Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz.6 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-05, 21:10   #151
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No nie leje u mnie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:11   #152
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Heroine Że też Tobie się chce balsamować i mini SPa robić, to wyjść z podziwu nie mogę Ja nieogolona od tygodnia chodzę xD masakra, jak już mam chwycić ten depilator po 23 to mnie szlag trafia, godziny siedzieć nie będę, wolę iść spać.

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No nie leje u mnie
A u mnie bezwietrznie i 6 stopni jest
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:15   #153
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Z Tż znowu hity mamy:/
Znowu? ehh, nie wygląda to dobrze
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:16   #154
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Monia Te spodnie wcale nie wyglądaja na cienkie na zdjęciach, a kotek przeuroczy

Dopiero do domu wróciłam...znowu!!!
Byłam na korkach, siedział i mi zamulał, mózg już wyłączony, nie pracował, żył świętami, ale cóż mu sie dziwić, porozwiązywaliśmy zadania i poszłam, myślalam że zasnę tam przez te 2 godziny!
Potem Zumba na 20, tak się cieszyłam że potańczę, poskacze, a tu niespodzianka...wzmacniac z padł, przez 10minut usiłowali go naprawić ale nie dało się. Więc zrobiła nam zajęcia,ale przy tak cichej muzyce, że było slychać jak oddychałyśmy no i każda robiła trochę wolno to wszystko, to na koniec 10minut brzuchy poćwiczyłyśmy i do domu. Szkoda, ale zawsze jednak lepiej taki ruch niż żaden.

Wypiłam jeszcze Jogobelle Regularis i zjadłam 2 kromki Just fitów z biedry z serkiem topionym, ogórkiem i rzodkiewką, duuużo przypraw. Cos ostatnio za dużo rzeczy ostrych do przyprawiania używam, jak mnie wyspie...: to będzie źle, ostre podobno metabolizm pobudza...

No cóż. Zaraz będę kuchnię sprzątać, a jutro u mamy łazienkę i toalete i piec ciacha...

Z Tż znowu hity mamy:/
U Ciebie wzmacniacz padł a mi aerobik odwołali wkurzyłam sie bo babka ostatnio coś chciała przekładać a dużo osób wyraziło chęć że przyjdzie ewentualnie jak będzie nas mało to pójdziemy na siłownie a tu d.upa .Ale za to poćwiczyłam troche w domu.
Szkoda, że znowu coś nie tak z tż Ja na mojego czekam z utęsknieniem nie było go 2 miesiące
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:17   #155
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Znowu? ehh, nie wygląda to dobrze
Wiem właśnie, a ja już nie mam siły i nie wiem co zrobić... Bo wiem, że chcę z nim być, ale...no i tu się pojawia jego wejście, którego nie ma !!!! Gdyby sie mocniej starał.
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:18   #156
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Heroine Że też Tobie się chce balsamować i mini SPa robić, to wyjść z podziwu nie mogę Ja nieogolona od tygodnia chodzę xD masakra, jak już mam chwycić ten depilator po 23 to mnie szlag trafia, godziny siedzieć nie będę, wolę iść spać.
baaardzo mi się chce zabieram się za to jak pies za jeża leeenia mam, no ale chcę już się ogolić na święta... bo później mi się nie zechce... :P a jutro z rana wyjeżdżamy

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
A u mnie bezwietrznie i 6 stopni jest
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:19   #157
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
U Ciebie wzmacniacz padł a mi aerobik odwołali wkurzyłam sie bo babka ostatnio coś chciała przekładać a dużo osób wyraziło chęć że przyjdzie ewentualnie jak będzie nas mało to pójdziemy na siłownie a tu d.upa .Ale za to poćwiczyłam troche w domu.
Szkoda, że znowu coś nie tak z tż Ja na mojego czekam z utęsknieniem nie było go 2 miesiące
A widzisz, z tym aerobikiem. Człowiek chce iść, odstresować się, pocieszyć a tu nic nie wychodzi!
Ja jutro pójde na basen, całe szczęście otwarty!

