Masażowe sposoby na cellulit - zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-20, 18:18   #691
kalunia23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: masażer na cellulit

szczerze wole isc na masaze gdzie ktos mnie wymasuje poprostu jestem leniem i nie chce mi sie tego robic w domu :P a co do efektoww kolezanka ma identyczny masuje sie systematycznie i efekty sa naprawde bardzo widoczne pozdrawiam
kalunia23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 08:04   #692
AlaO77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez makira Pokaż wiadomość
Alu, czy udało się?

Jakie efekty?
jestem po siódmym zabiegu - co 2-3 dni plus specjalny krem antycell do ultraźwięków i jestem zachwycona, miałam na udzie taką ogromną bruzdę prawie jak rów i została kreseczka a z przodu też super poprawa

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:52 ----------

już odpisuję!
jestem po 7 zabiegach - 3 u kosmetyczki i 4 sama! jestem zachwycona tym urzadzeniem , z przodu prawie niewidoczny cellulit a z tyłu na udzie miałam taką głęboką bruzdę prawie jak rów i została mi kreska. pani z którą się kontaktowałam z firmy Biomak napisała że powinnam wykonać max 12 zabiegów, więc jeszcze trochę mi zostało.

---------- Dopisano o 09:04 ---------- Poprzedni post napisano o 09:02 ----------

Cytat:
Napisane przez domcia1001 Pokaż wiadomość
również jestem ciekawa efektów...? 20 minut temu dotarł do mnie kurier z przesyłką między innymi z dokładnie tym samym sprzętem.... tylko żelu nie mam do ultradźwięków...w zestawie jest 7 próbek ale malutkich więc muszę dokupić... proszę o info jak efekty po paru tygodniach...pozdr.
bez żelu nie dasz rady, masażer nie chce się przesuwać po ciele! dlatego ja kupiłam od producenta bo na allegro nigdzie tych żeli nie mieli tylko urządzenie
AlaO77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-07, 10:13   #693
gabiolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Dot.: masażer na cellulit

Od wczoraj stałam się posiadaczką masażera celluless kupiłam na allegro za naprawdę niewielkie pieniądze.Skusiłam się na to urządzenie dlaczego że działa na zasadzie baniek chińskich,a wiem że te bańki naprawdę działają cuda. Koleżanka chodziła do masażysty na takie masaże bańką, koszt jednego 30zł i efekty jakie zobaczyłam przeszły moje najsmielsze oczekiwania. Chodziła do niego systematycznie 4-5 razy w tygodniu(masował jej brzuch,posladki i nogi) i wydała jakieś 1000zł ale warto było.Co prawda opowiadała mi jak to cholernie boli,że aż zagryzała zęby i widziałam jakie siniaki ma po tym, ale co tam troche bólu, jak ma sie potem takie nogi i posladki!!Nie miała rozstepów wiec nie wiem jak to jest z nimi po takich zabiegach.
Dodam że oprócz tego że zlikwidowała celulit i ujędrniła ciało to jeszcze wyszczuplała!!Acha, i nie używał przy tym żadnych kremów tylko oliwkę,zwykłą oliwkę z ziaji nie jakieś tam drogie wynalazki.

Mam nadzieję że to moje urządzenie przyniesie takie same efekty jestem już po pierwszym dniu .Musze przyznać że na najwyższej mocy ssania naprawdę boli,z przodu masowałam się sama więc kontrolowałam i jak bardzo bolało to popuszczałam zasysanie,ale jak z tyłu masował mnie mąż ojojojo to było ciężko on nie odczuwał tego bólu to zasysał na maxa !
gabiolo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 07:41   #694
acilla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez TsaiNu Pokaż wiadomość
Dziewczyny a co myslicie o czyms takim? uzywala ktoras z was? Przyznam ze jestem leniwa i ciezko mi sie zmobilizowac do uzywania recznych masazerow, a cos takiego chyba by mi odpowiadalo, jak sadzicie podziala?

