Botox - która się odważyła i jakie efekty?? - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-28, 17:15   #991
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja miałam botox w kurze łapki. Odrobinkę doktor mi podał. Dalej mam mimikę a zmarszczek nie mam wiec idealnie Trzeba isc do dobrego specjalisty bo pozniej mozna wyjsc z nieruchomą twarzą itd.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-27, 15:11   #992
juraa_a
Przyczajenie
 
Avatar juraa_a
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 12
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

zdecydowałam się na botoks oczywiście u lekarza - sprawdzonego/ internet przeczesałam wzdłuż i wszerz / zadowolona jestem i to bardzo miałam podany na lwią zmarszczkę i czoło efekt WOW

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:07 ----------

Cytat:
Napisane przez julka_julka Pokaż wiadomość
A polecacie jakiegoś lekarza w Warszawie, który byłby dobry i nie kosmicznie drogi jednocześnie ?
wybrałaś się gdzieś? mogę Ci wysalać info na prv jak chcesz miejsce sprawdziłam osobiście pzd
juraa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-27, 19:23   #993
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

juraa mozesz napisac ile placilaś za lwią zmarszczkę?i osobno za czoło? czy może to było liczone za całość?
chce zrobić lwią zmarszczkę ale mieszkam za granicą i nie wiem czy nie byłoby taniej jednak w Pl.
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-28, 20:30   #994
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Kilka dni temu byłam zrobić lwią zmarszczkę. Po konsultacji z lekarzem zdecydowaliśmy ze jeszcze będzie botoks na zmarszczki na czole. Botoks rozkrecał mi sie kilka dni. Pisze dzis bo dopiero dzis mam pełny efekt. Podobno czasami botoks "łapie" na drugi trzeci dzien a czasami po kilkunastu dniach. Mi złapał po kilku. Jest pieknie Zero efektu Spocka czego sie obawiałam
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 13:42   #995
tripleh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Widze,że są tu osoby które miały wstrzykiwany botox w mięsnię żwaczy. Jaki efekt? Jak długo się utrzymuje? Moje objawy to m.in ucisk twarzy,sztywny kark czy trzaskanie w momencie otwierania ust....
tripleh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:05   #996
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez tripleh Pokaż wiadomość
Widze,że są tu osoby które miały wstrzykiwany botox w mięsnię żwaczy. Jaki efekt? Jak długo się utrzymuje? Moje objawy to m.in ucisk twarzy,sztywny kark czy trzaskanie w momencie otwierania ust....
Odpisałam Ci w prywatnej wiadomości.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 09:50   #997
juraa_a
Przyczajenie
 
Avatar juraa_a
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 12
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
juraa mozesz napisac ile placilaś za lwią zmarszczkę?i osobno za czoło? czy może to było liczone za całość?
chce zrobić lwią zmarszczkę ale mieszkam za granicą i nie wiem czy nie byłoby taniej jednak w Pl.
Za lwią zmarszczkę i czoło płacę ok.1000 zł - ale uwierz mi moje czoło to jakaś masakra - marszczyłam się jak buldog, mam bardzo mocną mimikę twarzy! Zanim zdecydowałam się na zabieg to na wszystkich zdjęciach mam zmarchy na czole i między brwiami. Wyglądałam na więcej lat niż mam i tak jakoś dziwnie - jakbym chodziła cały czas wk***iona ehhh także jak dla mnie najlepiej zainwestowana kasa
juraa_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 22:12   #998
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

juraa super że jesteś zadowolona dzięki za info- Po jakim czasie od zabiegu zauważyłaś już zablokowanie mięśnie mimiki?
podeślij namiary na lekarza u kogo robiłaś i gdzie to i ja się wybiorę - cena znacząco różni się od tej tu za granicą na korzyść na Polskę
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 11:01   #999
kasandra5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 2
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Ja miałam kiedyś i efekt był na prawdę widoczny. Aczkolwiek mój próg bólu jest niski więc zabieg nie należał do najprzyjemniejszych... Teraz czytałam o metodzie MEZOBOTOKSU. Słyszałyście o tym albo same korzystałyście? Lekarz wykonuje specjalnym pistoletem serię małych nakłuć botoksem. Czyli bolesność zabiegu jest mniejsza, a uzyskujemy ten sam efekt - redukowania zmarszczek, napinania/ liftingu skóry. Ja mieszkam akurat w Warszawie i znalazłam w Google gabinet Dr xxx (widziałam go jako eksperta dermatologii w TV), który ma promocję na mezobotoks. Myślę, że się skuszę, żeby zlikwidować lwią zmarszczkę

