Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-04, 21:19   #301
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
witam,
S: dwie chrupki z cammembertem i piersia z indyka plus rzodkiewka, pomidor
O: trzy chrupki i activia ( niestety w pracy nie poszlo mi z prawidlowym obiadem )
K:trzy chrupki ( dwie takie jak rano na sniadanie plus jedna z białym serkiem )

Dziewczyny przeczytalam tak o tej wadze co tak wazyla jak jej sie podbalo...hm...cos z tymi wagami jest nie tak...wazylam sie wczoraj wieczorem i po calym dniu wazylam 71 kg a dzis rano weszlam z ciekawosci na wage a ona wskazala mi ponad 74 kg !!! No chyba zart jakis fizycznie niemożliwe jest zebym przez noc przytyla 3 kg juz mnie to wazenie zaczyna wkurzac :/

Ide pocwiczyc...pierwszy raz...zobaczymy co wyjdzie z tego


---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------


ja czesto gotuje sobie kurczaka z marchewka i brokulami, lub go grilluje. Robie tez chinszcyzne z mrozonek ( hortex wazywa na patelnie ). No i kapusniaczek duzo kapusty kiszonej, wrzucam jeszcze na to dwa grzybki, pol cebulki i zaprawiam lyzka chrzanu pychotka
A cały czas ważysz się na jednej i tej samej? Ta moja, to targowa była, więc ja się w sumie spodziewałam już tego przy zakupie, ale jestem w gorącej wodzie niestety kąpana...

Jak ja się cieszę, że nie wybieram się nigdzie na sylwestra uroczystego . Nie czuję tej presji, że muszę świetnie wyglądać ;]. Mam czas teoretycznie do 31 lipca żeby coś ze sobą zrobić, ale i tak do swoich urodzin postawiłam sobie cel (maj).

Dzisiaj u mnie wyglądało to tak:
Ś: owsianka - choć nie wyszła tak jak powinna, bo za mało wody dałam.
IIŚ - jogurt o którym wspominałam wczoraj.
później 2 sztuki kiwi.
O: grillowana pierś z kurczaka, czerwona kapusta, kilka ziemniaczków.
K: Jajecznica + kromka wazy z sałatą.

Z ćwiczeń to dzisiaj po raz pierwszy pilates, 15 minutowy trening na pośladki i powiem Wam, że umieram... Jutro raczej 35 minutowy trening na spalanie tłuszczu zrobię. A zaraz brzuszki, przysiady i spać ;**.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:41   #302
sarenka168
Raczkowanie
 
Avatar sarenka168
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 257
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

cały czas na tej samej, no ale przeciez to nie mozliwe zebym tylko w ciagu nocy przytyla 3 kg chyba ze na lunatyku opitolilam pol lodowki hehehe
__________________
Było : 90.2 kg
Jest : 87.0 kg
Cel 10: 87 kg ( zaliczone )
Cel 9 : 85 kg
Cel 8 : 82 kg
Cel 7 : 80 kg
Cel 6 : 78 kg
Cel 5 : 75 kg
Cel 4 : 72 kg
Cel 3 : 70 kg
Cel 2 : 68 kg
Cel 1 : 65 kg


A, gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...



sarenka168 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:43   #303
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez Tina26 Pokaż wiadomość
a dlaczego nie zaczniesz pedalowac juz dzis?
Jak pisalam tamtego posta dzis rano to rowerek jeszcze byl w kartonie A prace skonczylam o 21 i myslalam, ze nie bede miala juz sily. Ale przed chwilka pojezdzilam, tylko 10min, ale mam chore kolano i chce zobaczyc jak zareaguje..ono srednio lubi ruch, ale musi polubic. Rowerek kupiony najpierw z mysla o zdrowiu kolana, a potem dopiero odchudzanko..


