Nie wiem na czym stoję - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-06, 00:55   #1
zaskoczonakobietka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1

Nie wiem na czym stoję


Od jakiś 2 lat może mniej pracuję z takim kolegą, zawsze mi się podobał i mieliśmy dobry kontakt ze sobą. Nawet nie myślałam o tym żeby do niego podbija bo zawsze miał dziewczynę, a przecież nie będę faceta nikomu odbijać. I w związku z tym nie wiedziałam ze już jest sam. Od jakiegoś czasu jakoś tak wyszło ze zaczął mnie przytulać, a mi się bardzo spodobało, bo jest taki cieplutki jak przytula ☺️ No i ostatnio tak jak ja został w pracy po godzinach i zaproponował ze mnie odwiezie do domu. W między czasie jeszcze jak przeglądałam zdjęcia na telefonie to zaglądał z pytaniem czy nie mam jakiś sexy fotek i stwierdził ze jakby co to do niego zawsze mogę wysyłać. No i jak mnie odwoził to położył mi na kolanie rękę. No i wtedy wiedziałam że coś się kroi, wiec jak tylko dojechaliśmy rzuciłam jakiś głupawy tekst i szybko poszłam. Potem zaczęliśmy pisać ze sobą jak oboje wróciliśmy. No i tak od słowa do słowa okazało się ze jak to on określił „jestem atrakcyjna kobieta”, ze w samochodzie to chciał mnie pocałować i takie tam. Weszliśmy tez na temat seksu i związku, ze on nie zapewni mi na teraz zwiazku ze stabilna przyszłością bo nie wie co będzie za 5 lat czy 10. Następnego dnia w pracy mieliśmy w pracy chwile dla siebie mnie pocałował chociaż ja wgl nie wiedziałam co z tym faktem zrobić bo ja się rozgadalam a on po prostu mnie pocałował żeby mnie uciszyć (no i trochę pomacal mi tyłek &#128513 i niby było ok ale przez prawie tydzień nie mieliśmy kontaktu bo się mijaliśmy w pracy. Dzisiaj ja się w końcu zdobyłam żeby go pocałować ale w sumie to nadal nie wiem na czym stoję w tej znajomosci. A okazuje się ze jestem bardzo zazdrosnym typem kobiety.



A najlepsze jest ze moj inny kolega z pracy przyznał się ze on wiedział ze coś jest między nami od dawna, ze to w oczach było widać ale nie chciał mi nic mówić bo i tak bym mu nie uwierzyła tylko czekał aż sami się dowiemy.
zaskoczonakobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 05:03   #2
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Cytat:
Napisane przez zaskoczonakobietka Pokaż wiadomość
Od jakiś 2 lat może mniej pracuję z takim kolegą, zawsze mi się podobał i mieliśmy dobry kontakt ze sobą. Nawet nie myślałam o tym żeby do niego podbija bo zawsze miał dziewczynę, a przecież nie będę faceta nikomu odbijać. I w związku z tym nie wiedziałam ze już jest sam. Od jakiegoś czasu jakoś tak wyszło ze zaczął mnie przytulać, a mi się bardzo spodobało, bo jest taki cieplutki jak przytula ☺️ No i ostatnio tak jak ja został w pracy po godzinach i zaproponował ze mnie odwiezie do domu. W między czasie jeszcze jak przeglądałam zdjęcia na telefonie to zaglądał z pytaniem czy nie mam jakiś sexy fotek i stwierdził ze jakby co to do niego zawsze mogę wysyłać. No i jak mnie odwoził to położył mi na kolanie rękę. No i wtedy wiedziałam że coś się kroi, wiec jak tylko dojechaliśmy rzuciłam jakiś głupawy tekst i szybko poszłam. Potem zaczęliśmy pisać ze sobą jak oboje wróciliśmy. No i tak od słowa do słowa okazało się ze jak to on określił „jestem atrakcyjna kobieta”, ze w samochodzie to chciał mnie pocałować i takie tam. Weszliśmy tez na temat seksu i związku, ze on nie zapewni mi na teraz zwiazku ze stabilna przyszłością bo nie wie co będzie za 5 lat czy 10. Następnego dnia w pracy mieliśmy w pracy chwile dla siebie mnie pocałował chociaż ja wgl nie wiedziałam co z tym faktem zrobić bo ja się rozgadalam a on po prostu mnie pocałował żeby mnie uciszyć (no i trochę pomacal mi tyłek &#128513 i niby było ok ale przez prawie tydzień nie mieliśmy kontaktu bo się mijaliśmy w pracy. Dzisiaj ja się w końcu zdobyłam żeby go pocałować ale w sumie to nadal nie wiem na czym stoję w tej znajomosci. A okazuje się ze jestem bardzo zazdrosnym typem kobiety.



