Zapoznanie nieznajomej - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-21, 14:50   #91
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Magik123 Pokaż wiadomość
Jak zobaczysz dobre auto to zawsze jest pozytywne odczucie niż negatywne. Nie potrzebuję, żeby auto plusowalo dla mnie w początkowym relacjach. Jak relacja ma iść do przodu to tylko przez moją osobę i charakter, bez informacji takich ile masz mieszkań, jakim autem jeździsz i ile zarabiasz, żeby później przypadkowo nie było, że dziewczynie namieszałes w emocjach pieniędzmi, a prędzej czy później się to rozsypie. Szkoda tylko mojego czasu.

Wyrosłem z tego, żeby na siłę komuś zmieniać zdanie i się z nim kłócić, więc napiszę krótko. Nie jestem trollem, pozdrawiam

Poza tym, obserwuje trochę te młode dziewczyny w realu jak i na Instagramie to nie mają swojego auta lub jakieś do 5 tys. A co jakiś związek z chłopakiem to tylko jakieś audi merce BMW od 50 tys gdzie to auto chłopaka. Rzadko kiedy, żeby chłopak miał Skodę czy peugeot za 5 tys. więc obserwacja mówi sama na siebie
Faktycznie, młode dziewczyny które obserwujesz na Instagramie to niezła próbka społeczna. Może się zastanów w takim wypadku, za jakimi kobietami się rozglądasz i jakie przyciągają Twoją uwagę

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 15:00   #92
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Magik123 Pokaż wiadomość
Dla każdego niezle to jest według jego preferencji. Osobiście napisałem z wyższej półki, a tak samo jest klasyfikowane w segmencie auta. Wzrok przyciąga, więc po co dziewczynie być może mieszać w głowie, no chyba że polujesz na blachare
Jakbyś podjechał citroenem kabrioletem DS to byś zrobił wrażenie.

Zauważ że dziewczyna prowadzi działalność gospodarczą, ma kontakt z klientami, kontrahentami, przedstawicielami różnych firm. Nie zrobisz na niej wrażenia samochodem.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 15:03   #93
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Że plus to rozumiem, jak ktoś ma zainteresowania, ale na samo auto to raczej słabo

Sent from my M2101K6G using Tapatalk
Może miałby plusa za zainteresowania?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 15:06   #94
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Higurashi Pokaż wiadomość
Faktycznie, młode dziewczyny które obserwujesz na Instagramie to niezła próbka społeczna. Może się zastanów w takim wypadku, za jakimi kobietami się rozglądasz i jakie przyciągają Twoją uwagę

Sent from my M2101K6G using Tapatalk


I tu jest waśnie pies pogrzebany.
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 15:21   #95
aninudy
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2023-02
Wiadomości: 809
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Nie podejrzewałam trolla od początku, ale sądziłam, że autor jest starszy niż mówi. I im dalej w las tym bardziej tak myślę. Młodzi ludzie nie muszą obserwować młodych ludzi, żeby wiedzieć jacy są bo żyją w otoczeniu młodych ludzi. Albo faktycznie troll. Jeżeli ta historia jest prawdziwa to chciałbym się trzymać od takiego człowieka z daleka. Nie znam nikogo kto leci na auto. A jak ktoś sądzi, że dziewczyna poleci na auto, więc je ukrywa to myślę, że traktuje kobiety jakby rozumu nie miały.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:19 ---------- Poprzedni post napisano o 15:14 ----------

Aaaa i auto "z wyższej półki" mi się kojarzy z wątkiem o prosiaku xd

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Ale i tak większość 23 Latków, których znam nie mają aut z wyższej półki xd owszem marzą i takich ale póki co ich nie stać. Chcoiaz pewnie gdzieś są obrotni ludzie, którzy bardzo szybko dochodzą do dużych pieniędzy, ale jest ich niewielu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aninudy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 15:37   #96
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez aninudy Pokaż wiadomość
[/COLOR]Ale i tak większość 23 Latków, których znam nie mają aut z wyższej półki xd owszem marzą i takich ale póki co ich nie stać. Chcoiaz pewnie gdzieś są obrotni ludzie, którzy bardzo szybko dochodzą do dużych pieniędzy, ale jest ich niewielu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlatego pytałam jakie auto uwaza za autko z górnej półki