Poza tym to musze polecic Wam cwiczenia callanetics. Kiedys cwiczylam, dosyc nieregularnie, ale bardzo szybko pojawily sie efekty - wysmuklenie, stwardnienie, ujedrnienie, diety wtedy nie bylo, wiec nie wiem jak ma sie do odchudzania. Mysle, ze bym zrzucila centymetry, gdyby nie slomiany zapal. Jedyne posiadane przeze mnie miesnie to te wyrobione przy callanetics. Jak moje kolano bedzie sie mialo lepiej od razu do nich wracam!

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
oj kochane damy radę.. ja siedząc teraz i myśląc.. doszłam do wniosku ze nie moge sie poddawac, jeszcze pewnie nie jedno potkniecie bedzie.. ale trzeba wstac i isc do przodu..
biore sie za siebie.. za diete cwiczenia.. dbanie o ciało ogólnie.. o wlosy cere.. i do sylwestra chce osiągnąć chociaż mój cel 52 kg żeby każdy TŻowi mojemu zazdrościł jaką ma dziewczyne! wskocze wtedy w piękne wdzianko.. i bedziemy błyszczeć na imprezie..*
zreszta każda z nas będzie błyszczeć!
do boju dziewczęta! w kupie siła! damy rade prawda?:P
Bardzo mily i motywujacy post
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:44   #304
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

A może po prostu ogranizm czegoś nie przetrawił? albo po prostu zbyt obsesyjnie się ważysz i takie są skutki uboczne
Okresu się nie spodziewasz?

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Jak pisalam tamtego posta dzis rano to rowerek jeszcze byl w kartonie A prace skonczylam o 21 i myslalam, ze nie bede miala juz sily. Ale przed chwilka pojezdzilam, tylko 10min, ale mam chore kolano i chce zobaczyc jak zareaguje..ono srednio lubi ruch, ale musi polubic. Rowerek kupiony najpierw z mysla o zdrowiu kolana, a potem dopiero odchudzanko..


Poza tym to musze polecic Wam cwiczenia callanetics. Kiedys cwiczylam, dosyc nieregularnie, ale bardzo szybko pojawily sie efekty - wysmuklenie, stwardnienie, ujedrnienie, diety wtedy nie bylo, wiec nie wiem jak ma sie do odchudzania. Mysle, ze bym zrzucila centymetry, gdyby nie slomiany zapal. Jedyne posiadane przeze mnie miesnie to te wyrobione przy callanetics. Jak moje kolano bedzie sie mialo lepiej od razu do nich wracam!



Bardzo mily i motywujacy post
a na czym owe ćwiczenia polegaą?
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:53   #305
sarenka168
Raczkowanie
 
Avatar sarenka168
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 257
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

mozliwe ale wazylam sie przed snem i pozniej po przebudzeniu i taka roznica. Bynajmniej dziwna sprawa wierze centymetrowi, a on wskazuje spadek objetosci
__________________
Było : 90.2 kg
Jest : 87.0 kg
Cel 10: 87 kg ( zaliczone )
Cel 9 : 85 kg
Cel 8 : 82 kg
Cel 7 : 80 kg
Cel 6 : 78 kg
Cel 5 : 75 kg
Cel 4 : 72 kg
Cel 3 : 70 kg
Cel 2 : 68 kg
Cel 1 : 65 kg


A, gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...



sarenka168 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 21:58   #306
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez SharMea Pokaż wiadomość
a na czym owe ćwiczenia polegaą?
Powtarza sie ruchy o malym zasiegu przez ok 100 sekund, kurcze, strasznie ciezko to wytlumaczyc..na fitessie jest ogromniasty watek o tym, poza tym na wizazu w trends and news jest artykul ( najprosciej wpisac w goggle, wyskakuje ten artykul ). Ja siagnelam wersje przez emula z Mariola Bojarska. Wygladaja prosto, ale sa masakrycznie wyczerpujace! I niestety tez monotonne.Ale warte efektow
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 22:04   #307
sarenka168
Raczkowanie
 
Avatar sarenka168
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 257
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

tutaj sa wszystkie cwiczenia na wizazu
https://wizaz.pl/Trends-News/Babskie-sprawy/Callanetics