http://allegro.pl/item974891951_apar...sy_kurier.html
Kupiłam te urządzenie kilka lat temu. Niedawno odkryłam rewelacyjną dietę, dzięki której schudłam 12 kilo w 4 miesiące. Dzięki masażom tym urządzeniem (10 minut dziennie) nie mam problemów z nadmiarem skóry, ciało stało się sprężyste i znacznie zmniejszył się mój cellulitis. Zauważyłam też, że ujędrniły się moje pośladki, ale nie wiem czy to dzięki temu urządzeniu, czy przez ogólny spadek wagi.
Muszę jednak powiedzieć, że samo urządzenie niewiele zdziała. Myślę że zadziałała tu także odpowiednia dieta i pielęgnacja.
acilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 14:09   #695
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: MASAŻ ANTYCELLULITOWY

jednorazowe stringi = papierowe ?
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 17:50   #696
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Jak sie uda, to w przyszłym tygodniu rozpocznę serię zabiegów. tak jak mi masażystka poleciła Mam nadzieję, że jakieś efekty będą...
Oczywiście nie liczę na cud, żę tylko to mi pomoże Oprocz tego ćwiczę trochę
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 16:35   #697
mariant
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: jastarnia
Wiadomości: 76
Dot.: masażer na cellulit



http://www.biomak.pl/pl/index.php?pa...emart&Itemid=1
to urządzenie to megasonic mini kosztuje 250zł[/QUOTE]

Hej, bardzo zainteresował mnie ten sprzęcik. Na tej stronce napisane jest, że można go używać również do zabiegów na twarz jak i ciało, ale przy użyciu mniejszej bądź większej głowicy....hmmm no własnie jak to jest?przy tym całym aparacie napisane jest, że on ma już jakąś głowice tylko czy ją się wymienia w zależności od tego co chcemy zrobić?czy można tej samej która już jest używać na twarz i ciało... Bardzo mnie to interesuje i chciałabym sobię takie cacko sprawić...ale te głowice to znowu pare stówek do przodu...Proszę o odpowiedź i z góry dziękuje
__________________
Piękno bez wdzięku jest jak haczyk bez przynęty. Ninon de Lenclos
mariant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 15:11   #698
masaja80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez acilla Pokaż wiadomość
Kupiłam te urządzenie kilka lat temu. Niedawno odkryłam rewelacyjną dietę, dzięki której schudłam 12 kilo w 4 miesiące. Dzięki masażom tym urządzeniem (10 minut dziennie) nie mam problemów z nadmiarem skóry, ciało stało się sprężyste i znacznie zmniejszył się mój cellulitis. Zauważyłam też, że ujędrniły się moje pośladki, ale nie wiem czy to dzięki temu urządzeniu, czy przez ogólny spadek wagi.
Muszę jednak powiedzieć, że samo urządzenie niewiele zdziała. Myślę że zadziałała tu także odpowiednia dieta i pielęgnacja.
Co to za dieta, podziel się proszę tym sekretem, i gratuluję 12 kilo to naprawdę świetny efekt!
masaja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 14:22   #699
koldra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Talking Dot.: masażer na cellulit

Znalazłam na allegro ten olejek do masażu antycellulitowego, o którym wspominała "agunia37" na str 2 tego wątku


http://www.allegro.pl/item1066749013...lepnatura.html

Mam nadzieje, że komuś się może przydać ten link

Pozdrrawiam

Edytowane przez koldra
Czas edycji: 2010-06-13 o 14:30
koldra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 10:32   #700
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: masaż limfatyczny

do masazu limfatycznego nie przyklada sie sily zadnej by nie doszlo do rozgrnia tkanek!!!
absolutnie nie moze dojść do ucieplenia amsowanego miejsca!!!!
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 15:53   #701
kamilka88ns
Raczkowanie
 
Avatar kamilka88ns
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 196
GG do kamilka88ns
Dot.: masażer na cellulit

Hej Zamówiłam koncentrat cynamonowo-kofeinowy firmy ReDual.Dzisiaj mi przyszło.Czy któraś z Was go stosowała?Skuteczny?
__________________
Sama...Sama...Zupełnie Sama...

Wielka Miłość Zdarza Się W życiu Tylko Raz... Wszystko Co Następuje Potem Jest Tylko Szukaniem Tej Utraconej Miłości...

kamilka88ns jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 19:44   #702
linka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 8
Dot.: MASAŻ ANTYCELLULITOWY