Na mnie robią wrażenie stare amerykańskie limuzyny, takie jak na Kubie jeżdżą . Albo stare citroeny. Auta z dusza.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 15:38   #97
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Dla mnie drogie auto to lampka alarmowa. Poważnie bym się przyjrzała jak facet gospodaruje finansami - czy ma jedno lub kilka własnych mieszkań i czy auto jest spłacone. Bo jeśli ma auto na kredyt i wynajmuje, bo nie stać go na mieszkanie, to nie dość, że gołodupiec, to w dodatku głupi. Takich unikam. Nie przeszkadzają mi ludzie, którzy żyją skromnie, ale głupimi nie lubię się otaczać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-21, 21:16   #98
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Magik123 Pokaż wiadomość
Jak zobaczysz dobre auto to zawsze jest pozytywne odczucie niż negatywne.
Otóż nie.

U mnie na przykład na dzień dobry auto z wyższej półki u młodego faceta budziłoby niechęć.

Bo to znaczy, że kupił wypasioną furę jak tylko się trochę dorobił, a tacy ludzie zupełnie rozmijają się z moimi wartościami.

(Drogi samochód to zabawka dla osób, które naprawdę, naprawdę już nie mają co z kasą zrobić.)

No chyba że auto z wyższej półki to dla ciebie jakaś Toyota Auris czy Kia Proceed, tyle że świeżo z salonu.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dla mnie drogie auto to lampka alarmowa. Poważnie bym się przyjrzała jak facet gospodaruje finansami - czy ma jedno lub kilka własnych mieszkań i czy auto jest spłacone. Bo jeśli ma auto na kredyt i wynajmuje, bo nie stać go na mieszkanie, to nie dość, że gołodupiec, to w dodatku głupi. Takich unikam. Nie przeszkadzają mi ludzie, którzy żyją skromnie, ale głupimi nie lubię się otaczać.
Otóż to.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Magik123 Pokaż wiadomość
Poza tym, obserwuje trochę te młode dziewczyny w realu jak i na Instagramie to nie mają swojego auta lub jakieś do 5 tys. A co jakiś związek z chłopakiem to tylko jakieś audi merce BMW od 50 tys gdzie to auto chłopaka. Rzadko kiedy, żeby chłopak miał Skodę czy peugeot za 5 tys. więc obserwacja mówi sama na siebie
Aha. Nie, używane Audi albo Merc za 50k nie stoi nawet blisko mojej definicji auta z górnej półki, to nieważne.

Jakbym już była blacharą to poniżej Audi Q5 świeżo z salonu nie schodzę A optymalnie to tak nówka beemka i8.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 22:45   #99
Magik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Otóż nie.

U mnie na przykład na dzień dobry auto z wyższej półki u młodego faceta budziłoby niechęć.

Bo to znaczy, że kupił wypasioną furę jak tylko się trochę dorobił, a tacy ludzie zupełnie rozmijają się z moimi wartościami.

(Drogi samochód to zabawka dla osób, które naprawdę, naprawdę już nie mają co z kasą zrobić.)

No chyba że auto z wyższej półki to dla ciebie jakaś Toyota Auris czy Kia Proceed, tyle że świeżo z salonu.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:09 ----------



Otóż to.

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------



Aha. Nie, używane Audi albo Merc za 50k nie stoi nawet blisko mojej definicji auta z górnej półki, to nieważne.