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

wydaje sie calkiem fajne, moze sie skusze
__________________
Było : 90.2 kg
Jest : 87.0 kg
Cel 10: 87 kg ( zaliczone )
Cel 9 : 85 kg
Cel 8 : 82 kg
Cel 7 : 80 kg
Cel 6 : 78 kg
Cel 5 : 75 kg
Cel 4 : 72 kg
Cel 3 : 70 kg
Cel 2 : 68 kg
Cel 1 : 65 kg


A, gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...



sarenka168 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-04, 22:08   #308
HotterThanFire
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12 065
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
tutaj sa wszystkie cwiczenia na wizazu
https://wizaz.pl/Trends-News/Babskie-sprawy/Callanetics

---------- Dopisano o 23:04 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

wydaje sie calkiem fajne, moze sie skusze
o ja sie napewno skusze plus po 20 brzuszkow dziennie przez tydzien,potem 40 przez kolejny a w 3 tygodniu 60 i zobaczymy moze troszke oponka spadnie
HotterThanFire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-04, 22:16   #309
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
tutaj sa wszystkie cwiczenia na wizazu
https://wizaz.pl/Trends-News/Babskie-sprawy/Callanetics
Dokladnie o ten artykul mi chodzilo Sprobujcie tez sciagnac, o wiele lepiej sie cwiczy, gdy zobaczylo sie to chociaz raz.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 06:25   #310
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

witam dziewczyny
u nie dzisiaj na śniadanie sałatka i parówka.. myślicie że można jeśc parówki??

wczoraj 1200 skoków przez skakanke.. cościk mało. dzisiaj postaram się zrobić więcej z rana zrobiłam tylko 400 ale wierczorem planuję 2000.
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 06:41   #311
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Parówki są drobiowe, więc czemu by nie?
a ja właśnie zajadam się owsianką z budyniem ;D
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 08:58   #312
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

dzień dobry moje piękne panie

Cytat:
Napisane przez henieczka Pokaż wiadomość
Poza tym to musze polecic Wam cwiczenia callanetics. Kiedys cwiczylam, dosyc nieregularnie, ale bardzo szybko pojawily sie efekty - wysmuklenie, stwardnienie, ujedrnienie, diety wtedy nie bylo, wiec nie wiem jak ma sie do odchudzania. Mysle, ze bym zrzucila centymetry, gdyby nie slomiany zapal. Jedyne posiadane przeze mnie miesnie to te wyrobione przy callanetics. Jak moje kolano bedzie sie mialo lepiej od razu do nich wracam!
dziękuję.. wydaję się bardzo ciekawe.. słyszałam dużo dobrych opinii na temat tych ćwiczeń.. myślę że regularna praca przyniesie zadowalające efekty

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
u nie dzisiaj na śniadanie sałatka i parówka.. myślicie że można jeśc parówki??
myślę że raz na jakiś czas taka parówka nie zaszkodzi.. ja tez czasami sięgam po takie drobiobwe delikatesowe z sokołowa.. są bardzo dobre i zawierają mniej tłuszczu, jem je na ciepło.. trzeba sobie troszeczkę menu urozmaicać żeby nie było nudne i monotonne bo wtedy z dietą szybko byśmy szkończyły)

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
No jasne ze damy !!! a propo dziewczyn, bo widze ze poruszylas juz ten temat delikatnie..."i do sylwestra chce osiągnąć chociaż mój cel 52 kg żeby każdy TŻowi mojemu zazdrościł jaką ma dziewczynę!!!"... ja tez mam dosyc patrzec na te szczuple laski kolegow TŻ, wszystkie piekne, chudziutkie ... tez taka bede !!!
właśnie.. ale pomyśl sobie co one zrobią jak nas zobaczą takie piękne odmienione całą imprezę i jeszcze potem będą się głowiły "jak one to zrobiły" i nasi TŻeci będą tryskać dumą;d

