kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-01-22, 15:29   #781
AmanitaMuscaria
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wpływ na cerę

Czy kwas rzeczywiście PO CAŁKOWITYM WNIKNIĘCIU poprawia wygląd skóry? Pytanie szczególnie do osób, które modelowały sobie policzki, bądź robiły korektę doliny łez. Czy po roku/dwóch latach od zabiegu leczone miejsca wyglądają zdecydowanie lepiej niż przed samym zabiegiem? Czy tak samo.. albo nawet i gorzej? i jest konieczność ciągłego powtarzanie zabiegu.?

Jestem trzeci dzień od zabiegu i szczerze mówiąc żałuję..w 100% wolę siebie przed zabiegiem... tym bardziej, że kwas został wstrzyknięty asymerycznie.... z jeden strony policzek się unosi, z drugiej leci w dół Mam nadzieję, że kwas h szybko się wchłonie..... i nie pogłębi mojego kompleksu zapadniętych policzków zabiegu już raczej nigdy nie powtórzę......

Edytowane przez AmanitaMuscaria
Czas edycji: 2017-01-22 o 15:31
AmanitaMuscaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-24, 12:30   #782
AnnaAleksndra
Raczkowanie
 
Avatar AnnaAleksndra
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Edit9877 Pokaż wiadomość
Witam. Jeśli chodzi o usuwanie zmarszczek to godną polecenia jest klinika Bonadea. Po trwającym około 10 – 30 minut zabiegu pacjent może dostrzec jego bezpośredni rezultat. dr Pospieszałowska najlepsza w Bonadea​ do tego zabiegu.
W jakim mieście?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
__________________
Za dnia aniołem, w nocy diabłem.
Blog o zabiegach kosmetycznych na twarz
Moje Legginsy sportowe

AnnaAleksndra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-07, 14:56   #783
kovasia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

a korzystał ktoś z kropli do oczu od Adamed Expert z kwasem hialuronowym? Interesuje mnie jak dziala, bo chce sobie kupic.. zmarszczki to moj duzy problem ;/
kovasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-12, 20:32   #784
rejek_d
Raczkowanie
 
Avatar rejek_d
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 141
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny, a słyszałyście o niskocząsteczkowym kwasie hialuronowym? Czy to faktycznie tak działa, jak opisują? Efekty podobno są bardzo dobre, bez inwazyjnych zabiegów. Te, na których pracuje moja kosmetolog, to od 300 zł w górę. Biorąc pod uwagę cenę jednorazowego zabiegu w gabinecie, to już zupełnie inaczej na to patrzę. Co myślicie?
__________________
01.02.2016 - góra
20.07.2016 - dół
rejek_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 14:33   #785
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Jak spojrzysz na jakieś średnie SPA to Ci wyjdzie podobnie za 2-3 zabiegi, więc ja chyba bym wolała jeden, a konkretny. Zwłaszcza, kiedy chodzi o zmarszczki. Sama miałam taki zabieg z produktami xxx - na urodziny zafundowały mi przyjaciółki i stąd takie, a nie inne podejście do tematu kosztów. Jeżeli chodzi o sam zabieg, to skóra jest po nim na pewno bardziej elastyczna, delikatniejsza w dotyku i nawet mąż zauważył, że wyglądam ładniej i młodziej. Odkładam sobie powoli na powtórkę, bo moim zdaniem dużo daje.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-19 o 20:58
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 14:10   #786
angel233
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 32
Dot.: kwas hialuronowy - wpływ na cerę

Cytat:
Napisane przez AmanitaMuscaria Pokaż wiadomość
Czy kwas rzeczywiście PO CAŁKOWITYM WNIKNIĘCIU poprawia wygląd skóry? Pytanie szczególnie do osób, które modelowały sobie policzki, bądź robiły korektę doliny łez. Czy po roku/dwóch latach od zabiegu leczone miejsca wyglądają zdecydowanie lepiej niż przed samym zabiegiem? Czy tak samo.. albo nawet i gorzej? i jest konieczność ciągłego powtarzanie zabiegu.?

