25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-01, 09:15   #3421
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

46/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-01, 19:07   #3422
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

47/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 13:37   #3423
AkaAmu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

0/25



Lustro zasłonięte, zaczynam walkę. 💪
AkaAmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-03, 17:27   #3424
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

48/25 i 49/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:09   #3425
AkaAmu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

1/25
AkaAmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-04, 21:30   #3426
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

50/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 21:04   #3427
AkaAmu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 5
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

2/25

Dobrze idzie!
AkaAmu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-06, 20:33   #3428
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

51/25 i 52/25! Jest całkiem okej, tylko mam strasznie przesuszoną twarz od maści

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-07, 18:50   #3429
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

53/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-08, 20:02   #3430
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

54/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-09, 21:02   #3431
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

55/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-10, 17:02   #3432
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

56/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-11, 20:52   #3433
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

57/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-12, 18:53   #3434
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

58/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 18:59   #3435
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

59/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-14, 18:42   #3436
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

60/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-15, 19:47   #3437
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

61/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-16, 12:22   #3438
JinMaoFeng
Przyczajenie
 
Avatar JinMaoFeng
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

0/25
OK, jadę z tym koksem!
W sumie już sprawdziłam praktycznie wszystko, poprawiłam pielęgnację(redukcja około 10%), smaruję się od ponad pół roku się retinoidami(redukcja 5%), lasery i inne zabiegi u kosmetyczki("eh, szkoda gadać, to jest dramat"), lepsza dieta("jakość" cery +50%, wpływ na trądzik redukcja 5%) i efekt jest... Ale co najwyżej mierny do wprowadzonego wysiłku. Rok tańczenia, wyrzeczeń, wydawania pieniędzy i poświęcania czasu dla 20% redukcji? To największy sukces jaki mi się udało uzyskać, teraz wyglądam naprawdę nieźle, ale to jest baaaaaardzo daleko od tego, co bym chciała mieć.
Zamierzam zrobić w sierpniu/wrześniu badania na nietolerancję pokarmową, to już ostatnia rzecz, która mi przychodzi do głowy. Boli mnie ich cena, ale jeśli wysypy są przypadkowe czasowo, niezależne od cyklu miesiączkowego, to chyba to ostatnia możliwa przyczyna. Muszę poczekać, bo mam alergię i teraz jestem na lekach antyhistaminowych, ale mam nadzieję, że te 800 zł pomoże mi rozwiązać problem lepiej niż grubo ponad 800 zł zostawiane w aptece, u dermatologa i w drogerii na 1/5 efektu (nie mówiąc już o codziennie poświęcanym czasie)
Miło mi będzie uzyskać jakieś wsparcie od Was, bo wczoraj po kolejnym dniu porad "a próbowałaś retinoidów" i "mojej siostrze pomogły pigułki" i "po co pijesz tak dużo napojów' mam dość i jestem porządnie sfrustrowana.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
JinMaoFeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 09:06   #3439
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez JinMaoFeng Pokaż wiadomość
0/25
OK, jadę z tym koksem!
W sumie już sprawdziłam praktycznie wszystko, poprawiłam pielęgnację(redukcja około 10%), smaruję się od ponad pół roku się retinoidami(redukcja 5%), lasery i inne zabiegi u kosmetyczki("eh, szkoda gadać, to jest dramat"), lepsza dieta("jakość" cery +50%, wpływ na trądzik redukcja 5%) i efekt jest... Ale co najwyżej mierny do wprowadzonego wysiłku. Rok tańczenia, wyrzeczeń, wydawania pieniędzy i poświęcania czasu dla 20% redukcji? To największy sukces jaki mi się udało uzyskać, teraz wyglądam naprawdę nieźle, ale to jest baaaaaardzo daleko od tego, co bym chciała mieć.
Zamierzam zrobić w sierpniu/wrześniu badania na nietolerancję pokarmową, to już ostatnia rzecz, która mi przychodzi do głowy. Boli mnie ich cena, ale jeśli wysypy są przypadkowe czasowo, niezależne od cyklu miesiączkowego, to chyba to ostatnia możliwa przyczyna. Muszę poczekać, bo mam alergię i teraz jestem na lekach antyhistaminowych, ale mam nadzieję, że te 800 zł pomoże mi rozwiązać problem lepiej niż grubo ponad 800 zł zostawiane w aptece, u dermatologa i w drogerii na 1/5 efektu (nie mówiąc już o codziennie poświęcanym czasie)
Miło mi będzie uzyskać jakieś wsparcie od Was, bo wczoraj po kolejnym dniu porad "a próbowałaś retinoidów" i "mojej siostrze pomogły pigułki" i "po co pijesz tak dużo napojów' mam dość i jestem porządnie sfrustrowana.
Pozdrawiam i życzę powodzenia!
Dobrze cię rozumiem, naprawdę. Ja miałam już idealnie gładką cerę po zażywaniu antybiotyku, ale niestety jesienią problem wrócił i do tej pory odczuwam tego skutki. To nie jest już taka masakra jak jeszcze kilka lat temu, ale nadal czuję się z tym bardzo niekomfortowo. Nie dotykam twarzy, stosuję się do zaleceń dermatologa, nie jem nabiału, słodyczy, chipsów, a problem nadal jest. We wrześniu będziemy działać od nowa z silną artylerią, ale przez wakacje muszę się jeszcze przemęczyć. Wierzę, że obu nam się prędzej czy później uda, a teraz przynajmniej wytrzymamy bez wyciskania pryszczy. Razem!
62/25!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-17, 10:48   #3440
JinMaoFeng
Przyczajenie
 
