Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha? - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-15, 11:10   #2191
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Juz pisałam wcześniej ale niedawno zauważyłam kolejna cudowna rzecz w zachowaniu TŻ. Zawsze przy łóżku w nocy mam butelkę wody, bo jak zachce mi się pić to nie chce mi się w nocy wstawać do kuchni np. Zauważyłam że jam śpimy razem i ja się przebudzę w środku nocy żeby się napić wystarczy ze usiądź, Tż tez się odrazu budzi, łapie mnie za rękę i pyta czy wszytsko w porządku, ja odpowiadam ze tylko wody się napije i się kładę a on odrazu jeszcze przez sen ze juz szuka i odkręca i tak za każdym razem kiedy się budzę
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 12:49   #2192
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Kiedy TŻ nie był TŻetem, napisałam mu, że mi strasznie smutno. Rano stał już pod blokiem z bułkami i ulubionym dżemem. Zrobił ponad 100 km w jedną stronę tylko po to, żeby h ze mną posiedzieć i pocieszyć, bo byłam w strasznym dołku. Stwierdziłam, iż jest szalony, a on że na moim punkcie
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:26   #2193
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez Zielone_korale Pokaż wiadomość
Juz pisałam wcześniej ale niedawno zauważyłam kolejna cudowna rzecz w zachowaniu TŻ. Zawsze przy łóżku w nocy mam butelkę wody, bo jak zachce mi się pić to nie chce mi się w nocy wstawać do kuchni np. Zauważyłam że jam śpimy razem i ja się przebudzę w środku nocy żeby się napić wystarczy ze usiądź, Tż tez się odrazu budzi, łapie mnie za rękę i pyta czy wszytsko w porządku, ja odpowiadam ze tylko wody się napije i się kładę a on odrazu jeszcze przez sen ze juz szuka i odkręca i tak za każdym razem kiedy się budzę
U mnie też tak jest co czasem mnie wkurza, bo chcę iść siku po cichutku a tż Co się stało, co się stało?
Ja ze względu na chorobę która mnie spotkala na początku naszego związku i dalej nie odpuszcza miałam wiele okazji żeby się przekonać że chłopakowi na mnie zależy i mnie kocha ale najbardziej rozpływam się kiedy położę się spać wcześniej niż on, a on podchodzi i otula mnie kołdrą tak, żebym była jak najszczelniej opatulona uwielbiam to uczucie, nie wiem czemu ale dla mnie to wspanialy uroczy gest pokazujący że się ktoś o mnie troszczy.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 13:42   #2194
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 4 924
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
ale najbardziej rozpływam się kiedy położę się spać wcześniej niż on, a on podchodzi i otula mnie kołdrą tak, żebym była jak najszczelniej opatulona uwielbiam to uczucie, nie wiem czemu ale dla mnie to wspanialy uroczy gest pokazujący że się ktoś o mnie troszczy.


Dokładnie. Też to uwielbiam, przychodzi do łóżka, przykrywa i przytula. Choć ostatnio tak mnie szczelnie owinął, że obudziłam się zgrzana
e60e5454b131baabfef11f4156e093bc04f95d5e_5ebdcd725ac57 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-15, 18:23   #2195
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez Liama Pokaż wiadomość
Ja odczulam, że mnie kocha, kiedy widziałam jego wzruszenie na naszym ślubie
ja na to właśnie czekam....
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 13:14   #2196
EwelinaBobek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 74
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Ja to poczułam pierwszy raz, gdy z grupą przyjaciół jechaliśmy tym busem z Krakowa do Zakopanego na upragniony urlop w Tatrach Przyznam, że wyprawa była niesamowita, a po powrocie nastąpiły oświadczyny
__________________
reklama

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-08-14 o 17:06 Powód: Link.
EwelinaBobek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 08:35   #2197
kasialovi23
Zadomowienie
 
