jak opalić ciało będąc w ciąży? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-10, 11:41   #1
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160

jak opalić ciało będąc w ciąży?


Witam Jestem w ciąży za nie całe 2 tyg biorę ślub jestem troche blada, no i właśnie chciałabym wygladać ładnie być muśnięta lekko słońćem, mam niby z lorea'l krem brązujący do twarzy no i jest dobry ale ja mam wągry na nosie i w okolicach policzków i gdzie niegdzie przebarwienia i slady po wypryskach dlatego nie wyglada to za ładnie, po solarium twarz wygladala ladnie no ale nie moge chodzic, moze doradzicie mi coś?Również dekolt chciałabym ladnie podkreślic, slyszalam ze jest cos takiego jak solarium z taka bryza ze jest to opalenizna jednorazowa ale nie wiem czy mozna w ciazy isc na to raczej nie, więc doradźcie mi coś proszę , będę bardzo wdzięczna za pomoc
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 12:19   #2
czikicziki
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 451
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

Solarium to zawsze solarium- nie można w ciąży. Jest "opalanie" taką jakby mgiełką samoopalającą- rozpylają to na całe ciało ale nie wiem jakie są efekty.
Jeśli masz jeszcze 2 tygodnie to może po prostu regularny delikatny peeling + kremik brązujący?
czikicziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 12:29   #3
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

Cytat:
Napisane przez czikicziki Pokaż wiadomość
Solarium to zawsze solarium- nie można w ciąży. Jest "opalanie" taką jakby mgiełką samoopalającą- rozpylają to na całe ciało ale nie wiem jakie są efekty.
Jeśli masz jeszcze 2 tygodnie to może po prostu regularny delikatny peeling + kremik brązujący?
No właśnie myślałam o tej mgiełce ale nie wiem jakie efekty są, no będę robic regularny peeling i krem ale moze ktos zetknął się z tą mgiełką osobiście i cos poradzi .
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 13:05   #4
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
No właśnie myślałam o tej mgiełce ale nie wiem jakie efekty są, no będę robic regularny peeling i krem ale moze ktos zetknął się z tą mgiełką osobiście i cos poradzi .
Slyszałam, że to brudzi ubrania. Sama nigdy nie miałam, więc to niesprawdzona opinia
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 13:47   #5
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

Opalanie natryskowe.. tylko lepiej isc do sprawdzonego salonu..
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 13:31   #6
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

a ile się taka opalenizna trzyma??
West__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-11, 20:47   #7
Fuzukatsu
Zadomowienie
 
Avatar Fuzukatsu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Nie ma tak łatwo!
Wiadomości: 1 514
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
a ile się taka opalenizna trzyma??
4-10dni, starczy nawet na poprawiny
Fuzukatsu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-11, 21:38   #8
tynnkaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 313
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

Ja slyszalam, ze do dwoch tygodni.
tynnkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-12, 12:03   #9
gsk
Zakorzenienie
 
Avatar gsk
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Beldżja
Wiadomości: 4 203
GG do gsk
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

Co do opalania natryskowego to tak: pierwsze opalanie utrzymuje się krótko bo do 4dni mniej więcej, dlatego po jakichś 3 dniach najlepiej powtórzyć i zrobić drugi raz i wtedy się trzyma już dłużej, gdzieś do 3 tygodni. Ciało musi być dobrze spilingowane i nie może być nabalsamowane, najlepiej nałożyć luźne ciuchy żeby się nie spocić i nie porobić 0plam. Do jakichś 8 godzin nie można mieć kontaktu z wodą, nawet rąk nie myć a no i po samym opalaniu już należy się balsamować bo skóra jest sucha.
Jest jeszcze opalanie piankowe, podobno dobre ale tylko tyle o tym słyszałam.
gsk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-12, 11:39   #10
magda27i
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3
Dot.: jak opalić ciało będąc w ciąży?

jesli chodzi o opalanie natryskowe jest naprawde w porzadku skora wyglada jakby dopiero co wrocilo sie z wakacji naprawde zdrowo i pieknie ... pierwsze i najwazniejsze to poszukac naprawde dobrego! salonu! jesli to uroczystosc weselna szczegolnie warto... im lepszy salon bardziej ekskluzywny tym bardziej fachowe wykonanie i dobor odpowiednich kosmetykow dajacych porzadny efekt a o to glownie chodzi ... najlepiej udac sie na probe i wtedy bedzie latwiej ocenic czy wszystko wyglada w porzadku... jesli chodzi o sam spraj nie jest szkodliwy w zadnym wypadku!!! opalanie natryskowe mozna rozpylac na cale cialo jak i na polowe jesli na cale dobrze byc w stringach i ubrac jakas rozciagnieta koszulke bez stanika i luzny przewiewny dres ma to na celu zapobiec obcieraniu sie ubrania o cialo i scieraniu sparju sam zabieg jest bardzo mily wchodzisz do odpowiednio przygotowanego pomieszczenia wraz z osoba ktora bedzie cie malowac stajesz i nic nie robisz kobieta ma specjalny pistolet i najzwyczajniej w swiecie cie malujetzn twoje cialo...wczesniej ustalasz kolor nie przerazaj sie ze im ciemniejszy tym bedzie to nie naturalne lepiej jednak zrobic kilka tyg wczesniej probe wtedy bedziesz miec pewnosc koloru nie musisz sie tez niczego wstydzic jest tam odpowiednie swiatlo... i najwazniejsze nie ubieraj sie zaraz po malowaniu poczekaj az troszke wyschniesz zeby nie narobic zaciekow i plam to tak jak z samochodem hehe jesli chodzi o pore najlepiej sie umowic na dzien przed impreza ja zawsze robie to wieczorem mysle ze to najlepsza pora gdyz po powrocie wskakuje tylko w luzna pizamke i spac ...w nocy mozesz czuc smrodek opalacza ale rano to wszystko zmywasz i jest naprawde super trzeba tylko zastosowac dobrze nawilzajacy balsam efekt naprawde fajny i bezpieczny ... intensywnosc koloru trzyma sie do 5 dni pod warunkiem ze nie siedzisz w wanie 20 min tylko po szybkim prysznicu dokladnie balsamujesz cialo gleboko nawilzajacym balsamem! jesli chodzi o sam zabieg to przed wizyta trzeba bardzo dobrze wypilingowac cialo ma to na celu lepsze rozprowadzenie spraju moja rada to przede wszystkim znajdz salon i pogadaj z osoba ktora sie toba zajmie napewno wszystko ci wytlumaczy to bardzo wazne wtedy sama ocenisz im bardziej fachowa porada tym efekt gwarantowany gdyz moze sie tak zdazyc ze im mniej kompetenta osoba tym nieumiejetnie rozprowadzony spraj i palmy naprawde uwierz mi wiem co mowie tak wiec powodzenia!
magda27i jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:54.