Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz.5 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-04, 16:54   #4921
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Witam, ja tylko na chwilkę, wpadłam do domu na 15min i od razu do Was, na kompa. A zaraz muszę biec po siostrę, odebrać ją z zajęć, potem na zakupy świąteczne, także w domu będę jak dobrze pójdzie po 21

Monia zaszalałaś, a raczej Twój synek,z porą wstawania :O
Meedzik też robię takie cieniowanie gąbeczką

Jak myślicie, przy takim menu okropnym to co mogę zjeść na kolację? I czy wgl coś jeść, czy lepiej wypić maślankę i sok pomidorowy, żeby jutro rano mnie przeczyściło? Ech...głupia uczelnia, głupi ludzie na tej uczelni. Nie cierpię swoich ludzi z roku, debile!!!!!!!!!!!!!!!!!

ooo zakupy Świateczne kocham to szczególnie przed Bożym Narodzeniem

Noooo zaszalał dzisiaj bo wstał mi o 6:30 w środku nocy normalnie!!! No i siedziałam z nim do 11stej nieprzytomna ale dałam radę Julie oglądałam sobie Dobrze, że potem mały zasnął to też poszłam spać
Moim zdaniem powinnaś coś zjeść tak 2,5-3 godz. przed snem. Jakąś małą kromeczkę ciemnego chleba i do tego maślankę Sama maślanka to jakoś mało mi się wydaje a w sumie to nie jedzenie tylko bardziej "picie"
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 16:55   #4922
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
pieniądze za spodnie najprawdopodobniej wydam na ...BUTY wiem wiem, szalona jestem, ale ja się nie mogę powstrzymać przed kupowaniem butów
Mam to samo. U mnie to chyba dlatego ze jak juz spotkam buty w swoim rozmiarze (nosze 35 albo nawet34) to oczywiscie musze kupic, bo tka okazja moze sie predko nei powtorzyc, I tym sposobem mam chyba z 30 par butow

---------- Dopisano o 17:55 ---------- Poprzedni post napisano o 17:54 ----------

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki ja juz Was podczytuje baaardzo dlugo, wiec mozna powiedziec ze "znam" Was bardzo dobrze, ale jakos nie mialam odwagi nic napisac. Ale jako ze do odwaznych swiat nalezy to w koncu sie odzywam Mam 165 cm wzrotu i waze cos ok 53 kg, jednak mam taka cudowna figure ze wszystko mi idzie w brzuch Najlepiej czuje sie przy 48 kg i mam nadzieje, ze w koncu uda mi sie ta wage osiagnac, a wiadomo ze w grupie zawsze latwiej pozdrawiam
witaj w kupie siła
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 16:58   #4923
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ide na solarium!!!! nie długo będę!!!! nie pisać dużo
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:02   #4924
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Madziu a te cieniowane pazurki , ktore masz na swoim watku to jak robiłas? przecudowne sa
Dokladnie. Przepiekne sa Madzia wogole ma przesliczne pazurki. No i potrafi z nimi cuda zrobic. Ja to mam problem zeby ciemnym kolorem pomalowac. Skorki wokolo usmarowane. Wiec jasnymi maluje. A ogolnei uwielbiam czerwone pazur wlasnei Madzia jak to to robisz ze nie"powyjeżdzasz"??:brzyd al:

---------- Dopisano o 18:02 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Siema

Łoj myślałam, że tu nowy wątek zastanę, a tu jeszcze tyle postów trzeba nastukać w starym coś się opitalacie dzisiaj

A ja jestem przed @ i mam mega wqrwa! boli mnie brzuch i jestem nieprzyjemna także dzisiaj dzień pt. bez kija nie podchodź! grrr
az sie boje jak zaczniesz tu szalec i nas przestawiac
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:26   #4925
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

ooo a myslalam ze juz nowy watek bedzie

Kupilam czarna farbe do włosów syosa i dzisiaj bede robila solarium tez zaliczyłam 10 min nic nie czuje na razie ale mam nadzieje ze sie nie spalilam, pewnie wieczorem sie okaze
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 17:33   #4926
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Najważniejsze to aby odwrócić głowę i w ogóle nie patrzeć Ja kiedyś jak się patrzyłam gdy mi pobierali to prawie zemdlałam a jak się odwrócę to wszystko jest ok
Nooo ale byłas dzielna najwazniejsze, że już po wszystkim i dałas radę Teraz trzymam kciuki za wyniki aby były dobre
Ja jutro z synkiem jadę na pobranie krwi, ciekawe jak to będzie bo on 2,5 roku tylko ma więc pewnie będzie płakał
Ja mam już też uraz poszłam raz krew oddać i jak już mnie podłączali z tego wszystkiego to prawie zemdlałam i cała droge bałam sie ze zemdleje;/ na drugi dzień byłam taka słaba że do szkoły nie poszłam i jeszcze to wszystko skończyło sie anemią także podziękuje


Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Mam 22 lata, koncze wlasnie licencjat w tym roku, zajec juz malo w sumie wiec na codzien to sie raczej nudze, mysle o jakiejs pracy zeby w domu nie siedziec ale to sie jeszcze zobaczy No i co tam jeszcze... wlasnie sie dzis zwazylam i mam 52 kg... trzymam diete juz od dwoch tygodni i nic :/ ale bede cierpliwa, w sumie u mnie problemem nie jest zrzucic tylko utrzymac, osgtatnio wazylam 48kg gdzies w grudniu, ale wystarczy chwila i znowu w gore, lata mi ta waga raz tak raz tak A najwiekszym problemem jest u mnie podjadanie miedzy posilkami slodycze jem ogolnie rzadko, ale jak juz cos zjem to ta porcja moze byc przeeeogrooomna i mi malo
O to widze, że my w tym samym wieku Co studiujesz ja też teraz licencjat kończę


Ja już do domku wróciłam tak mnie nogi bolą już chyba 3 dzien;/
Heroinko tak mi zrobiłaś smaka na redsa wczoraj ze zaniedlugo ide na piwko
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:20   #4927
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

jestem już !!!! Ale miałam stracha bo myslałam że przekroczyłyście juz 5000 postów Nooo to zaraz się ogarnę i dobijemy do końca wątku
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 18:40   #4928
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Czbasia ja uwielbiam buty kupować
A co do pazurków to bardzo dziękuję uwielbiam malować i robić różne wzorki a że matka natura obdarzyła mnie chociaż fajnymi pazurkami to korzystam
A co do nie wyjeżdżania to ja mam już taką wyćwiczoną rękę, że wcale nie wyjeżdżam i nie jest to trudne nie maluję od razu przy skórkach tylko parę minimetrów od skórki i pędzelkiem pcham jak najbliżej skórki
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 18:52   #4929
elita343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki ja juz Was podczytuje baaardzo dlugo, wiec mozna powiedziec ze "znam" Was bardzo dobrze, ale jakos nie mialam odwagi nic napisac. Ale jako ze do odwaznych swiat nalezy to w koncu sie odzywam Mam 165 cm wzrotu i waze cos ok 53 kg, jednak mam taka cudowna figure ze wszystko mi idzie w brzuch Najlepiej czuje sie przy 48 kg i mam nadzieje, ze w koncu uda mi sie ta wage osiagnac, a wiadomo ze w grupie zawsze latwiej pozdrawiam
Witaj!!!

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

Dziewczyny, czy któraś ćwiczyła z Tamilee Webb??? Robię brzuszki wg jej propozycji, jestem ciekawa, czy próbowałyście i jak efekty?
__________________
165cm, waga 65,4kg - 63kg
Cel - 55kg
Zero podjadania, słodycze won, dużo wody i zielonej herbaty, wieczorny ruch
elita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:11   #4930
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ooooo, jeszcze stary wątek
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:17   #4931
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej,

No , trochę się uspokoiłyście z postami babeczki kochane . To i ja dorzucę swojego posta ,żeby kończyć wątek.

