Mam bardzo brzydkie stopy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-02-04, 02:45   #31
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Moja siostra raz poszła. Chciała tylko usunąć nadmiar naskórka, zmiękczyć stopy, jakieś balsamy itp. ale dała się namówić na niebieski kolor na paznokciach. Cały wieczór pękałyśmy ze śmiechu. A i podobno sama pedicurzystka stwierdziła, że może jakiś jasny kolor by lepiej pasował. A moja siostra przynajmniej na paluchu ma kawałek paznokcia. Moje są naprawdę bardzo specyficzne, jeszcze nie widziałam nikogo z podobnymi.
Nie wiem, co jest zlego w niebieskim lakierze? Mam teraz czerwony, ale za pare dni ide zmienic na niebieski, upatrzylam sobie ladny odcien dzisiaj

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja się nie znam, ale moim zdaniem- stopy, jak stopy. Standardowe.

Jednak trochę Cię rozumiem- sama nie lubię malowanych paznokci u nóg. To znaczy- u kogoś mi się podobają ale u siebie nie. No i nie ukrywam, że nie chce mi się. I w ogóle pielęgnacje stóp ograniczam do niezbednego minimum (higiena i ścieranie naskórka plus jakiś tam talk/krem) i latem ganiam w balerinach i 'stopkach'. W sandałach, czy nawet odkrytych palcach nie odważyłabym się

W sumie to nigdy nie byłam na zabiegu u pedicurzystki. Jednak podobno to przyjemne jest.
Kiedys mialam straszne kompleksy na punkcie swoich stop i paru innych rzeczy, z wiekiem mi przeszlo. Autorka tak samo stopy ma ladne, foremne, calkowicie normalne, nie widze zadnego problemu.
A sandaly to moje ulubione buty, nie cierpie chodzic w zakrytych.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 05:03   #32
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Kiedys mialam straszne kompleksy na punkcie swoich stop i paru innych rzeczy, z wiekiem mi przeszlo. Autorka tak samo stopy ma ladne, foremne, calkowicie normalne, nie widze zadnego problemu.
A sandaly to moje ulubione buty, nie cierpie chodzic w zakrytych.
Ja nie mam kompleksów. Po prostu nie lubię ich pokazywać a w sandałach i tak chodzi mi się dziwnie. Po kilku godzinach łażenia mam brudne stopy i dziwacznie się czuję. Zresztą u nas w pracy nie wolno chodzić w sandałach i odkrytych palcach a z kolei na ulicy zbieram w sandałach kurz z chodników i jezdni. Zresztą ja zwyczajowo pędzę nie patrząc pod nogi i jak zdarzy mi się wdepnąć w "niespodziankę" to wolałabym tego nie robić gołą stopą

Po prostu- czuję się niekomfortowo w sandałach i obuwiu z odkrytymi palcami/pietami. Zaraz sobie siebie kojarzę z taką panią, ktorą w liceum nazywaliśmy "Piętaszek".
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 06:32   #33
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Ja nie mam kompleksów. Po prostu nie lubię ich pokazywać a w sandałach i tak chodzi mi się dziwnie. Po kilku godzinach łażenia mam brudne stopy i dziwacznie się czuję. Zresztą u nas w pracy nie wolno chodzić w sandałach i odkrytych palcach a z kolei na ulicy zbieram w sandałach kurz z chodników i jezdni. Zresztą ja zwyczajowo pędzę nie patrząc pod nogi i jak zdarzy mi się wdepnąć w "niespodziankę" to wolałabym tego nie robić gołą stopą

Po prostu- czuję się niekomfortowo w sandałach i obuwiu z odkrytymi palcami/pietami. Zaraz sobie siebie kojarzę z taką panią, ktorą w liceum nazywaliśmy "Piętaszek".
Tez w pracy musze miec zakryte buty, wiec po prostu w godzinach pracy je zmieniam, a przed wyjsciem zakladam znowu klapki czy sandalki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 13:04   #34
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co jest zlego w niebieskim lakierze? Mam teraz czerwony, ale za pare dni ide zmienic na niebieski, upatrzylam sobie ladny odcien dzisiaj .
Nic złego, po prostu na jej palcach to wyglądało przekomicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 13:08   #35
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wiem, co jest zlego w niebieskim lakierze? Mam teraz czerwony, ale za pare dni ide zmienic na niebieski, upatrzylam sobie ladny odcien dzisiaj
Też nie widzę nic złego w niebieskim, ba, taki kolor "morskiej wody" to jeden z moich ulubionych lakierów na lato. Uwielbiam eksperymentacje na paznokciach u stóp, czy to gruby brokat czy folia. Może moje stopy nie są ładne, ale przynajmniej paznokcie nadrabiają stylem