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-07-26 o 08:38 Powód: Reklama.
kasandra5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 07:19   #1000
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez kasandra5 Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś i efekt był na prawdę widoczny. Aczkolwiek mój próg bólu jest niski więc zabieg nie należał do najprzyjemniejszych... Teraz czytałam o metodzie MEZOBOTOKSU. Słyszałyście o tym albo same korzystałyście? Lekarz wykonuje specjalnym pistoletem serię małych nakłuć botoksem. Czyli bolesność zabiegu jest mniejsza, a uzyskujemy ten sam efekt - redukowania zmarszczek, napinania/ liftingu skóry. Ja mieszkam akurat w Warszawie i znalazłam w Google gabinet Dr xxx (widziałam go jako eksperta dermatologii w TV), który ma promocję na mezobotoks. Myślę, że się skuszę, żeby zlikwidować lwią zmarszczkę

Rozważałam ten zabieg ale przeczytałam artykuł dr <ciach> i juz nie pojde.
<ciach>
Wg mnie mądrze pisze. Przekonał mnie.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 12:31
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-26, 20:00   #1001
AnnKkka
Przyczajenie
 
Avatar AnnKkka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 19
Dot.: Re: Botox - raz jeszcze

wiem, że teraz krąży wiele negatywnych opinii o botoksie, ale można go stosować w leczeniu podtliwości czy chrapania.
AnnKkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-27, 05:31   #1002
Irena77
Raczkowanie
 
Avatar Irena77
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 100
Dot.: Re: Botox - raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez AnnKkka Pokaż wiadomość
wiem, że teraz krąży wiele negatywnych opinii o botoksie, ale można go stosować w leczeniu podtliwości czy chrapania.



Ja nie jestem przeciwniczką botoksu. Wręcz przeciwnie. Botoks dobrze podany pomaga i to bardzo. Mnie tylko zniechęcił dr <ciach> do takiego zabiegu jak mezobotoks.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2018-11-11 o 12:32
Irena77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-29, 19:15   #1003
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

od 5c lat robie, nieregularnie , ale kilka razy miałam. Zaczełam , bo mialam bardzo silną zmarszczę lwa. U góry czoła nie marszczyłam. W kazdym razie zawsze było spoko, raz efekt silniejszy raz słabszy, ale jestem zadowolona
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 08:31   #1004
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Myślę od dłuższego czasu o botoksie na linie poprzeczne czoła. Są cienkie, ale zaczynają mnie irytować. Boję się jednak dwóch rzeczy:

1. Że mi mogą opaść brwi i/lub powieki.
2. Kiedyś przeczytałam, że jeżeli robi się botoks w jedno miejsce na czole, to często poprzez zrelaksowanie jednych mięśni, mogą się zmarszczki w innych miejscach na czole bardziej uwidocznić.

Czy któraś zauważyła u siebie jeden z powyższych po zabiegu?
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-30, 13:23   #1005
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;85151306]Myślę od dłuższego czasu o botoksie na linie poprzeczne czoła. Są cienkie, ale zaczynają mnie irytować. Boję się jednak dwóch rzeczy:

1. Że mi mogą opaść brwi i/lub powieki.
2. Kiedyś przeczytałam, że jeżeli robi się botoks w jedno miejsce na czole, to często poprzez zrelaksowanie jednych mięśni, mogą się zmarszczki w innych miejscach na czole bardziej uwidocznić.

Czy któraś zauważyła u siebie jeden z powyższych po zabiegu?[/QUOTE]


Ad 1 Jak lekarz/lekarka da odpowiednią dawkę botoksu i odpowiednio rozmasuje obszar gdzie został podany to nie będzie opadającej powieki czy brwi. Mi lekarz masował tak jakby od brwi w stronę końca czoła.
Ad 2 Zrob całe czoło (niewielkimi dawkami) to nie bedzie miejsc gdzie w nieostrzknietych miejscach zmarszczki sie bardziej uwidocznią
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 20:46   #1006
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox

Dziewczyny z Wrocławia

Czy są tu dziewczyny, które chodzą do dr Kulewicza w Leśnicy?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 21:28   #1007
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Ad 1 Jak lekarz/lekarka da odpowiednią dawkę botoksu i odpowiednio rozmasuje obszar gdzie został podany to nie będzie opadającej powieki czy brwi. Mi lekarz masował tak jakby od brwi w stronę końca czoła.
Ad 2 Zrob całe czoło (niewielkimi dawkami) to nie bedzie miejsc gdzie w nieostrzknietych miejscach zmarszczki sie bardziej uwidocznią
Rozmasuje? Dziwne, bo jednym z zakazów po zabiegu jest masaż twarzy - właśnie po to, żeby nie przemieścić preparatu