Jestem trzeci dzień od zabiegu i szczerze mówiąc żałuję..w 100% wolę siebie przed zabiegiem... tym bardziej, że kwas został wstrzyknięty asymerycznie.... z jeden strony policzek się unosi, z drugiej leci w dół Mam nadzieję, że kwas h szybko się wchłonie..... i nie pogłębi mojego kompleksu zapadniętych policzków zabiegu już raczej nigdy nie powtórzę......

Ja robiłam korektę doliny łez bodajże 1,5 roku temu. Jeśli dobrze pamiętam. Efekty nadal są u mnie widoczne. Podejrzewam, że skoro efekty Twojego zabiegu są tak niezadowalające, to dali Ci jakiś kiepski preparat. Ja od razu przed zabiegiem na konsultacjach zastrzegłam sobie, że mam mieć zabieg z tym preparatem. Bo polecił mi go znajomy specjalista. I na inny bym się nie zgodziła. Efekty po moim zabiegu były mega

Sprawdź sobie jakim to preparatem Ci zrobili. Czasami to może być przyczyna marnego efektu.
angel233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-28, 05:12   #787
Clorsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Mogę polecić Ci ta firmę, poczytaj trochę na ich stronie a myślę że się przekonasz do tego xxx

---------- Dopisano o 05:12 ---------- Poprzedni post napisano o 05:08 ----------

Sądzę że większość z Was by się przekonała do takiego sposobu usuwania zmarszczek. Moja babcia była bardzo zadowolona z kliniki xx Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-07-25 o 10:00 Powód: reklama
Clorsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-24, 14:47   #788
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Jasne. I dołączyłaś do forum tylko po to, żeby nam pokazać ten link.
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 15:48   #789
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Robił ktoś z was wypełnienie doliny łez we Wrocławiu? Widziałam też, że na niektórych stronach osobno jest "dolina łez" a osobno "cienie pod oczami" i w sumie to nie rozumiem jaka jest różnica między nimi ja mam pod oczami wklęśnięcie no i przez to tworzy się cień...
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 12:18   #790
thatgirlasha
Przyczajenie
 
Avatar thatgirlasha
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

jeśli chodzi o Warszawę, to mogę polecić klinikę dr xxx robiłam wypełnianie kwasem w zeszłym roku i wszystko było w porządku - komfortowo, bezpiecznie, profesjonalnie. efekty utrzymywały się naprawdę długo, obecnie myślę nad odświeżeniem i powtórzeniem zabiegu. polecam, nawet najlepsze kremy czy maseczki nie dają takiego efektu

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-01 o 10:14 Powód: reklama
thatgirlasha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 02:19   #791
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

MIgotko- ja mam problem z doliną łez, a własciwie zapadniętym oczodołem. Robiłam redensity II i mialam po tym straszna alergie i zero efektu. Pozniej zrobilam wstrzykniecie tłuszczu. I to mogę Ci polecić. Efekt był na pół roku, powinnam teraz powtórzyc, ale nie mam kasy. Prawidłowo to tak ze trzy razy wg mnie powinno się powtórzyc, bo tłuszcz zostaje w ok 10-15 %, reszta się wchłania, ale sumarycznie wyjdzie tak, ze bedzie zadowalający efekt. Kwas wchłonie się w całości. Ja za tłuszcz dałam 1800, więc wcale nie dużo a efekt trwalszy
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-08-02, 20:02   #792
migotka_94
Raczkowanie
 
Avatar migotka_94
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 99
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
MIgotko- ja mam problem z doliną łez, a własciwie zapadniętym oczodołem
U ciebie wygląda to podobnie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png oko.png (36,2 KB, 84 załadowań)
migotka_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 00:34   #793
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

tak, brak tej "poduszeczki" tłuszczowej pod okiem. Tłuszcz we wrocku u dr Rataja

Edytowane przez hula
Czas edycji: 2017-08-05 o 00:36
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 21:45   #794
modrzanka
Przyczajenie
 
