Mamusie Majowe 2015! - część 3 - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-17, 20:44   #1291
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Lily Mimo wszystko moze byc skok. Ale jak boisz sie ze go cos boli to idź moze do lekarza

Ja tez się dzis denerwowałam ze nie rozumiem młodej bo ona po jedzeniu jak byla na rękach to z taka zawziętością i impetem ładowała piąstkę do ust i śliniła moje ramię ze myślałam ze może chce dojeść albo pociumkac ale jak dostawialam do cycka to byl taki wrzask jakby ja kto ze skory obdzieral. Ale normalnie k*rwiki w oczach miała jak ta pione pakowała do buzi i takie gwałtowne ruchy głową prawo -lewo... I nie wiem o co jej chodziło bo za każdym razem w końcu usypiala...
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:46   #1292
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Tiny love i jest ok potem mozna ja przerobic na lampke.


Kochane pomozcie.
Martwie sie tak na serio. Wczoraj mowilam wam o mojej marudzie mowilyscie ze to skok. Ok. Ale dzis np maly tak krzyczal a wlasciwie wrzeszczal ze nawet butli nie ciagnal - a zawsze dzialala na niego uspokajajaco. Wygladalo ze go cos boli myslalam ze to juz nie kolka bo bylo ok przez kilka dni.
A wieczorem znow byl wrzask ponosilam uspokoil sie a jak odkladalam to znow. Powiedzialabym ze to maruda bo na raczki chce ale ten rodzaj placzu byl straszny taki jakby cos bolalo, no kurde nie wiem co jest mojemu dziecku
A co mnie martwi to to ze przed kazda drzemka marudzi i poplakuje a jak dostaje smoka to tak go ssie bardzo intensywnie i oczy wywraca do gory i nie wiem czy to jest normalne?
Wiesz co ja myślę że to jednak skok. U mnie jest podobnie.





Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Lily Mimo wszystko moze byc skok. Ale jak boisz sie ze go cos boli to idź moze do lekarza

Ja tez się dzis denerwowałam ze nie rozumiem młodej bo ona po jedzeniu jak byla na rękach to z taka zawziętością i impetem ładowała piąstkę do ust i śliniła moje ramię ze myślałam ze może chce dojeść albo pociumkac ale jak dostawialam do cycka to byl taki wrzask jakby ja kto ze skory obdzieral. Ale normalnie k*rwiki w oczach miała jak ta pione pakowała do buzi i takie gwałtowne ruchy głową prawo -lewo... I nie wiem o co jej chodziło bo za każdym razem w końcu usypiala...
Jakbym o mojej czytała
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:50   #1293
Lily ofthe Valley
Zadomowienie
 
Avatar Lily ofthe Valley
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: czarna dziura :)
Wiadomości: 1 778
GG do Lily ofthe Valley
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Mam nadzieje ze to skok. A z tym wywracaniem oczu tez widzialyscie cos takiego?
__________________
Kruszynek
Lily ofthe Valley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:53   #1294
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

a czasem 3 razy proponuje i wrzask a za 4 okazuje sie ze glodna

W ogóle to od wczoraj Lena gryzie mi sutki i wygląda czasem jakby nie wiedziała do czego służą i zaciska usta jak mleko mi za mocno tryska Pocieszna jest, really

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Lily - tak, moja jak jest bardzo zmęczona to tak wywraca czasem ale czytałam ze to raczej normalne
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:53   #1295
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Belka15 Pokaż wiadomość
potrzebuje porady
Czy w czasie ciąży przeprowadzane są badania na wszystkie choroby przenoszone drogą płciową czy należy jeszcze jakieś zrobić? Potrzebuję się przebadac na dosłownie wszystko!
Nie na wszystko na kile.i hiv i chyba nic.wiecej a troche tych chorob jest

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Omg Belka... Nie wiem, nie wydaje mi się ze byly w ciąży takie badania..