Mam pytanie co do masażu wykonywanego w domu codziennie po kąpieli. Postanowiłam pozbyć się cellulitu na dobre, więc ćwiczę, smaruję się i teraz zaczynam się masować. Kupiłam sobie oliwkę do masażu i w sumie nie jest aż tak tłusta i wchłania się po masażu. Ale czy jeśli wysmaruję się serum po masażu z oliwką, to czy serum się odpowiednio wchłonie czy może oliwka będzie blokowała serum?
Wiem, że może wydać się to trochę dziwne pytanie, ale tak się dziś rano zastanawiałam.
Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam
Paula
linka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 20:16   #703
zoltacytryna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 122
przyzwyczajenie do drenazu limfatycznego

czy to prawda, ze cialo przyzwyczaja sie do drenazu limfatycznego i po zaprzestaniu jest jeszcze gorzej niz bylo gdyz naczynia prowadza limfe po nizszym cisnieniem lub cos w tym guscie?
zoltacytryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 23:29   #704
owned05
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 20
Dot.: masażer na cellulit

Dzisiaj dostałam ten masażer, celluless.Niby ok wszytko tylko że instrukcja po angielsku i nie rozumiem jak mam sie nim obsługiwać. Jak dam na najwyższą moc, to tak zassie, że nie da sie poruszać nim po ciele, próbowałam robić tak żeby zassało nie do końca, tylko tak żeby sie dało poruszać i wyłączyć i na takim 'zassanym' ciele jeździc ale odrazu powietrze puszczało i koniec ;/ A jak dam mniejsze to są za słabe. nie wiem tez czy mozna go myc od tej oliwki , jak i ile ładować, czy używać tylko pod prądem i w ogóle.


JEŚLI KTÓRAŚ MA INSTRUKCJE PO POLSKU ALBO UMIAŁABY MI TO WYTŁUMACZYĆ TO DZIĘKUJE !
owned05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 15:56   #705
Agata_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9
Dot.: masażer na cellulit

witam,
studiuję to forum od paru dni szukając czegoś dla siebie. najczęściej przewijające się masażery:
1. philips perfectslim pro, którego nigdzie nie mogę znaleźć i który chyba działa na zasadzie baniek chińskich? cena rozumiem ok. 200 zł plus ten żel l'oreala
2. celly massage zepter- czy to też zasysanie? chyba ta sama paczka co perfectslim
3.philips cellesse- znowu zasysanie, na allegro poniżej 100zł
4.cellules- zasysanie...

proszę o opinię, czy każdy z tych masażerów to tylko elektryczna bańka chińska???
czy mnie, ubogiej studentce, uda sie pozbyć cellulitu nie wydając ani grosza (bo mam bańki chińskie od lat w domu), czy jednak coś odróżnia te cuda techniki od prostego i taniego patentu jakim jest bańka????

mam jeszcze pytanie o
1. żelazko antycellulitowe. słyszałam, że zabieg kosztuje ok 140 zł, ALE wbrew temu co piszecie, terapia ponoć jest skuteczna od 10 zabiegu.
bardzo proszę doświadczone panie o wypowiedź.
2. masażer ultradźwiękowy BIOMAK Megasonic Mini MS 300. ktoś o nim wspominał, sprawdziłam, 250 zł plus 30 zł za 350ml żelu do ultradźwięków. ktoś napisał, że widział to w salonie kosmetycznym, podczas gdy jego moc jest siedmiokrotnie mniejsza niż profesjonalna aparatura i producent zastrzega, że jest do użytku domowego.
jedak jest jedna forumowiczka na której zdziałał cuda, może to potwierdzić ktoś jeszcze? i czy może te dość drogie żele od producenta można czymś zastąpić???

pozdrawiam

na razie obcellulitowana Agata.

Edytowane przez Agata_88
Czas edycji: 2010-07-09 o 15:59
Agata_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:59   #706
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: masażer na cellulit

i badz tu madra co kupic
jestem dosc leniwa i wole cos co zrobi wieksza prace za mnie - zasysanie odpada bo mam skore naczynkowa
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:47   #707
masaja80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: masażer na cellulit

No więc dziewczyny, odpuśćcie sobie te masażery. Zahartujcie trochę nogi takim wałeczkiem z kolcami - trochę siniaczków wychodzi ale szybko znikają. I po takim hartowaniu zacznijcie się masować tymi bańkami.
Rewelacja! Można łatwo dopasować siłę ssania takiej bańki i np stopniowo sobie zwiekszać, a i koszt jest nieporównywalnie mniejszy, jeszcze sobie jakiś kosmetyk dobry kupicie
Pozdrawiam
masaja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 12:25   #708
czarna248
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 098
Dot.: masażer na cellulit

Ja zainwestuje w taki ktory nie uszkadza naczynek bo mam z tym problem.Mialam zapisac sie na rollmasaze ale musze zrezygnowac na nieszczecie bo na naczynka nie jest wskazany a nie chce potem walczyc z nimi.

