Lancome; Santal Kardamon edp; 5,93zł/ ml; Tubereuse Castane edp; 5,93 zł/ ml - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Tutaj zapraszamy do udziału we wspólnych zakupach perfum.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2020-08-07, 20:34   #31
Hankag
Rozeznanie

Dot.: Lancome; Santal Kardamon edp; 5,93zł/ ml; Tubereuse Castane edp; 5,93 zł/ ml

Zaczęłam odpsiki, ale jednak zawieszam działalność- dokończę jutro. I tak nie polecą przed poniedziałkiem nigdzie dalej. Natomiast zachodzę w głowę nieustająco, odkąd zobaczyłam na żywo flaszki- kto mógł wpaść na pomysł tego białego korka......

Edytowane przez Hankag
Czas edycji: 2020-08-07 o 20:35 Powód: literówka
Hankag jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-09, 18:09   #32
Pomponia
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Lancome; Santal Kardamon edp; 5,93zł/ ml; Tubereuse Castane edp; 5,93 zł/ ml

potwierdzam odbiór
Pomponia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 16:15   #33
Hankag
Rozeznanie

Drogie Panie.
Po drodze na wakacje wrzuciłam do paczkomatu to, co trzeba. Paczki w ruchu zostawiłam do wysłania zaufanej osobie, ale niestety okazało się, że nasz punkt nadawania przesyłek właśnie się urlopowo zamknął. Nie miałam wydrukowanych etykiet, bo w moim puncie nadań pani sama drukowała sobie. No i głupio mi prosić kogoś, żeby jeszcze to drukował i nosił gdzieś dalej. Przepraszam Was bardzo, albo to zrobię jednak (poproszę) dzisiaj, albo wyślę dopiero w poniedziałek 17. Mogę w ramach rekompensaty wysłać paczkomatem, wtedy dojdzie do Was już we wtorek. Tylko bym poprosiła Wasze dane paczkomatowe. Przepraszam...
Stary Wczoraj, 17:07   #34
Tejasabi
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Hankag Pokaż wiadomość
Drogie Panie.
Po drodze na wakacje wrzuciłam do paczkomatu to, co trzeba. Paczki w ruchu zostawiłam do wysłania zaufanej osobie, ale niestety okazało się, że nasz punkt nadawania przesyłek właśnie się urlopowo zamknął. Nie miałam wydrukowanych etykiet, bo w moim puncie nadań pani sama drukowała sobie. No i głupio mi prosić kogoś, żeby jeszcze to drukował i nosił gdzieś dalej. Przepraszam Was bardzo, albo to zrobię jednak (poproszę) dzisiaj, albo wyślę dopiero w poniedziałek 17. Mogę w ramach rekompensaty wysłać paczkomatem, wtedy dojdzie do Was już we wtorek. Tylko bym poprosiła Wasze dane paczkomatowe. Przepraszam...
A tam... nic się nie stało. Poczeka się chwilę dłużej. Jesli już opłaciłaś paczkę w RUCHU, to niech tak zostanie, a jeśli nie, to ja faktycznie poproszę paczkomat.Zaraz Ci poślę dane na PM. Miłych wakacji!
Tejasabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 19:24   #35
evamj
Raczkowanie

Nie ma sprawy, poczekam na wysyłkę paczką w ruchu jak wrócisz z wakacji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
evamj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 20:09   #36
Hankag
Rozeznanie

Dzięki
Stary Wczoraj, 21:07   #37
Lolgav
Zadomowienie

A ja już otrzymałam (paczkomatem) i dziękuję za wszystko, a sam zapach jest piękny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lolgav jest offline   Odpowiedz cytując
Stary Wczoraj, 23:10   #38
RenWier
Zakorzenienie

I ja otrzymałam; pięknie dziękuję!
RenWier jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości