Zakupy na Vinted - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2023-02-17, 14:09   #4441
missVivi
Raczkowanie
 
Avatar missVivi
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 287
Dot.: Zakupy na Vinted

Obecnie trzeba doliczać sporo jeszcze dodatkowej kasy na te ochrony, ale z drugiej strony wolę mieć tę ochronę. Ostatnio zakupiłam perfumy zapakowane w torebkę prezentową... tylko w nią.. Nawet kartonika od perfum nie bylo xD
missVivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-17, 14:26   #4442
theMonique
Zakorzenienie
 
Avatar theMonique
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Nibyland
Wiadomości: 5 550
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Harmonia_95 Pokaż wiadomość
a nie została zablokowana? też tak kiedyś miałam.
albo coś z zestawu zostało sprzedane.

hej.
Ona czy ja przez nią?
Wchodzę w jej inne oferty i nigdzie nie mogę kliknąć "Kup teraz" a jak klikam "Zapytaj o przedmiot" to wyskakuje błąd 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic mi się nie chce, bo mam depresję a gdy mam depresję to nic mi się nie chce

ja UMIEM
ja ROZUMIEM

BLOG http://themonique-girlsjustwant.blogspot.com/
theMonique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-18, 20:33   #4443
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez theMonique Pokaż wiadomość
Ona czy ja przez nią?
Wchodzę w jej inne oferty i nigdzie nie mogę kliknąć "Kup teraz" a jak klikam "Zapytaj o przedmiot" to wyskakuje błąd 🤷

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
właściwie i to, i to. może tych przedmiotów już nie ma (sprzedała, ukryła, usunęła), ale apka nie odświeża zmiany.

słuchajcie, a wiecie, o co chodzi z tym proszeniem o numer telefonu na pw? zdarza się często, zwykle od razu po wstawieniu ogłoszenia.
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-18, 20:42   #4444
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Harmonia_95 Pokaż wiadomość

słuchajcie, a wiecie, o co chodzi z tym proszeniem o numer telefonu na pw? zdarza się często, zwykle od razu po wstawieniu ogłoszenia.
Nie podawaj, to jest próba phishingu - https://www.vinted.pl/help/628-jak-r...gu-i-spoofingu

Do niczego kupującemu twój prywatny numer nie jest potrzebny.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-18, 21:59   #4445
Harmonia_95
Raczkowanie
 
Avatar Harmonia_95
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 317
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Nie podawaj, to jest próba phishingu - https://www.vinted.pl/help/628-jak-r...gu-i-spoofingu

Do niczego kupującemu twój prywatny numer nie jest potrzebny.
tak, tak, wiem i nie podaję. po prostu zastanawiam się, skąd taki wysyp i po co ludzie to robią.
__________________
Jeśli dojdziesz do ładu z własnym wnętrzem, wówczas to, co zewnętrzne, samo się ułoży. Rzeczywistość pierwotna tkwi wewnątrz, a zewnętrzna jest wobec niej wtórna.

Eckhart Tolle
Harmonia_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-18, 22:05   #4446
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Harmonia_95 Pokaż wiadomość
tak, tak, wiem i nie podaję. po prostu zastanawiam się, skąd taki wysyp i po co ludzie to robią.
Potem na taki numer można wysyłać na przykład wiadomości w celu wyłudzenia innych danych, a nóż ktoś z rozpędu kliknie w link albo co gorsza wypełni jakiś formularz.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-20, 12:44   #4447
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted

Ugh, kto uważa dziurawe ubrania za stan bardzo dobry? Masakra. Nagminne przy bluzkach z merino, stan bardzo dobry, dziurki/"cerki" (wtf, co za słowo )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-02-20, 13:25   #4448
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Ugh, kto uważa dziurawe ubrania za stan bardzo dobry?
Pewnie te same osoby, które ubranie założone dwa razy uważają za stan "nowy bez metki" Bardzo mnie to wpienia.
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-20, 13:29   #4449
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Ugh, kto uważa dziurawe ubrania za stan bardzo dobry? Masakra. Nagminne przy bluzkach z merino, stan bardzo dobry, dziurki/"cerki" (wtf, co za słowo )