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
o właśnie tak jest najlepiej zrobić posiłki na parę dni..
a jakie robicie dietetyczne posiłki ?
ja uwielbiam leczo (duszę paprykę, pieczarki, cebulę przyprawiam do smaku, czasami dodaję pierś z kurczaka i zajadam samo albo z brązowym ryżem.
lubię też pierś z kurczaka z warzywami na patelnię, albo z sosem pieczarkowym (pieczarki jogurt naturalny i przyprawy) i to też z ryżem, albo pieczoną rybkę w foli z jakąś sałatka z kapusty pekińskiej..
wogóle wszystkiego rodzaju sałtaki (grecka, z tuńczykiem, owocowa co tylko mam )
albo jabłko pieczone z białym serem (biorę jabłko, wydrążam środek łyżeczką.. robię masę serową (biały chudy ser ucieram z łyżeczką miodu i cynamonem) i napełniam tym jabłuszko.. wstawiam do piekarnika aż zrobi się miekkie) bardzo dobra przekąska.. polecam


ja właśnie standardowo siedzę i piję kawkę )
potem na śniadanko robię sobie pastę jajeczną (jajko, plasterek szynki drobniutko pokrojony, jogurt naturalny+ przyprawy) z bułeczką pełnoziarnistą;D
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 13:17   #313
morrigan1986
Wtajemniczenie
 
Avatar morrigan1986
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 288
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Zastanawiam sie nad kupnem roweru stacjonarnego. Dużo miejsca zajmuje? Polecicie jakieś?
morrigan1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 14:20   #314
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez Agnieszkab77 Pokaż wiadomość
ćwiczenia ... jeśli mogę coś Wam doradzić to przy odchudzaniu TYLKO ćwiczenia aerobowe tj. intensywnie i małe obciążenia np. rowerek , steper, bieganie, skakanie, bieżnia itd ... tak, żeby się mocno spoicić ... a żeby zwiększyć ich skuteczność, to podczas ćwiczeń załóżcie na siebie kilka warst odzieży ... a dopiero po zgubieniu tłuszczyka ćwiczenia na rzeżbienie sylwetki.
Nie mogę się tutaj zgodzić. Oprócz ćwiczeń aerobych nie można zapominać o ćwiczeniach dotyczących rzeźbienia, bo w rezultacie owszem, schudniemy, ale będziemy miały obwisłą skórę, a przecież chcemy mieć jędrne ciało. Rzeźbienie dopiero po schudnięciu nie jest dobrym pomysłem.
Aeroby/interwały/ćw. siłowe powinny się przeplatać.

PS
Ten spadek 1 kg po 3 dniach to wynik spadku wody, a nie spalenia tłuszczu.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena

Edytowane przez Marzeniatko
Czas edycji: 2009-11-05 o 14:22
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:08   #315
eMisss
Zadomowienie
 
Avatar eMisss
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 081
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
ja uwielbiam leczo (duszę paprykę, pieczarki, cebulę przyprawiam do smaku, czasami dodaję pierś z kurczaka i zajadam samo albo z brązowym ryżem.
lubię też pierś z kurczaka z warzywami na patelnię, albo z sosem pieczarkowym (pieczarki jogurt naturalny i przyprawy) i to też z ryżem, albo pieczoną rybkę w foli z jakąś sałatka z kapusty pekińskiej..
wogóle wszystkiego rodzaju sałtaki (grecka, z tuńczykiem, owocowa co tylko mam )
albo jabłko pieczone z białym serem (biorę jabłko, wydrążam środek łyżeczką.. robię masę serową (biały chudy ser ucieram z łyżeczką miodu i cynamonem) i napełniam tym jabłuszko.. wstawiam do piekarnika aż zrobi się miekkie) bardzo dobra przekąska.. polecam
ale pyszności
z tm jabłkiem brzmi ciekawie.. może dzisiaj wypróbuje
__________________
67-66-65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
eMisss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:23   #316
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez eMisss Pokaż wiadomość
witam dziewczyny
u nie dzisiaj na śniadanie sałatka i parówka.. myślicie że można jeśc parówki??
Ja tam mysle, ze mozna jesc wszystko