Przyszła mi paczka od brata Mateusz ubrany od stóp do głów, a dla mnie też trochę ciuszków wpadło - nie zdążyłam porobić wszystkich zdjęć ,bo mi bateria siadła w aparacie. Część ciuchów na sprzedaż pójdzie jak zwykle. Kochany młodszy braciszek

Zaraz was nadrobię, jak synek pójdzie spać.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2141.jpg (123,0 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2142.jpg (101,6 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2144.jpg (125,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2145.jpg (93,0 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2147.jpg (94,3 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2148.jpg (99,9 KB, 24 załadowań)

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2012-04-04 o 19:23
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 19:28   #4932
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
To wyżyj się na nas nie będziesz musiała biednego Tż męczyć
Tak? :

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
A co do świąt to u mnie oczywiście tradycyjnie pod znakiem szpitala. Zawsze tak jest, Wigilia rok temu - babcia w szpitalu, ta co teraz była - znów babcia w szpitalu, Sylwester tak samo, teraz Wielkanoc a w szpitalu dziadek i ojciec. Tzn dziadek już jest w domu ale po operacji i wiadomo jak to jest. Miał operację na oko, bo bez niej w ogóle by przestał widzieć a tak jest szansa że coś tam będzie widział. No ale święta wesołe nie będą, w sumie to już norma.
O kurde... to rzeczywiście niefajnie mam nadzieję, że nie będzie tak źle w razie co masz TŻ-ta

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
heroine no tutaj to jak zwykle Syberia, wkurza mnie już to
a zdjęć jednak nie wrzucę bo już ciemno jest u mnie i nic nie widać, nawet jak światło zapalę. Innym razem W sumie to i tak nic ciekawego takie tam zwykłe marynarki
Spoko, jutro u mnie ma być 5 stopni nie nacieszyłam się za długo tą wiosną też już mam dość tych wahań
a tam nic ciekawego wklejaj zdjęcia jutro jak będzie jasno

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No nas chyba kijem nie pogonisz co???????

a jak w pracy? wymęczyli Cie?
Pogonię!

Dzisiaj było w miarę spoko trochę ganiałam, ale w granicach rozsądku i dobrze, że ganiałam, bo przynajmniej się wyżyłam no i rozbudziłam

---------- Dopisano o 20:28 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Dzieki!!! Juz widze. Tez sobie go sprawie. Chociaz choler..cia dopiero kupialm z avonu a jeszce prawie caly 2000 kcal mam ale jakos mi nei pasuje
Polecam gorąco! i jeśli robisz zakupy na allegro to tam właśnie polecam kupić, bo wychodzi o wiele taniej niż w drogerii

Cytat:
Napisane przez elita343 Pokaż wiadomość
No mnie też to spędza sen z powiek... Jakieś sposoby na wytrzymanie bez ciast...???
Ja nie mam ciasta to moja zguba
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:29   #4933
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
No jaaasne razem nam razniej bedzie a codziennie cwiczyc masz zamiar?
tak, chcę cwiczyc codziennie plus 20 minut hula hop przed tv wlasnie sie zaraz zabieram za to. A Ty cwizysz z tymi cwizeniami z plytki, z joya, czy ze srony na facebooku?
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:30   #4934
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
noo wszystko nadrobiłam i dziś będę pół nocy siedzieć przed kompem
Zostaw męża w spokoju!!!! Taki dobry chłopak a Ty się wyżywasz na nim!! JA Ci tu dam!!
Będziesz od początku wątku numerem jeden

Dobry chłopak kiedy jestem przed okresem nic nie jest dobre

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
To idź się zdrzemnij chwilę JA zaraz na solarium spadam więc i tak za dużó pisac nie możecie bo mnie nie będzie z pół godzinki :P więc 5000 postów nie wolno Wam przekroczyć
Ha! ale wymyśliłaś z tą kawą!!! jak będziesz grzeczna to może ci zrobię
pojechałam na zakupy więc spania nie było ale dzisiaj wcześniej się zmywam nie wiem czy dotrwam do nowego wątku

Wymyśliłam zdolnam
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:31   #4935
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No co Ty gadasz?! u mnie dziś piękna wiosna! Bez kurtki można śmigać
Poważnie??? jezuu u mnie cały dzień śnieg pada... w zimówce i w szaliku owinieta po czubek głowy poszłam na te solarium.... samochód musiałam odśnieżać bo cały zasypany był a do apteki musiałam jechać!!! no i 3 stopnie.... masakra!

