Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-18, 17:34   #1
pekabe
Przyczajenie
 
Avatar pekabe
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6

Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe


Cześć Dziewczyny, proszę Was o radę. Od jakiegoś czasu zauważam, że pogłębiają mi się na twarzy przy ustach takie "fałdeczki", czy są to bruzdy wargowo-nosowe? Nie mam w tym miejscu żadnych zmarszczek, tylko takie właśnie fałdki (zdj w załączniku). Czy możecie polecić mi jakiś dający efekty zabieg na zmniejszenie tego? Mam na myśli zabiegi, które mogłabym wykonywać systematycznie u kosmetyczki/lekarza. Dzięki wielkie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF6594.jpg (169,7 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF6602.jpg (115,2 KB, 28 załadowań)
pekabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 08:04   #2
pantofelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe

Hej!


problem mam podobny ale wiekszy walek z jednej strony.

ja robilam nici z haczykami, troszke podnioslo/wygladzilo ale niestety nadal problem jest,
pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 08:41   #3
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe

Po pierwsze to masz bardzo ładną cerę.

A tematem też się interesowałam. Teraz zamówiłam microneedling stamp i będę próbowała.
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-21, 17:36   #4
pekabe
Przyczajenie
 
Avatar pekabe
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe

Dziękuję za odpowiedzi Ja też mam większy wałek po jednej stronie, nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Poczytam o metodach, które mi poleciłyście. Mi kosmetyczka zaproponowała mezoterapie mikroigłową albo fale radiowe od czasu do czasu. Próbuję też to masować, ale póki co nie zauważyłam żadnych rezultatów. Problem pogłębia się, kiedy trochę chudnę, a pierwsze co mi leci to właśnie twarz
pekabe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-22, 21:07   #5
pantofelek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 31
Dot.: Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe

robilam serie mezoterapii iglowej cytocare i ogolnie bylo fajnie ale na faldki nie pomoglo,

mam w domu urzadzenie do miktoiglowej i na walek nie pomoglo,
to chyba przemieszczajaca sie tkanka tluszczowa,

wiesz wg mnie nie masz zadnych faldek...

Edytowane przez pantofelek
Czas edycji: 2018-05-22 o 21:17
pantofelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 20:58   #6
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe

To zadna przemieszczajaca sie fałda tłuszczu itp To raczej zmarszczki smiechowe Ci sie robia lub fałda nosowa-wargowa. Na to dobre jest profhilo, ostatnio bardzo modne a przede wszystkim skuteczne. Fajnie podnosi owal twarzy wiec powinno zlikwidowac Twoj problem
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-02, 09:41   #7
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
To zadna przemieszczajaca sie fałda tłuszczu itp To raczej zmarszczki smiechowe Ci sie robia lub fałda nosowa-wargowa. Na to dobre jest profhilo, ostatnio bardzo modne a przede wszystkim skuteczne. Fajnie podnosi owal twarzy wiec powinno zlikwidowac Twoj problem

Tu się zgodzę co do Profhilo. Widziałam efekty na własne oczy i są naprawdę świetne. Z racji tego, że w miejscu w którym pracuje mile widziane jest jak kobiety dobrze wyglądają to jest szał na medycynę estetyczną. Profhilo miała chyba co druga moja koleżanka. Jedna poleca zabieg i lekarza drugiej i tak się wieść po firmie niesie Połowa z nich jest po 50tce i efekty są naprawdę fajne. Przy młodszej buzi zapewne będzie jeszcze lepiej. To teraz popularny zabieg więc myślę, że bez problemu znajdziesz dobrego lekarza który Ci to zrobi lub zaproponuje inny zabieg. dziewczyny na forum wiedzą bardzo dużo o zabiegach al;e nic nie zastąpi profesjonalnej konsultacji lekarskiej.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-11, 16:18   #8
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Najlepszy zabieg na bruzdy wargowo-nosowe

Cytat:
Napisane przez pekabe Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny, proszę Was o radę. Od jakiegoś czasu zauważam, że pogłębiają mi się na twarzy przy ustach takie "fałdeczki", czy są to bruzdy wargowo-nosowe? Nie mam w tym miejscu żadnych zmarszczek, tylko takie właśnie fałdki (zdj w załączniku). Czy możecie polecić mi jakiś dający efekty zabieg na zmniejszenie tego? Mam na myśli zabiegi, które mogłabym wykonywać systematycznie u kosmetyczki/lekarza. Dzięki wielkie!
Polecam zastosowanie na problematyczną okolicę serię zabiegów laserem frakcyjnym. Min 4 zabiegi

---------- Dopisano o 16:18 ---------- Poprzedni post napisano o 16:11 ----------

Cytat:
Napisane przez pekabe Pokaż wiadomość
Dziękuję za odpowiedzi Ja też mam większy wałek po jednej stronie, nie mam pojęcia czym jest to spowodowane. Poczytam o metodach, które mi poleciłyście. Mi kosmetyczka zaproponowała mezoterapie mikroigłową albo fale radiowe od czasu do czasu. Próbuję też to masować, ale póki co nie zauważyłam żadnych rezultatów. Problem pogłębia się, kiedy trochę chudnę, a pierwsze co mi leci to właśnie twarz
Taka ,, nierówność'' może ale nie musi wynikać z faktu spania na określonej części twarzy częściej w stosunku do drugiej
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-11 17:18:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:35.