Jakbym już była blacharą to poniżej Audi Q5 świeżo z salonu nie schodzę A optymalnie to tak nówka beemka i8.
Wymagania dam radę spełnić, możesz spokojnie zostać usatysfakcjonowaną blacharą 😅
Magik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 23:15   #100
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Magik123 Pokaż wiadomość
Wymagania dam radę spełnić, możesz spokojnie zostać usatysfakcjonowaną blacharą 😅
Oj nie kuś, bo ja ci tu w wątku podpowiadam, jak zdobyć serce innej.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-21, 23:39   #101
Magik123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-10
Wiadomości: 20
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Oj nie kuś, bo ja ci tu w wątku podpowiadam, jak zdobyć serce innej.
Dziękuję, niech pójdzie zgodnie z planem 😉
Magik123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-22, 14:44   #102
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 519
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Magik123 Pokaż wiadomość
Jak zobaczysz dobre auto to zawsze jest pozytywne odczucie niż negatywne. Nie potrzebuję, żeby auto plusowalo dla mnie w początkowym relacjach. Jak relacja ma iść do przodu to tylko przez moją osobę i charakter, bez informacji takich ile masz mieszkań, jakim autem jeździsz i ile zarabiasz, żeby później przypadkowo nie było, że dziewczynie namieszałes w emocjach pieniędzmi, a prędzej czy później się to rozsypie. Szkoda tylko mojego czasu.
Ale dlaczego? Ty poleciałeś jej twarz oraz figurę, to ona może polecieć na twój samochód. Szanse będą równe, bo ona nie spodobała ci się z charakteru, zatem ty jej też nie musisz
cb0d8ace8e3f55c20d6852271041c68dd40c3dc3_65540ac21a6bc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 15:17   #103
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 342
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-15 o 17:27
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 19:09   #104
Ruwi
Zadomowienie
 
Avatar Ruwi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 263
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Dla mnie drogie auto to lampka alarmowa. Poważnie bym się przyjrzała jak facet gospodaruje finansami - czy ma jedno lub kilka własnych mieszkań i czy auto jest spłacone. Bo jeśli ma auto na kredyt i wynajmuje, bo nie stać go na mieszkanie, to nie dość, że gołodupiec, to w dodatku głupi. Takich unikam. Nie przeszkadzają mi ludzie, którzy żyją skromnie, ale głupimi nie lubię się otaczać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobne zdanie. Dla mnie drogie samochody to straszne marnowanie pieniędzy i nie dogadałabym się z kimś o innych poglądach. Zresztą w czasach, gdzie co raz więcej się mówi o ekologii bardziej cenię kogoś, kto porusza się transportem publicznym (o ile jest taka możliwość oczywiście).
Też mam działalność i niestety wiąże się to z tym, że jej adres jest dostępny w internecie. Jest to dla mnie przykry obowiązek i przerażające jest to, że ktoś mógłby go wykorzystać do niebiznesowych celów :/ Zresztą nie wiem w ogóle skąd pewność, że tam mieszka, wśród młodych ludzi często spotykam się z zakładaniem działalności na adres rodziców czy rodziny, bo nie mają jeszcze własnych mieszkać, a przecież nie będą podawać adresu wynajmu. Jakby to był sklep stacjonarny to co innego, ale zrozumiałam inaczej.
Ruwi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-22, 20:11   #105
TheSunTheMoonTheStars
Zadomowienie
 
Avatar TheSunTheMoonTheStars
 
Zarejestrowany: 2023-05
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 1 342
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

.

Edytowane przez TheSunTheMoonTheStars
Czas edycji: 2023-11-15 o 17:24
TheSunTheMoonTheStars jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 14:55   #106
MyEyesHurt
Raczkowanie
 
Avatar MyEyesHurt
 
Zarejestrowany: 2019-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 123
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Cytat:
Napisane przez Magik123 Pokaż wiadomość
Dziękuję, niech pójdzie zgodnie z planem 😉
I jak poszło ostatecznie?
MyEyesHurt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-27, 19:49   #107
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Zapoznanie nieznajomej

Też jestem ciekawa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-27 20:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.