, a 3 z drugiej bo na tamtej już siniak wyszedł.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 07:32   #2553
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Dzień dobry
Czy Wasze maluchy w brzuszku też budzą się codziennie o tej samej porze ? Mój mały budzi się codziennie o 8 (+/- 10 minut) i to już od dłuższego czasu

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Nie można z palca. W poprzedniej ciąży miałam 2 pobrania z żyły, trzeci raz babka nie dała rady się wkluc więc pobrała z palca. Efekt był taki, że musiałam powtarzać glykoze.
A teraz miałam 2 wklucia na jednej ręce, a 3 z drugiej bo na tamtej już siniak wyszedł.
Kurcze, to trochę przerąbane w takim razie jak ktoś ma mało widoczne żyłki :/
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 07:37   #2554
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czy Wasze maluchy w brzuszku też budzą się codziennie o tej samej porze ? Mój mały budzi się codziennie o 8 (+/- 10 minut) i to już od dłuższego czasu

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------


Kurcze, to trochę przerąbane w takim razie jak ktoś ma mało widoczne żyłki :/
W sumie to nie wiem ale jak ja wstaje w okolicach 6 to Mała zazwyczaj daje o sobie znać;p

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 08:15   #2555
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Dzień Dobry
Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czy Wasze maluchy w brzuszku też budzą się codziennie o tej samej porze ? Mój mały budzi się codziennie o 8 (+/- 10 minut) i to już od dłuższego czasu

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------


Kurcze, to trochę przerąbane w takim razie jak ktoś ma mało widoczne żyłki :/
Moje też co rano daje o sobie znać tylko nie z taką dokładnością jak twoje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 09:08   #2556
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Dzień dobry.

Walczymy z przeprowadzką. Dobrze, że teraz, bo czuję, że jeszcze trochę i nie miałabym siły, no i brzuszek zaczyna trochę blokować. Już nie schylę się tak po prostu.
A jak polegnę na kanapie, to muszę wstawać kulając się na bok
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 09:11   #2557
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Walczymy z przeprowadzką. Dobrze, że teraz, bo czuję, że jeszcze trochę i nie miałabym siły, no i brzuszek zaczyna trochę blokować. Już nie schylę się tak po prostu.
A jak polegnę na kanapie, to muszę wstawać kulając się na bok
Tylko nie dzwigaj

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ktoras z Was moze chodzi jeszcze na basen?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 09:46   #2558
meryy82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wlkp.
Wiadomości: 4 762
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez maciejka1987 Pokaż wiadomość
Ja miałam zwykły laktator ręczny i u mnie sprawdzał się świetnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
u mnie do tego do czego potrzebowałam zwykły był ok.
Jeśli się okaże, że potrzebuje więcej używać laktatora, to kupię elektryczny

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam wczoraj tak na szybko u jakiegoś przypadkowego lekarza po skierowanie na morfologie, bo mój zapomniał wystawić a jest na urlopie. No i w szoku byłam! Młody gość, wyglądający jak George z Grey's Anatomy, zapytał czy chcę usg, czy chcę badanie ginekologiczne, że może szyjkę sprawdzimy, czy potrzebuję jakieś leki albo skierowania, może coś chcę dopytać albo jest dla mnie niejasne? Jestem w szoku

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
przypomniałaś mi, że też muszę skombinować skierowania na badania, bo nie wiem czy ten mój ostatnio zapomniał, czy czeka na nie wiadomo co.

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do starszego (ok 50) ale przystojny, podobny do Krzyśka Zalewskiego

Nie chce nam się składać tego stelaża od kosza na razie więc wstawiam zdjęcie z neta
śliczny
Ja się zastanawiam czy łóżeczko dostawne czy kosz mojżesza? Ale to już na końcówce się wybierze

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Dzień Dobry. Od dziś jestem mamą trzylatka kiedy ten mały okruszek tak urósł? Ale to już chyba dla starszego dziecka, nie niemowlaka? My mamy Tiny Love i jest super. Można go w trzech pozycjach ustawić i nadaje się już od pierwszych dni bo jest rozkładany na płasko. Co prawda sam nie buja, ale ma wibracje Margosia weź mi choć jednego takiego ludzia podrzuć co tak kupuje. Na razie moja mama zgłosiła się na ochotnika. Siostra mi przyniosła becik i kombinezon. I na razie cisza Ja bym się przepisała młody przystojny i chętny do pomocy. Czego chcieć więcej. Jeszcze jak by był za naturalnym po cc typ nawet bym się nie zastanawiała.

