Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-01-15, 11:20   #2791
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Brakuje chłopów trzeźwo myślących.
Z akcentem na "trzeźwo"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 12:37   #2792
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

[1=e34a1c06f5f164a7b72d1a6 48546881dcad63643_5ee55a7 2d6212;86370355]Serial jest emitowany od nieco ponad 6 lat. Kogo oceniacie na plus, a kogo na minus? U mnie na plus zdecydowanie Super Mario, Wojtek. Brakuje też pana Stasia i Franka. Odcinki z sezonu na sezon są coraz słabsze. A Wy jakie macie zdanie?[/QUOTE]




plus - Super Mario
wielki minus - Szczena (Rysiek)
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 13:24   #2793
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

+super Mario, uwielbiałam go
- Andelek i ten od karciar

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 14:55   #2794
CaneiRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 23
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Na plus: zdecydowanie mój faworyt "ever" Pan Stasio, Super Mario, Wojtek i Jacek z różowego domku.



Na minus: Misiek, Szczena, Andelek, Oficer Wiesiek, Snajper... Długo by wymieniać



Mnie też interesują dalsze losy Mirabelli i Błażeja. Ciekawe jak im się wiedzie...
CaneiRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 18:32   #2795
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Pan Stanisław magia, stara dobra szkoła. Pasjonat , niejedna by chciała takiego. Większość mogłaby się uczyć od niego, powinni szkole założyć i resztę na zajęcia do niego dowozic.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 20:23   #2796
CaneiRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 23
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Strasznie ciekawi mnie jak potoczyły się jego dalsze losy... Niestety nie dogrzebałam się w internecie do żadnych informacji na ten temat.



A tak z ciekawostek: podobno Klaudia wróciła do Kampia i przywiozła mu nowe dziecko. Tym razem córkę... Wychodzi na to że w 2018 roku dorobił się dwójki dzieci.



Kinia natomiast wystąpiła podobno w jakimś programie w Polo TV.



Gumiś zaś jak zostało wcześniej wspomniane, zaręczył się z nową panienką. Podarował jej ponoć ten sam pierścionek, którym oświadczał się Asi, a który to ufundowała mu telewizja Polsat, za zawrotną cenę 249 PLN.
CaneiRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-15, 23:34   #2797
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

U mnie też na minus Szczena. Co myślicie na temat: Bandziorka, Bogdana "Grabarza", Bogdana (kolegi Szczeny), Jarusia i jego matki?
e34a1c06f5f164a7b72d1a648546881dcad63643_5ee55a72d6212 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-01-16, 08:35   #2798
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

@CaneiRose dobre określenie z tym "przywiozła mu"
Widać, że Kampio ma nie tylko pusto na, ale też i w głowie. Daje się tak rolować bo pewnie matka "jego dzieci" wyczuła w nim frajera z daleka. Będzie brał na siebie już drugie nie swoje dziecko, ale przecież go stać.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 15:06   #2799
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
@CaneiRose dobre określenie z tym "przywiozła mu"
Widać, że Kampio ma nie tylko pusto na, ale też i w głowie. Daje się tak rolować bo pewnie matka "jego dzieci" wyczuła w nim frajera z daleka. Będzie brał na siebie już drugie nie swoje dziecko, ale przecież go stać.
Dostanie 1000+ i będzie miał na bajery do swojej bumy albo nową grzywkę
brofar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-16, 19:23   #2800
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Zacznie zbierać wszystkie niechciane dzieci z okolicy... I będzie milion plus

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-17, 11:29   #2801
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
@CaneiRose dobre określenie z tym "przywiozła mu"
Widać, że Kampio ma nie tylko pusto na, ale też i w głowie. Daje się tak rolować bo pewnie matka "jego dzieci" wyczuła w nim frajera z daleka. Będzie brał na siebie już drugie nie swoje dziecko, ale przecież go stać.
A może dobrze wie, że jego, tylko się zgrywa do kamery. Uczciwemu człowiekowi się wydaje, że czemu ktoś ma kłamać, wymyślać historie, a niestety tak bywa. Nie chce mi się wierzyć, że tak wesoło by ta rodzina brała to drugie dziecko, gdyby nie było dużego prawdopodobieństwa, że on jest ojcem.