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
baaardzo mi się chce zabieram się za to jak pies za jeża leeenia mam, no ale chcę już się ogolić na święta... bo później mi się nie zechce... :P a jutro z rana wyjeżdżamy
Chyba że tak, może w takiej sytuacji też by mi się zachciało cokolwiek ze sobą zrobić, a tak...
Jutro popołudniu się wypięknie! (taaaaaaaaa...jasne)
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 21:20   #158
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Wiem właśnie, a ja już nie mam siły i nie wiem co zrobić... Bo wiem, że chcę z nim być, ale...no i tu się pojawia jego wejście, którego nie ma !!!! Gdyby sie mocniej starał.
Chyba Tobie bardziej zależy na Nim, niż Jemu na Tobie... to nie może tak wyglądać zawsze jest wyjście mniej lub bardziej bolesne... no ale tu chodzi o Twoje szczęście Kochana
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:21   #159
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
A widzisz, z tym aerobikiem. Człowiek chce iść, odstresować się, pocieszyć a tu nic nie wychodzi!
Ja jutro pójde na basen, całe szczęście otwarty!

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------



Chyba że tak, może w takiej sytuacji też by mi się zachciało cokolwiek ze sobą zrobić, a tak...
Jutro popołudniu się wypięknie! (taaaaaaaaa...jasne)
oj ja bym chetnie odwiedziła Wrocławski aqua park
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:22   #160
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Chyba że tak, może w takiej sytuacji też by mi się zachciało cokolwiek ze sobą zrobić, a tak...
Jutro popołudniu się wypięknie! (taaaaaaaaa...jasne)
Jestem po presją bardzo owłosiona nie jestem, no ale zawsze

Hehe, zrób se Spa, w końcu jutro piątek!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:27   #161
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Chyba Tobie bardziej zależy na Nim, niż Jemu na Tobie... to nie może tak wyglądać zawsze jest wyjście mniej lub bardziej bolesne... no ale tu chodzi o Twoje szczęście Kochana
Właśnie wiem, że tak nie jest, rozmawiałam z nim na ten temat. On jest typem strasznie zamkniętym, on woli żeby coś się rozpadło i go to bolało, niż żeby coś zrobił, bo tak widocznie ma być!!! Nie rozumiem tego...?!

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Jestem po presją bardzo owłosiona nie jestem, no ale zawsze

Hehe, zrób se Spa, w końcu jutro piątek!
Może jutro zrobię...Dzisiaj jestem zbyt przygnębiona, żeby starać się ładnie wyglądać... Jeszcze wpadam w depresje jak patrze na siebie, to już wgl. Mam coś dzień kiepski... Wszystko na nie, caly świat zły, a ja do d.py

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
oj ja bym chetnie odwiedziła Wrocławski aqua park
Zapraszamy, zapraszamy! Miejsce się znajdzie
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 21:32   #162
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Właśnie wiem, że tak nie jest, rozmawiałam z nim na ten temat. On jest typem strasznie zamkniętym, on woli żeby coś się rozpadło i go to bolało, niż żeby coś zrobił, bo tak widocznie ma być!!! Nie rozumiem tego...?!

---------- Dopisano o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------



Może jutro zrobię...Dzisiaj jestem zbyt przygnębiona, żeby starać się ładnie wyglądać... Jeszcze wpadam w depresje jak patrze na siebie, to już wgl. Mam coś dzień kiepski... Wszystko na nie, caly świat zły, a ja do d.py

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------



Zapraszamy, zapraszamy! Miejsce się znajdzie
Odstresuj się podzieliłabym się piwkiem jakby dało rade Zrób się na bóstwo od razu ci będzie lepiej
Jak tż przyjedzie to może go wyciągnę do Wro Swoją droga byłam tydzień temu
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:35   #163
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Odstresuj się podzieliłabym się piwkiem jakby dało rade Zrób się na bóstwo od razu ci będzie lepiej
Jak tż przyjedzie to może go wyciągnę do Wro Swoją droga byłam tydzień temu
O proszę! Masz rodzinkę tu, znajomych? Ach, mam taaaaaka ogromna ochote na piwo, ale sama pić nie będę a Tż oczywiście wybyl, bo jakby inaczej
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:41   #164
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
O proszę! Masz rodzinkę tu, znajomych? Ach, mam taaaaaka ogromna ochote na piwo, ale sama pić nie będę a Tż oczywiście wybyl, bo jakby inaczej
Mój brat mieszka we Wro i mam dużo znajomych większość na studia wybyła Oj tam ja pije sama i sie tym nie przejmuje
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:56   #165
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dobranoc sloneczka moje Nadrobilam Was i padam, nawet nie wim co odpisac.Jak wstalam rano ok 7 tak teraz wykapalam sie i siadlam (tzn juz sie polozylam) w koncu. Z zakupow o 16 wrocilismy. KOSZMAR!! Monia grzecznie tam z mezemalbo nie.. zaszalejcie sobie Jazde bez trzymanki sobie urzadzcie
Slodkich snow. Niech Wam sie coś milego przysni.
Aaaa.. zooska. kiedys przyjaciolka mi to powiedziala i to swiete slowa. Szukaj sobie takiego partnera zeby jemu bardziej zalezalo na Tobie - nie odwrotnie.
I cos w tym jest. W swoim 33 letnim zyciu wiele przezylam. obdarowalabym "swoimi przygpdami" kilka a moze nawet kilkanascie osob i mieliby ciekawe zycie