Avatar modrzanka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Ja też jak któraś przedmówczyni jestem kilka dni po zabiegu i też niezadowolona Voluma. Chciałam zrobić bruzdy, lekarka namówiła mnie na bruzdy i policzki. Po zabiegu wyglądam jakbym trzymała coś w ustach :/ Faktycznie zmarszczki się wypełniły, ale twarz zrobiła się jak ulana z ciasta, tam gdzie był fałd skóry nad bruzdą zrobiły się takie dziwne buły :/ w dodatku mam spory siniak po wkłuciu, ze 3 cm. Czy to normalne? Lekarka uspokaja, ale mam wątpliwości..mam lekką nadzieję, że te dziwne góry i doliny na twarzy to jakaś opuchlizna po zabiegu która zejdzie, ale boję się, że nie Czy miałyście opuchliznę po zabiegu i ile czasu trwała?

Edytowane przez modrzanka
Czas edycji: 2017-08-05 o 21:46
modrzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-06, 13:16   #795
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Oczywiście, ze to opuchlizna, zejdzie i będziesz za parę tygodnie znow niezdowolona , bo w ogole nic nie bedzie widac . Łykaj repail / aescin, od tego się zmiejszają opuchniecia
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-07, 19:29   #796
Klaudiamts
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Dziewczyny, uważajcie na niesprawdzone kwasy! Moja mama raz się już załatwiła i latała później po sądach bo kwas nie miał certyfikatu

Sprawdzajcie i pytajcie w klinikach, czy są bezpieczne. Próbowali jej wmówić, że to wina jej organizmu, ale po pół roku poszła do innej gdzie używali tego xxx i wyglądało to o niebo lepiej

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2017-08-08 o 10:04 Powód: link
Klaudiamts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 10:23   #797
modrzanka
Przyczajenie
 
Avatar modrzanka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
Oczywiście, ze to opuchlizna, zejdzie i będziesz za parę tygodnie znow niezdowolona , bo w ogole nic nie bedzie widac . Łykaj repail / aescin, od tego się zmiejszają opuchniecia
Hula, jesteś prorokiem minął tydzień, siniaka prawie nie widać (w sumie tylko ja go widzę), opuchlizna chyba zeszła (albo sie przyzwyczaiłam do tej góry nad ustami), za to efekty widoczne głównie po stanie konta Coś tam niby widać, ale za takie pieniądze to naprawdę niewiele. Faktycznie chyba trzeba wpompować w siebie z 5 ml, żeby sie w widoczny sposób wyprasowało. Ja mam zresztą niestety dość dużą twarz, więc ten kwas miał się gdzie podziać.

Czyli co teraz, zacząć się starzeć z godnością, czy zbierać na lifting? :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PrzedPo2.jpg (26,4 KB, 152 załadowań)

Edytowane przez modrzanka
Czas edycji: 2017-08-09 o 11:08
modrzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-02, 10:29   #798
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hej dziewczyny,
ja sie jednak skusilam na wizyte ale znow tylko w ramachj konsultacji. No i o tak, drecza mnie moje bruzdy a lekarz zaproponowal na nie wstrzykniecie kwasu na wysokosci kosci policzkwych, ale uznal tez ze moje bruzdy nie wynikaja z migracji tylko z braku tkankti tluszczowej co jednoznacznie kwalifikuje mnie do wypełeniania bruzd a nie podnoszenia twarzy skoro nie wynika z opadania... juz sama nie wiem. Dodatkowo zaproponowal wypelnienie pod okiem, bo tam faktycznie mam wyrazne doliny lez. Juz sama nie wiem. Koszt jest spory...a najbardziej boje sie skutkow ubocznych martwicy, ziarniny...
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-03, 12:34   #799
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez modrzanka Pokaż wiadomość
efekty widoczne głównie po stanie konta
Z tego względu zacznij robić sama ostrzykiwania. Kwas jest spoko, ale sie wchłania, w relacji do kosztów robocizny to sie kompletnie nie opłaca. Naprawde lepiej juz zainwestowac w lifting (ale to nie w twoim wieku) albo wstrzykniecie tłuszczu.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-11, 19:01   #800
Maaybee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 28
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hej dziewczyny!
Mam 22 lata i asymetryczne policzki, jeden jest trochę wyżej, taki bardziej uwypuklony, chciałabym je wyrównać i powiększyć, żeby twarz nabrała łagodnego owalu, krągłego owalu. Jakim preparatem najlepiej to zrobić, żeby efekt nie znikł po 4 miesiącach? Czytałam coś o Crystalys, że jest trwalszy, ale nie wiem czy daje efekt taki jakbym chciała otrzymać? I ile mniej więcej ml takiego kwasu musiałabym mieć wstrzyknięte? Skóra jest młoda, chodzi mi o nabranie objętości. Wiem, że nie da się tego dokładnie określić, ale jak widzę jak marne efekty są po 1 ml przy powiększaniu ust to ile takich ml byłoby potrzebne w takim celu? Chyba, że są to różne preparaty i w wypadku twarzy nie trzeba tyle.
Maaybee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 09:44   #801
Kajkanafajka
Przyczajenie
 
