Odmładzanie skóry dłoni - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-30, 13:44   #1
ZuziaFruzia1995
Raczkowanie
 
Avatar ZuziaFruzia1995
 
Zarejestrowany: 2017-08
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 45

Odmładzanie skóry dłoni


Co sądzicie o zabiegu odmładzania skóry dłoni? Znalazłam ostatni informacje o takim zabiegu i zastanawiam się czy ktoś w ogóle z tego korzysta.
ZuziaFruzia1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 10:57   #2
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Odmładzanie skóry dłoni

Ja byłam na takim zabiegu jakiś czas temu. A konkretnie na dwóch. Może nie mam bardzo podeszłego wieku ale przed 50tką po dłoniach i dekolcie już widac wiek... A w dodatku nie pomaga w tym moja wagą, jestem dosyć szczupła a to nie pomaga dłoniom niestety... Dłonie miałam odmładzane kilku etapowo. Mezoterapią igłowa i mikroigłową. Miałam podawany kolagen a drugim razem ubytki zostały wypełnione kwasem dedykowanym do dłoni. Bardzo fajnie to wyszło i wcale nie jakos bardzo drogo Moja teściowa chyba pierwszy raz w zyciu mi komplement powiedziała jak zobaczyła moje dłonie po zabiegu Teraz myslę nad jakimś zabiegiem na szyje i dekolt bo lato już niedługo i trzeba wyglądać
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 16:26   #3
AleksandraKosmetolog
Raczkowanie
 
Avatar AleksandraKosmetolog
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 47
Dot.: Odmładzanie skóry dłoni

Cytat:
Napisane przez ZuziaFruzia1995 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o zabiegu odmładzania skóry dłoni? Znalazłam ostatni informacje o takim zabiegu i zastanawiam się czy ktoś w ogóle z tego korzysta.
Polecam zadbać o dłonie Nie bez powodu, mówi się że dłonie są naszą wizytówką W tym celu sprawdzonym zabiegiem jest np. mezoterapia igłowa i mikroigłowa. Bardzo ważna jest również profilaktyka i stosowanie filtrów ochronnych na dłonie Rekomenduje również wykonanie masażu dłoni podczas nakładania kremu.
AleksandraKosmetolog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-11 17:26:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:47.