Bardzo bym chciała coś takiego, ale oczyma wyobraźni widzę jak moje starsze dziecko to wywraca a koty ostrzą na tym pazury

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wszystkiego najlepszego dla synka

Cytat:
Napisane przez sharlotka87 Pokaż wiadomość
Ja też dostaję alerty, ale póki co się nie sprawdzają.
Ultra, wiem co przeżywasz. My mieszkamy na poddaszu. Porażka. Jest tak duszno i parno, że nie ma czym oddychać. Muszę kupić taki basenik!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
też dostaję alerty, póki co u mnie też się nie sprawdzają, ale ostatnio było tak, że u mnie powiał wiatr, a rano w pracy jedna koleżanka spod Poznania mówiła, że u niej była taka burza, że bali się o dach i okna. Że tak lało, że po 5 minutach woda była w piwnicach. Kilka kilometrów dalej mieszka inna dziewczyna i mówiła, że do nie j nic nie doszło.
więc myślę, że dobrze, że wysyłają ostrzeżenia, lepiej zachować ostrożność i tak zaplanować dzień by w godzinach ewentualnego zagrożenia mieć schronienia. Szczególnie jak ma się dzieci
meryy82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 09:52   #2559
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tylko nie dzwigaj

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ktoras z Was moze chodzi jeszcze na basen?
Ja chodzę raz w tygodniu minimum, ale bardziej rekreacyjnie, z córką. Pluskamy się, bawimy i czasem coś sobie popływam, ale na luzie. Nie robię kilkunastu basenów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 09:53   #2560
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Walczymy z przeprowadzką. Dobrze, że teraz, bo czuję, że jeszcze trochę i nie miałabym siły, no i brzuszek zaczyna trochę blokować. Już nie schylę się tak po prostu.
A jak polegnę na kanapie, to muszę wstawać kulając się na bok
Teraz przeprowadzka? Kupiliście coś nowego czy coś większego będziecie wynajmować? Nie dźwigaj i oszczędzaj się. Mi też już brzuch zaczyna przeszkadzać A tu jeszcze 4 miesiące
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tylko nie dzwigaj

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ktoras z Was moze chodzi jeszcze na basen?
Ja w pierwszej ciąży chodziłam chyba do 7-8 miesiąca. Teraz też chciałam, ale co wejdę do wody to mnie zaczyna swędzieć, więc sobie daruję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015

Edytowane przez chudziaszek11
Czas edycji: 2019-06-16 o 10:30
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 10:07   #2561
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Czy Wasze maluchy w brzuszku też budzą się codziennie o tej samej porze ? Mój mały budzi się codziennie o 8 (+/- 10 minut) i to już od dłuższego czasu

---------- Dopisano o 07:32 ---------- Poprzedni post napisano o 07:28 ----------


Kurcze, to trochę przerąbane w takim razie jak ktoś ma mało widoczne żyłki :/
Mój albo ma różne godziny, albo ja nie zwracam uwagi na godzinę jego aktywności jakoś w tej ciąży sporo rzeczy biorę na luz. W poprzednich ze wszystkiego się cieszyłam i na wszystko zwracałam uwagę, a teraz oby zdrowe i oby do przodu chyba starość mnie dopada
Ja mam mało widoczne żyły i powiem Ci, że wprawiona pielęgniarka nie ma z nimi problemu. W poprzedniej ciąży pobierała mi młodziutka kobietka, to siedziałam tam i siedziałam, aż pobrała z palca.
Cytat:
Napisane przez meryy82 Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Walczymy z przeprowadzką. Dobrze, że teraz, bo czuję, że jeszcze trochę i nie miałabym siły, no i brzuszek zaczyna trochę blokować. Już nie schylę się tak po prostu.
A jak polegnę na kanapie, to muszę wstawać kulając się na bok
Ja często zapominam, że mam brzuch raptem się po coś schyle i taki ucisk powstaje, że aż w głowie się kręci i brzuch twardnieje.
Dobrze, że wstając kładziesz się najpierw na bok dzięki temu nie obciążasz mięśni prostych brzucha. Też tak robię, żeby nie narażać się na duże rozejscie po ciąży. Choć wiadomo, że będzie, ale bardzo ważne są właśnie czynności dnia codziennego


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 10:20   #2562
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Hej

Ja mam dobre żyły, nie przeszkadza mi pobieranie kilkunastu fiolek. Lubiłam oddawać krew Ale glukozy pić bym nie chciała

Na basen nie chodzę, ale planuję sobie popływać w Polsce. U mnie ostatnio ciągle leje, więc kupiłam rower stacjonarny. Nawet fajna zabawka Pewnie się przyda jak utknę z maluchem w domu.