A najlepsze jest ze moj inny kolega z pracy przyznał się ze on wiedział ze coś jest między nami od dawna, ze to w oczach było widać ale nie chciał mi nic mówić bo i tak bym mu nie uwierzyła tylko czekał aż sami się dowiemy.
To jest bardzo proste. Chłopak chce Cię przelecieć, mówi wprost że związku z tego nie będzie.
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 06:44   #3
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Moim zdaniem szuka pogotowia seksualnego. Wciska Ci bajer, ale chociaż uczciwie mówi, że związku z tego nie będzie.
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 06:52   #4
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Zalezy mu tylko na sexie. Gdyby chcial zwiazku to by to powiedział tak zebys zrozumiala.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 06:52   #5
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Facet ma cie za łatwą dziunie ktora można pomacac a może nawet uda się przelecieć.
Jasno powiedzial ze nic nie może ci obiecać wiec dokladnie wiesz na czym stoisz
Chcesz niezoobowiazujacego seksu?to dalej się spotkajcie
Chcesz związku?-z tym panem go nie stworzysz
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 08:45   #6
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Cytat:
Napisane przez zaskoczonakobietka Pokaż wiadomość
Od jakiś 2 lat może mniej pracuję z takim kolegą, zawsze mi się podobał i mieliśmy dobry kontakt ze sobą. Nawet nie myślałam o tym żeby do niego podbija bo zawsze miał dziewczynę, a przecież nie będę faceta nikomu odbijać. I w związku z tym nie wiedziałam ze już jest sam. Od jakiegoś czasu jakoś tak wyszło ze zaczął mnie przytulać, a mi się bardzo spodobało, bo jest taki cieplutki jak przytula ☺️ No i ostatnio tak jak ja został w pracy po godzinach i zaproponował ze mnie odwiezie do domu. W między czasie jeszcze jak przeglądałam zdjęcia na telefonie to zaglądał z pytaniem czy nie mam jakiś sexy fotek i stwierdził ze jakby co to do niego zawsze mogę wysyłać. No i jak mnie odwoził to położył mi na kolanie rękę. No i wtedy wiedziałam że coś się kroi, wiec jak tylko dojechaliśmy rzuciłam jakiś głupawy tekst i szybko poszłam. Potem zaczęliśmy pisać ze sobą jak oboje wróciliśmy. No i tak od słowa do słowa okazało się ze jak to on określił „jestem atrakcyjna kobieta”, ze w samochodzie to chciał mnie pocałować i takie tam. Weszliśmy tez na temat seksu i związku, ze on nie zapewni mi na teraz zwiazku ze stabilna przyszłością bo nie wie co będzie za 5 lat czy 10. Następnego dnia w pracy mieliśmy w pracy chwile dla siebie mnie pocałował chociaż ja wgl nie wiedziałam co z tym faktem zrobić bo ja się rozgadalam a on po prostu mnie pocałował żeby mnie uciszyć (no i trochę pomacal mi tyłek &#128513 i niby było ok ale przez prawie tydzień nie mieliśmy kontaktu bo się mijaliśmy w pracy. Dzisiaj ja się w końcu zdobyłam żeby go pocałować ale w sumie to nadal nie wiem na czym stoję w tej znajomosci. A okazuje się ze jestem bardzo zazdrosnym typem kobiety.