Generalnie bardzo bezmyślny facet, bo albo się robi badania DNA, albo siedzi cicho, a nie rozpuszczanie plotek o dziecku, że "może moje, może nie moje". Współczuję dzieciakowi. Otoczenie nieraz mu wypomni "ojciec mówi, że może ty nie jego".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-20, 17:58   #2802
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Gdzie są nowe odcinki?
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 18:04   #2803
Koci Charakter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 12
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Nowe odcinki będą od kwietnia, bo skończył się sezon

Sent from my VTR-L29 using Wizaz Forum mobile app
Koci Charakter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 18:10   #2804
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Właśnie tez widze od dłuższego czasu ze nie ma nowych i co chwila nagrywam a tu same powtórki. Myślałam ze chociaż tego nie prerywaja bon stop bo zaraz wakacje i znowu będzie martwy sezon....


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 18:12   #2805
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

o maaatkooooo co najmniej jak produkcje netflixa
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-20, 22:02   #2806
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Ogladam , choć nie kojarzę wszystkich gdy tak was czytam. Ze zgroza patrze na " Szczene" i ta jego Asie . Dziewczyna ewidentnie ma coś nie tak.z głową. Jarka.bardzo nie lubię . Pojawiło się kilku facetów, którzy wydają się w miarę , choćby taki wysoki , który mieszkał w aucie. Będę śledzic częściej , może się nauczę imion 😂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Jak znalezc Asie Szczenowa na insta ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 07:04   #2807
CaneiRose
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 23
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

https://www.instagram.com/mandaryna1290/
CaneiRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-21, 08:55   #2808
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Dziękuję Ja coś w usta ugryzło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-22, 09:18   #2809
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Dziękuję Ja coś w usta ugryzło ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nic. Riczard jej nie bije, to wypiękniała.
Jak czytam te komentarze pod zdjęciami to nie wiem czy ludzie sobie z niej jaja robią czy tyle pustaków chodzi po świecie. "Ale zmiana" "wypiękniałaś"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-01-22, 21:54   #2810
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Akurat na jednym ze zdjęć rzeczywiście ciężko ją poznać. Wygląda jak jakaś modelka. To tylko pokazuje jak bardzo można kogoś upiększyć zarówno kosmetykami jak i magią poprawiania poprzez np. filtry.
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 06:49   #2811
Vanillamilkshake
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 238
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Trzecie zdjecie od poczatku- eeee? Wyglada jak nie ona. Teraz pytanie, czy naprawde sie ogarnela, czy to tzw "magia photoshopa"? Ale powiem wam, ze istnieje masa programow, aplikacji na telefon, juz nie mowie nawet o photoshopie. Mozna tam powiekszac, zmniejszac, wygladzac, przycinac, farbowac itp itd. Czyzby Aska opanowala ta technike? 😁
Vanillamilkshake jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 07:11   #2812
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Trzecie zdjecie od poczatku- eeee? Wyglada jak nie ona. Teraz pytanie, czy naprawde sie ogarnela, czy to tzw "magia photoshopa"? Ale powiem wam, ze istnieje masa programow, aplikacji na telefon, juz nie mowie nawet o photoshopie. Mozna tam powiekszac, zmniejszac, wygladzac, przycinac, farbowac itp itd. Czyzby Aska opanowala ta technike?
Np Faceapp i bodajże filtr Hollywood i każdy wygląda jak milion dolarów.
To że ludzie mają tendencję do koloryzowania to wiem, ale że są ludzie którzy pieją z zachwytu na jej "metamorfozą" to ciężko mi uwierzyć. Ale jednak...
Wychodzi na to że to Rysiek i jego bicie było źródłem złego wyglądu tej dziewczyny. Absolutnie nie jej własne zaniedbanie i picie alkoholu.
Wychodzi na to że warto mieć kogoś na kogo można zrzucić winę za swoje lenistwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 08:00   #2813
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Trzecie zdjecie od poczatku- eeee? Wyglada jak nie ona. Teraz pytanie, czy naprawde sie ogarnela, czy to tzw "magia photoshopa"? Ale powiem wam, ze istnieje masa programow, aplikacji na telefon, juz nie mowie nawet o photoshopie. Mozna tam powiekszac, zmniejszac, wygladzac, przycinac, farbowac itp itd. Czyzby Aska opanowala ta technike? 😁
Skoro widziałem jak wyglądała w programie to ciężko mi uwierzyć, że bez operacji plastycznych ma zupełnie inną twarz Zupełnie inne kości policzkowe. To jest osiągnięte pewnie przez te filtry o których wspomniała @fehn
Miałem okazję na własne oczy się przekonać przez znajomość internetową jaką różnicę wywołują te programy. Krótko mówiąc można doznać szoku na żywo
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 08:45   #2814
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Trzecie zdjecie od poczatku- eeee? Wyglada jak nie ona. Teraz pytanie, czy naprawde sie ogarnela, czy to tzw "magia photoshopa"? Ale powiem wam, ze istnieje masa programow, aplikacji na telefon, juz nie mowie nawet o photoshopie. Mozna tam powiekszac, zmniejszac, wygladzac, przycinac, farbowac itp itd. Czyzby Aska opanowala ta technike? 😁