Dorka - u stóp mi sie dzis nie chce walne tylko łapki na szybko zwykłym lakierem Tz obiecał jakiś film dzis wiec szkoda mi czasu na cos więcej



No to ciekawe czemu te wszystkie badania i te wyniki takie kiepski... Moja Lena byla badana tylko w szpitalu, ciekawe co by wyszlo gdybym jej zrobila inne badania... W sumie moze u każdego by cos znaleźli gdyby wszyscy robili badania...
Na razie najgorzej z ta anemia i glowke ze wykreca.no i nie wiadomo co z nerkami bo sa na tyle.male ze ciezko zobaczycna usg

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
na Hiv i kiłę jest na pewno. A nie masz ksera karty ciąży? albo wyników? bo wiadomo jak to z lekarzami, niby powinni zlecać ale różnie to bywa...

koffana jesteś, to i u rąk też z jakimś wzorkiem, bo ja nie umiem

---------- Dopisano o 20:36 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------


będzie


też się zastanawiam co by było gdyby lekarze zaczęli badać mi dziecko...
No ale przynajmniej przebadaja i w sumie na razie oprocz anemii to wsYatko odrzucaja.
Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Agnes nie krzycz na mnie rosi:- ale dop dziś puściłam Ci mlesio. W czwartek zapomniałam przez ten wyjazd
Spoko ana dwa dni nan mi jeszcze starczy.mloda je nawet zaczela tolerowac i kupy czesciej robi ladne nie czarne bo po mleku nan ha to byly kupy jak smolka.zobacze jak enfamil.zje te dwie puchy a pozniej zdecyduje ktore.jej dawac.bo znowu ma etap ze cyc coraz mniej.tylko na lezaco krolewna by chciala a nigdy tak nie lubila

Cytat:
Napisane przez truskawkaxx Pokaż wiadomość
Nie robią wszystkich a część chorób aktywuje się kilka miesięcy po zarażeniu dopiero. Więc jak masz jakieś obawy to bym się na wszystko od a do z przebadala. I dorzuc do tego wymaz z pochwy w kierunku hpv i powtórna cytologie.
Zgadzam sie hpv jeszcze zrob i cyto tez nie zaszkodzi
Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Tiny love i jest ok potem mozna ja przerobic na lampke.


Kochane pomozcie.
Martwie sie tak na serio. Wczoraj mowilam wam o mojej marudzie mowilyscie ze to skok. Ok. Ale dzis np maly tak krzyczal a wlasciwie wrzeszczal ze nawet butli nie ciagnal - a zawsze dzialala na niego uspokajajaco. Wygladalo ze go cos boli myslalam ze to juz nie kolka bo bylo ok przez kilka dni.
A wieczorem znow byl wrzask ponosilam uspokoil sie a jak odkladalam to znow. Powiedzialabym ze to maruda bo na raczki chce ale ten rodzaj placzu byl straszny taki jakby cos bolalo, no kurde nie wiem co jest mojemu dziecku
A co mnie martwi to to ze przed kazda drzemka marudzi i poplakuje a jak dostaje smoka to tak go ssie bardzo intensywnie i oczy wywraca do gory i nie wiem czy to jest normalne?
A moze jak tak viaga smoka to jeszcze glodny

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 20:57   #1296
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Agnes - a ty dokarmiasz mm ze względu na ta anemie czy jeszcze z jakiegoś powodu? Nie boisz sie ze stracisz pokarm?
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:04   #1297
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Monisia ja karmilam w szpitalu rzadko bo zaboerali ja na naswoetlania i poili glukoza i mm za moimi plecami.mala miala dwa dni po 20 godzin kroplowki nawadniajace z glukoza miedzy innymi i innymi elwktrolitami i spala po 5 godz i nie dawala.sie dobudzac na jedzenie.urodzila sie duza ja po cesarce mleka bylo malo.dwa tyg w szpotalu stres pokarmu coraz mniej.dwa tyg po szpitalu dokarmialam ja tylko raz dziennie ale waga przybywala nie cale 100 g tygodniowo.wiec trzy czwarte calego jedzenia to mm.moim mlekiem raz rzadziej raz czesciej ale karmie.i uwazam ze kazda kropla cenna.ubolewalam ze nie moge karmic piersia.ale jesli kiedykolwiek bedaie mi dane miec dziecko.a w tym momencie w mojej aytuacji to nierealne.to nie bede rodzic w tamtym szpitalu i bede wymuszac zevy dawali mi daiecko nawet jak bedzie pod naswietlaniem czy cos innego.mala zaboerali na antybiotyk i nie pozwalali mi z nia przebywac.dopiero pod konie aie bulwersowalam.ale to dluga historia.nigdy wiecej nie chce do tamtego szpitala.byla tam niedoszla tesciowa i to tez nic nie dalo.pracowala tam.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Nie wiem czy aie pytalam ale czy czworki pampki tez w lidlu byly.ja mam dzisiaj gabke zamiast mozgu