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
żeby jeszcze te rzeczy były za symboliczną złotówkę, ale potrafią kosztować dużo.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-20, 14:06   #4450
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted

Właśnie przykład który mnie dzisiaj wkurzył to bluzka za 5 dych, dziura wielkości opuszka palca i opis "ogólnie stan bardzo dobry. Posiada jedna wade pokazana na zdjęciu. Ale można zacerowac dziurkę i nie będzie się rzucala w oczy". No bardzo dobry że hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-22, 06:00   #4451
Indecence
nieprzyzwoita
 
Avatar Indecence
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez syyyyyylwia Pokaż wiadomość
Właśnie przykład który mnie dzisiaj wkurzył to bluzka za 5 dych, dziura wielkości opuszka palca i opis "ogólnie stan bardzo dobry. Posiada jedna wade pokazana na zdjęciu. Ale można zacerowac dziurkę i nie będzie się rzucala w oczy". No bardzo dobry że hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ja widziałam taką sukienkę, dość poszukiwaną z Zary, nowa z metką, ale dziura z tyłu, że hej. cena 199 zł i "można zacerować, nie będzie się rzucało w oczy"
Indecence jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-02-23, 16:10   #4452
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja mam ostatnio wysyp niedoszłych kupujących. Wysyłają propozycję obniżenia ceny, na które się zgadzam, po czym słuch po nich ginie. Po co proponują, skoro i tak nie zamierzają kupić?
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-25, 12:26   #4453
gabi1234
Zakorzenienie
 
Avatar gabi1234
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 19 733
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Ja mam ostatnio wysyp niedoszłych kupujących. Wysyłają propozycję obniżenia ceny, na które się zgadzam, po czym słuch po nich ginie. Po co proponują, skoro i tak nie zamierzają kupić?
codzienność niestety
__________________
happy mum
gabi1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-25, 17:30   #4454
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

A jak działa wyszukiwanie na Vinted? Czy tylko 32 pierwsze strony wyświetla, czy ja mam coś takiego gdzieś ustawione? Próbuję coś wyszukać i zawsze tylko 32 strony nie więcej
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-28, 16:26   #4455
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zakupy na Vinted

W końcu vinted wprowadziło wysyłkę bez etykiety, tak jak olx

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-02-28, 16:28   #4456
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
W końcu vinted wprowadziło wysyłkę bez etykiety, tak jak olx

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
Nareszcie

Wysłane z mojego RMX3151 przy użyciu Tapatalka
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-02, 10:12   #4457
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Dziś po raz pierwszy nadałam 2 paczki z vinted bez etykiety. Mam nadzieję, że się nie zagubią.


Rozwaliła mnie dziś propozycja ceny. Mam wystawioną nową sukienkę za 55 zł. Dostałam propozycję kupna za 35 zł. No za tyle nie sprzedam, niech sobie dalej wisi w szafie.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-02, 10:32   #4458
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Dziś po raz pierwszy nadałam 2 paczki z vinted bez etykiety. Mam nadzieję, że się nie zagubią.


Rozwaliła mnie dziś propozycja ceny. Mam wystawioną nową sukienkę za 55 zł. Dostałam propozycję kupna za 35 zł. No za tyle nie sprzedam, niech sobie dalej wisi w szafie.
e to jeszcze nic, gdyby vinted nie wprowadziło opcji propozycji obniżki do max 40% to by chcieli za pół darmo. Ja nie zliczę jakie głupie propozycje dostawałam i w sumie nadal dostaję. Czasem się godzę bo wolę za pół darmo sprzedać jak ma wisieć w szafie albo wywalić do śmieci ale na palcach jednej ręki mogę policzyć że ktoś kupił bez targowania.

Uczciwie przyznaję że wystawiam po zaniżonych cenach, rzeczy w bardzo dobrym stanie lub nowe a ktoś i tak chce obniżki po czym czasem z ciekawości wchodzę na profil takiej osoby a tam ubrania w dużo gorszym stanie niż moje (bo naprawdę wystawiam z powodu zmiany rozmiaru ubrania niemal nowe) , takie co ja bez sumienia wyrzucam wystawione za duże kwoty.
Nie pomaga mi na pewno w dobrej sprzedaży brak zdjęć na sylwetce, konto małe, skromne, nierozreklamowane no i ubrania nie z sieciówek a głównie z polskich, droższych marek więc nie tak chodliwe.

