Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-27, 01:48   #1
annamariapotocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2

Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy


Witam,
to moj pierwszy watek od wielu lat na tym forum
Jestem mezaka od ponad czterech lat, znamy sie ok. 7. Sytuacja w malzenstwie od pewnego czasu tragiczna, klotnie, brak seksu, podenerwowanie z obu stron. Krotkie okresy polepszenia, a potem znowu to samo. On obwinial mnie o wiele rzeczy, ja jego tez.

Dowiedzialam sie przypadkiem, najpierw na tablecie widzialam,ze przegladal stony z prostututkami, pisal z kims w sprawie spotkania, potem odwolywal. Nie mialam dowodow ze zrobil to z ktoras z nich wiec w piatek przeszukalam mu telefon i okazalo sie ze zdradzil, nie z prostututka ale z prof. ze sudiow...

Wpiera mi ze tylko raz sie z nia przespal, ze to blad, ze nigdy wiecej tego nie zrobi, ze nie ma z nia kontaktu i ze nigdy wiecej nie bedzie mial. Nie wiem totalnie co robic. Tydzien wczesniej skonfrontowalam go o te stronki, czy skorzystal z ich uslug i czy zdradzil mnie z kimkolwiek. A on klamal mi w twarz, ze z nikim tego nie zrobil, ze tylko ogladal, plakal...Nie wiem jak mozna tak perfidnie klamac komus w oczy znajac prawde.

Nikogo tutaj nie mam, mamy wspolna umowe na mieszkanie, nie mam tutaj rodziny anie wielu przyjaciol. Mam tylko prace i studia, sytuacja wydaje sie beznadziejna. Nie wiem czy mu wierzyc i dac szanse, czy zaczac zycie od nowa.
Szkoda mi malzenstwa, szkoda mi lat razem, przeraza mnie wizja wyprowadzki i samotnosci, zalamanie totalne.

Czy jest tu ktos kto sprobowal wybaczyc zdrade? Czy to w ogole mozliwe? Poratujcie prosze...
annamariapotocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 02:35   #2
Folgia
Rozeznanie
 
Avatar Folgia
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 849
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Nie wybaczyłabym. Dla mnie wybaczenie zdrady to jest ciche przyzwolenie na takie akcje, bo przecież ja i tak wybaczę. Zasługujesz na kogoś, kto nie będzie szukał okazji skoku w bok przy problemach, małżeństwo to nie tylko sielanka.
__________________
Życie jest zbyt krótkie, by martwić się, co inni o Tobie powiedzą. Po prostu rób to co kochasz, baw się dobrze i daj ludziom kolejny temat do rozmów.
Folgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 02:49   #3
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Ja jestem monogamiczna do obłędu i tak, jak sobie nie pozwoliłabym na żadną nielojalność, tak nie wybaczyłabym tej nielojalności partnerowi.

Ale każdy jest inny. Pytanie tylko brzmi: jesteś gotowa wybaczyć i będziesz umiała zaufac czy chcesz wybaczyć tylko dlatego, że macie wspólną umowę na mieszkanie i że boisz się zostać sama? Jeśli to drugie to taki związek sensu nie ma.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 02:59   #4
annamariapotocka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 2
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Dziekuje za odpowiedzi
Z jednej strony to strasznie boli, w kolko o tym mysle i rozpamietuje, nie wierze mu. Nie wiem czy mowi prawde, czy nadal klamie. Nie wiem czy dalej cos ukrywa.
W sumie to dalej do mnie nie dotarlo co sie stalo. Nie wiem sama co robic, ostatnio nie bylo kolorowo miedzy nami ale mnie w zyciu nie przyszloby do glowy nawet spojrzec na obcego faceta. Nie wazne jak zle bylo miedzy mna i mezem. Okropnie zdradzona sie czuje tym, ze on zamiast probowac ze mna to naprawic albo zakonczyc definitywnie, postanowil zdradzac, nie rozumiem facetow
annamariapotocka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 03:06   #5
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Masz świeżą ranę, a ta boli najbardziej.

Jesli jednak mozna cos radzić: nie podejmuj decyzji, póki nie minie szok. Daj sobie czas. Przemyśl na spokojnie i zadaj sobie pytanie, czy bedziesz umiała mu ufać i z nim żyć po zdradzie. Jeśli dojdziesz do wniosku, że nie to lepsza samotność niż wspólne mieszkanie bo wiąże Was wspólna umowa o mieszkanie. Jesli z nim zostaniesz ze strachu to nigdy się nie dowiesz, jakie nowe szanse i mozliwości straciłaś.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 05:37   #6
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Cytat:
Napisane przez annamariapotocka Pokaż wiadomość
Dziekuje za odpowiedzi
Z jednej strony to strasznie boli, w kolko o tym mysle i rozpamietuje, nie wierze mu. Nie wiem czy mowi prawde, czy nadal klamie. Nie wiem czy dalej cos ukrywa.
W sumie to dalej do mnie nie dotarlo co sie stalo. Nie wiem sama co robic, ostatnio nie bylo kolorowo miedzy nami ale mnie w zyciu nie przyszloby do glowy nawet spojrzec na obcego faceta. Nie wazne jak zle bylo miedzy mna i mezem. Okropnie zdradzona sie czuje tym, ze on zamiast probowac ze mna to naprawic albo zakonczyc definitywnie, postanowil zdradzac, nie rozumiem facetow
Nie rozkładaj odpowiedzialności na "facetów". To Twój mąż jest nielojalną mędą, a nie wszyscy faceci. Zdradził z premedytacją, o czym świadczy umawianie się na seks z prostytutkami.
Skoro kłamie, to nawet nie wiadomo ile razy już zdradził. Nie umiałabym zaufać takiej osobie.
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 06:21   #7
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

wybaczylabym jednorazowy skok w bok, klamstw nie.
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 06:26   #8
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;84438416]wybaczylabym jednorazowy skok w bok, klamstw nie.[/QUOTE]