Mnie przy ostatnim ostrzykiwaniu coś spłynęło do oka. Byłam przerażona, ale lekarka powiedziała mi, że nie ma się czym martwić. Ponoć botoks najczęściej przemieszcza się u osób, które nie stosują się do zaleceń tzn. schylają się lub kładą po zabiegu

Sama nie wiem, mi się nigdy nie to przytrafiło, ale w necie są opisane historie osób, które były zachwycone botoksem, ale zachwyt im minął, gdy po którymś razie opadła im brew lub powieka

Nie zauważyłam też, żeby zmarszczki pogłębiały się w nieostrzykniętych miejscach. Kiedyś robiłam tylko poprzeczne, ostatnim razem zrobiłam też lwią zmarszczkę, ale chyba zostanę przy samych poprzecznych, bo lwiej prawie nie marszczę, a takie zupełnie gładkie czoło wygląda podejrzanie
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-06, 23:59   #1008
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

[QUOTE=kreolkaa;85302411]Rozmasuje? Dziwne, bo jednym z zakazów po zabiegu jest masaż twarzy - właśnie po to, żeby nie przemieścić preparatu

Mnie przy ostatnim ostrzykiwaniu coś spłynęło do oka. Byłam przerażona, ale lekarka powiedziała mi, że nie ma się czym martwić. Ponoć botoks najczęściej przemieszcza się u osób, które nie stosują się do zaleceń tzn. schylają się lub kładą po zabiegu

Sama nie wiem, mi się nigdy nie to przytrafiło, ale w necie są opisane historie osób, które były zachwycone botoksem, ale zachwyt im minął, gdy po którymś razie opadła im brew lub powieka


Ależ owszem, że się masuje przez chwilkę jak się robi czoło własnie po to zeby botox czy tez azzalure nie "spłynął" i żeby brwi nie opadły czy powieki. Kurzych łapek sie nie masuje, botoksu w przypadku bruksizmu tez sie nie masuje ale jak sie robi czoło blisko brwi to owszem. "Masaż" jest bardzo krótki, to dosłownie kilka ruchów "podciągających". Jak ktoś tych kilku ruchów nie wykona to zdarza sie opadająca powieka.

Oczywiscie ze schylaniem sie to prawda, nie mozna sie schylac przez kilka godzin. Prawda jest tez to, że skutkiem ubocznym botoksu może być ból głowy (1-2 dni).
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 10:49   #1009
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Dziewczyny, a jak czesto robicie?
Mi juz po 4 miesiacach efekt schodzi (robie lwia zmarszczke i poporzeczne)
kros mi mowil, ze i tak nie mozna robic czesciej niz 6 miesiecy.
jakie jest wasze zdanie?
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-07, 16:01   #1010
mania311
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 9
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Przyszedł czas by pomoc sobie medycyną estetyczną, domowe sposoby,kremy i maseczki nic nie daja moje czoło wygląda zle i to nie tylko kiedy je marszczę �� nie do końca wiem jaki zabieg będzie dla mnie najlepszy? xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-08-29 o 10:28 Powód: reklama
mania311 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 19:25   #1011
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez ParashuteEffect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak czesto robicie?
Mi juz po 4 miesiacach efekt schodzi (robie lwia zmarszczke i poporzeczne)
kros mi mowil, ze i tak nie mozna robic czesciej niz 6 miesiecy.
jakie jest wasze zdanie?
To kwestia indywidualna. Większość osób robi pomiędzy 4-6 miesięcy - u niektórych utrzymuję się dłużej, u innych krócej i uzależnione jest to od paru czynników. U Ciebie efekt zanika po ok. 4 miesiącach, co oznacza, że musisz zabieg powtarzać co 4 miesiące.

Mogę zapytać ile masz lat?

p.s. też nigdy nie słyszałam, a czytam o tym dużo, żeby miejsca ostrzyknięte botoksem były masowane Wręcz przeciwnie, powinno się je zostawić w spokoju i pozwolić mięśniom, żeby zaabsorbowały produkt. Jeżeli dochodzi o opadnięcia brwi czy powiek, to podobno tylko w przypadku podania botoksu w złym miejscu, bądź zbyt dużej dawki. Dlatego tak ważny jest wybór specjalisty (lekarza! nie kosmetyczki!).
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-07, 20:28   #1012
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;85321156]To kwestia indywidualna. Większość osób robi pomiędzy 4-6 miesięcy - u niektórych utrzymuję się dłużej, u innych krócej i uzależnione jest to od paru czynników. U Ciebie efekt zanika po ok. 4 miesiącach, co oznacza, że musisz zabieg powtarzać co 4 miesiące.