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 21:09   #1298
moniisia90
Wtajemniczenie
 
Avatar moniisia90
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 671
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

U mnie byly 4

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Dzieki za wyjaśnienie dobrze ze chociaż troche swojego mlesia masz

Ja z kolei mysle ze jesli drugie dziecko to wybiorę ten sam szpital
__________________
http://www.suwaczek.pl/cache/b702238669.png razem od 06.10.2007
nasz wielki dzień - 06.09.2014
Lenka przyszła na świat 10.05.2015 3320 g 54 cm
Czekamy na drugiego bobasa do kochania - tp 23.04.2017
moniisia90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:12   #1299
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze to skok. A z tym wywracaniem oczu tez widzialyscie cos takiego?
a sprawdzałaś czy nie chce więcej zjeść?? może głodny dlatego tak ssie smoka. Moja czasem wywraca oczami jak je cycusia tak namiętnie, widać, że jej wtedy dobrze a później usypia
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:13   #1300
jagodowa07
Zadomowienie
 
Avatar jagodowa07
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 205
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Udało się Kacperski w końcu sam od siebie przewrócił się na brzuszek matka dumna i wzruszona


Cytat:
Napisane przez Santilia Pokaż wiadomość
tak, tescowe
49,99zł za 128sztuk


no to mój 2 tygodnie młodszy.. i też tyko cyc ;P
My tez mamy te z tesco 4 i są ok

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Lily Mimo wszystko moze byc skok. Ale jak boisz sie ze go cos boli to idź moze do lekarza

Ja tez się dzis denerwowałam ze nie rozumiem młodej bo ona po jedzeniu jak byla na rękach to z taka zawziętością i impetem ładowała piąstkę do ust i śliniła moje ramię ze myślałam ze może chce dojeść albo pociumkac ale jak dostawialam do cycka to byl taki wrzask jakby ja kto ze skory obdzieral. Ale normalnie k*rwiki w oczach miała jak ta pione pakowała do buzi i takie gwałtowne ruchy głową prawo -lewo... I nie wiem o co jej chodziło bo za każdym razem w końcu usypiala...
Mój mały tez czasem takie akcje odstawia, jak jest zmęczony i chce spać, ale nie chce zasnąć, to tak macha tą głową na prawo i lewo, jakby walczył sam ze sobą
__________________
Tymek
jagodowa07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:16   #1301
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
U mnie byly 4

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:08 ----------

Dzieki za wyjaśnienie dobrze ze chociaż troche swojego mlesia masz

Ja z kolei mysle ze jesli drugie dziecko to wybiorę ten sam szpital
4 a w opakowaniu 58 sztuk?a ja je kupilam 4 opakowania po 35 zl w kaufie i mysle wlasnie xzy nie dokupic.pidalam do siostry ciot.pracuje w lidlu i mowila ze mnostwo zostalo ale nie pamietala jakie roZmiary i po ile sztuk

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 21:17   #1302
pani_pierozkowa
Zakorzenienie
 
Avatar pani_pierozkowa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 6 783
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez moniisia90 Pokaż wiadomość
Lily Mimo wszystko moze byc skok. Ale jak boisz sie ze go cos boli to idź moze do lekarza

Ja tez się dzis denerwowałam ze nie rozumiem młodej bo ona po jedzeniu jak byla na rękach to z taka zawziętością i impetem ładowała piąstkę do ust i śliniła moje ramię ze myślałam ze może chce dojeść albo pociumkac ale jak dostawialam do cycka to byl taki wrzask jakby ja kto ze skory obdzieral. Ale normalnie k*rwiki w oczach miała jak ta pione pakowała do buzi i takie gwałtowne ruchy głową prawo -lewo... I nie wiem o co jej chodziło bo za każdym razem w końcu usypiala...
Julek ma to samo, u Nas to oznaka zmęczenia, im większe k*rwiki i im intensywniejsze pchanie tej piąchy tym bardziej jest zmęczony

W ogóle, odkryłam że moje dziecko płacze tylko wtedy jak jest głodne i jak jest zmęczone. Jak zaczyna płakac to daję mu cyca - nie chce, zaczynam lulać i zaraz usypia
__________________
II kreseczki - 11.09.2014r.