Edytowane przez czbasia
Czas edycji: 2012-04-05 o 22:01
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 21:58   #166
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Wow lachy - ale nadajecie

Zoska , ja dziś tez na aerobiku byłam i wyobrazcie sobie ,ze było tylko 3 osoby - z intruktorką 4. No i tak se ćwiczyłyśmy we 4 - dziwnie tak. No i tez slaby wycisk był ,bo to nowa instruktorka była i byl to jej 1 raz.

Do tego piwo se dziś kupiłam ale spadek na wadze odnotowałam ,więc może nic nie będzie.
Wyobrazcie sobie,że w drinku babka już 2 raz pytała się mnie o dowód - ta sama babka. Siary mi narobiła,bo full ludzi było w sklepie . Wszyscy się dowiedzieli ,że mi w tym roku 10lecie osiemnastki stuknie Za pierwszym razem w bez potrfela poszłam i ją skutecznie wyśmiałam , a jednak nie dała za wygraną.
Byłam w dresie i nieumalowana ,ale bez przesady!

No i kupiłam znowu rureczki ,bo znów była OKAZJA!! Zbankrutuję A jeszcze kobaltowe mi sie marzą......
http://allegro.pl/wrangler-super-mod...254843636.html

To ten sam model ,tylko ładniejsze zdjęcia, to i cena 3 razy większa. Debili z ludzi robią.
http://allegro.pl/wrangler-lia-neono...199633352.html

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2012-04-05 o 22:03
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 22:02   #167
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Milej nocy, slodkich snow Zebysmy obudzily sie lzejsze o 0,5 kg jutro
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 22:09   #168
bialaczekoladka
Zakorzenienie
 
Avatar bialaczekoladka
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 172
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość



O ludzie, jaki wymagający
No wymagajacy na maksa i to nie tylko w tej kwestii, wymagania on ma od zawsze, w kazdej dziedzinie zaczynajac od jedzenia, konczac na ubraniach i dziewczynach, unikanly egzemplarz

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
i jak zareagował?
Spłynelo to po nim, gral w jakas bardzo wazna gre takze nie mial czasu zareagowac
Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość

Eeee, no to luuuuz ale z drugiej strony sobota rozwalona
No w sumie nie najgorzej, bo i tak bede musiala wstac rano przynajmniej ogarnieta bede bo jakbym miala cala sobote wolna to bym palcem nie kiwnela


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No właśnie o to mi chodzi różnica kilkunastu stopni na termometrze z dnia na dzień oszaleć można nie wiadomo jak się rano ubrać do pracy, bo nie wiadomo co Cię czeka
Otoz to, ja dzisiaj ubralam sobie lekki plaszczyk z mysla ze jak bede szla to i tak bede spocona ale sie pomylilam
Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Nie, mam taki morski A na dłoniach niby to sie nazywa pastelowy roż, ale jak dla mnie to taki koralowy bardziej
Jesoooo uwielbiam takie pastelowe kolory

Edytowane przez bialaczekoladka
Czas edycji: 2012-04-05 o 22:11
bialaczekoladka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 22:42   #169
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia zapomniałam wcześniej napisać masz rację jak przyjadę z Niemiec to będzie mnie stać, żeby kupić sobie własne autko już się doczekać nie mogę
A w leginsach wyglądasz cudnie laseczko

Heroine haha załatwię Cie Twoja własną bronią
Medzik ,a ty tak jedzisz sezonowo na saksy?
My jak byliśmy w Szkocji na wakacje ,to sobie kupiliśmy samochód w trzy osoby po tygodniu pracy Potrzebny był nam ,żeby dojezdzać. A Polsce? Nie odłożylibyśmy przez 5 lat.