Mogę zapytać ile masz lat?

p.s. też nigdy nie słyszałam, a czytam o tym dużo, żeby miejsca ostrzyknięte botoksem były masowane Wręcz przeciwnie, powinno się je zostawić w spokoju i pozwolić mięśniom, żeby zaabsorbowały produkt. Jeżeli dochodzi o opadnięcia brwi czy powiek, to podobno tylko w przypadku podania botoksu w złym miejscu, bądź zbyt dużej dawki. Dlatego tak ważny jest wybór specjalisty (lekarza! nie kosmetyczki!).[/QUOTE]




Nigdzie nie napisałam ze wszystkie miejsca maja byc masowane. Tylko jedno (nad brwiami) i masaz to w sumie nieodpowiednie słowo. To takie kilkoruchowe podciagniecie. Nie wiem jak to ujać zeby dobrze wytłumaczyc... Czytajcie ze zrozumieniem.
Nigdy jeszcze nie mialam u mojego lekarza zadnego powikłania a robil mi duzo wiec ufam, ze wie co robi
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-08, 08:42   #1013
ParashuteEffect
Rozeznanie
 
Avatar ParashuteEffect
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 602
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;85321156]To kwestia indywidualna. Większość osób robi pomiędzy 4-6 miesięcy - u niektórych utrzymuję się dłużej, u innych krócej i uzależnione jest to od paru czynników. U Ciebie efekt zanika po ok. 4 miesiącach, co oznacza, że musisz zabieg powtarzać co 4 miesiące.

Mogę zapytać ile masz lat?

[/QUOTE]
mam prawie 32 robilam w sumie tylko 2 razy, tak z przerwa 8 miesiecy. ale juz chyba jest czas robic to w miare regularnie.
__________________
http://instagram.com/parashuteeffect
przepraszam za błędy
ParashuteEffect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 10:10   #1014
chocochocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 33
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Witajcie, w czerwcu wykonywałam pierwszy zabieg botoksu na czoło. Wszystko było super. Zawsze dbam o buzie smaruje filtrem. Jednak przedwczoraj w upale na wyjeździe byłam 3 h na słońcu i bardzo spieklam buzie, nie wzięłam ze sobą filtra na wyjazd. Byłam bardzo czerwona. Rano się obudziłam z opuchnięta okolica czoła. Byłam wczoraj przerażona. Wzięłam zyrtec plus okład zimnym na czoło. Miałam wrażenie ze trochę lepiej kupiłam pantenol i smarowałam. Dziś w miejscu czoła jest już mniej jednak mam wrażenie ze opuchlizna spadła jakby trochę na dół na okolice oka. Oczy po całości nie są spuchnięte jednak tutaj wewnętrzna cześć - tak jakby od opuchlizny czoła pomiędzy brwiami jest powiększona. Myślicie ze to może być obrzęk posloneczny? Czy jest możliwość żeby słońce jednak tak zadziałało na botoks ? Wracam pojutrze do domu, jak nic się nie zmieni wybiorę się do swojego lekarza - jednak do tego czasu chciałam zapytać czy myślicie ze jest możliwość żeby to były skutki botoksu ?
chocochocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 10:22   #1015
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez chocochocolate Pokaż wiadomość
Witajcie, w czerwcu wykonywałam pierwszy zabieg botoksu na czoło. Wszystko było super. Zawsze dbam o buzie smaruje filtrem. Jednak przedwczoraj w upale na wyjeździe byłam 3 h na słońcu i bardzo spieklam buzie, nie wzięłam ze sobą filtra na wyjazd. Byłam bardzo czerwona. Rano się obudziłam z opuchnięta okolica czoła. Byłam wczoraj przerażona. Wzięłam zyrtec plus okład zimnym na czoło. Miałam wrażenie ze trochę lepiej kupiłam pantenol i smarowałam. Dziś w miejscu czoła jest już mniej jednak mam wrażenie ze opuchlizna spadła jakby trochę na dół na okolice oka. Oczy po całości nie są spuchnięte jednak tutaj wewnętrzna cześć - tak jakby od opuchlizny czoła pomiędzy brwiami jest powiększona. Myślicie ze to może być obrzęk posloneczny? Czy jest możliwość żeby słońce jednak tak zadziałało na botoks ? Wracam pojutrze do domu, jak nic się nie zmieni wybiorę się do swojego lekarza - jednak do tego czasu chciałam zapytać czy myślicie ze jest możliwość żeby to były skutki botoksu ?