Obecnie lakieru nie mam żadnego bo u nas jest sybir, ale za dwa tygodnie lecę się wygrzać i pewnie strzelę sobie taki tropikalny błękit żeby do morza pasował

Nie wiem czy zazdrościć czy współczuć osobom które w pracy muszą mieć zakryte stopy - z jednej strony kocham moje letnie sandałki, z drugiej strony nienawidzę gdy współpracownicy noszą japonki i im KLAPIĄ
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0

Edytowane przez ruda_beksa
Czas edycji: 2019-02-04 o 13:10
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 13:10   #36
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Ja noszę klasyczny czerwony, ale kiedyś miałam piękny kobaltowy mat. Latem lubię pokazywać stopy, chociaż czasem latam w trampkach, bo wygodniej i właśnie - na bieganie po mieście to stopy się nie brudzą.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Też nie widzę nic złego w niebieskim, ba, taki kolor "morskiej wody" to jeden z moich ulubionych lakierów na lato. Uwielbiam eksperymentacje na paznokciach u stóp, czy to gruby brokat czy folia. Może moje stopy nie są ładne, ale przynajmniej paznokcie nadrabiają stylem

Obecnie lakieru nie mam żadnego bo u nas jest sybir, ale za dwa tygodnie lecę się wygrzać i pewnie strzelę sobie taki tropikalny błękit żeby do morza pasował
-32C, czy u Ciebie cieplej?
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 13:13   #37
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja noszę klasyczny czerwony, ale kiedyś miałam piękny kobaltowy mat. Latem lubię pokazywać stopy, chociaż czasem latam w trampkach, bo wygodniej i właśnie - na bieganie po mieście to stopy się nie brudzą.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



-32C, czy u Ciebie cieplej?
Dzisiaj zero ale w ubiegłym tygodniu było -28 z takim fajnym wicherkiem

Ten kobaltowy mat brzmi super. Essie robi genialny kobaltowy kolor o nazwie Butler Please, ale tak cholerny odpryskiwał że nawet profesjonalny manicure "wytrzymywał" ledwo tydzień.
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 15:04   #38
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Moja siostra raz poszła. Chciała tylko usunąć nadmiar naskórka, zmiękczyć stopy, jakieś balsamy itp. ale dała się namówić na niebieski kolor na paznokciach. Cały wieczór pękałyśmy ze śmiechu. A i podobno sama pedicurzystka stwierdziła, że może jakiś jasny kolor by lepiej pasował. A moja siostra przynajmniej na paluchu ma kawałek paznokcia. Moje są naprawdę bardzo specyficzne, jeszcze nie widziałam nikogo z podobnymi.
Dlatego pisałam o dobrym fachowcu. Moja kosmetyczka dobiera odcień koloru do koloru skóry, nie ma tak, że każdemu na jedno kopyto tą samą czerwienią czy innym kolorem pazury pomaluje.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 15:48   #39
mabi27
Wtajemniczenie
 
Avatar mabi27
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 477
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

To prawda, ważne jest dobrać odcień, przy niektórej karnacji niebieski może wyglądać trupio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mabi27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 17:37   #40
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Jejku no... nie chodzi o odcień i dobór do karnacji, tylko o to, że na małych i niekształtnych paznokciach jakikolwiek kolor wygląda brzydko i głupio... niektórych rzeczy czy części ciała nie powinno się podkreślać intensywnym kolorem i tyle.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 17:52   #41
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

No toż Ci tłumaczę właśnie, że się mylisz Ja też myślałam, że jakikolwiek kolor u mnie wygląda brzydko, głupio, cokolwiek w ten deseń. I okazało się, że jednak można.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 17:56   #42
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No toż Ci tłumaczę właśnie, że się mylisz Ja też myślałam, że jakikolwiek kolor u mnie wygląda brzydko, głupio, cokolwiek w ten deseń. I okazało się, że jednak można.
Nie chodzi o kolor w ogóle.