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Proste ze tak, nie wyobrazam sobie miec kurdupla
Moja szefowa mowi ze w lozku sie wyrowna ale mi to nie wystarczy
Pewnie ze 180cm to minimum jest

Dokladnie ma charakterek, jego zona/dziewczyna bedzie miala z nim dobrze, zapowiada sie naprawde ciekawie, do tego uwielbiam go
Wiadomo ze jak sie klocimy a to u nas normalka to szyby leca i talerze lataja ale i tak jestesmy swietnym rodzenstwem


Hahaha powiem Ci ze juz ma branie

Tylko ze on ma swoj kanon, musi byc ruda
A takowej jeszcze nie spotkal



Moj moj
Wlasnie mu powiedzialam ze upublicznilam jego foty


Jezu poczucie humoru to on ma na maksa, potrafi tak mnie rozbawic ze hej Ogolnie ma tez duzy talent aktorski ale to juz chyba po siostrze


Wiedzialam ze sie Wam spodoba moj agent



Na stopki sama bym sobie zrobila, a frencza masz?


Super te leginsy
Twoje nogi to mi normalnie przyspieszaja bicie serca
Sexbombo Ty


Noo sztywny to on nie jest napewno
Luz to mu uszami wycieka

No w sobote to ide tylko na dwie godzinki

A jezeli chodzi o pogode to ja juz zglupilam, wczoraj bylo u mnie 20 stopni a dzisiaj 2
Masakra zmarzlam jak glupia, tragedia! Takie anomalia ze az mi na glowe siada


Ja bym powiedziala ze moze nie tyle glupsi co mniej aktywni i z pewnoscia wiekszosc procesow zachodzi znacznie wolniej niz u zdrowego szczuplego czlowieka.



Jesooooo ale ja bym chciala miec warunki do skakania na skakance!
A nie mam wcale takiej mozliwosci

Wiesz, ze ja tez jestem zżyta ze swoim rodzeństwem , fajnie mieć takie oparcie .
U nas jest mała różńica wieku - z młodszym 1,5 roku ,ze starszym 2 lata. Swoją drogą teraz sobie uświadomiłam ,jak bardzo podziwiam moją mamę ,że wyprodukowała 3 dzieci w 4 lata . O jesssu ,ja bym się chyba w kosmos wytrzeliła!!
Wrzuciłam kilka zdjęć do albumu,ale chyba żadna nie oglądała
Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Monia Te spodnie wcale nie wyglądaja na cienkie na zdjęciach, a kotek przeuroczy

Dopiero do domu wróciłam...znowu!!!
Byłam na korkach, siedział i mi zamulał, mózg już wyłączony, nie pracował, żył świętami, ale cóż mu sie dziwić, porozwiązywaliśmy zadania i poszłam, myślalam że zasnę tam przez te 2 godziny!
Potem Zumba na 20, tak się cieszyłam że potańczę, poskacze, a tu niespodzianka...wzmacniac z padł, przez 10minut usiłowali go naprawić ale nie dało się. Więc zrobiła nam zajęcia,ale przy tak cichej muzyce, że było slychać jak oddychałyśmy no i każda robiła trochę wolno to wszystko, to na koniec 10minut brzuchy poćwiczyłyśmy i do domu. Szkoda, ale zawsze jednak lepiej taki ruch niż żaden.

Wypiłam jeszcze Jogobelle Regularis i zjadłam 2 kromki Just fitów z biedry z serkiem topionym, ogórkiem i rzodkiewką, duuużo przypraw. Cos ostatnio za dużo rzeczy ostrych do przyprawiania używam, jak mnie wyspie...: to będzie źle, ostre podobno metabolizm pobudza...

No cóż. Zaraz będę kuchnię sprzątać, a jutro u mamy łazienkę i toalete i piec ciacha...

Z Tż znowu hity mamy:/
Ale miałaś busy dzień, bidulko. I jeszcze teżet wkurza. A co się dzieje konkretnie, jeżeli to nie jest niektat ,żeby spytać?

