Lifting po 30? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-15, 12:51   #1
LaLopa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3

Lifting po 30?


Hejka dziewczyny. Zastanawiam się czy znacie kogoś lub moze same miałyscie wykonywany lifting twarzy ( bądz mini lifting) po 30 roku zycia? Mam 33 lata i wyglądam jak mops. Wszytsko poszło w dół , policzki, kąciki ust, wcięcia pod oczami ( wyglada to fatalnie, bardzo niezdrowo) Często jestem pytana o to czy dobrze się czuję albo czy jestem smutna bądz zła... Zawsze miałam promienna twarz, ostatni rok był dla mnie cięzki i mam wrazenie ze twarz zestarzała sie w przyspieszonym tempie. Szczególnie fatalnie wygląda to rano gdy dojdzie opuchlizna. Powieki górne opadly mi na oczy i nic nie pomaga. Dodam ,ze wypelniacze , lasery ani liftingi termiczne nie wchodzą w grę. Nie wiem tylko czy znajdzie sie lekarz który wykonalby zabieg liftingu osobie w moim wieku? Macie jakies doswiadczenia ?
LaLopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 20:17   #2
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Lifting po 30?

Przegięcie.... co zrobisz w wieku 60 lat? Drugi lifting? Dziesiąty?

Zmień tryb życia, wysypiaj się, uprawiaj sport, przejdź na zdrowe odżywianie a zobaczysz ze stan skóry poprawi się.
Resztę zaakceptuj a będziesz po prostu szczęśliwa
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 11:45   #3
LaLopa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lifting po 30?

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Przegięcie.... co zrobisz w wieku 60 lat? Drugi lifting? Dziesiąty?

Zmień tryb życia, wysypiaj się, uprawiaj sport, przejdź na zdrowe odżywianie a zobaczysz ze stan skóry poprawi się.
Resztę zaakceptuj a będziesz po prostu szczęśliwa

Dzięki za wypowiedz. Nie musze zmieniac trybu zycia. Spie 8 godzin. Od kilku lat uprawiam fitness, i mam fioła na punkcie zdrowej zywnosci. Rowniez dbam bardzo o skórę, chyba jeszcze nigdy nie poszlam spac w makiazu, oczyszczam , nawilzam, masuję. I piję 3 litry wody i ziolek na dobę. Tymbardziej frustruje mnie ten opadający owal twarzy... Zwlaszcza powieki to jakis drama..
LaLopa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 12:19   #4
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Lifting po 30?

a cwiczenia twarzy i masaze?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 08:40   #5
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Lifting po 30?

A może by Ci pomogły nici liftingujące PDO? Bezoperacyjny lifting twarzy Miałam i sobie chwalę.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-09, 11:25   #6
ingabyrska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lifting po 30?

Cytat:
Napisane przez LaLopa Pokaż wiadomość
Dzięki za wypowiedz. Nie musze zmieniac trybu zycia. Spie 8 godzin. Od kilku lat uprawiam fitness, i mam fioła na punkcie zdrowej zywnosci. Rowniez dbam bardzo o skórę, chyba jeszcze nigdy nie poszlam spac w makiazu, oczyszczam , nawilzam, masuję. I piję 3 litry wody i ziolek na dobę. Tymbardziej frustruje mnie ten opadający owal twarzy... Zwlaszcza powieki to jakis drama..
Hej juzzalozylam watek w tym temacie bo mam podobny problem..te powieki..sa lekko opadajace ...i w ogole denerwuja mnie zmarszczki tzw.kurze lapki. Ja tez szukam bezoperacyjnego liftingu. Mam na oku zabieg RF mikroigłowy. Zaden tam laser co2 i itp. Ta jakos do mnie bardziej przemawia. Troszke podpytalam kolezanki, troche w sieci poczytalam, podzwonilam po gabinetach, baaaa nawet juz bylam na konsultacji w tej kwestii))Chce do lata wykonac zabieg choc w tym przypadku pora roku nie ma znaczenia.malo jest urzadzen na rynku, jesli chodzi o RF ktorymi mozesz wykonac zabieg na calej powiece. A to byl najwazniejszy argument w moich poszukiwaniach. I przede wszystkim wyglad zaraz "po" zabiegu. Mam taka prace, do ktorej musze szybko wrocic i nie moge sobie pozwolic na jakis dluzszy okres rekonwalescencji. Szukaj po gabinetach nazwy Scarlet. Jest pierwszym opatetntowanym urzadzeniem medycznym.Jest dużo podrobek tego urzadzenia, po których sa powiklania wiec zwroc uwage na to. Znalazlam poza tym duzo dobrego o tym laserze i przede wszystkim sa efekty. Pozdrawiam)
ingabyrska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-09 12:25:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:14.