Ciągle ma w pamieci ostatniego Rolnika i dwie Panie od Grzesia
Tak to własnie działa
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 08:57   #2815
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

odpowiedni makijaż, odpowiednie ujęcie, różne filtry... czasem gdy znajomi wrzucą zdjęcia to ich nie poznaję.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 09:03   #2816
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Ciągle ma w pamieci ostatniego Rolnika i dwie Panie od Grzesia
Tak to własnie działa
Później takie kobiety próbują atakować faceta tekstami, że patrzy tylko na wygląd. Ten Grzesiek był wtedy w niezłym szoku Zwłaszcza, że różnica nie była jakaś minimalna, ale KOLOSALNA. Zupełnie inna kategoria wagowa
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 09:10   #2817
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Później takie kobiety próbują atakować faceta tekstami, że patrzy tylko na wygląd. Ten Grzesiek był wtedy w niezłym szoku Zwłaszcza, że różnica nie była jakaś minimalna, ale KOLOSALNA. Zupełnie inna kategoria wagowa
jakis czas temu faceci odkryli że kobiety również zwracają uwagę na wygląd. wielkie oburzenie przy 'projekcie Klaudiusz' i ilustracje jak na prawdę wygląda Klaudiusz, co sobą reprezentuje, jakie ma mniemanie o sobie i jakie oczekiwania
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 16:41   #2818
PiotrSand
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 482
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Projekt Klaudiusz wcale nie miał na celu otworzyć ludziom oczu na to, że kobiety również patrzą na wygląd. Normalny, inteligentny facet zdaje sobie z tego sprawę i nie potrzebuje tej informacji. Co było bardziej szokujące większość facetów to reakcje na zachowanie, charakter tego przystojniaka. On je traktował jak suki, jak śmieci, jak dziwki, zero szacunku, a one i tak lgnęły jak muchy do miodu. To było szokiem, a nie kwestie wyglądu. Po prostu facetom ciężko było przyjąć do wiadomości, że kobieta może dać się tak upokorzyć żeby dostać kawałek "ciacha".
PiotrSand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-23, 18:05   #2819
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez PiotrSand Pokaż wiadomość
Projekt Klaudiusz wcale nie miał na celu otworzyć ludziom oczu na to, że kobiety również patrzą na wygląd. Normalny, inteligentny facet zdaje sobie z tego sprawę i nie potrzebuje tej informacji. Co było bardziej szokujące większość facetów to reakcje na zachowanie, charakter tego przystojniaka. On je traktował jak suki, jak śmieci, jak dziwki, zero szacunku, a one i tak lgnęły jak muchy do miodu. To było szokiem, a nie kwestie wyglądu. Po prostu facetom ciężko było przyjąć do wiadomości, że kobieta może dać się tak upokorzyć żeby dostać kawałek "ciacha".
Niektórzy ludzie lubią, jak się na nich kupę robi, inni nie. Już nie przesadzaj z tym szokiem (i głupimi uogólnieniami, bo brzmi znowu jakby wszystkie kobiety, jakiś ogół, kolektyw kobiet był taki i owaki). Z ciekawości spojrzałam na ten "projekt Klaudiusz" i tego "przystojniaka". Blech, kompletnie nie mój typ. Uznałabym prędzej, że gej. Jaranie się takimi historyjkami z neta to jest dopiero "szokujące".