Avatar Kajkanafajka
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Kwas hialurynowy jest w ogóle bezpieczny? Ja chyba wolę bardziej naturalne metody. Od kilku miesięcy używam kremu <ciach> i to mi w zupełności wystarcza. Nie ma silikonów co sobie bardzo cenie w kosmetykach bo teraz kremy bez silikonu to ze świecą szukać
__________________
Książki 2018: 2

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 12:44
Kajkanafajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-23, 11:52   #802
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez Kajkanafajka Pokaż wiadomość
Kwas hialurynowy jest w ogóle bezpieczny? Ja chyba wolę bardziej naturalne metody. Od kilku miesięcy używam kremu <ciach> i to mi w zupełności wystarcza. Nie ma silikonów co sobie bardzo cenie w kosmetykach bo teraz kremy bez silikonu to ze świecą szukać
Jaka bezczelna reklama...

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 12:45
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-07, 21:20   #803
modrzanka
Przyczajenie
 
Avatar modrzanka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
ja sie jednak skusilam na wizyte ale znow tylko w ramachj konsultacji. No i o tak, drecza mnie moje bruzdy a lekarz zaproponowal na nie wstrzykniecie kwasu na wysokosci kosci policzkwych, ale uznal tez ze moje bruzdy nie wynikaja z migracji tylko z braku tkankti tluszczowej co jednoznacznie kwalifikuje mnie do wypełeniania bruzd a nie podnoszenia twarzy skoro nie wynika z opadania... juz sama nie wiem. Dodatkowo zaproponowal wypelnienie pod okiem, bo tam faktycznie mam wyrazne doliny lez. Juz sama nie wiem. Koszt jest spory...a najbardziej boje sie skutkow ubocznych martwicy, ziarniny...
Twój post to już stare dzieje, ale może komuś innemu się przyda odpowiedź. Jestem uparta i poszłam z moimi bruzdami do innego gabinetu, gdzie doktor zasugerował kwas w kości policzkowe. Zaryzykowałam i efekty są znacznie lepsze niż po podaniu w bruzdy. Bruzdy delikatnie podciągnięte w stronę kości policzkowych, owal twarzy też lekko podniesiony. Polecam słuchać doświadczonych lekarzy
modrzanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-08, 08:04   #804
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez KasiaxQ Pokaż wiadomość
Tak, chcę wypełnić bruzdy.
Szukam teraz dobrego i niedrogiego gabinetu. W Warszawie są ogromne ceny. Trzeba płacić za ampułkę kwasu i za podanie każdej jednej. W Łodzi np. ( przynajmniej w paru miejscach) płaci się tylko za kwas, czyli ceną wypełnienia jest nawet o 1000zł niższa...