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Dobranoc sloneczka moje Nadrobilam Was i padam, nawet nie wim co odpisac.Jak wstalam rano ok 7 tak teraz wykapalam sie i siadlam (tzn juz sie polozylam) w koncu. Z zakupow o 16 wrocilismy. KOSZMAR!! Monia grzecznie tam z mezemalbo nie.. zaszalejcie sobie Jazde bez trzymanki sobie urzadzcie
Slodkich snow. Niech Wam sie coś milego przysni.
Aaaa.. zooska. kiedys przyjaciolka mi to powiedziala i to swiete slowa. Szukaj sobie takiego partnera zeby jemu bardziej zalezalo na Tobie - nie odwrotnie.
I cos w tym jest. W swoim 33 letnim zyciu wiele przezylam. obdarowalabym "swoimi przygpdami" kilka a moze nawet kilkanascie osob i mieliby ciekawe zycie
Opowiadaj o swoich przygodach . jestem strasznie ciekawa

Monika klasyczna laska z ciebie , czego chcieć więcej. Wez ty nic nie gadaj o udach ,bo cię tasakiem pogonię!
A długo się nie widzieliście z mężem? Tak sobie myslę,że musiało ci być naprawdę ciężko samej przez ten czas. Ja bym np bardzo przezywała, no nie ma to jak chłop w domu

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Obijacie się baby , posnęłycie wszystkie?
Idę i ja,jutro rano do kawki mi tu nadrukujcie lekturę
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-05, 23:16   #170
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No, jestem pachnąca i zdarzył się cud! bo się nie zacięłam! ludzie, pierwszy raz w życiu udało mi się ogolić bez najmniejszego uszczerbku na skórze

siedzę se znowu z odżywką na łbie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 23:24   #171
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

a ja zamulam... nic nie zrobiłam zrobiłam tylko zamówienie z Oriflame żeby na wtorek przyszło i tyle... synek mnie maltretuje bo spac nie chce..... a ja siedze i ziewam.... ide kuchnie sprzątać.. potem duży pokój ogarnę i pójdę się kapać i depilować! a jak znajde chwile to Wam po odpisuje mąz dopiero za 2 godziny granice przekroczy.... takie korki były! teraz już niby lepiej....
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 23:37   #172
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Właśnie wiem, że tak nie jest, rozmawiałam z nim na ten temat. On jest typem strasznie zamkniętym, on woli żeby coś się rozpadło i go to bolało, niż żeby coś zrobił, bo tak widocznie ma być!!! Nie rozumiem tego...?!
No to ja też nic z tego nie rozumiem dla mnie to niedorzeczne, bo jak się kogoś kocha i na kimś nam bardzo zależy to robi się wszystko by to uratować... ajć...

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Może jutro zrobię...Dzisiaj jestem zbyt przygnębiona, żeby starać się ładnie wyglądać... Jeszcze wpadam w depresje jak patrze na siebie, to już wgl. Mam coś dzień kiepski... Wszystko na nie, caly świat zły, a ja do d.py
Ej, jesteś piękna masz śliczną figurę w ogóle jesteś za.je.b.istą laską! Nie próbuj nawet zaprzeczać!

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Do tego piwo se dziś kupiłam ale spadek na wadze odnotowałam ,więc może nic nie będzie.
Wyobrazcie sobie,że w drinku babka już 2 raz pytała się mnie o dowód - ta sama babka. Siary mi narobiła,bo full ludzi było w sklepie . Wszyscy się dowiedzieli ,że mi w tym roku 10lecie osiemnastki stuknie Za pierwszym razem w bez potrfela poszłam i ją skutecznie wyśmiałam , a jednak nie dała za wygraną.
Byłam w dresie i nieumalowana ,ale bez przesady!
Hehe, no to Ci się należało piwko ja też dzisiaj wypiłam pół redd'sa żurawinowego of kors no ale to takie pół-piwo które kocham

No to miałaś niezłą przygodę w sklepie ja też miałam taką sytuację, chyba już opowiadałam jakiegoś żula prosiłam żeby mi kupił szampana i wódżitsu w Sylwestra nie miałam dowodu ze sobą, no i babka stwierdziła, że ja nawet 16 lat nie mam a co dopiero mówić o 18 i to wcale nie było śmieszne byłam tak nabuzowana, że mało jej nie napyskowałam w tym sklepie ale ludzie i tak wystarczająco widzieli dobrze, że przyszła moja ciocia i mnie poratowała dodam, że do było dwa lata temu

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
No i kupiłam znowu rureczki ,bo znów była OKAZJA!! Zbankrutuję A jeszcze kobaltowe mi sie marzą......
http://allegro.pl/wrangler-super-mod...254843636.html

To ten sam model ,tylko ładniejsze zdjęcia, to i cena 3 razy większa. Debili z ludzi robią.
http://allegro.pl/wrangler-lia-neono...199633352.html
Fajne! To naprawdę te same? kurde, ułożenie spodni na tyle inne, że bym się nie zorientowała no to rzeczywiście robią ludzi w balona jak tak można?!