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
jabłko pieczone z białym serem (biorę jabłko, wydrążam środek łyżeczką.. robię masę serową (biały chudy ser ucieram z łyżeczką miodu i cynamonem) i napełniam tym jabłuszko.. wstawiam do piekarnika aż zrobi się miekkie) bardzo dobra przekąska.. polecam

ja właśnie standardowo siedzę i piję kawkę )
potem na śniadanko robię sobie pastę jajeczną (jajko, plasterek szynki drobniutko pokrojony, jogurt naturalny+ przyprawy) z bułeczką pełnoziarnistą;D
No i teraz mam ogromna chec na pieczone jablko, a twarozku brak.....kiedys robilam jablko nadziewane bakaliami i orzechami i miodkiem, bardziej kaloryczne, ale chyba calkiem zdrowe i pyszniutkie.
Ta pasta tez brzmi smakowicie..

Ja bardzo lubie papryke czerwona - przekroic na pol i nalozyc paste z fety, cebulki i zielonego ogorka, mniam.

Cytat:
Napisane przez morrigan1986 Pokaż wiadomość
Zastanawiam sie nad kupnem roweru stacjonarnego. Dużo miejsca zajmuje? Polecicie jakieś?
Ja mam York Fitness, wydaje sie fajny, ale to dopiero dwa dni, ciezko powiedziec Podobno najlepsze sa rowery magnetyczne.
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:16   #317
sarenka168
Raczkowanie
 
Avatar sarenka168
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 257
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Dzień bez grzeszków kolejny czuje sie lzejsza i dobrze mi z tym zeby zrobic sobie jeszcze lepiej poszlam na zakupy plaszczyk i dwie bluzeczki
caaałajaa to troszke pewnie prozne z naszej strony jesli chodzi o tych naszych TŻ-ów, ale co tam, juz nie moge sie doczekac tych wszystkich spojrzen i wpatrywan jak to sie zmienilo moje cialko

Przepis na to jabluszko, niby prosty a taki niezwyczajny... jutro pedze po jablka, bo serek mam


---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

caaałajaa przypomnij mi jeszcze swoja wage i wzrost i ile bylo wagi przed odchudzaniem ???
__________________
Było : 90.2 kg
Jest : 87.0 kg
Cel 10: 87 kg ( zaliczone )
Cel 9 : 85 kg
Cel 8 : 82 kg
Cel 7 : 80 kg
Cel 6 : 78 kg
Cel 5 : 75 kg
Cel 4 : 72 kg
Cel 3 : 70 kg
Cel 2 : 68 kg
Cel 1 : 65 kg


A, gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...



sarenka168 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:28   #318
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
Dzień bez grzeszków kolejny czuje sie lzejsza i dobrze mi z tym zeby zrobic sobie jeszcze lepiej poszlam na zakupy plaszczyk i dwie bluzeczki
caaałajaa to troszke pewnie prozne z naszej strony jesli chodzi o tych naszych TŻ-ów, ale co tam, juz nie moge sie doczekac tych wszystkich spojrzen i wpatrywan jak to sie zmienilo moje cialko

Przepis na to jabluszko, niby prosty a taki niezwyczajny... jutro pedze po jablka, bo serek mam


---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

caaałajaa przypomnij mi jeszcze swoja wage i wzrost i ile bylo wagi przed odchudzaniem ???
też bym poszła na zakupy..( ale narazie kasy brak..
moj tż cały czas powtarza że jestem najpiękniejsza i wogole.. ale myśle że bardziej by sie cieszył gdybym jednak ważyła mniej;]

wzrostu dokładnie to nei wiem myślę że coś ponad 161? może 162 cm? jak zaczynalam sie odchudzac wazylam 58 kg teraz ważę 56,2(waga z niedzieli) a Ty?
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:37   #319
sarenka168
Raczkowanie
 