Edytowane przez jola1000
Czas edycji: 2023-03-02 o 10:36
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-02, 14:08   #4459
jaestera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 100
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
e to jeszcze nic, gdyby vinted nie wprowadziło opcji propozycji obniżki do max 40% to by chcieli za pół darmo. Ja nie zliczę jakie głupie propozycje dostawałam i w sumie nadal dostaję. Czasem się godzę bo wolę za pół darmo sprzedać jak ma wisieć w szafie albo wywalić do śmieci ale na palcach jednej ręki mogę policzyć że ktoś kupił bez targowania.

Uczciwie przyznaję że wystawiam po zaniżonych cenach, rzeczy w bardzo dobrym stanie lub nowe a ktoś i tak chce obniżki po czym czasem z ciekawości wchodzę na profil takiej osoby a tam ubrania w dużo gorszym stanie niż moje (bo naprawdę wystawiam z powodu zmiany rozmiaru ubrania niemal nowe) , takie co ja bez sumienia wyrzucam wystawione za duże kwoty.
Nie pomaga mi na pewno w dobrej sprzedaży brak zdjęć na sylwetce, konto małe, skromne, nierozreklamowane no i ubrania nie z sieciówek a głównie z polskich, droższych marek więc nie tak chodliwe.
daj link do siebie lubię takie marki

a co do negocjacji to mnie najbardziej rozwala jak mam np. nowe buty śniegowce ecco czy geox, które kosztują 600 zł, wystawiam za 250, a ktoś proponuje 150 zł.

Ale hitem hitów było (co prawda na olx), wystawiłam paczkę 20 ubrań w stanie "dobrym", bez plam czy dziur, no ale noname albo sinsay za 20 zł. Po prostu nie lubię wyrzucać, a może ktoś skorzysta albo coś z tym zrobi. Na co Pani 3 dni ze mną się umawiała, negocjowała cenę, w końcu powiedziała, że "bierze już trudno" no i przyjedzie jutro. Na co "jutro" napisała, że weźmie, ale jak jej przywiozę do Marek (jestem z Warszawy)- no złota oferta! Do dziś żałuję, że nie wsiadłam do samochodu i jej tego nie zawiozłam Tyle stracić
jaestera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-03-02, 20:26   #4460
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Ja się czasem targuje i czasem opuszczam cenę na prośbę. Nie widzę w tym nic złego. Zwłaszcza jak przedmiot już wisi długo i wyjściowo nie jest tani. Ale faktycznie ludzie potrafią przesadzać. Wystawiasz coś w dobrym stanie za śmieszne pieniądze typu 20 zł, a oni i tak będą próbować zbijać do 12 zł, a pewnie proponowaliby i mniej jakby się dało. Za tyle to mi się nie opłaca nawet pakować i ruszyć dupy do punktu wysyłek. Poza tym idę o zakład, że część osób zaraz będzie próbowało to wystawić drożej niż kupili.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-02, 20:54   #4461
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Ja się czasem targuje i czasem opuszczam cenę na prośbę. Nie widzę w tym nic złego. Zwłaszcza jak przedmiot już wisi długo i wyjściowo nie jest tani. Ale faktycznie ludzie potrafią przesadzać. Wystawiasz coś w dobrym stanie za śmieszne pieniądze typu 20 zł, a oni i tak będą próbować zbijać do 12 zł, a pewnie proponowaliby i mniej jakby się dało. Za tyle to mi się nie opłaca nawet pakować i ruszyć dupy do punktu wysyłek. Poza tym idę o zakład, że część osób zaraz będzie próbowało to wystawić drożej niż kupili.
+1 ja podobnie. Zazwyczaj opuszczam cenę jeśli ktoś prosi, tak do 10 zł jestem w stanie zejść z ceny. Tylko podobnie jak Ty, większość rzeczy mam wystawionych w niskich cenach, 15-50 zł. Zależy jeszcze co. I włączoną mam też zniżkę na zestawy. Po prostu pewnych rzeczy chcę się pozbyć, ale bez przesady, za 10 zł to szkoda fatygi.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-04, 19:53   #4462
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
A jak działa wyszukiwanie na Vinted? Czy tylko 32 pierwsze strony wyświetla, czy ja mam coś takiego gdzieś ustawione? Próbuję coś wyszukać i zawsze tylko 32 strony nie więcej
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby mi to sprawdzić na swoim koncie, czy jest możliwość przejścia przy wyszukiwaniu poza te 32 strony? Na wszystkich przeglądarkach i na kilku laptopach sprawdzałam i mam tak, że wpisuję np. perfumy i wyszukuje mi tylko 32 strony z perfumami, wpisuję bluzki - ta sama sytuacja. Vinted twierdzi, że tylko tyle produktów jest Na pewno nie, bo tyle to widzę, że w ciągu kilku dni Vintedzianki dokładają
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-04, 20:32   #4463
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was mogłaby mi to sprawdzić na swoim koncie, czy jest możliwość przejścia przy wyszukiwaniu poza te 32 strony? Na wszystkich przeglądarkach i na kilku laptopach sprawdzałam i mam tak, że wpisuję np. perfumy i wyszukuje mi tylko 32 strony z perfumami, wpisuję bluzki - ta sama sytuacja. Vinted twierdzi, że tylko tyle produktów jest Na pewno nie, bo tyle to widzę, że w ciągu kilku dni Vintedzianki dokładają
Też mam tylko 32 strony. Widocznie tak jest to zakodowane.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-04, 20:45   #4464
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Też mam tylko 32 strony. Widocznie tak jest to zakodowane.
Dziękuję! To już więcej nie kombinuję
Ale swoją drogą to bez sensu, bo chcę np. obejrzeć bluzki i widzę tylko ostatnio dodane.