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Milej nocy, slodkich snow Zebysmy obudzily sie lzejsze o 0,5 kg jutro
O tak! przynajmniej o 0,5! dobranoc Kochana
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-05, 23:44   #173
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No wymagajacy na maksa i to nie tylko w tej kwestii, wymagania on ma od zawsze, w kazdej dziedzinie zaczynajac od jedzenia, konczac na ubraniach i dziewczynach, unikanly egzemplarz
Oooo, to ciężki kaliber kobieta nie będzie miała z nim łatwego życia

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Spłynelo to po nim, gral w jakas bardzo wazna gre takze nie mial czasu zareagowac
no tak, faceci jak są zajęci czymś "ważnym" to można do nich i głupoty gadać, a oni tylko "mhm"

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
No w sumie nie najgorzej, bo i tak bede musiala wstac rano przynajmniej ogarnieta bede bo jakbym miala cala sobote wolna to bym palcem nie kiwnela
Też racja będziesz mieć więcej werwy na świąteczne gotowanie i pieczenie czyż nie?

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Wrzuciłam kilka zdjęć do albumu,ale chyba żadna nie oglądała
Ja nie miałam Cię w znajomych, więc nie mogłam obejrzeć wysłałam zaproszenie

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Obijacie się baby , posnęłycie wszystkie?
Idę i ja,jutro rano do kawki mi tu nadrukujcie lekturę
Ja się SPA-mowałam ale już jestem a Ty polazłaś Bóg wie gdzie na chyba dziś nici z lektury, bo Monia gdzieś wsiąkła pewnie też się pindrzy dla męża i gotuje mu rosołek
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 00:04   #174
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
a ja zamulam... nic nie zrobiłam zrobiłam tylko zamówienie z Oriflame żeby na wtorek przyszło i tyle... synek mnie maltretuje bo spac nie chce..... a ja siedze i ziewam.... ide kuchnie sprzątać.. potem duży pokój ogarnę i pójdę się kapać i depilować! a jak znajde chwile to Wam po odpisuje mąz dopiero za 2 godziny granice przekroczy.... takie korki były! teraz już niby lepiej....
Ooo Monia no to Ci zeszło trochę

Dopiero przekroczył granicę? ludzie to o której mniej więcej będzie w domu?

Ja też się już zwijam do spania bo jutro rano przed 6 pobudka muszę jeszcze łeb wysuszyć...


Kochane, nie wiem kiedy do Was zajrzę... bo będę u rodziców to wiecie... będzie sprzątanie i gotowanie... no i ja będę się kuchnią oczywiście zajmowała mam nadzieję, że wieczorami będę zaglądać na chwilę no ale to zobaczymy na pewno się jeszcze odezwę przed świętami trzymajcie się Kochane ciepło i nie piszcie dużo, bo nie dam rady Was nadrobić zresztą, to i tak pobożne i naiwne życzenie

Śpijcie zdrowo! Kocham Was wszystkie!
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 01:58   #175
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Monika klasyczna laska z ciebie , czego chcieć więcej. Wez ty nic nie gadaj o udach ,bo cię tasakiem pogonię!
A długo się nie widzieliście z mężem? Tak sobie myslę,że musiało ci być naprawdę ciężko samej przez ten czas. Ja bym np bardzo przezywała, no nie ma to jak chłop w domu
klasyczna hehe
No dobra dobra :P już nic nie mówię na temat moich wielkich ud

Ja męża ostatnio widziałam 20 lutego. Cięzko jest bez faceta w domu, ojj bardzo z dwójką dzieci samej to masakra. No ale musimy to przetrwać żeby później mieć lepiej

---------- Dopisano o 02:51 ---------- Poprzedni post napisano o 02:15 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Monia Te spodnie wcale nie wyglądaja na cienkie na zdjęciach, a kotek przeuroczy

Z Tż znowu hity mamy:/
No może nie wyglądają ale są normalnie tak cienkie jak balon!
Dziękuję w imieniu kotka

A co się znowu dzieje???? chyba focha nie walnął ? co?