Avatar sarenka168
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 257
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

łoooo to z czego Ty sie chcesz odchudzac ??? z kosci na osci ??? przepraszam za ten zart, ale masz swietna wage ja mam teraz... w sumie nie wiem ile mam tak na prawde bo kazdego dnia waga inaczej pokazuje :/ i to mnie denerwuje...pisalam wczoraj jak to przez noc niemozliwoscia przytylam 3 kg !!! jakas z****** ta waga chyba jest ale wazylam nie cale 75 kg teraz jest 3 kg mniej a mierze 164 cm zdecydowanie za duzo waze
__________________
Było : 90.2 kg
Jest : 87.0 kg
Cel 10: 87 kg ( zaliczone )
Cel 9 : 85 kg
Cel 8 : 82 kg
Cel 7 : 80 kg
Cel 6 : 78 kg
Cel 5 : 75 kg
Cel 4 : 72 kg
Cel 3 : 70 kg
Cel 2 : 68 kg
Cel 1 : 65 kg


A, gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...



sarenka168 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 17:47   #320
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
łoooo to z czego Ty sie chcesz odchudzac ??? z kosci na osci ??? przepraszam za ten zart, ale masz swietna wage ja mam teraz... w sumie nie wiem ile mam tak na prawde bo kazdego dnia waga inaczej pokazuje :/ i to mnie denerwuje...pisalam wczoraj jak to przez noc niemozliwoscia przytylam 3 kg !!! jakas z****** ta waga chyba jest ale wazylam nie cale 75 kg teraz jest 3 kg mniej a mierze 164 cm zdecydowanie za duzo waze
wiem że wagi nie mam złej.. ale ja się źle czuje w swoim ciele.. ii dlatego chcę to zmienieć..

tak to już jest z tymi wagami ;| damy radę! trzeba wziac sie w garsc i bedzie wszytsko dobrze, trzeba wierzyc ze sie uda
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:56   #321
sarenka168
Raczkowanie
 
Avatar sarenka168
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 257
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

a czemu mialoby sie nie udac ? ja jestem z siebie zadowolona, calkowicie zmienilam sposob odzywiania sie i to mnie cieszy, bo jadlam same smieciowe rzeczy wczesniej :/ tylko jeszcze musze zmobilizowac sie do cwiczen, bo cos mi ciezko idzie
__________________
Było : 90.2 kg
Jest : 87.0 kg
Cel 10: 87 kg ( zaliczone )
Cel 9 : 85 kg
Cel 8 : 82 kg
Cel 7 : 80 kg
Cel 6 : 78 kg
Cel 5 : 75 kg
Cel 4 : 72 kg
Cel 3 : 70 kg
Cel 2 : 68 kg
Cel 1 : 65 kg


A, gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...



sarenka168 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:05   #322
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez sarenka168 Pokaż wiadomość
a czemu mialoby sie nie udac ? ja jestem z siebie zadowolona, calkowicie zmienilam sposob odzywiania sie i to mnie cieszy, bo jadlam same smieciowe rzeczy wczesniej :/ tylko jeszcze musze zmobilizowac sie do cwiczen, bo cos mi ciezko idzie
ja tak samo ćwiczenia baaardzo opornie mi idą ;DD
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 18:22   #323
sarenka168
Raczkowanie
 
Avatar sarenka168
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 257
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

i co tu zrobic zeby to zmienic, bo ja za nic nie mam sil wstac z fotela po pracy padam na twarz, jakies zakupy, cos w domu zrobic....i sil mi juz brak, choc wiem ze to glupia wymowka, ale niestety to prawda
__________________
Było : 90.2 kg
Jest : 87.0 kg
Cel 10: 87 kg ( zaliczone )
Cel 9 : 85 kg
Cel 8 : 82 kg
Cel 7 : 80 kg
Cel 6 : 78 kg
Cel 5 : 75 kg
Cel 4 : 72 kg
Cel 3 : 70 kg
Cel 2 : 68 kg
Cel 1 : 65 kg


