Szre mydełko-do czego używacie i czy pomaga? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-12, 17:33   #1
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100

Szre mydełko-do czego używacie i czy pomaga?


Pozwoliłam sobie założyć nowy wątek gdyż jestem ciekawa do czego używacie szarego mydła.Ja zakupiłam mydło tradycyjne szare firmy Barwa ,które po odpakowaniu okazało się nie szare a białe
Wczoraj pierwszy raz użyłam mydła do mycia ciała i twarzy więc na razie o efektach nie mogę się wypowiadać
Ale jestem bardzo ciekawa jakiej firmy wy używacie szarych mydeł i do czego(włosy,twarz,ciało itp.)
Czy te mydło nie wysusza,nie powoduje wysypu,jakie macie spostrzeżenia co do używania tego specyfiku?
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 18:13   #2
passione225
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 6
Dot.: Szre mydełko-do czego używacie i czy pomaga?

Ja stosuję rano i wieczorem do twarzy już od dwóch lat. Używam, by oczyścić twarz (nie posiadam żanych żelów itp.), robię to bardzo delikatnie, by zanadto nie wysuszyć skóry. Podczas trudnych okresów ten sposób jest dla mojej cery niewystarczający, ale generalnie sprawdza się bardzo dobrze. Przyznam szczerze, że nie jestem ekspertem w tej dziedzinie, ale osobiście mogłabym polecić właśnie to: tradycyjne, szare mydło (w połączeniu z odpowiednim nawilżeniem oczywiście
passione225 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-13, 22:21   #3
Nikita28
Raczkowanie
 
Avatar Nikita28
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 302
Dot.: Szre mydełko-do czego używacie i czy pomaga?

Dokładnie tego samego używam. Jedyne mydło jakie gości w mojej łazience i jedyne które mnie nie uczula (skóra atopowa). Bardzo je sobie chwalę i nie sądzę żebym zamieniła na coś innego. Używam do mycia całego ciała, do twarzy nawet 2-3x dziennie. Oczywiście potem nawilżam cerę.
__________________
For Your Lashes
Profesjonalne przedłużanie i zagęszczanie rzęs - Kraków
http://foryourlashes.blogspot.com/

motocyklistka od 21.06.2012 - Kawasaki ER5
Nikita28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-14, 19:55   #4
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Szre mydełko-do czego używacie i czy pomaga?

Ja też już kilka razy myłam buzię szarym mydłem i jak dotąd,nie zauważyłam,żebym miała więcej niespodzianek.Chciałabym codziennie stosować to mydełko ale używam kwasu migdałowego i jak zmyje twarz po kwasie, i przeczyszczę mydełkiem to buzia jest strasznie wysuszona.Brzydko wtedy podkład wygląda,a co z myciem włosów,próbował ktoś?
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-15, 16:59   #5
aymara
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3
Dot.: Szre mydełko-do czego używacie i czy pomaga?

Cytat:
Napisane przez MaRySiAa666 Pokaż wiadomość
Ja też już kilka razy myłam buzię szarym mydłem i jak dotąd,nie zauważyłam,żebym miała więcej niespodzianek.Chciałabym codziennie stosować to mydełko ale używam kwasu migdałowego i jak zmyje twarz po kwasie, i przeczyszczę mydełkiem to buzia jest strasznie wysuszona.Brzydko wtedy podkład wygląda,a co z myciem włosów,próbował ktoś?
Wszystko zalezy od tego jakie masz mydlo. Mydlo szare nie zawsze jest po prostu "szare". Trzeba patrzyc na sklad, bo to ze na opakowaniu pisze bez alergenow, ze nie uczula to kompletne bzdury - wszystko moze uczulic. Polecam mydla szare z Aleppo (syryjskie), sa to mydla najprostsze. W skladzie maja tylko oliwe z oliwek olej laurowy i 0,01% sody morskiej - wszystko. Uzywam tych mydel, kostka wystarcza na ok 3/4 miesiace. Co do mycia wlosow - jak kto lubi. Jesli masz dlugie wlosy bedzie trzeba uzyc odzywki zeby je rozczesac, przy krotkich - sa po prostu uniesione od nasady.
aymara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-16, 23:48   #6
MaRySiAa666
Raczkowanie
 
Avatar MaRySiAa666
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 100
Dot.: Szre mydełko-do czego używacie i czy pomaga?

Cytat:
Napisane przez aymara Pokaż wiadomość
Wszystko zalezy od tego jakie masz mydlo. Mydlo szare nie zawsze jest po prostu "szare". Trzeba patrzyc na sklad, bo to ze na opakowaniu pisze bez alergenow, ze nie uczula to kompletne bzdury - wszystko moze uczulic. Polecam mydla szare z Aleppo (syryjskie), sa to mydla najprostsze. W skladzie maja tylko oliwe z oliwek olej laurowy i 0,01% sody morskiej - wszystko. Uzywam tych mydel, kostka wystarcza na ok 3/4 miesiace. Co do mycia wlosow - jak kto lubi. Jesli masz dlugie wlosy bedzie trzeba uzyc odzywki zeby je rozczesac, przy krotkich - sa po prostu uniesione od nasady.

Dokładnie to używam tego mydełka
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...are-mydlo.html
MaRySiAa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-17 00:48:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.