To nie jest od botoxu raczej. Za dużo czasu minęło od podania. Twoja twarz nie jest przyzwyczajona na taką ekspozycje i zwyczajnie ją poparzylas. Ja tak kiedyś załatwiłam się na solarium. Oczu nie mogłam otworzyć przez 3 dni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-10, 11:43   #1016
chocochocolate
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 33
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Kocurasek Pokaż wiadomość
To nie jest od botoxu raczej. Za dużo czasu minęło od podania. Twoja twarz nie jest przyzwyczajona na taką ekspozycje i zwyczajnie ją poparzylas. Ja tak kiedyś załatwiłam się na solarium. Oczu nie mogłam otworzyć przez 3 dni


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuje za odpowiedz! ❤
chocochocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-11, 09:34   #1017
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Nigdzie nie napisałam ze wszystkie miejsca maja byc masowane. Tylko jedno (nad brwiami) i masaz to w sumie nieodpowiednie słowo. To takie kilkoruchowe podciagniecie. Nie wiem jak to ujać zeby dobrze wytłumaczyc... Czytajcie ze zrozumieniem.
Nigdy jeszcze nie mialam u mojego lekarza zadnego powikłania a robil mi duzo wiec ufam, ze wie co robi
Najpierw użyłaś słowa masował, a teraz piszesz, że mamy czytać ze zrozumieniem i, że masaż to w sumie nieodpowiednie słowo

Ja byłam u dwóch różnych lekarzy i żaden z nich mi nie rozmasowywał czoła, stąd moje zdziwienie. Nigdy nie miałam też żadnych powikłań, opadającej powieki czy coś

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;85321156]To kwestia indywidualna. Większość osób robi pomiędzy 4-6 miesięcy - u niektórych utrzymuję się dłużej, u innych krócej i uzależnione jest to od paru czynników. U Ciebie efekt zanika po ok. 4 miesiącach, co oznacza, że musisz zabieg powtarzać co 4 miesiące.

[/QUOTE]

Wg. ulotki produktu Botox, Allergan efekt utrzymuje się około 12 tygodni, Azzalure 4 miesiące (w jednym z badań 5). Jeśli komuś efekt utrzymuje się ponad pół roku to zazdroszczę Ponoć aktywny tryb życia sprzyja szybszemu usuwaniu botoksu z organizmu

Na ulotce piszą też, żeby nie powtarzać zabiegu przed upływem 12 tygodni. Wydaje mi się, że lekarze zalecają dłuższy okres, żeby mięśnie mogły przez jakiś czas popracować normalnie.
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-12, 10:43   #1018
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

[QUOTE=kreolkaa;85391331]Najpierw użyłaś słowa masował, a teraz piszesz, że mamy czytać ze zrozumieniem i, że masaż to w sumie nieodpowiednie słowo

Ja byłam u dwóch różnych lekarzy i żaden z nich mi nie rozmasowywał czoła, stąd moje zdziwienie. Nigdy nie miałam też żadnych powikłań, opadającej powieki czy coś

---------- Dopisano o 10:34 ---------- Poprzedni post napisano o 10:25 ----------



Agataa_S napisala coś takiego (zebrałam z 3 roznych wypowiedzi):


(...) Mi lekarz masował tak jakby

- tak jakby napisała...


(...) "Masaż" jest bardzo krótki, to dosłownie kilka ruchów "podciągających".

- masaż w cudzysłowie napisała i ze to bardziej ruchy podciągające a nie masaż

(...) Tylko jedno (nad brwiami) i masaz to w sumie nieodpowiednie słowo. To takie kilkoruchowe podciagniecie.
- masaz to nieodpowiednie słowo, sama to stwiedziła



___

Wiec tak naprawde nie wiedziala jak to nazwac te jakies tam kilka ruchow, ale sama podkreslala ze masaz to nieodpowiednie słowo. Wiec zgadzam sie, czytajcie ze zrozumieniem.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 07:14   #1019
teromena
Przyczajenie
 
Avatar teromena
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 8
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Nie lubię takiej ingerencji we własne ciało. Na lwią zmarszczkę próbuje kremów i wyczytałam, że buatic jest najlepszy ale mało na razie o nim słyszałam, muszę więcej poczytać i może zamówie
teromena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-19, 16:03   #1020
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Botox - która się odważyła i jakie efekty??

Cytat:
Napisane przez teromena Pokaż wiadomość
Nie lubię takiej ingerencji we własne ciało. Na lwią zmarszczkę próbuje kremów i wyczytałam, że buatic jest najlepszy ale mało na razie o nim słyszałam, muszę więcej poczytać i może zamówie
Nie lubisz to nie rób na zmarszczki mimiczne niestety jeszcze nic lepszego nie wymyślili..
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-26 11:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.