A, gdy nadejdą deszczowe dni nauczę się przechodzić między kroplami...



sarenka168 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 19:14   #324
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
też bym poszła na zakupy..( ale narazie kasy brak..
moj tż cały czas powtarza że jestem najpiękniejsza i wogole.. ale myśle że bardziej by sie cieszył gdybym jednak ważyła mniej;]

wzrostu dokładnie to nei wiem myślę że coś ponad 161? może 162 cm? jak zaczynalam sie odchudzac wazylam 58 kg teraz ważę 56,2(waga z niedzieli) a Ty?
O, ile ja bym dala by wazyc tyle co Ty..a wzrostu mam 164cm.

I mam tak samo z moim mezem, tez mowi, ze jestem sliczniutka, ale kiedys go przycisnelam, biedak wzbranial sie jak mogl, ale ulegl po grozbach i prosbach z mojej strony - powiedzial, ze moglabym ze 3kg zgubic..i po co kobiety to sobie robia? Nie moga poprostu uwierzyc, ze komus sie bardzo podobaja? No w kazdym razie ja sie sobie nie podobam i wlasnie to zmieniam.


Wlasnie jestem po urodowo-odchudzajacych zabiegach:
- 20 min rowerku ( kondycja....jaka kondycja?? )
- peeling z kawy ( kawa mielona, olej migdalowy, olejek pomaranczowy, idealny na cellulit, a jaki zapach.. )
- balsam antycell-wyszczuplajacy
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 19:39   #325
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

henieczka a możesz mi przypomnieć ile ważysz

a ja dziś jestem z siebie dumna.. bo mimo okresu który dzisiaj dostałam trzymałam dietkę.. ))
tylko nie dałam dzisiaj rady poćwiczyć.. 2 pierwsze dni okresu są dla mnie najgorsze.. i o ćwiczeniach nie mam co marzyć nawet
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 19:54   #326
henieczka
Rozeznanie
 
Avatar henieczka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 596
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez caaalajaa Pokaż wiadomość
henieczka a możesz mi przypomnieć ile ważysz
Jasne Waze 62-63kg. Moze nie jakos super duzo, ale jestem baaardzo otluszczona, trzesaca sie i ocellulitowana.
Wymiary (mniej wiecej, musze uaktualnic ): biust 98cm, talia 70, biodra 96cm, udo 57 czy tez 58
__________________
Kochana i kochająca, szczęśliwa.





henieczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:28   #327
Agnieszkab77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
Nie mogę się tutaj zgodzić. Oprócz ćwiczeń aerobych nie można zapominać o ćwiczeniach dotyczących rzeźbienia, bo w rezultacie owszem, schudniemy, ale będziemy miały obwisłą skórę, a przecież chcemy mieć jędrne ciało. Rzeźbienie dopiero po schudnięciu nie jest dobrym pomysłem.
Aeroby/interwały/ćw. siłowe powinny się przeplatać. .
Z Twojego rozumowania wynika, że ćwiczenia aerobowe nie wpływają na jędrność ciała ... pozwolisz, że się z tym nie zgodzę. Owszem trening iterwałowy jak również ćwiczenia siłowe warto włączać, tylko w tym przypadku trzeba mieć odrobinę wiedzy lub osobistego trenera, żeby zachować właściwe proporcje pomiędzy nimi. Jak zapewne wiesz trening inrwałowy poprawia wydolność naszego organizmu, a ćwiczenia siłowe ukierunkowane są na masę mieśniową. Dlatego też uważam, że najprościej jest najlepiej, bo nie każdy ma dostęp lub czas lub chęci na siłownię i opiekę trenera. Chyba, że zaproponujesz konkretne zestawy ćwiczeń, tak aby każda z nas w domowych warunkach mogła je stosować. Co do zasady masz rację.