Avatar kasialovi23
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 245
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Kiedy Tż chciał spędzić ze mną wieczór, a ja już umówiłam się z koleżanką, powiedziałam,że nie będę odwoływać swoich planów na Jego zawołanie. W drodze powrotnej miałyśmy wypadek... z jej winy... ślisko było, a wystarczyło spuścic nogę z gazu. Zadzwoniłam do Tż, przyjechał od razu... nigdy nie zapomnę jak wysiadł z auta... I powiedział do koleżanki "moglas ją zabić " i zaczął płakać..Jak dziecko.... przytulił mnie wtedy tak mocno :-D
kasialovi23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 10:16   #2198
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Kiedy ostatnio napisał mi smsa (byłam już w pracy), że śnił mu się koszmar, że go zostawiłam kilka miesięcy przed ślubem, i że jeszcze kilka godzin po obudzeniu się go serce boli, jak sobie o tym pomyśli
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-11, 13:35   #2199
aleks_90
Zadomowienie
 
Avatar aleks_90
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 557
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez kasialovi23 Pokaż wiadomość
Kiedy Tż chciał spędzić ze mną wieczór, a ja już umówiłam się z koleżanką, powiedziałam,że nie będę odwoływać swoich planów na Jego zawołanie. W drodze powrotnej miałyśmy wypadek... z jej winy... ślisko było, a wystarczyło spuścic nogę z gazu. Zadzwoniłam do Tż, przyjechał od razu... nigdy nie zapomnę jak wysiadł z auta... I powiedział do koleżanki "moglas ją zabić " i zaczął płakać..Jak dziecko.... przytulił mnie wtedy tak mocno :-D
Słooodkie

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;64044331]Kiedy ostatnio napisał mi smsa (byłam już w pracy), że śnił mu się koszmar, że go zostawiłam kilka miesięcy przed ślubem, i że jeszcze kilka godzin po obudzeniu się go serce boli, jak sobie o tym pomyśli [/QUOTE]
Dobrze że zawału serca nie dostał.

To może ja. Kiedyś skaleczyłam sie w palec ( mało ale troszke krwi było ) on uparł sie na zdezynfekowanie mi ranki. Dał mi wode utlenioną, usiadł obok wziął moja reke położył na reczniku by przemyć. Operacje czas zacząć. Ja na to że moge sama. Upierał sie ale w koncu mi pozwolił. Bardziej on był zmartwiony tym moim skaleczeniem niż ja. Jakbym sobie obcieła palec

Edytowane przez aleks_90
Czas edycji: 2016-08-11 o 13:46
aleks_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-14, 16:18   #2200
ouu
Wtajemniczenie
 
Avatar ouu
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 272
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Pewnej nocy źle się czułam, prawdopodobnie było to zatrucie pokarmowe, męczyłam sie na maksa więc go obudziłam, okrzyczał mnie czemu nie zrobilam tego szybciej (), czuwał przy mnie całą noc a gdy rano poszłam do domu miałam wyłączone dźwięki w telefonie, gdy oddzwoniłam to ten wystraszony, że chciał już do mnie lecieć bo się martwił
No i jak wychodzę z jego psem na dwór, który jest duży i dość agresywny wobec obcych, na dłuższy spacer to zawsze wychodzi po mnie żeby sprawdzić czy pies mnie nie pociągnął lub nie narobił problemów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
you are a good reason to be happy
fashionclassystyle.tumblr .com
ouu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 09:19   #2201
LadyArya
Amounted Princess
 
Avatar LadyArya
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 079
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

kiedy mi sie oswiadczyl.
LadyArya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-17, 07:52   #2202
16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 91
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

...

Edytowane przez 16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00
Czas edycji: 2017-05-05 o 17:42
16184d9cda3dc635ef8643ffabb5c91037618a00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 18:58   #2203
anetw
Raczkowanie
 