---------- Dopisano o 20:31 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
A co do świąt to u mnie oczywiście tradycyjnie pod znakiem szpitala. Zawsze tak jest, Wigilia rok temu - babcia w szpitalu, ta co teraz była - znów babcia w szpitalu, Sylwester tak samo, teraz Wielkanoc a w szpitalu dziadek i ojciec. Tzn dziadek już jest w domu ale po operacji i wiadomo jak to jest. Miał operację na oko, bo bez niej w ogóle by przestał widzieć a tak jest szansa że coś tam będzie widział. No ale święta wesołe nie będą, w sumie to już norma.

monia u mnie taka sama pogoda

A co do igieł to ja chyba będę musiała niedługo iść na szczepionkę przeciw tężcowi! Większość osób z mojej klasy już dostała wezwanie, a to zależy od lekarza rodzinnego. No i ja jestem u innego ale pewnie też będę musiała iść Ja nie chcę!!!
Strasznie mi przykro że takie nie wesołe Święta się szykują Tak to juz jest ze starszmy ludźmi - najwazniejsze, że są lekarze którzy potrafia im pomóc. Mam nadzieje ze jednak Święta będą radosne i wszyscy będa u Was zdrowi

Pogoda straszna.... po prostu żyć się odechciewa!

Oj dasz radę malutkie ukucie i po problemie takie bóle brzucha wytrzymywałas to co to dla Ciebie zastrzyk
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:34   #4936
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Czbasia ja uwielbiam buty kupować
A co do pazurków to bardzo dziękuję uwielbiam malować i robić różne wzorki a że matka natura obdarzyła mnie chociaż fajnymi pazurkami to korzystam
A co do nie wyjeżdżania to ja mam już taką wyćwiczoną rękę, że wcale nie wyjeżdżam i nie jest to trudne nie maluję od razu przy skórkach tylko parę minimetrów od skórki i pędzelkiem pcham jak najbliżej skórki
Nono.. Nie tylko pazurkami. Ja bym tam jeszcze kilka wystrzałowych cech u Ciebie znalazła
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:35   #4937
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
az sie boje jak zaczniesz tu szalec i nas przestawiac
Bój się!

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Kupilam czarna farbe do włosów syosa i dzisiaj bede robila solarium tez zaliczyłam 10 min nic nie czuje na razie ale mam nadzieje ze sie nie spalilam, pewnie wieczorem sie okaze
Oooo, Wy wszystkie malujecie sobie włoski chyba i na mnie pora nooo, i wszystkie się solaryzujecie za dobrze Wam będzie piekła?

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja już do domku wróciłam tak mnie nogi bolą już chyba 3 dzien;/
Heroinko tak mi zrobiłaś smaka na redsa wczoraj ze zaniedlugo ide na piwko
Mnie też bolą, codziennie
ja też się zastanawiam czy by se nie łyknąć

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
jestem już !!!! Ale miałam stracha bo myslałam że przekroczyłyście juz 5000 postów Nooo to zaraz się ogarnę i dobijemy do końca wątku
Buahaha przecież i tak Ty zakładasz nowy wątek więc co się boisz Ty muuuulatko

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Przyszła mi paczka od brata Mateusz ubrany od stóp do głów, a dla mnie też trochę ciuszków wpadło - nie zdążyłam porobić wszystkich zdjęć ,bo mi bateria siadła w aparacie. Część ciuchów na sprzedaż pójdzie jak zwykle. Kochany młodszy braciszek
O ludzie, ile ciuchów podziel się
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:36   #4938
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Dokladnie Monia. jest mylne przekonanie z tymi ziemniakami. To ja tez bede wcinac ziemniaczki. A niedlugo mlode i jescze chudnac bede
No ja tam ziemniaki zawsze jadłam, najwazniejsze aby nie były polane tłuszczem czy sosem. Ale wiadomo - wszystko w granicach rozsądku i co za dużo to nie zdrowo więc ostrożnie z tymi ziemniakami
Ja dzisiaj jadłam ziemniaczki z jogurtem naturalnym i z jajkiem sadzonym
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:40   #4939
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Poważnie??? jezuu u mnie cały dzień śnieg pada... w zimówce i w szaliku owinieta po czubek głowy poszłam na te solarium.... samochód musiałam odśnieżać bo cały zasypany był a do apteki musiałam jechać!!! no i 3 stopnie.... masakra!
No poważnie! pięknie dziś było z 18 stopni ale jutro pewnie koniec tego dobrego... bo zapowiadają 5 stopni ciepła... mam już dość tej huśtawki
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-04, 19:40   #4940
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
a u mnie dzis piekna wiosna tylko na spacer, ale mi sie nie chce. zostane z Wami przek kompem
Jeju u mnie taka zima.......