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
PS Ten spadek 1 kg po 3 dniach to wynik spadku wody, a nie spalenia tłuszczu.
Owszem, w większoci wypadków tak się dzieje. Zakładam, że 2,5-3 l wypijanych płynów temu przeciwdziała. Poza tym, jeśli dokładnie przeczytałaś moje wcześniejsze posty, to ja nie ograniczam jedzenia. Jedyne co wyłączym to czekoladę i kakao. Reszta bez zmian, bo z założenia jestem przeciwnkiem diet. Dodatkowo karmię piersią, co znacznie przyspiesza efekty odchudzania. Dlatego też zakładam, że raczej spalam tkankę tłuszczową.

W kwestii spadku wody w pierwszym etapie odchudzania polecam artykuł, który opisuje dlaczego tak ważne jest uzupełnianie płynów. http://zdrowie.onet.pl/1171094,2040,,dzial.html
__________________
Agnieszka
Agnieszkab77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:55   #328
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Witam Was dziewczyny - 26 dzień za mną, bez grzeszków.
30 minut pilatesu i umieram, porwałam się trochę z motyką na słońce, bo jak widać moje mięśnie jeszcze przebudzają się leniwie ze snu zimowego, który trwa już jakiś rok... wczoraj po pilatesie ledwo wstałam, choć było to jedynie 15 minut, ale przypadł mi do gustu.

Zaczęłam już weekend, bardzo ciężki w przetrwaniu, więc nastawiam się na małe grzeszki i zboczenia z obranej trasy, bo babcia, mama i ciocia mojego TŻ będą od jutra wpychać we mnie kilogramami jedzenie... ale już opracowaliśmy z tż plan działania, więc nie będzie tak źle...
Rozkazałam mu kupić gacie dresowe i będziemy biegać po górach (bo własnie tam jutro się wybieramy), chociaż moja silna wola poranna może nie chcieć wyskoczyć z łóżeczka cieplutkiego.

Polecam Wam dziewczyny owsiankę z dodatkiem budyniu, niebo w gębie i już chcę śniadanie. Na drugie był jogurt, później jabłuszko. Na obiadek pierś i ziemniaczek. Później gruszka, a na kolację sałatka z tuńczyka. Wypiłam trochę coli light, ale co mi tam, skoro później ćwiczyłam. Teraz kończę pić wodę, jakoś w dzień o niej zapominam...

A jak u Was?

Mamuśka stwierdziłą dzisiaj, że mam mniejszy tyłek. Koleżanki w klasie rzekły, że na pewno coś schudłam.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60

Edytowane przez SharMea
Czas edycji: 2009-11-05 o 21:56
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 05:57   #329
caaalajaa
Zadomowienie
 
Avatar caaalajaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 132
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

SharMea skoro inni widzą, że schudłaś to napewno tak jest * my same możemy tego nie zauważać ale inni widzą;D
a co do gór zazdroszczę Ci.. nawet nie wiesz jak bardzo..

ja właśnie wstałam.. zaraz wypiję kawę.. i biorę się za naukę. W poniedziałek mam sporo zaliczeń a chce dziś wieczorem jechać do TŻta tak więc muszę sporo dzisiaj zrobić..
__________________
'..by dumnie kroczyć ulicami miasta.. i śmiać się innym prosto w twarz..'

http://guseve.blogspot.com/

odchudzam się...


11.08.09 - mój Giee <3




caaalajaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 07:16   #330
SharMea
Rozeznanie
 
Avatar SharMea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Stuttgart
Wiadomości: 685
Dot.: Schudnę- mam cel. Wspólne odchudzanie dlaa załamanych swoją wagą.

Od 7 rano nauka? współczuje...
ja się już prawie spakowałam, zaraz idę do TŻ, biore do niego laptopa więc posiedzę na forum trochę pewnie

A teraz jem owsiankę z malinami i bananem, pychota.
__________________
W życiu bowiem istnieją rzeczy, o które warto walczyć do samego końca.

76,2 -> 71 -> 60
SharMea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:34.