Ruchy ciągle czuję jedynie na plecach. Baaaaardzo rzadko jakieś smyrnięcia w innych pozycjach. W dodatku zwykle muszę przykładać rękę, żeby poczuć cokolwiek. Za to praktycznie za każdym razem jak jestem na plecach, to wierzga, więc wydaje mi się, że harcuje cały czas, ale ja jestem niewrażliwa

Zaczęłam przywalać sobie w brzuch szafką w łazience. Mózg nie ogarnia, że coś wyrosło...

Te ciuchy i inne szmatki dalej mnie nudzą i nie pociągają niestety
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 10:33   #2563
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

FB_IMG_1560677548658.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 11:45   #2564
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ja bym to odniosła do mojego małżeństwa bardziej

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 12:29   #2565
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tylko nie dzwigaj

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ktoras z Was moze chodzi jeszcze na basen?

Ja chodzę na swój podwórkowy

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej

Ja mam dobre żyły, nie przeszkadza mi pobieranie kilkunastu fiolek. Lubiłam oddawać krew Ale glukozy pić bym nie chciała

Na basen nie chodzę, ale planuję sobie popływać w Polsce. U mnie ostatnio ciągle leje, więc kupiłam rower stacjonarny. Nawet fajna zabawka Pewnie się przyda jak utknę z maluchem w domu.

Ruchy ciągle czuję jedynie na plecach. Baaaaardzo rzadko jakieś smyrnięcia w innych pozycjach. W dodatku zwykle muszę przykładać rękę, żeby poczuć cokolwiek. Za to praktycznie za każdym razem jak jestem na plecach, to wierzga, więc wydaje mi się, że harcuje cały czas, ale ja jestem niewrażliwa

Zaczęłam przywalać sobie w brzuch szafką w łazience. Mózg nie ogarnia, że coś wyrosło...

Te ciuchy i inne szmatki dalej mnie nudzą i nie pociągają niestety
Ja w ciąży z Wojtkiem podniosłam stół brzuchem bo zapomniałam że go mam

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość

Moja starsza tak ma...
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 13:09   #2566
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tylko nie dzwigaj

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Ktoras z Was moze chodzi jeszcze na basen?
Ja od czasu do czasu chodzę na basen, akurat wczoraj byłam, coś przy tych upałach jestem słaba, a jak popływałam to odżyłam poszłabym też dzisiaj ale nie chcę przeginać, więc poczekam ze dwa dni

---------- Dopisano o 13:09 ---------- Poprzedni post napisano o 13:02 ----------

Jak idę na pobranie to prawie zawsze słyszę radosne "o, jakie ładne żyły", bo są duże i na wierzchu, ale nie zmienia to faktu że nie przepadam za pobraniami
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 13:12   #2567
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość
Hej

Ja mam dobre żyły, nie przeszkadza mi pobieranie kilkunastu fiolek. Lubiłam oddawać krew Ale glukozy pić bym nie chciała

Na basen nie chodzę, ale planuję sobie popływać w Polsce. U mnie ostatnio ciągle leje, więc kupiłam rower stacjonarny. Nawet fajna zabawka Pewnie się przyda jak utknę z maluchem w domu.

Ruchy ciągle czuję jedynie na plecach. Baaaaardzo rzadko jakieś smyrnięcia w innych pozycjach. W dodatku zwykle muszę przykładać rękę, żeby poczuć cokolwiek. Za to praktycznie za każdym razem jak jestem na plecach, to wierzga, więc wydaje mi się, że harcuje cały czas, ale ja jestem niewrażliwa

Zaczęłam przywalać sobie w brzuch szafką w łazience. Mózg nie ogarnia, że coś wyrosło...

Te ciuchy i inne szmatki dalej mnie nudzą i nie pociągają niestety
Ja gorzej bo jak gotuje to potrafie o garnek czy patelnie zahaczyc :/ na szczescie jeszcze sie nie poparzylam.

Kupilam sobie stroj kapielowy i zamierzam pochodzic do aquaparku. Mam nadzieje ze bedzie ok Dlatego wybralam aquapark a nie basen bo tam sa rozne baseny male i duze i w zaleznosci od sily mozna krotsze albo dluzsze plywac a na takim 25 metrow moglabym nie dac rady, czasami wejde po paru schodach to widze gwiazdy :/
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 16:56   #2568
seesunrise
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 281
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja gorzej bo jak gotuje to potrafie o garnek czy patelnie zahaczyc :/ na szczescie jeszcze sie nie poparzylam.