---------- Dopisano o 02:53 ---------- Poprzedni post napisano o 02:51 ----------

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
Monia grzecznie tam z mezemalbo nie.. zaszalejcie sobie Jazde bez trzymanki sobie urzadzcie
hahahahahahah Ojj Baśka Baśka Ty to szalona jesteś
Na pewno grzeczni nie będziemy

---------- Dopisano o 02:58 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość
Proste ze tak, nie wyobrazam sobie miec kurdupla
Moja szefowa mowi ze w lozku sie wyrowna ale mi to nie wystarczy
Pewnie ze 180cm to minimum jest

Super te leginsy
Twoje nogi to mi normalnie przyspieszaja bicie serca
Sexbombo Ty
Nooo chyba że się zakochasz jak to mówią "serce nie sługa"
To wtedy będziesz mieć kurdupla no ale w sumie facet który ma 175 cm to już nie jest taki kurdupel przecież zalicza się już do wysokich Ja mam tyle i powiem Ci że znam dużo niższych facetów :P ojj na prawde sporo ich jest Ze szpilek najwyżej zrezygnujesz

dziękuję
moje nogi??? no coś Ty, nic ciekawego :P krzywe i grube :P
sexbombo heheh
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 02:07   #176
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No wczoraj tak, ale dzisiaj już nie i dlatego mnie denerwują te nagłe zmiany pogodowe

No to niefajnie jak tłok my wyjeżdżamy gdzieś 6-7 rano, więc mam nadzieję, że będzie w miarę czysto na drodze...
a u mnie ładna pogoda i ładna noc nic nie pada i jest sucho

nooo tak z rana to powinien być mały ruch także dojedziecie pewnie bez problemów

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Eeeej, mój TŻ też sobie nigdy nie naładuje komórki jak gdzieś jedzie jak mnie to irytuje! i człowiek się zamartwia
No mnie to strasznie wku...!!!! Wyobraź sobie że padł już mu ten telefon i od trzech godzin nie mam z nim kontaktu!!!! Zabiję go jak przyjedzie!! będzie miał piękne powitanie! I to ju nie pierwszy raz jak mu telefon padł w drodze bo zapomniał naładować!!


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Będę gotowa!
no ja myślę!!!

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
a kot patrzy na nich z góry

no a żebyś wiedziała!! gapi się na nich z taką krzywa miną i pewnie sobie myśli, że jest cwany bo dzieciaki go nie dosięgną

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ja też zmęczona... i też w fazie sprzątania i prania i kąpać się zaraz idę, oczywiście cały rytuał golenia i balsamowania przede mną

tyyyż lukam na Gesslerową
no ja posprzątałam mieszkanie.... troche mi zeszło ale jest czysto w miare... jutro ugotuję rosół bo dziś nie mam siły, nawet się nie wykapałam!!! Ide pod szybki prysznic i koniec, normalnie padam na psyk już. A miałam się wydepilować jeszcze..... jutro będę musiała :/
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 02:13   #177
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ooo Monia no to Ci zeszło trochę

Dopiero przekroczył granicę? ludzie to o której mniej więcej będzie w domu?

Ja też się już zwijam do spania bo jutro rano przed 6 pobudka muszę jeszcze łeb wysuszyć...


Kochane, nie wiem kiedy do Was zajrzę... bo będę u rodziców to wiecie... będzie sprzątanie i gotowanie... no i ja będę się kuchnią oczywiście zajmowała mam nadzieję, że wieczorami będę zaglądać na chwilę no ale to zobaczymy na pewno się jeszcze odezwę przed świętami trzymajcie się Kochane ciepło i nie piszcie dużo, bo nie dam rady Was nadrobić zresztą, to i tak pobożne i naiwne życzenie

Śpijcie zdrowo! Kocham Was wszystkie!
ajj bo ja więcej przed kompem siedziałam i dlatego tyle mi zeszło