26 lipca - kolejny rok razem!

Julek - 10.05.2015r. 21:40

pierogowamama.com
pani_pierozkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:17   #1303
Belka15
Rozeznanie
 
Avatar Belka15
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 692
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Agnes współczuję akcji z kp i w ogóle szpitalem. jednak to mega ważne gdzie się rodzi.
__________________
Panie losie daj mi kogoś, kto nie zerwie róż w mym ogrodzie.
Kogoś, kto nie zeżre jabłek wszystkich
i ucieknie za morze.
Belka15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:21   #1304
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez jagodowa07 Pokaż wiadomość




My tez mamy te z tesco 4 i są ok



Mój mały tez czasem takie akcje odstawia, jak jest zmęczony i chce spać, ale nie chce zasnąć, to tak macha tą głową na prawo i lewo, jakby walczył sam ze sobą
Moja jeszcze z tesco trojek uzywa

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:21 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Belka15 Pokaż wiadomość
Agnes współczuję akcji z kp i w ogóle szpitalem. jednak to mega ważne gdzie się rodzi.
No to masakra byla w szpitalu dla mnie opieka genialna a dla dzieci tylko zeby spokoj byl.baby wypalone zawodowo dawaly glukoze i nara
Cytat:
Napisane przez pani_pierozkowa Pokaż wiadomość
Julek ma to samo, u Nas to oznaka zmęczenia, im większe k*rwiki i im intensywniejsze pchanie tej piąchy tym bardziej jest zmęczony

W ogóle, odkryłam że moje dziecko płacze tylko wtedy jak jest głodne i jak jest zmęczone. Jak zaczyna płakac to daję mu cyca - nie chce, zaczynam lulać i zaraz usypia
No bo te nasze dzieci madre .i juz nie placza z byle powodu.


Obkupilam dzis w bodziaki mala w textil markecie na wyprzedazy wyglada ze maja fajne bodziaki.chcialam w smyku ale same 86 zostaly.wiec cos tam wlasnie online jeszcze zamowie no ale obczailam ze dla niej juz 74 musi stamtad byc.w c&a i 5 10 15 i w hm nic z jakichs przecenionych bodziakow.wiec ni kupowalam upoluje cos jeszcze na necie

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:22   #1305
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Moja jak jest głodna to krzyczy, wrzeszczy aż się robi czerwona, łzy jej lecą- nic jej nie uspokaja wtedy... a bywa tak, że z tych nerwów nie jest w stanie cycuszka złapać, ani butli. Muszę ją często karmić, żeby nie doprowadzać do takiej sytuacji. Jak pierwszy raz tak zrobiła to ryczałam razem z nią bo myślałam, że coś się stało, że nic ją nie uspokaja, nawet cycuś. Moja mała próg bólu ma wysoki ale głodu nie znosi :13fb:
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:22   #1306
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
4 a w opakowaniu 58 sztuk?a ja je kupilam 4 opakowania po 35 zl w kaufie i mysle wlasnie xzy nie dokupic.pidalam do siostry ciot.pracuje w lidlu i mowila ze mnostwo zostalo ale nie pamietala jakie roZmiary i po ile sztuk

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
W opakowaniu 49 sztuk rozmiaru 4
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:25   #1307
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Hej mamcie Wczorajsze obawy o nocke były bezpodstawne, mała zasnęła o 16 30 i obudziła się dopiero o 5 rano, kilka razy ją w tym czasie na śpiocha karmiłam jak już zaczęła się mocno wiercić ale sama od siebie się nie wybudziła. O 5 wielkie guganie i przed 7 zasnęła ze mną na łóżku i pospałyśmy do 10 prawie