Jestem dosc systematyczna osobą wiec mozliwe ze efekty zobacze po jakims masazeru - cellulit mam sredniozaawansowany - najbardziej wkurza mnie zbita grudka tłuszczu pod posladkiem ktora mam juz kilkanascie lat - nie mam nadwagi i nigdy nie mialam - jestem chudziną - to tak na marginesie ze chudziny tez to dopada - aha i nie biore zadnych hormonow.
czarna248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 14:05   #709
dzumbastc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3
Dot.: masażer na cellulit

Cytat:
Napisane przez Agucia Pokaż wiadomość
Mam zapytanie dotyczące masażera Zeptera, czy któraś z Was stosowała Celly masage ? Dostępny też jest inny tej firmy Anti Cellu.
Planuję wspomóc się jakimś masażerem do zwalczania cellulitu. Może coś poradzicie ? Wiem że masaż u specjalisty będzie skuteczniejszą terapią do walki z cellulitisem, ale niestety na razie nie stać mnie na niego.
Doradźcie proszę, który wybrać. A może polecacie jakiś inny, sprawdzony?!
no wlasnie pomozcie wybrac jakis dobry maszer.....ja slyszalam o RIO ANTI-CELULITE......????
dzumbastc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-30, 13:42   #710
osti_ata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 36
Dot.: przyzwyczajenie do drenazu limfatycznego

Nie, to nie jest prawda. Drenaż limfatyczny stosuje się w celu usunięcia obrzęków. Naczynia limfatyczne można pobudzić do działania i dzięki temu zmniejszają opuchlizny. Po zaprzestaniu wracają do normalnego ciśnienia, takiego jakie nadaje im krążenie żylne i powinny pracować "normalnie", chyba że jest jakiś objaw chorobowy - nawracające obrzęki - wtedy trzeba się konsultować z lekarzem. Problemem też mogą być usunięte węzły chłonne, ale w takich wypadkach drenaż stosuje się zwalczając obrzęki i profilaktycznie do końca życia. Tak jak u kobiet po mastektomii piersi wykonują automasaż - drenaż właśnie, do końca życia w celu uniknięcia powrotu opuchlizny, bo mają usunięte pachowe węzły chłonne i limfie trzeba nadawać bieg mechanicznie do innych węzłów. Jeśli nie ma choroby - można stosować drenaż długo, bez obawy że będzie gorzej.

Jeśli chodzi o masaż klasyczny (leczniczy) to tak - organizm się przyzwyczaja, gdyż jest to silny bodziec mechaniczny pochodzenia zewnętrznego. Organizm po dłuższym czasie stosowania przestaje postrzegać to jako działanie z zewnątrz i się przyzwyczaja (a raczej przestaje reagować na ten bodziec). Także najlepiej masaż klasyczny stosować np. 5 dni w tygodniu pod rząd, po czym zrobić zrobić sobie przerwę 3 tygodnie, lub stosować 10 dni i przerwa ponad miesiąc.

Tak bardzo lakonicznie, ale chyba zrozumiale W razie potrzeby głębszych informacji odsyłam do książki: Adama Zborowskiego, Drenaż limfatyczny limfatycznego (jest to tom 3 jego całego zbioru dotyczącego masażu klasycznego) lub Marka Woźniewskiego, Podstawy manualnego drenażu
osti_ata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 21:01   #711
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: masażer na cellulit

ja tak troszke obok tematu: polecam peeling z kawy do masażu!!! cudeńko i takie gładziutkie uda mam po nim mmm..
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-12, 13:27   #712
cosmos
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 57
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Jeśli kwestia pękających naczynek nie jest zbyt poważna to ja wybrałabym endermologię - tu znajdziesz więcej na jej temat http://www.bebeauty.pl/endermologia.html.
Ednermologia nie jest polecana, kiedy cierpi się na żylaki lub zapalenie żył. To zabieg nieinwazyjny, więc naczynka nie powinny być problemem. Ale nie wiem czy wiesz cała kuracja może trwać nawet kilka tygodni, bo zaleca się przeprowadzanie 2 zabiegów tygodniowo, a efekty przynosi dopiero seria ok. 10 masaży.
cosmos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 03:59   #713
kajasiak
Raczkowanie
 
Avatar kajasiak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 129
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

A ja zaproponuję kompleksowa terapię tj. drenaż ręczny i pneumatyczny.To" taka "zaawansowana" endermologia
Jest to terapia przeciwobrzękowa, ale genialnie się sprawdza również w kosmetyce cellulitu.
Koszt ok 1,5 godzinnego (pół godziny ręczny, godzinę pneumatyczny) zabiegu nie powinien przekroczyć 70 zł.