Avatar anetw
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 83
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Witam. Ja poczułam że mnie tak naprawdę kocha jak w ciąży się dowiedzieliśmy że mam raka piersi.
Nie wiem czy nie pisałam wcześniej że wiem, iż mnie kocha bo moje piersi to maleństwa. A nie każdy chłopak popatrzy na taką że tak napiszę "deskę". Miałam wiele sytuacji. Jesteśmy już 7 lat po ślubie. Przed byliśmy parą przez 8 lat. A nasz synek ma teraz prawie 3lata. Owszem teraz bardzo się kłócimy. Jest dziecko i masę obowiązków. Ja jestem po leczeniu. Wróciłam do pracy a mały poszedł do żłobka. Oj dużo się u nas dzieło. Mimo kłótni wiem że mnie kocha. Choć już chyba na nic nie ma siły i fizycznej i pdychiczbej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
anetw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 20:47   #2204
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Pierwszy raz, gdy mi to powiedział jako pierwszej w swoim życiu.
Za każdym razem jak widzi, że mi źle i sam z siebie robi mi kakałko.
Gdy nie widzieliśmy się tydzień, położyliśmy się na chwilę i momentalnie zasnęliśmy wtuleni nie zmieniając pozycji przez 9h(sama bardzo się rzucam i śpię 6-7h)
Gdy wybrał najbardziej sztampowe święto, aby zapytać czy spędzę z nim resztę życia.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-17, 22:53   #2205
Paulaaa81
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 271
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Musiałam się poddać procedurze medycznej, hormony, zastrzyki, złe samopoczucie, a w końcu zabieg. Powiedział mi, że przejdziemy przez to razem, ja się wtedy rozpłakałam ze szczęścia...

I faktycznie był ze mną, a w dniu zabiegu pojechał ze mną do szpitala i później zawiózł do domu. Okazał mi wsparcie i nie stchórzył przy trudniejszych tematach w życiu.

**

I jeszcze gdy rozmawialiśmy o naszej przyszłości. sposób w jaki na mnie patrzył po tej rozmowie, a na koniec weekendu sposób w jaki mnie przytulił i powiedział, żebym pamiętała, że mnie kocha, na dobre i na złe. I wiedziałam, że mówi to z głębi serca.
Paulaaa81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 00:13   #2206
cazuela
Przyczajenie
 
Avatar cazuela
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 17
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

kiedyś w gimnazjum wzięłam udział w konkursie na obranie ziemniaka na czas. każdy już skończył swojego, a ja męczyłam się ostatnia. on chwycił wtedy mojego ziemniaka i dokończył za mnie

przez lata mogłam się tylko domyślać, a nawet zdarzyło się raz, że wyznał mi miłość przez gg jednak jako 15-latka byłam zakochana w znacznie starszych kolegach.

kiedy po 9 latach ponowił swoją deklarację, NAPRAWDĘ odczułam, że mnie kocha.

od tamtych czasów minęło już wiele lat, a ja codziennie otrzymuje jakiś znak.
cazuela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:54   #2207
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez cazuela Pokaż wiadomość
kiedyś w gimnazjum wzięłam udział w konkursie na obranie ziemniaka na czas. każdy już skończył swojego, a ja męczyłam się ostatnia. on chwycił wtedy mojego ziemniaka i dokończył za mnie

przez lata mogłam się tylko domyślać, a nawet zdarzyło się raz, że wyznał mi miłość przez gg jednak jako 15-latka byłam zakochana w znacznie starszych kolegach.

kiedy po 9 latach ponowił swoją deklarację, NAPRAWDĘ odczułam, że mnie kocha.

od tamtych czasów minęło już wiele lat, a ja codziennie otrzymuje jakiś znak.
Piękna historia We mnie nikt nie kochał sie 9 lat
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-24, 09:17   #2208
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Uwielbiam ten wątek
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-22, 23:39   #2209
syklamen
Zakorzenienie
 
Avatar syklamen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Magiczna kraina Narnia, gdzieś na Latarnianym Pustkowiu...:)
Wiadomości: 6 518
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Podbijam
__________________
47/2017 48/2016 80/2015 95/2014
syklamen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-23, 15:49   #2210
Fantasmagori
Zakorzenienie
 
Avatar Fantasmagori
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6 687
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Już chyba tu kiedyś pisałam ale dawno, przed ślubem. Teraz jeszcze bardziej widzę oznaki miłości TŻ.