Cytat:
Napisane przez elita343 Pokaż wiadomość
Szaleństwo!!! U nas 18 stopni na plusie, w słońcu chyba ze 30 było... Zupełnie nie wiem, jak ubierac siebie i dzieciaki, bo w ciągu kilku dni od mrozu do lat prawie
18 stopni u mnie 15 mniej!!!! Co za bezsens.... a przecież w tym samym kraju mieszkamy
U mnie biało.... można na sanki iść !!!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:41   #4941
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Spoko, jutro u mnie ma być 5 stopni nie nacieszyłam się za długo tą wiosną też już mam dość tych wahań
a tam nic ciekawego wklejaj zdjęcia jutro jak będzie jasno
No to i mnie sasiadko
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:44   #4942
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez maminka83 Pokaż wiadomość
Na pewno pobiorą mu z paluszka. Ukłują takim czymś i dostawią rureczkę, żeby zebrała trochę i już

Ja staram się Was nadrabiać ale nie daje rady bo moje dzieciaki dają mi mocy ostro więc jestem padaka. Czuję, że spadłam na wadze ale zważę się koło soboty bo teraz mam @ i leci ze mnie normalnie ciurkiem. Musze iść do gin żeby coś poradził bo za jednym chluśnięciem cała podpaska brudna bez ani jednej czystej kropeczki
No mam nadzieję że nie będą go kuć tak jak dorosłego.....
Pewnie bidulek będzie płakał wyniki we wtorek będe miała o 12. Mam nadzieję że będzie wszystko ok i wieczorkiem spokojnie do Niemiec pojedziemy

Wierzę Ci że dzieciaki dają ostro popalić... moje już są starsze ale też mam tyle roboty przy nich że masakra... sama jestem w szoku że mam jeszcze czas na Wizaż
Z tym okresem to faktycznie nieciekawie... ja pamiętam że po porodzie przez kilka miesięcy tez mialam takie okresy... ale potem się unormowało.
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:45   #4943
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
No ja tam ziemniaki zawsze jadłam, najwazniejsze aby nie były polane tłuszczem czy sosem. Ale wiadomo - wszystko w granicach rozsądku i co za dużo to nie zdrowo więc ostrożnie z tymi ziemniakami
Ja dzisiaj jadłam ziemniaczki z jogurtem naturalnym i z jajkiem sadzonym
Bosheee Proste i pyszne. Ze ja o taklim jedzeniu zapomnialam Juz wiem co jutro na obiad bedzie
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:47   #4944
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Ja dziś cały dzień na podwórku siedzę tak ciepło ale za to od jutra ma się zepsuć pogoda

Monia ja też nie znałam nigdy wcześniej tej firmy, a jak się pojawiła szafa z kosmetykami to najpierw kupiłam lakier ( świetne mają lakiery ) później tusz, jeden drugi i teraz trzeci błyszczyk i kredkę i z wszystkiego jestem zadowolona, a kosmetyki tanie są
Normalnie w szoku jestem że u Was tak ciepło a u mnie zima!

Widziałam w rossmannie szafe z tymi kosmetykami ale nie próbowałam chyba nigdy nic z tej firmy. Może kiedyś się skuszę

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
monia, medzik właśnie nie dam dziś tych fotek bo już ciemno jest i z komórki nic nie widać będę stopniowo wrzucać jak będę ubierać, to Tż mi zrobi i Wam pokażę wtedy
aah no szkoda :P no spoko będziemy grzecznie czekac na fotki

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Czekałyscie grzecznie na mnie ja dzis na otwarcie nowego sie zalapie Wczoraj padlam jak dzidzia
Nooo załapiesz się jak spać nie pójdziesz pewnie nie długo dobijemy do 5000
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:49   #4945
pipson
Zadomowienie
 