---------- Dopisano o 19:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Trzecie zdjecie od poczatku- eeee? Wyglada jak nie ona. Teraz pytanie, czy naprawde sie ogarnela, czy to tzw "magia photoshopa"? Ale powiem wam, ze istnieje masa programow, aplikacji na telefon, juz nie mowie nawet o photoshopie. Mozna tam powiekszac, zmniejszac, wygladzac, przycinac, farbowac itp itd. Czyzby Aska opanowala ta technike? 😁
Jeżeli człowiek się na spokojnie przyjrzy tym zdjęciom, to zobaczy, że niektóre ujęcia wyjątkowo korzystne plus użycie filtrów, ale generalnie widać jak ona wygląda i że ma nieco "przechodzony" (alkohol) wygląd. Chociażby pierwsze zdjęcie z góry od lewej.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-01-28, 19:27   #2820
yennefer007
Przyczajenie
 
Avatar yennefer007
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 21
Thumbs up Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia" cz. II

Cytat:
Napisane przez analityczna8 Pokaż wiadomość
Haha, ubawiłam się. Zachowując tę pokrętną, prymitywną retorykę:

Kawaler około 30., a nie daj Boże przy 40., to lamer, którego nawet najbrzydsza i najgorsza baba nie zechciała zaobrączkować. Bo gdyby był spoko, to ustawiałaby się do niego kolejka i przecież by sobie kogoś z niej wybrał.

Ewentualnie - jeśli rozwiedziony - żona zostawiła go, bo nie był nic wart. A jeśli ma gdzieś dziecko, z którym nie mieszka, to już absolutna padaka - był takim lamerem, że kobieta wolała się go pozbyć i zyskać status samotnej matki, niż trzymać go na chacie. A jeśli to on ją zostawił z dzieckiem - oooo panie, drań, pijak albo (jak to napisałeś?) bad boy ) Czyli śmieć.

Ale bywają też samotni ojcowie, czyli ci, którzy wychowują dzieci samodzielnie (jak samotne matki, o których pisałeś). Ktoś mógłby pomyśleć, że to herosi potrafiący zmienić pampersa, godzący pracę zawodową z potrzebami dzieci? Nie, w życiu! To największe lamerstwo świata, które było albo wrzodem na 4 literach i kobieta ich zostawiła (z dziećmi, bo dzieci lamera to też lamerstwo albo wybrali sobie jakąś sucz na żonę i teraz mają za swoje. O!

Reasumując: jacy faceci są fajni? Tylko ci żonaci, bo wiadomo - ktoś ich chciał i nie zostawił, a i oni są super, bo nie zostawili żony dla jakiejś lambadziary )
I jeszcze wdowcy, bo nie ich wina, że żona umarła. No chyba, że jednak ich - bo byli takim wrzodem na 4 literach, że kobitka nie wytrzymała i szlag ją trafił

A tak poważnie... Dziecko drogie, bo choć chyba masz pod 30-tkę, to mentalnie siedzisz w ostatniej ławce przegrywów w gimbazie. Ludzie są różni i z różnych powodów wchodzą w związki i z nich wychodzą. Bycie w związkach nie jest zresztą żadnym obowiązkiem. Można zrozumieć niechęć niektórych osób do wchodzenia w relacje z osobami dzietnymi, ale z zupełnie innych powodów niż te, które podajesz. Dorośli, inteligentni ludzie nie mają rozkminek typu: sam/a z dzieckiem, czyli ktoś go/ją zostawił, czyli był/a wrzodem, a ja nie chcę wrzoda. Dorośli ludzie mogą chcieć lub nie chcieć mieszkać z dziećmi partnera, mogą obawiać się, że ich nie polubią, nie zaakceptują. Z własnymi dziećmi bywa ciężko, a co dopiero z cudzymi. I mogą też nie mieć ochoty utrzymywać nie swojego potomstwa (wiadomo, że samotny rodzic sobie sam radzi + ma alimenty, ale gdy się razem mieszka, to trudno mieć osobną półkę w lodówce, osobne rachunki itd). Na to zgoda, ale to zupełnie inne kwestie i rozpatruje się je na zupełnie innym poziomie, niż twój gimbaziarski bełkot. Zresztą... kwestie finansowe zazwyczaj najbardziej bolą tych, którzy sami ledwo potrafią się utrzymać, więc i tak byliby nędznym wsparciem materialnym dla samotnego rodzica.
klask i: dlaczego na wizażu nie ma opcji "lubię to" ja się pytam, no...
yennefer007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-19 00:08:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.