Ogólnie nie chce zapeszać ale coraz lepiej ze spaniem, i w ciągu dnia dłuższe drzemki, od jakiś 2 tygodni jedna drzemka ok 12 - 15 jest prawie 3 godzinna

Nadzieja
dla Kasperka Z reguły jak piszesz że on coś zrobił, jakaś nowa umiejętność to moja Majka tak do tygodnia czasu też tak robi Więc liczę na mały obrót niedługo

Póki co Majka jak córka Dorki, podrzuca dupką na nóżkach i tak się przemieszcza

Ruśka
bardzo mi przykro

Pisałyście o wypadaniu włosów. Zazdroszczę tym których to nie dopadło. U mnie był spokój przez 3 miesiące a jak ruszyło tak pewnie już połowy włosów nie mam Wcieram jantar ale póki co różnicy nie widzę. Ogólnie podobnie jak u Santi strasznie się pogorszyły. Przesuszone, sianowate no i nieładne ogólnie
Nałożyłam dziś olejek i muszę wprowadzić to do koniecznej pielęgnacji bo inaczej kicha będzie ;/


kasienka
uwielbiam czytać tak pozytywne Twoje wiadomości

monisia
no to w porównaniu do 400 zł to faktycznie dużo nam wyszło. Super że udąło ci się za taką małą kasę zorganizować imprezę


Dziewczyny które kp, jak tam wasze cycuszki się mają? Bo moje mimo kp wróciły prawie do rozmiarów z przed ciąży i już nie są takie duże jak na początku karmienia...
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie

Edytowane przez loluska
Czas edycji: 2015-08-17 o 21:26
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:30   #1308
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

A to to standardowa ilosc?bo mi sie wydawalo ze ja mam jakies wieksse opakowanie ale stoja w piwnicy i nie chcialo mi sie oatatnio pojsc zobaczyc

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Moje piersi tez duzo mniejsze niz cztery miesiace temu.znowu mam takie male gluty heh

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:33   #1309
dorka607
Wtajemniczenie
 
Avatar dorka607
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 338
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez loluska Pokaż wiadomość
Hej mamcie Wczorajsze obawy o nocke były bezpodstawne, mała zasnęła o 16 30 i obudziła się dopiero o 5 rano, kilka razy ją w tym czasie na śpiocha karmiłam jak już zaczęła się mocno wiercić ale sama od siebie się nie wybudziła. O 5 wielkie guganie i przed 7 zasnęła ze mną na łóżku i pospałyśmy do 10 prawie

Ogólnie nie chce zapeszać ale coraz lepiej ze spaniem, i w ciągu dnia dłuższe drzemki, od jakiś 2 tygodni jedna drzemka ok 12 - 15 jest prawie 3 godzinna

Nadzieja
dla Kasperka Z reguły jak piszesz że on coś zrobił, jakaś nowa umiejętność to moja Majka tak do tygodnia czasu też tak robi Więc liczę na mały obrót niedługo

Póki co Majka jak córka Dorki, podrzuca dupką na nóżkach i tak się przemieszcza

Ruśka
bardzo mi przykro

Pisałyście o wypadaniu włosów. Zazdroszczę tym których to nie dopadło. U mnie był spokój przez 3 miesiące a jak ruszyło tak pewnie już połowy włosów nie mam Wcieram jantar ale póki co różnicy nie widzę. Ogólnie podobnie jak u Santi strasznie się pogorszyły. Przesuszone, sianowate no i nieładne ogólnie
Nałożyłam dziś olejek i muszę wprowadzić to do koniecznej pielęgnacji bo inaczej kicha będzie ;/


kasienka
uwielbiam czytać tak pozytywne Twoje wiadomości

monisia
no to w porównaniu do 400 zł to faktycznie dużo nam wyszło. Super że udąło ci się za taką małą kasę zorganizować imprezę