Avatar pipson
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 677
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

heroine, ja nie farbuje ale przymierzam się, chociaz moj chlopak to by mnie zabil chyba bardzo mi się podobają karmelowe odcienie, a ze sama mam ciemny blond z rudawymi refleksami, to tym bardziej to za mna chodzi
__________________
0/8
____________
19.11 powrót do zdrowego lajfstajlu
pipson jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:51   #4946
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja mam już też uraz poszłam raz krew oddać i jak już mnie podłączali z tego wszystkiego to prawie zemdlałam i cała droge bałam sie ze zemdleje;/ na drugi dzień byłam taka słaba że do szkoły nie poszłam i jeszcze to wszystko skończyło sie anemią także podziękuje
oooo to musieli Ci sporo krwi zabrać :/
Pocieszę Was tylko tym, że jak będziecie w ciąży to pobieranie krwi będzie normą co 2-3 miesiące....
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:52   #4947
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
No to i mnie sasiadko


Cytat:
Napisane przez pipson Pokaż wiadomość
heroine, ja nie farbuje ale przymierzam się, chociaz moj chlopak to by mnie zabil chyba bardzo mi się podobają karmelowe odcienie, a ze sama mam ciemny blond z rudawymi refleksami, to tym bardziej to za mna chodzi
A mój mnie namawia czyżby widział siwe?
Ja chcę refleksy ale tylko na czubek głowy całych włosów nie chcę farbować nie zamierzam ich niszczyć, bo i tak są w nienajlepszej kondycji
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:53   #4948
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Hej,

No , trochę się uspokoiłyście z postami babeczki kochane . To i ja dorzucę swojego posta ,żeby kończyć wątek.

Przyszła mi paczka od brata Mateusz ubrany od stóp do głów, a dla mnie też trochę ciuszków wpadło - nie zdążyłam porobić wszystkich zdjęć ,bo mi bateria siadła w aparacie. Część ciuchów na sprzedaż pójdzie jak zwykle. Kochany młodszy braciszek

Zaraz was nadrobię, jak synek pójdzie spać.

wow! ale świetne te ciuszki!!!! Kurde!! a te kiecki jakie fajne i sexi !!! Ja też chcę takiego brata!!!!

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
ooo a myslalam ze juz nowy watek bedzie

Kupilam czarna farbe do włosów syosa i dzisiaj bede robila solarium tez zaliczyłam 10 min nic nie czuje na razie ale mam nadzieje ze sie nie spalilam, pewnie wieczorem sie okaze
będzie będzie za nie długo

oo na czarno się farbujesz
ja tez solarium zaliczyłam 18 minutek ale jakies słabe te lampy bo nie piecze mnie za bardzo
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:54   #4949
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Normalnie w szoku jestem że u Was tak ciepło a u mnie zima!

Widziałam w rossmannie szafe z tymi kosmetykami ale nie próbowałam chyba nigdy nic z tej firmy. Może kiedyś się skuszę

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------



aah no szkoda :P no spoko będziemy grzecznie czekac na fotki

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------



Nooo załapiesz się jak spać nie pójdziesz pewnie nie długo dobijemy do 5000
Spoko jutro urlop mam ale musze wczesnie wstac. Jedziemy z narzeczonym mym na zakupy Panele, rolety, firanki, farbe itp itd do sypialni musimy sobie kupic. Uprzedzajac pytania o zdrowie tz-ta. Lepiej mu. Dzis juz nawet mial na tyle sil ze żyrandol w salonie zamontowal, hahahaha. Zaraz lece sie kapac i peeling kawowy robie. Co sobie bede zalowac
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-04, 19:57   #4950
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Pogonię!

Dzisiaj było w miarę spoko trochę ganiałam, ale w granicach rozsądku i dobrze, że ganiałam, bo przynajmniej się wyżyłam no i rozbudziłam
noooo Ty się zastanów bo nas jest więcej więc nie wiem czy dasz radę

noo na rozbudzenie to dobry sposób tak pobiegać

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Będziesz od początku wątku numerem jeden

Dobry chłopak kiedy jestem przed okresem nic nie jest dobre

pojechałam na zakupy więc spania nie było ale dzisiaj wcześniej się zmywam nie wiem czy dotrwam do nowego wątku

Wymyśliłam zdolnam
nie będę raczej, no bo mąz wraca to wiesz a we wtorek to mnie w ogóle nie zobaczycie, może dopiero w środę wieczorem napisze Wam że dojechałam i pewnie padnę ze zmęczenia ale od czwartku już Was nawiedzę bo mąz do pracy pójdzie

Ty się nie zmyjesz dopóki wątku nie otworzymy !!!!! Nawet nie próbuj uciekać
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:54.