Tak jak na rękach na paznokciach-ogryzkach jakikolwiek intensywniejszy kolor wygląda źle, bo przyciąga wzrok do niekształtnych paznokci, tak samo na stopach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 18:03   #43
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Dlatego cały czas tłumaczę, że te stopy muszą być odpowiednio zadbane.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 18:06   #44
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Dlatego cały czas tłumaczę, że te stopy muszą być odpowiednio zadbane.
I od zadbania płytka się wydłuży i paznokcie zaczną rosnąć w poziomie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 18:18   #45
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
I od zadbania płytka się wydłuży i paznokcie zaczną rosnąć w poziomie?
Zdziwiłabyś się jak można ładnie zmienić kierunek wzrostu paznokcia i jak ładnie wydłużyć optycznie płytkę przez odpowiednie piłowanie i generalnie regularne i odpowiednie "prowadzenie" paznokcia.
Serio, widzę po swoich pazurach.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 18:36   #46
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zdziwiłabyś się jak można ładnie zmienić kierunek wzrostu paznokcia i jak ładnie wydłużyć optycznie płytkę przez odpowiednie piłowanie i generalnie regularne i odpowiednie "prowadzenie" paznokcia.
Serio, widzę po swoich pazurach.
W przypadku moich paznokci to naprawdę bardzo wątpliwe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 19:47   #47
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
W przypadku moich paznokci to naprawdę bardzo wątpliwe.
Też tak uważałam o swoich.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 20:26   #48
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Zdziwiłabyś się jak można ładnie zmienić kierunek wzrostu paznokcia i jak ładnie wydłużyć optycznie płytkę przez odpowiednie piłowanie i generalnie regularne i odpowiednie "prowadzenie" paznokcia.
Serio, widzę po swoich pazurach.
Dokładnie!
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 21:40   #49
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Zapewniam, że gdybym wam pokazała o czym mówimy, to byście zmieniły zdanie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-04, 23:35   #50
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Warto sobie zdac sprawe z jednego - innych stop w tym zyciu juz nie bedziesz miala. Moze sa nieforemne i nie dokladnie takie, jakbys chciala, ale nosza Cie codziennie i daj sobie spokoj z kompleksami, bo nie ma z nich zadnego pozytku. Jezeli podoba Ci sie niebieski lakier to go sobie nos na zdrowie, wpadly Ci w oko sandalki? Dlaczego nie? Kiedy tylko sie da staram sie chodzic w odkrytym obuwiu, bo lubie czuc swieze powietrze na stopach, a to ze komus moga sie moje stopy nie podobac to juz nie moj problem.
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 07:25   #51
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Nie chodzi o kolor w ogóle.

Tak jak na rękach na paznokciach-ogryzkach jakikolwiek intensywniejszy kolor wygląda źle, bo przyciąga wzrok do niekształtnych paznokci, tak samo na stopach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Albo, jak u mnie, na paznokciach-ułomkach.
Mam to szczęście, że mi skórki w ogóle nie rosną, więc odpada mi zabawa ze skórkami ale każdy paznokieć na łapie innej długości. Nigdy nie miałam czasu, by zadbać o paznokcie. Nadaję pilnikiem zaokraglony kształt i tyle.

Chciałabym mieć ładnego frencha, ale jak pomyślę, że musiałabym ganiać do manicurzystki co jakiś czas, spędzać tam godzinę lub dwie (rzeba coś dopełniać, si? I co to są hybrydy?) to mi się odechciewa. Na ślub sobie może coś takiego zrobię. No i jak pomyślę o szorowaniu kuwet kocich i siodłaniu konia lub wycieraniu go po jeździe w tym frenchu to też jakoś mi się odechciewa. Musiałabym ganiać do manicurzystki co kilka dni chyba. Samej nie zrobię, bo mi się łapy trzęsą jak kiedyś próbowałam (nawet sobie nabyłam taki zestaw Sally Hansen do frencha). To cholerstwo za dużo czasu zajmuje!
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:09   #52
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Normalne stopy. Serio Kiedyś też miałam kompleks na punkcie swoich ale pani podolog wyleczyła mnie z kompleksu.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 08:23   #53
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez natalia_t Pokaż wiadomość
Zapewniam, że gdybym wam pokazała o czym mówimy, to byście zmieniły zdanie
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że często nam się tylko wydaje że jesteśmy takie wyjątkowe w swojej brzydocie

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
No i jak pomyślę o szorowaniu kuwet kocich i siodłaniu konia lub wycieraniu go po jeździe w tym frenchu to też jakoś mi się odechciewa.
Przy klasycznym lakierze faktycznie może być z tym problem, ale przy hybrydach to i szorowanie chlorem moim paznokciom nie przeszkadza.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:00   #54
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Pokaż wiadomość
Też nie widzę nic złego w niebieskim, ba, taki kolor "morskiej wody" to jeden z moich ulubionych lakierów na lato. Uwielbiam eksperymentacje na paznokciach u stóp, czy to gruby brokat czy folia. Może moje stopy nie są ładne, ale przynajmniej paznokcie nadrabiają stylem