Dziewczyny które kp, jak tam wasze cycuszki się mają? Bo moje mimo kp wróciły prawie do rozmiarów z przed ciąży i już nie są takie duże jak na początku karmienia...
Moje włosy też są tragiczne- wypadają na potęgę, garść codziennie, wszędzie ich pełno ja się o ilość na głowie na razie nie martwię bo mam ich od groma <na 3 głowy by wystarczyło> ale wkurza mnie, że wszędzie są. A najgorsze jest to, że plączą się tak, że nie jestem w stanie ich rozczesać normalnie je rozrywam, wyrywam -tragedia. Żadne wcierki nie zdadzą u mnie egzaminu bo mam jeden wielki kołtun i nie jestem w stanie nic dokładnie wetrzeć w skórę głowy
__________________
"Pół Ciebie, pół mnie
sojusz dwóch dusz
i namacalny dowód na to
że miłość można zobaczyć "

dorka607 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-17, 21:38   #1310
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez dorka607 Pokaż wiadomość
Moje włosy też są tragiczne- wypadają na potęgę, garść codziennie, wszędzie ich pełno ja się o ilość na głowie na razie nie martwię bo mam ich od groma <na 3 głowy by wystarczyło> ale wkurza mnie, że wszędzie są. A najgorsze jest to, że plączą się tak, że nie jestem w stanie ich rozczesać normalnie je rozrywam, wyrywam -tragedia. Żadne wcierki nie zdadzą u mnie egzaminu bo mam jeden wielki kołtun i nie jestem w stanie nic dokładnie wetrzeć w skórę głowy
Tez mam koltun a wypada mi mnostwo nigdy w zyciu tyle nie wypadalo.chyba kupie dermene szampon i olejek rycynowy

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:43   #1311
loluska
Zakorzenienie
 
Avatar loluska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 4 062
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Ja jak byłam w zielarskim zapytać o coś na wypadanie podczas kp to kobieta mi powiedziała że i tak nic nie pomoże, że co ma wypaść to i tak wypadnie i żeby to przetrwać. Ale kurcze jak? ;/

dorka
mi na prostych zaczęły robić się kołtuny a co dopiero u ciebie na kręconych...

ciekawe kiedy to przejdzie...
__________________
Najszczęśliwsza mama pod słońcem

19.04.15 - nasze pierwsze spotkanie
loluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 21:48   #1312
201606011622
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 17 292
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Agnes po tym co mi zrobili w tym szpitalu też nie będę tam rodzic.., ale leżała ze mną kobieta ktorej Igor miał zoltaczke i przynosili jej na karmienie, dokarmiali mm bo ona miała mało pokarmu ale walczyli kazali jej jak najwiecej dostawiac... Kubiemu raz chcialy dac butle ale wtedy nie chciał, wydaje mi się że glodny nie był a brzuszek go bolal.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Na rozczesanie pomaga mi z ziaji odzywka dla wlosow zniszczonych w sprayu.
201606011622 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 22:07   #1313
Pati_wrk
Raczkowanie
 
Avatar Pati_wrk
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 161
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez agnes188 Pokaż wiadomość
Monisia ja karmilam w szpitalu rzadko bo zaboerali ja na naswoetlania i poili glukoza i mm za moimi plecami.mala miala dwa dni po 20 godzin kroplowki nawadniajace z glukoza miedzy innymi i innymi elwktrolitami i spala po 5 godz i nie dawala.sie dobudzac na jedzenie.urodzila sie duza ja po cesarce mleka bylo malo.dwa tyg w szpotalu stres pokarmu coraz mniej.dwa tyg po szpitalu dokarmialam ja tylko raz dziennie ale waga przybywala nie cale 100 g tygodniowo.wiec trzy czwarte calego jedzenia to mm.moim mlekiem raz rzadziej raz czesciej ale karmie.i uwazam ze kazda kropla cenna.ubolewalam ze nie moge karmic piersia.ale jesli kiedykolwiek bedaie mi dane miec dziecko.a w tym momencie w mojej aytuacji to nierealne.to nie bede rodzic w tamtym szpitalu i bede wymuszac zevy dawali mi daiecko nawet jak bedzie pod naswietlaniem czy cos innego.mala zaboerali na antybiotyk i nie pozwalali mi z nia przebywac.dopiero pod konie aie bulwersowalam.ale to dluga historia.nigdy wiecej nie chce do tamtego szpitala.byla tam niedoszla tesciowa i to tez nic nie dalo.pracowala tam.