Granicę to z godzine temu dopiero przekroczył... w domu będzie późno.. gdzies ok. 12 może.... w sumie to nie wiem, nie mam z nim kontaktu musze mu kupić ładowarkę samochodową bo ta sierota to nigdy nie naładuje telefonu przed wyjazdem....:/
Tez juz idę spać :/ jeszcze tylko wanna i lulu.
Mnie tez nie będzie za bardzo no bo wiecie same co będę robiła
A Tobie szczęsliwego dojazdu do rodziców życzę, dużo jedzenia i picia noo i jajek sporo Też Cie kochamy Dozobaczenia po Świętach Wróć cała i zdrowa papapa



Spadam juz też dobranoc moje ślicznotki Postaram się jeszcze zajrzeć przed Świętami i życzonka Wam złożyć ale w dzień nie będę miała czasu z Wami pisać wiem, że zrozumiecie
Miłego piątku
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2012-04-06 o 02:15
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 07:50   #178
LosingMyWay
Zadomowienie
 
Avatar LosingMyWay
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 005
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Wow lachy - ale nadajecie

Zoska , ja dziś tez na aerobiku byłam i wyobrazcie sobie ,ze było tylko 3 osoby - z intruktorką 4. No i tak se ćwiczyłyśmy we 4 - dziwnie tak. No i tez slaby wycisk był ,bo to nowa instruktorka była i byl to jej 1 raz.

Do tego piwo se dziś kupiłam ale spadek na wadze odnotowałam ,więc może nic nie będzie.
Wyobrazcie sobie,że w drinku babka już 2 raz pytała się mnie o dowód - ta sama babka. Siary mi narobiła,bo full ludzi było w sklepie . Wszyscy się dowiedzieli ,że mi w tym roku 10lecie osiemnastki stuknie Za pierwszym razem w bez potrfela poszłam i ją skutecznie wyśmiałam , a jednak nie dała za wygraną.
Byłam w dresie i nieumalowana ,ale bez przesady!

No i kupiłam znowu rureczki ,bo znów była OKAZJA!! Zbankrutuję A jeszcze kobaltowe mi sie marzą......
http://allegro.pl/wrangler-super-mod...254843636.html

To ten sam model ,tylko ładniejsze zdjęcia, to i cena 3 razy większa. Debili z ludzi robią.
http://allegro.pl/wrangler-lia-neono...199633352.html
Hehe lepiej w ta strone niz jakbys wygladala na starsza chociaz wiem ze to wkurzajace, ja mam 22 lata wiec jestem troche mlodsza od Ciebie, ale tez mi czasem nie chca sprzedac

Heroine podziwiam Twoje pory chodzenia spac i poranne wstawanie ja to bym chyba zasypiala na stojaco

Monia no to teraz wrocisz do nas 3 kg lzejsza po powitaniu meza
nie krzycz go za bardzo, facetom nie przegada

A tak w ogole to dzien dobry
LosingMyWay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 07:55   #179
elita343
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez LosingMyWay Pokaż wiadomość
Monia piękny jest ja uwielbiam koty co z reszta widac po avatarze Ale z Ciebie laska jest ja nie wiem z czego Ty sie chcesz odchudzac bo wygladasz idealnie no ale najwazniejsze jest zebysmy sie same ze soba czuly idealnie A leginsy swietnie na Tobie wygladaja

elita343 dokładnie, a samopoczucie po bieganiu bezcenne Niby padnieta ale jakze szczesliwa

A własnie, chcialam zameldowac ze dzis 500 skokow na skakance, 50 brzuszkow, 10 pompek i 20 wymachow rak z ciezarkami mam nadzieje ze dostane rozgrzeszenie za wczorajsze 3 piwa na kolacje
Rozgrzeszona!
__________________
165cm, waga 65,4kg - 63kg
Cel - 55kg
Zero podjadania, słodycze won, dużo wody i zielonej herbaty, wieczorny ruch
elita343 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-06, 07:58   #180
maminka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 179
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Eldo_rado Pokaż wiadomość
nie wspomniałam ani słowem o narzucaniu podejścia przecież.

poza tym wszystkie wiemy, ze wiara to przede wszystkim to, co mamy w sercu, jak rozumiemy święta, Biblię itd. niektórzy obchodzą święta skromnie, niektórzy nie, ale to kwestia tradycji rodzinnej. a wiarę mają mimo to w sercach
Tak
maminka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.