Obecnie lakieru nie mam żadnego bo u nas jest sybir, ale za dwa tygodnie lecę się wygrzać i pewnie strzelę sobie taki tropikalny błękit żeby do morza pasował

Nie wiem czy zazdrościć czy współczuć osobom które w pracy muszą mieć zakryte stopy - z jednej strony kocham moje letnie sandałki, z drugiej strony nienawidzę gdy współpracownicy noszą japonki i im KLAPIĄ
U mnie w pracy klimatyzacja dziala tak, ze nosze sweterek codziennie, wiec zakryte buty mi krzywdy nie robia. Nawet kurtke czy trencz zdarzalo mi sie nosic, bo czasem szaleja z nawiewem

Wypatrzylam sobie ladny niebieski kolor na stopy (na dloniach walne sobie miete w przyszlym tygodniu, albo kremowa biel), az sie nie moge doczekac Cos w tym stylu:


Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Ja noszę klasyczny czerwony, ale kiedyś miałam piękny kobaltowy mat. Latem lubię pokazywać stopy, chociaż czasem latam w trampkach, bo wygodniej i właśnie - na bieganie po mieście to stopy się nie brudzą.

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:09 ----------



-32C, czy u Ciebie cieplej?
U mnie +32

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Albo, jak u mnie, na paznokciach-ułomkach.
Mam to szczęście, że mi skórki w ogóle nie rosną, więc odpada mi zabawa ze skórkami ale każdy paznokieć na łapie innej długości. Nigdy nie miałam czasu, by zadbać o paznokcie. Nadaję pilnikiem zaokraglony kształt i tyle.

Chciałabym mieć ładnego frencha, ale jak pomyślę, że musiałabym ganiać do manicurzystki co jakiś czas, spędzać tam godzinę lub dwie (rzeba coś dopełniać, si? I co to są hybrydy?) to mi się odechciewa. Na ślub sobie może coś takiego zrobię. No i jak pomyślę o szorowaniu kuwet kocich i siodłaniu konia lub wycieraniu go po jeździe w tym frenchu to też jakoś mi się odechciewa. Musiałabym ganiać do manicurzystki co kilka dni chyba. Samej nie zrobię, bo mi się łapy trzęsą jak kiedyś próbowałam (nawet sobie nabyłam taki zestaw Sally Hansen do frencha). To cholerstwo za dużo czasu zajmuje!
Mnie hybrydy trzymaja sie bez ubytku przez 8-10 dni, a potem mam odrost i ide zrobic od nowa.
Wiec tym czyszczeniem kuwet i siodlaniem konia nie masz sie co przejmowac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:36   #55
natalia_t
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 10 465
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, że często nam się tylko wydaje że jesteśmy takie wyjątkowe w swojej brzydocie [COLOR="Silver"]
To nie kwestia brzydoty, ale... oryginalności? kiedyś myślałam o jakiejś operacji albo coś, ale wyleczyłam się z kompleksów, nawet doceniam, że przynajmniej jedna część mojego ciała jest niepowtarzalna. Jednak wciąż uważam, że do malowania się nie nadają.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
natalia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:38   #56
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Topsz, Twoja wola, nie będę już namawiać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 09:51   #57
kasia_lewy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 6
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Mam bardzo podobne stopy i nie mam kompleksów, ale też nigdy nie miałam faceta, który by lubił stopy...
kasia_lewy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 11:09   #58
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Poleciałam wczoraj kupić ten kobaltowy lakier, ale nie było, więc wzięłam zwykły plus matowy top. Tu bez topu. Golden Rose Express Dry nr 71. Mają genialny Top Coat Quick Dry, który daje efekt żelu.



EDIT:
I mat.

__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55


Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2019-02-05 o 12:30
Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 18:06   #59
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 167
GG do VI4
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Też mam krótką płytkę, do tego piłuję paznokcie na króciutko - i maluję, bo umalowane wyglądają o niebo lepiej. Tylko maluję na delikatny naturalny róż, najchętniej lekko perłowy - serio, stopa z takimi paznokciami, nawet małymi, wygląda lepiej niż bez. I jak napisały dziewczyny - masz stopy jakie masz, nie zmienisz ich - szkoda życia na zamartwianie się tym, że są inne niż by się chciało. Mało kto ma wszystko idealne...
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-05, 21:54   #60
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Mam bardzo brzydkie stopy

Moja mama ma takie krótkie paznokcie u stóp, że cała płytka po obcięciu wolnego brzegu ma około 1-2mm. Różne stopy są w kształtach i rozmiarach, więc nie ma co się przejmować.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-07 09:06:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:33.