Jak mnie wspierał przy porodzie i po, podawał córkę w środku nocy na karmienie mimo że rano szedł do pracy, zabiera małą na spacer żebym mogła odpocząć, kąpie, przewija, w roku szkolnym zostawał z noworodkiem w weekendy żebym mogła iść na zajęcia zaoczne i nigdy nie narzekał na to i nie widział w tym nic nadzwyczajnego

Ostatnio w nocy się obudziłam i marudziłam że mam ochotę na hot doga. Myślałam że na wpół śpi ale rano pojechał zatankować na stację i wrócił z hot dogiem dla mnie

Wracaliśmy do domu samochodem i w radio zaczęła się moja ulubiona piosenka. Nie musiałam nic mówić, zatrzymał się pod domem, podgłosił i posłuchaliśmy do końca

Idzie że mną na wesele mojej koleżanki chociaż jej nie lubi, bo wie że mi zależy

W gorący, upalny dzień dostałam ataku kołki nerkowej. Ból niesamowity a w apteczce zero nospy. TŻ który źle znosi upały biegł do apteki, wrócił cały czerwony i chociaż ledwo stał to dał mi wody i co chwila pytał czy już nie boli

Niby nic ale ta świadomość że ktoś o tobie myśli i zrobi choćby drobnostkę jest super

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Jeszcze dodam może nie moje, ale co zrobiło na mnie wrażenie. Pracuję w sklepie i raz przyszedł do mnie młody chłopak w wieku gimnazjalnym i poprosił o podpaski bo dziewczyna akurat dostała okres i czeka w łazience. Widać było że się lekko krępował ale i tak mi zaimponował bo o ile dorosły mężczyzna już się takich zakupów nie wstydzi, to w tak młodym wieku musiało mu zależeć na dziewczynie moim zdaniem, wiadomo jak to jest nieraz z młodymi chłopcami
__________________
Żona 2013
Mama 2015 [*]
Mama 2016



Edytowane przez Fantasmagori
Czas edycji: 2017-07-23 o 15:58
Fantasmagori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-23, 16:17   #2211
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Mieszkałam na wsi pod miastem. O trzeciej w nocy dzwonek do drzwi. Mój facet zamiast siedzieć na imprezie wyszedł, dostał się jakimś cudem do mojej wsi (nie mamy nocnych) i przyszedł domojego domu.

Niewiele powiedział, przytulił mnie I poszedł spać. Dwa dni mnie kręgosłup bolał, bo spałam na drukarce, a nie chciał mnie wypuścić.

Jakieś to takie kochane było. A potem dowiedziałam się od jego znajomych, że po prostu wstał, powiedział "muszę jechać do Limonki" I tyle go widzieli. <3

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 11:00   #2212
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Odświeżam zapomniany wątek. Niech ktoś napisze pozytywną historię dającą nadzieję
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-31, 12:50   #2213
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Kiedy NAPRAWDĘ odczułaś, ze Twój facet cię kocha?

Cytat:
Napisane przez kasialovi23 Pokaż wiadomość
Kiedy Tż chciał spędzić ze mną wieczór, a ja już umówiłam się z koleżanką, powiedziałam,że nie będę odwoływać swoich planów na Jego zawołanie. W drodze powrotnej miałyśmy wypadek... z jej winy... ślisko było, a wystarczyło spuścic nogę z gazu. Zadzwoniłam do Tż, przyjechał od razu... nigdy nie zapomnę jak wysiadł z auta... I powiedział do koleżanki "moglas ją zabić " i zaczął płakać..Jak dziecko.... przytulił mnie wtedy tak mocno :-D

Przepiękna historia!
Ja poczułam miłość mojego faceta wiele razy w czasie naszego związku ale najbardziej jak się oświadczał i miał łzy w oczach ze wzruszenia i powiedział wtedy, że chce ze mną wszystko bo jestem miłością jego życia. To było juz dawno ale do końca życia nie zapomnę tych słów, jego zakochanych oczu i tego jak mnie przytulał i nie mógł przestać kiedy sie zgodziłam
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-31 13:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:06.