A najlepsze jest ze moj inny kolega z pracy przyznał się ze on wiedział ze coś jest między nami od dawna, ze to w oczach było widać ale nie chciał mi nic mówić bo i tak bym mu nie uwierzyła tylko czekał aż sami się dowiemy.
Jakie "nie wiem na czym stoję"? Dziewczyny wyżej już Ci napisały wszystko: pan chce niezobowiązującego seksu i to wszystko co od niego możesz dostać. To, że facetowi się podobasz, że uważa Cię za atrakcyjną, że między Wami jest chemia (którą widzą postronne osoby) nie znaczy, że chce być z Tobą na poważne. Gdyby chciał, to nie byłoby tygodniowych przerw w kontaktcie i macania się w pracy, ale już dawno by Cię zaprosił na randkę, chciał poznać poza pracą. Jesteś macanką-przytulanką z zaplecza i nikim więcej. Ale masz to, na co pozwalasz.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 08:55   #7
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Podpisuję się pod powyższymi odpowiedziami. Facet chce Cię na miły seks romansik bez zobowiązań. Podobasz mu się, ale nie traktuje cię poważnie. Sam to przyznał - nie chce związku z Tobą.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 09:22   #8
DawnSeeker
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 469
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Mój brat, po zerwaniu, długo się "pocieszał" - ergo szukał ładnych kobiet do niezobowiązujących znajomości, o czym od razu informował. Z żadną z nich związku nie stworzył.
DawnSeeker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 09:23   #9
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Cytat:
Napisane przez zaskoczonakobietka Pokaż wiadomość
Od jakiś 2 lat może mniej pracuję z takim kolegą, zawsze mi się podobał i mieliśmy dobry kontakt ze sobą. Nawet nie myślałam o tym żeby do niego podbija bo zawsze miał dziewczynę, a przecież nie będę faceta nikomu odbijać. I w związku z tym nie wiedziałam ze już jest sam. Od jakiegoś czasu jakoś tak wyszło ze zaczął mnie przytulać, a mi się bardzo spodobało, bo jest taki cieplutki jak przytula No i ostatnio tak jak ja został w pracy po godzinach i zaproponował ze mnie odwiezie do domu. W między czasie jeszcze jak przeglądałam zdjęcia na telefonie to zaglądał z pytaniem czy nie mam jakiś sexy fotek i stwierdził ze jakby co to do niego zawsze mogę wysyłać. No i jak mnie odwoził to położył mi na kolanie rękę. No i wtedy wiedziałam że coś się kroi, wiec jak tylko dojechaliśmy rzuciłam jakiś głupawy tekst i szybko poszłam. Potem zaczęliśmy pisać ze sobą jak oboje wróciliśmy. No i tak od słowa do słowa okazało się ze jak to on określił „jestem atrakcyjna kobieta”, ze w samochodzie to chciał mnie pocałować i takie tam. Weszliśmy tez na temat seksu i związku, ze on nie zapewni mi na teraz zwiazku ze stabilna przyszłością bo nie wie co będzie za 5 lat czy 10. Następnego dnia w pracy mieliśmy w pracy chwile dla siebie mnie pocałował chociaż ja wgl nie wiedziałam co z tym faktem zrobić bo ja się rozgadalam a on po prostu mnie pocałował żeby mnie uciszyć (no i trochę pomacal mi tyłek ) i niby było ok ale przez prawie tydzień nie mieliśmy kontaktu bo się mijaliśmy w pracy. Dzisiaj ja się w końcu zdobyłam żeby go pocałować ale w sumie to nadal nie wiem na czym stoję w tej znajomosci. A okazuje się ze jestem bardzo zazdrosnym typem kobiety.



A najlepsze jest ze moj inny kolega z pracy przyznał się ze on wiedział ze coś jest między nami od dawna, ze to w oczach było widać ale nie chciał mi nic mówić bo i tak bym mu nie uwierzyła tylko czekał aż sami się dowiemy.
On w ogole zerwal z ta dziewczyna?

Btw nie stoisz na niczym - wyraznie ci powiedzial.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 10:51   #10
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Nie wiem na czym stoję

O święta naiwności!
Tylko żadnych rozbieranych fotek mu nie przesyłaj, bo gorzko tego pożałujesz, gdy facet cię wykorzysta i się wypnie, bo przecież niczego ci nie obiecywał.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 12:09   #11
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Cytat:
a on po prostu mnie pocałował żeby mnie uciszyć (no i trochę pomacal mi tyłek ) i niby było ok ale przez prawie tydzień nie mieliśmy kontaktu bo się mijaliśmy w pracy. Dzisiaj ja się w końcu zdobyłam żeby go pocałować ale w sumie
Miły jest
żebyś mu zbędnie nie trajkotała to język w usta i tyle


macie telefony gdyby chciał to by się w ciągu tego tyg odezwał
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-06, 12:21   #12
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Postawił sprawę jasno. Jasno określił, czego od Ciebie chce i jak widzi Wasze wzajemne stosunki.

Co tutaj jest do rozkminiania? Jeśli pragniesz stałego związku, z nim go nie stworzysz.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 16:34   #13
elsene
Zadomowienie
 
Avatar elsene
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 720
Dot.: Nie wiem na czym stoję

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Postawił sprawę jasno. Jasno określił, czego od Ciebie chce i jak widzi Wasze wzajemne stosunki.

Co tutaj jest do rozkminiania? Jeśli pragniesz stałego związku, z nim go nie stworzysz.
Właśnie tak.


Od dawna Ci się podoba -na pewno on to widzi. Miał dziewczyny, a Ty i tak byłaś blisko.
Powiedział wprost, bez wciskania kitu, bez owijania w bawełnę, że nie zaproponuje Ci związku. (Tekst, że nie wie co będzie za 5, 10 lat jest idiotyczny -nikt tego nie wie.)
Jesteś atrakcyjną kobietą. Tyle od Ciebie chce, tyle mu wystarczy.


To nie jest tak, że Ty nie wiesz na czym stoisz. Ty zwyczajnie nie chcesz przejrzeć na oczy i dostrzec, że stoisz na niczym.
elsene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-06 17:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.