Edytowane przez kajasiak
Czas edycji: 2010-08-15 o 04:05
kajasiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:26   #714
disionis_up
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: masażer na cellulit

Jakiś czas temu dostalam w prezencie masazer Relax&Tone, zaczęłam go używać, na poczatku troche ze sceptycznym nastawieniem, ale naprawdę pomaga! Po prawie dwóch miesiącach regularnego stosowania widać redukcję cellulitu! Skóra stała się jędrniejsza. Podczas masażu stosowałam dodatkowo krem antycellulitowy. Nie wierzyłam w działanie takiego urządzenia, co mnie bardzo mile zdziwiło. Naprawdę bardzo polecam.
Mozna go znalezc tutaj: http://violin.otwarte24.pl/36,RELAX-...-ANTY-CELLULIT
disionis_up jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 07:30   #715
ewaw71
Zakorzenienie
 
Avatar ewaw71
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: W
Wiadomości: 3 378
GG do ewaw71
Dot.: masażer na cellulit

To chyba reklama
ewaw71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-22, 10:22   #716
eifersucht
Zadomowienie
 
Avatar eifersucht
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 769
Dot.: masażer na cellulit

Ma ktoś z Was taki masażer?

http://www.ceneo.pl/7450867

Jakiś podejrzanie tani, w Kauflandzie jest za 35zł dlatego zastanawiam sie czy kupować czy kupić coś porządniejszego.
__________________

eifersucht jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 11:29   #717
convali
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 96
Dot.: Jaki jest optymalny zabieg na cellulit?

Moim zdaniem najważniejsze jest zadbanie o ciało na wszystkich płaszczyznach. Dobrze jest wybrać odpowiednią dietę, regularnie ćwiczyć i stosować dobre kosmetyki do codziennej pielęgnacji. Poza tym jeśli problem jest narpawdę poważny to dopiero wtedy warto pomyslęć nad zabiegiem ja miałam robiony fousem, jednak słyszałam, że o wiele lepszy na pomarańczową skórę jest terapia falą akustyczną. W ogóle dużo na ten temat można znaleźć na stop-cellulit.com.
convali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-24, 14:15   #718
LampkaWi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4
Dot.: masażer na cellulit

W gabinetach jest mnóstwo różnych masażów, one na pewno pomagają, choć sama nie wiem, który byłby najlepszy...
ale przeglądałam dzisiaj Facebooka (a tam przecież jest wszystko... ) w vacu centrum w krk mają promocję na masaże antycellulitowe - 15% chyba?
może warto skorzystać z okazji i spróbować czy i jak takie masaże w ogóle działają!
LampkaWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-27, 16:29   #719
papryczka160
Wtajemniczenie
 
Avatar papryczka160
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 054
Question Cellulogia-Dermomassager

Co sądzicie o tym zabiegu ??
Działa podobnie jak zabieg endermologii, ale nie ma w nim stroju!!I jest trochę tańszy
Czy uważacie, że warto wydać kasę!!!???
papryczka160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-28, 14:45   #720
masaja80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10
Dot.: masażer na cellulit

Oj dziewczyny,
jeśli nie macie pękających naczynek to nie zastanawiajcie się nad niczym i wybierzcie którąś z metod próżniowych.
Życzę Wam takich efektów jak moje: gładkie prawie idealnie wyrównane nogi (trochę jeszcze zostało nierówności od wewnętrznej strony ale tam trudniej się go pozbyć) i kilka centymetrów mniej w obwodzie, nie wiem ile ale różnica widoczna. Wczoraj kupiłam sobie spodnie rurki :P tak wysmuklały mi uda.
Jeśli macie siły i jesteście zdeterminowane to poradzicie sobie same zwykłą bańką chińską tak jak ja. Zresztą uważam że to najlepszy sposób. Sama wykonuję masaże taką bańką w Salonie Zdrowia i wiem że czasem sprawiam klientkom ból, ale cóż.
Sama metoda jest REWELACYJNA.
Ps. Nie piszę gdzie pracuję bo nie o reklamę mi chodzi
Powodzenia i naprawdę nie ważne ile wydacie kasy na masażer, ważna jest wasza determinacja.
masaja80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 15:56:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:28.