Edytowane przez Wika28
Czas edycji: 2023-03-04 o 20:47
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-04, 21:22   #4465
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Zakupy na Vinted

Cytat:
Napisane przez Wika28 Pokaż wiadomość
Dziękuję! To już więcej nie kombinuję
Ale swoją drogą to bez sensu, bo chcę np. obejrzeć bluzki i widzę tylko ostatnio dodane.
To niestety chyba jedyną opcją jest doprecyzowanie wyszukiwania filtrami.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-06, 14:14   #4466
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted

Co się stało z metodą płatności Przelewy24 na Vinted? Nie wiecie przypadkiem? Nagle zniknęła z ofert i można zapłacić tylko blikiem lub kartą kredytową.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda

Edytowane przez Noor
Czas edycji: 2023-03-06 o 17:08
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-06, 17:28   #4467
syyyyyylwia
cat lady
 
Avatar syyyyyylwia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 312
Dot.: Zakupy na Vinted

Działają wam te promocyjne ceny na wysyłki zagraniczne? Free ze Szwecji weszło, ale rzecz z Węgier ma ponad 21zl za inpost zamiast 12 o których piszą że ma być przez marzec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
syyyyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-07, 12:30   #4468
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Zakupy na Vinted

Czy ktoś mógłby sprawdzić na swoim koncie, czy ma opcję przelewu w Płatnościach? Czy to tylko u mnie nie działa, z niewiadomych powodów?
Można kliknąć Kup teraz - Opcje wysyłki - Płatność, bez konsekwencji, dopóki się nie zakończy transakcji kliknięciem w Zapłać teraz i połączeniem z bankiem.
Ja mam u siebie już drugi dzień tylko dwie opcje: karta i blik.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png vinted (2).png (17,9 KB, 51 załadowań)
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-07, 12:39   #4469
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zakupy na Vinted

Mam 3 płatności: karta, blik i przelew
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2023-03-07, 12:57   #4470
Wika28
Zakorzenienie
 
Avatar Wika28
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 19 768
Dot.: Zakupy na Vinted

U mnie też trzy płatności, łącznie z przelewem
Wika28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-27 16:02:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:00.