Myślę, że dobrze i tanio prawie nigdy nie idzie w parze. Bo jak lekarz jest dobry to sie ceni. Jak lekarz jest dobry to pracuje na drozszych i lepszych preparatach. Jak klekarz jest dobry to czesto poswieca wiecej czasu pacjentce chociazby na dokładny wywiad przed zabiegiem. To wszystko kosztuje. Nie warto robic głupich oszczednosci a pozniej załowac ze wyszło zle lub nie tak jak powinno. No chyba ze sie idzie do kosmetyczki ktora nie ma uprawnien i kompetencji do robienia takich zabiegów a w razie komplikacji i skutkow ubocznych nie pomoze. Ona ma tanio. Ja bym szła do dobrego lekarza a jakbym nie miala dosc pieniedzy to bym poczekała i dozbierała.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-12, 11:31   #805
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez modrzanka Pokaż wiadomość
Hula, jesteś prorokiem minął tydzień, siniaka prawie nie widać (w sumie tylko ja go widzę), opuchlizna chyba zeszła (albo sie przyzwyczaiłam do tej góry nad ustami), za to efekty widoczne głównie po stanie konta Coś tam niby widać, ale za takie pieniądze to naprawdę niewiele. Faktycznie chyba trzeba wpompować w siebie z 5 ml, żeby sie w widoczny sposób wyprasowało. Ja mam zresztą niestety dość dużą twarz, więc ten kwas miał się gdzie podziać.

Czyli co teraz, zacząć się starzeć z godnością, czy zbierać na lifting? :/

Ile masz lat?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 08:04   #806
together_06
Przyczajenie
 
Avatar together_06
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Też myślałam o kwasie, ale jakiś strach był.. wybrałam Harmony XL w <ciach>, tutaj akurat nic nie bolało, takie przyjemne ciepło czułam, trzeba zrobić tak ok 4-5 zabiegów i zmarszczek pod oczami brak.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-02-15 o 16:15
together_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-22, 13:13   #807
marysiadelekta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 10
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Hej Dziewczyny chciałabym wypełnić zmarszczki w okolicach czoła i ust. Czy taki zabieg kwasem kwasem hialuronowym będzie odpowiedni i czy zlikwiduje glebokie zmarszczki z czoła. Chciałabym wykonać taki zabieg w xxx? Czy któraś z Was korzystała z ich usług?

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-10-08 o 11:29
marysiadelekta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-27, 14:43   #808
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez marysiadelekta Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny chciałabym wypełnić zmarszczki w okolicach czoła i ust. Czy taki zabieg kwasem kwasem hialuronowym będzie odpowiedni i czy zlikwiduje glebokie zmarszczki z czoła. Chciałabym wykonać taki zabieg w Magicznej Klinice w Krakowie? Czy któraś z Was korzystała z ich usług?

Ja nie korzystałam ale niektóre dziewczyny na forum korzystały i nie piszą jakiś pochlebnych opinii.
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-28, 09:48   #809
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Cytat:
Napisane przez aga.m Pokaż wiadomość
Witam,
Ostatnio w aptece pokazano mi ten kwas w saszetkach 10 szt jednocześnie zaznaczono, że kupowany jest głównie do salonów kosmetycznych. W związku z tym mam pytanie, czy któraś z pań używała czystego kwasu hialurynowego bezinwazyjnie, mam na myśli nakładanie go zamiast kremu na noc?
Prosze o informacje o efetkach.

Przciez kwas podawany w ten sposob nic nie da. Czasteczka kwasu jest za duza i nie przeniknie do skory/pod skórę. Jedna wielka sciema.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-22, 21:32   #810
IloveFASHION007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 151
Dot.: kwas hialuronowy - wypełnianie zmarszczek

Stettin_Lady ma rację taka implikacja kwasu nic nie da, ja poddałam się zabiegowi juvederm w krakowskiej klinice vesuna i kwas hialuronowy wstrzykiwano mi pod skórę. mam bardzo małe usta i górna warga jest niesymetryczna dlatego się zdecydowałam na zabieg. ogólnie uważam, że lepiej się za to samemu nie brać tylko lepiej zapłacić i iść do profesjonalisty. pamiętaj, że lepiej dać czasem więcej niż iść do jakiegoś rzeźnika, który zamiast pomóc to tylko zaszkodzi.
IloveFASHION007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-13 17:06:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.