Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakcyjnoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-12-04, 17:03   #1
Filip_xx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 5

Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakcyjnoś?


Hej tak jak w tytule, mam kilka wątpliwości więc przed zamknięciem wizaza, wolałbym się nieco podszkolić;p Mam na myśli sytuacje gdzie obie osoby piszą bardzo często i są zaangażowane w pisanie. Na przykład randka jest za 5 dni to w tym czasie osoby mega często ze sobą piszą nawet po 3h czy to nie zabiją atrakcyjności? to jest tzw. pisanie o niczym, o głupotach.
Wczesne fazy mam na myśli 1,2,3 a nawet 4 randka.
Filip_xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 03:10   #2
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Moim zdaniem nie, ale to tez zależy. Musisz wyczuć druga osobę ale to raczej widać czy też lubi dużo pisać czy raczej mało konkretnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 07:02   #3
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Powiem ze swojej perspektywy, jeśli facet mi się podobał to byłam bardzo zadowolona, że często pisze. Natomiast jeśli był to natrętny adorator to irytowało.
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 08:43   #4
Nadiaa33
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-07
Wiadomości: 121
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Zabija wysłanie wiadomości albo jakiegoś zdjęcia raz na jakiś czas jest okej żeby podtrzymać kontakt, ale nie pisanie po kilkanaście/ kilkadziesiąt wiadomości dziennie - szczególnie takich "co porabiasz" albo "gdzie jesteś" ... Jak będziesz ciągle klikać to w końcu o czym będziecie rozmawiać na żywo 😅 weź też pod uwagę, że naprawdę nie wszyscy lubią klikać, dziewczyna może po prostu ciągle wiszenie na smartfonie uważać za męczące albo będzie ją denerwowało, że ciągle Ci się musi tłumaczyć gdzie jest i co robi i urwie kontakt.
Nadiaa33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 09:50   #5
Aelora
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 1 291
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

To zależy od konkretnej osoby, w tym wątku też dostaniesz różne odpowiedzi bo każdy ma trochę inne oczekiwania i podejście do tematu. Staraj się wyczuć, czy interesująca Cię dziewczyna chętnie odpisuje, sama nawiązuje konwersację, czy raczej utrzymuje dystans. Ale ogólnie to chyba nic nie przeszkadza, żeby rozmawiać i poznawać się na randkach, a między nimi pytać jak minął dzień, pisać o bieżących sprawach, wysłać mema czy ciekawy artykuł.
Aelora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 11:08   #6
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

też zależy o czym piszesz, jeśli cos ciekaweg z pracy lub fajną historię, która miała ostatnio miejsce, lub, że czytałeś coś ciekawego to warto napisać. Kiedyś na tinderze trafiłam na gościa cłkiem sympatyczny, ale totalnie mnie zniechecił pisaniem w stylu "właśnie jadłem pomidorówkę na obiad i pozmywałem naczynia a co u Ciebie?", własnie jego pisanie było nudne i wtedy to lepiej po prostu się spotkac niz cos pisac na siłe
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 11:31   #7
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 081
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Ja nie lubię ciągłego pisania. Wolę zadzwonić na chwilę. Oczywiście kilka wiadomości można wymienić, ale nie ciągle, zwłaszcza jeśli jest to rozmowa dla rozmowy, często o bzdurach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-12-05, 11:48   #8
Wicked_Girl
Rozeznanie
 
Avatar Wicked_Girl
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Pokój z widokiem
Wiadomości: 778
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Zaraz założysz kolejny taki temat - za dużo rozkładania g***a na atomy, może nerwy przed randką. Odpowiedź - to zależy. Ja nie znoszę ciągłego pisania, jest to męczące. Skoro dopiero spotkacie się to od razu da się zauważyć, czy po spotkaniu dalej będzie pisania przez 3 h dziennie czy ochłodzenie. Natomiast przy pracy, aktywności wszelakiej i obowiązkach 3 h dziennie to dla mnie

baaardzo długo. Pewnie, że dobrze jest czuć, że drugiej stronie zależy, ale ja wolę rozmawiać, a nie pisać. Nie znoszę też długich wiadomości i elaboratów. To z rozmowy tez dużo wywnioskujesz- po głosie, jaki ktoś ma nastrój, a pisanie…
Wicked_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-05, 20:53   #9
HerbatkaKawka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2023-11
Wiadomości: 39
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

A to nie można zwyczajnie zapytać kogoś, czy lubi częste/długie wiadomości? I od razu sprawa jasna.
HerbatkaKawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-06, 13:01   #10
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Jak rozmowa się klei to nie widze problemu.
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-06, 18:06   #11
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Za dużo myślisz.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-06, 21:47   #12
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Czy pisanie bardzo często na mess na wczesnych fazach randkowania zabija atrakc

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
Powiem ze swojej perspektywy, jeśli facet mi się podobał to byłam bardzo zadowolona, że często pisze. Natomiast jeśli był to natrętny adorator to irytowało.
Dokładnie. Ale najlepiej byc sobą! Jesli jestes kims szczerze zainteresowany, rozmowa się klei, to pisz, rozmawiaj itp jesli tylko masz ochote, to pisz.
Jeśli meczy cie takie pisanie, ograniczaj do konkretów.

Daj sie poznać drugiej osobie.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-06 22:47:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.