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

Nie wiem czy aie pytalam ale czy czworki pampki tez w lidlu byly.ja mam dzisiaj gabke zamiast mozgu

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka

Jak my leżeliśmy w szpitalu to dziewczyna tez miała dziecko pod lampami w inkubatorze. Ale pielęgniarki do karmienia jej dowozili chlopczyka. Tylko ze on nie raz spał i nie chciał ciagnąć cycka. Albo cyckal i usypiał
Pati_wrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 22:23   #1314
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Pati_wrk Pokaż wiadomość
Jak my leżeliśmy w szpitalu to dziewczyna tez miała dziecko pod lampami w inkubatorze. Ale pielęgniarki do karmienia jej dowozili chlopczyka. Tylko ze on nie raz spał i nie chciał ciagnąć cycka. Albo cyckal i usypiał
Mi dowozili raz na 10 godzi raz dawali jak przyszlam a chodzilam co pol godz godzine do malutkiej
Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Agnes po tym co mi zrobili w tym szpitalu też nie będę tam rodzic.., ale leżała ze mną kobieta ktorej Igor miał zoltaczke i przynosili jej na karmienie, dokarmiali mm bo ona miała mało pokarmu ale walczyli kazali jej jak najwiecej dostawiac... Kubiemu raz chcialy dac butle ale wtedy nie chciał, wydaje mi się że glodny nie był a brzuszek go bolal.

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:47 ----------

Na rozczesanie pomaga mi z ziaji odzywka dla wlosow zniszczonych w sprayu.
Jw.


Jednak nie stravilam na tych pampkach w kaufie bo kupowalam po 58 szt i wiecej zapasow nie robie

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-17, 23:44   #1315
ruskaa
Wtajemniczenie
 
Avatar ruskaa
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez ola_la_7676 Pokaż wiadomość
Helenka
Ola ale to jest chomik dzungalski

Standartowo nie pocytowalo mi...

Dzieki dziewczyny ale mega jestem zalamana...pies jest dla mnie wierniejszym przyjacielem niz czlowiek..szczegolnie ten byl

Mi tez zaczely od 2tyg wlosy wypadac garsciami... :/

Moje dziecko tez bardzo duze. Juz pewnie wazy ok 7kg ogolnie jest dlugi i pulpecik.
Najwiekszy z calej trojki szpitalnej a sa w tym samym wieku.


Ide spac...chociaz mam tak zryta glowe, ze zasnac nie moge...
__________________
Najpiękniejsze dni w życiu..

21.09.2013 ' i, że Cię nie opuszczę..'
godz.15:00


29.05.2015 wyczekiwany dzień..
Leoś nasza miłość
3620 g 55 cm
godz. 14:41
ruskaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 04:16   #1316
Baset
Zakorzenienie
 
Avatar Baset
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z pokoju...
Wiadomości: 4 124
GG do Baset
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Hej!
Moje dziecko zjadło, walnęło kupę i ani myśli spać.
__________________

Marianna
27.05.2015 godz. 8.24

Edytowane przez Baset
Czas edycji: 2015-08-18 o 05:31
Baset jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 05:12   #1317
goskie89
Rozeznanie
 
Avatar goskie89
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Dom
Wiadomości: 742
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Cytat:
Napisane przez Lily ofthe Valley Pokaż wiadomość
Mam nadzieje ze to skok. A z tym wywracaniem oczu tez widzialyscie cos takiego?
Moj wywraca oczy jak mu spac sie chce i zaczyna przysypiac

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
goskie89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 06:06   #1318
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Hejo
Synek mi sie obudzil o 1, 4 i teraz juz nie pamietam kiedy taka wyspana bylam
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 06:08   #1319
baelka
Rozeznanie
 
Avatar baelka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 850
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

baelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-18, 06:15   #1320
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Mamusie Majowe 2015! - część 3

Hej ja srednio wyspana.juto musze jechac powtorzyc po ciazy baad@e glukozy.j@k ja to wypije fuu na sama mysl mo nie donraze

Wysłane z mojego LG-D405 przy użyciu Tapatalka
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-09 23:44:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:51.