Kupilam sobie stroj kapielowy i zamierzam pochodzic do aquaparku. Mam nadzieje ze bedzie ok Dlatego wybralam aquapark a nie basen bo tam sa rozne baseny male i duze i w zaleznosci od sily mozna krotsze albo dluzsze plywac a na takim 25 metrow moglabym nie dac rady, czasami wejde po paru schodach to widze gwiazdy :/
To mi się ze trzy razy zdarzyło, że chciałam przecisnąć się za krzesłem i odruchowo próbowałam wciągnąć brzuch ale to nic nie dało i utknęłam, zamiast sprytnie przejść wyszło że się pcham XD teraz już staram się pamiętać żeby wcześniej prosić żeby ktoś się przesunął
seesunrise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 19:09   #2569
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez seesunrise Pokaż wiadomość
To mi się ze trzy razy zdarzyło, że chciałam przecisnąć się za krzesłem i odruchowo próbowałam wciągnąć brzuch ale to nic nie dało i utknęłam, zamiast sprytnie przejść wyszło że się pcham XD teraz już staram się pamiętać żeby wcześniej prosić żeby ktoś się przesunął
Wybacz, ale się uśmiałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-16, 19:10   #2570
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Ok witam w świecie budowlanym my mieliśmy mieć tynki na początku maja. Podobno za tydzień na 1000% wchodzą w poniedziałek, ale uwierzę jak zobaczę. Ultra piątka. Ja mam mieszkanie jednostronne i wszystkie okna na południe, 4 piętro. Stare budownictwo z cegły. Jak są upały jest masakra. Rano od 8 jest słońce do 16, a w nocy mury oddają ciepło. Byliśmy ostatnio na budowie i bez żadnej izolacji tam jest chłodnej, niż tu przy murze z litej cegły grubym na 80cmmam nadzieję, że to ostatnie lato tutaj

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hmm ten świat to moja codzienność Tutaj mam problem taki, że nie mam za bardzo kogo za to winić ani na kogo się powkurzać, więc wkurzam się na siebie Ale nic to, taki problem to nie problem.



Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 19:17   #2571
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

A ja lubię pobieranie krwi i lubię wenflon Jakieś sadomasochisyczne upodobania we mnie drzemią czy ki pieron?

Cytat:
Napisane przez czubasek20 Pokaż wiadomość
Ja w ciąży z Wojtkiem podniosłam stół brzuchem bo zapomniałam że go mam
:haha: Ja też zahaczam o wszystko. I pomyśleć że są ludzie którzy mają takie brzuchy 'na stałe'




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 19:30   #2572
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Od kilku dni znowu mnie mdli. I nie wiem czy to wynik upałów, czy dużego brzucha czy może zwiększonej dawki żelaza.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 19:38   #2573
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
A ja lubię pobieranie krwi i lubię wenflon Jakieś sadomasochisyczne upodobania we mnie drzemią czy ki pieron?


:haha: Ja też zahaczam o wszystko. I pomyśleć że są ludzie którzy mają takie brzuchy 'na stałe'




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja zanim poszłam na studia to też lubiła. I nawet patrzyłam teraz się jakaś wrażliwa zrobiłam za to lubię innych kłuć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 20:31   #2574
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Mnie nie mdli ale nie mam apetytu. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi dziecku

Ja się samego pobierania nie boję, nie boli jakoś bardzo. Ale jak jeździ tą igłą na wszystkie strony próbując trafić to w pewnym momencie zaczyna być mega nieprzyjemne.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-16, 21:11   #2575
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.2

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mnie nie mdli ale nie mam apetytu. Mam nadzieję, że to nie zaszkodzi dziecku



Ja się samego pobierania nie boję, nie boli jakoś bardzo. Ale jak jeździ tą igłą na wszystkie strony próbując trafić to w pewnym momencie zaczyna być mega nieprzyjemne.
Nie zaszkodzi


Co do żelaza, ostatnio mi lekarz powiedział, że się tak kijowo wchłania, że lepiej brać mniejsze dawki w odstępach czasowych niż większe jednocześnie, bo wtedy potęgują się jedynie skutki uboczne.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 06:27   #2576
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 07:27   #2577
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry w ten bezsłoneczny i chłodniejszy dzień
W końcu mogę normalnie funkcjonować.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 07:47   #2578
Calineczka81
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 299
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Hej. Od rana wietrzę dom. Nie mogę się nacieszyć tym rzeskim powietrzem. Cóż za ulga. Nawet cała noc przespałam. Czekam aż zejdzie mi opuchlizna ze stóp i można powoli wrócić do normalności.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Calineczka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 07:54   #2579
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Dzień dobry wczoraj robiłam sushi, wyszło mega wreszcie znalazłam coś, co mi smakowało _20190617_085351.JPG

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-17, 08:22   #2580
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.2

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
Dzień dobry wczoraj robiłam sushi, wyszło mega wreszcie znalazłam coś, co mi smakowało Załącznik 7679754

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

WOW

A u nas dzisiaj słonecznie ale ma być 21 stopni
W lidlu rzucili odkurzacze automatyczne
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-01 11:22:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.