To samo miałam napisać.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 08:01   #9
pandemonium4
Zadomowienie
 
Avatar pandemonium4
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 184
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Nie ma szans żebym coś takiego wybaczyła.
pandemonium4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 08:01   #10
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

W tej sytuacji bym nie wybczyła i nie chciałabym ciągnąć dłużej takiego nieudanego związku.

siła spokoju
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 08:09   #11
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Wybaczyłabym zdradę i się rozstała.
__________________
K: 37


"Wiedźmikołaj"
Frezja__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-27, 08:31   #12
Stettin_Lady
Raczkowanie
 
Avatar Stettin_Lady
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 153
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Szkoda Ci malżenstwa, szkoda lat razem... A nie szkoda Ci życia które masz przed sobą? Chcesz je zmarnować jak zmarnowałaś ten czas który minął z osobą która na Ciebie ewidentnie nie zasługuje? Kurcze, życie jest za krótkie by żałować tego co było i ze strachu nie powalczyć o szczęście które może Cie spotkać.
Stettin_Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 09:39   #13
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Syfi wam sie w zwiazku, nie naprawiacie tego i to jest wynik.

Zdrady nie usprawiedliwiam- pisze skad prawdopodobnie sie wziela.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 11:12   #14
Katia525
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 879
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Tu nie ma co naprawiac, ten zwiazek do dawna jest przegnity, meczycie sie tylko wzajemnie. Odeszlabym i nie wybaczyla, facet jest obrzydliwy, dodatkowo planowal wybrac sie do prostytutki i pewnie nie raz skorzystal. Oblesny typ. Ten zwiazek nie jest zdrowy ani taki nie byl
Stettin Lady ma racje. Szkoda ci lat razem (w dodatku wymeczonych, gdzie prawdopodobnie bylas zdradzana, nie ukladalo sie wam), a nie szkoda ci zycia, ktore masz przed soba, przyszlosci?

Edytowane przez Katia525
Czas edycji: 2018-06-27 o 11:14
Katia525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 11:24   #15
CharlotteSometimes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 5
Dot.: Zdrada, dac druga szanse? Pomocy

Autorko,jeśli zdradził raz,to zdradzi i drugi. W dodatku jak widać nie miał żadnych wyrzutów sumienia,skoro się nie przyznał i kłamał w żywe oczy...Ktoś taki nie zasługuje na drugą szansę.

Zmarnowanych lat mogłabyś żałować,gdyby po kolejnych latach znów to zrobił; oczywiście na początku będzie ciężko,ale lepiej zmarnować parę lat,niż całe życie - jeśli zdecydujesz się odejść,w końcu kogoś znajdziesz i będzie dobrze <3



Ps- możesz przeczytać wątek biedronki007,zdradził ją narzeczony,odeszła i teraz jest szczęśliwa z kimś innym
CharlotteSometimes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-27, 18:23   #16
Wizabelka
Raczkowanie
 
Avatar Wizabelka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 313
Dot.: Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy

Zdrada jest tu najmniejszym problemem. Wasze małżeństwo nie istnieje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Coffee & Cigaretts
Wizabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 08:19   #17
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy

Autorka strasznie Ci współczuję. Zdrada to ohydna sprawa, a te kłamstwa jeszcze to pogłębiają. To straszne, że masz świadomość tego, że nie wiesz nawet ile razy Cie zdradził.

Ochłoń trochę. Przekalkuluj wszystko. Czy warto stracić resztę życia na takiego marnego czlowieczka, kłamcę, zdrajcę czy zacząć od nowa. A fajnych i normalnych facetów jest naprawdę pod dostatkiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 14:40   #18
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy

ja bym nie wybaczyła, bo koleś planował zdradę już wcześniej i nie masz pewności, czy przypadkiem nie zdradził wcześniej. kłamstwo kłamstwem pogania - więc w jaki sposób można budować zaufanie w takim związku?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-28, 17:08   #19
Cynomya
Raczkowanie
 
Avatar Cynomya
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 359
Dot.: Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy

Mnie szkoda by było spędzić resztę życia z kimś takim. Facet kłamie w żywe oczy, nie dość, że na pewno zdradził z profesor, to jeszcze prostytutek szukał. Ciekawe o ilu rzeczach nie wiesz...
Moim zdaniem to nie był jednorazowy skok w bok, on już planował następne.
Cynomya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-28, 18:35   #20
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy

Ja bym wybaczyła zdradę( dla swojego wewnętrznego spokoju, uraza niszczy człowieka) i odeszła. Serio dasz radę współżyć z nim, całować się? Ja bym się brzydzila. Zmuszać się chyba nie będziesz Więc i tak znów cię zdradzi z braku seksu. Tylko rozwód. Facet wolał zdradzić niz zająć się małżeństwem.
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 11:15   #21
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Zdrada, dać drugą szansę? Pomocy

Też bym się brzydziła... W ogóle się nie zastanawiaj nad tym, tylko go zostaw!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-29 12:15:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:46.