pomocy!!! strasznie boli mnie dolna partia plecow - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-30, 17:17   #1
brasil15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: poligon zranionych serc
Wiadomości: 6

pomocy!!! strasznie boli mnie dolna partia plecow


Od jakiś 3 tyg strasznie boli mnie dolna partia plecow. Po prawej stronie gdzie znajdują się tak zwane doleczki, prawy boli okrutnie. Byłam u lekarza ale w związku z tyn ze przebywam w anglii opieka zdrowotna jest tu na poziomie poniżej zera. Dali mi trabanol na ból i to wszystko. Jak poczytałam o tych tabletkach to następna jest już morfina :/ a ja raka przecież nie mam tylko ból pleców. Czy ktoś z was może mi powiedzieć co mi jest? Bardzo proszę o pomoc
brasil15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-09, 00:11   #2
agawawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 26
Dot.: pomocy!!!

Cytat:
Napisane przez brasil15 Pokaż wiadomość
Od jakiś 3 tyg strasznie boli mnie dolna partia plecow. Po prawej stronie gdzie znajdują się tak zwane doleczki, prawy boli okrutnie. Byłam u lekarza ale w związku z tyn ze przebywam w anglii opieka zdrowotna jest tu na poziomie poniżej zera. Dali mi trabanol na ból i to wszystko. Jak poczytałam o tych tabletkach to następna jest już morfina :/ a ja raka przecież nie mam tylko ból pleców. Czy ktoś z was może mi powiedzieć co mi jest? Bardzo proszę o pomoc
Niestety masz problem z odcinkiem lędźwiowym. Sprawdź sobie łapką, czy w tym miejscu masz podwyższoną temperaturę, czy to miejsce jest cieplejsze niż reszta ciała. Jeżeli tak, to niestety masz stan zapalny odcinka lędźwiowego. Weź zimny kompres i zawiń go w ręcznik lub kilka kostek lodu uzupełnij niewielką ilością wody w szczelnym woreczku (tzw. strunowym) i przykładaj to na bolącym odcinku lędźwiowym. Jak masz możliwość to jak najszybciej znajdź dobrego terapeutę od terapii manualnej i daj się poustawiać (oczywiście najpierw trzeba się pozbyć tego stanu zapalnego). Jeżeli planujesz przyjazd do PL to zapraszamy do naszego gabinetu w Warszawie (jedna, dwie wizyty i pozbędziesz się tego bólu). Życzę zdrówka, pozdrawiam, Aga
agawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-09 01:11:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:36.