Avatar JinMaoFeng
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

0/25 (no nie wyszło wczoraj)
Pamiętam, że jadłam antybiotyki przez 3 miesiące na początku studiów i wtedy mi całkiem pomogły. W sensie twarz miałam trochę gorszą niż teraz (ale błędów w pielęgnacji było mnóstwo), jednak byłam przeszczęśliwa, bo mogłam pójść na ciastko do kawiarni, nie zastanawiając się jak będzie wyglądać jutro moja twarz. Efekt utrzymywał się rok po zastosowaniu kuracji. Potem zabawa od początku.
Do tej pory cukier nie wywołuje u mnie piorunującego negatywnego efektu na twarzy, ale też wiadomo, z wiekiem zapotrzebowanie na takie cukry zwyczajnie spadło
Teraz po wysypie, który leczę i który mnie tu przyprowadził, zrobiłam sobie maskę, która działa niesamowicie na gojenie: jogurt grecki, sok z cytryny, zielona glinka (3 części) i kurkuma (2 części), 3 kapsułki wit A+E(lek, nie suplement oczywiście). Polecam, super mi się wygładziła cera po trzech dniach, a moje rozdrapane strupki odkrywają zregenerowaną cerę pod nimi
Dzisiaj mi się uda, wierzę, że pierwszy dzień będzie najtrudniejszy!
Schwoopsie, gratuluję wspaniałego wyniku

Edytowane przez JinMaoFeng
Czas edycji: 2018-06-17 o 10:49
JinMaoFeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-17, 19:44   #3441
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

63/25! Jest mi trochę przykro, bo pomimo moich ogromnych starań znowu mnie wysypało, no ale tłumaczę to sobie tym, że wtedy byłam przed okresem, co u mnie zawsze wiąże się z pogorszeniem cery. Staram się myśleć pozytywnie, chociaż jest ciężko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 00:00   #3442
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cześć dziewczyny! Mogę się dołączyć?

0/25
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 06:50   #3443
JinMaoFeng
Przyczajenie
 
Avatar JinMaoFeng
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Zapraszamy kali55
1/25
Pierwszy dzień był trudny, ale dałam radę. Yay!
Spodziewam się zaraz potężnego wysypu, bo w tym tygodniu przeprowadzam się z powrotem do Polski, a tam od razu bardzo ważne wydarzenie i egzaminy, a w to wszystko zamieszany będzie okres... Coś czuję, że łatwo nie będzie.
Moja skóra stwierdziła, że skoro nie dotykam twarzy(i wyciszyłam ją w/w maseczką), to zacznie produkować pryszcze na plecach. Dzięki. (BTW jakieś patenty co z tym zrobić?)
JinMaoFeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 08:23   #3444
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez kali55 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Mogę się dołączyć?

0/25
Jasne, że możesz! Na pewno ci się uda!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:30   #3445
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Na szczęście udało mi się pozbyć ropnych, podskórnych pryszczy a uwierzcie, ze miałam ich sporo... Najbardziej pomaga mi pasta cynkowa 😀 w każdej wolnej chwili smaruje, gdzie coś mi wyskakuje, aby przy tym nie majstrować No i na noc jak coś już wycisnęłam to tez ładnie to wycisza, polecam wam jak nie próbowalyscie, bo kosztuje grosze a może akurat wam pomoze akurat zbieram się do zamówienia kosmetykow do pielęgnacji twarzy, bo moje mi się kończą, od dosyć dawna zwracam tez uwagę na skład i staram się wybierać naturalne produkty, moja cera tez się poprawiła, ale zaskorniki nadal są i to na całej twarzy... gdy tylko coś powyciskam często zrobi mi się z tego stan zapalny a potem nawet podskórna wielka guła
A wy czego używacie do pielęgnacji cery? Co wam się najbardziej sprawdza?
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 17:24   #3446
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez kali55 Pokaż wiadomość
Na szczęście udało mi się pozbyć ropnych, podskórnych pryszczy a uwierzcie, ze miałam ich sporo... Najbardziej pomaga mi pasta cynkowa w każdej wolnej chwili smaruje, gdzie coś mi wyskakuje, aby przy tym nie majstrować No i na noc jak coś już wycisnęłam to tez ładnie to wycisza, polecam wam jak nie próbowalyscie, bo kosztuje grosze a może akurat wam pomoze akurat zbieram się do zamówienia kosmetykow do pielęgnacji twarzy, bo moje mi się kończą, od dosyć dawna zwracam tez uwagę na skład i staram się wybierać naturalne produkty, moja cera tez się poprawiła, ale zaskorniki nadal są i to na całej twarzy... gdy tylko coś powyciskam często zrobi mi się z tego stan zapalny a potem nawet podskórna wielka guła
A wy czego używacie do pielęgnacji cery? Co wam się najbardziej sprawdza?
Ja do mycia twarzy używam Physiogelu, do nawilżania (rano) - Cicaplastu, a wieczorem smaruję twarz jakimiś papkami przepisanymi przez dermatologa (to tylko na wakacje, potem zaczynamy prawdziwą walkę), ale nie potrafię w sumie określić, czy działają, ponieważ często przerywam używanie ich ze względu na wysuszoną skórę twarzy. Aktualnie strasznie mnie wysyfiło i aż się boję patrzeć w lustro nawet przy słabym świetle. Masakra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 18:58   #3447
JinMaoFeng
Przyczajenie
 
Avatar JinMaoFeng
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 12
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

kali55
Mnie bardzo pomogło w szerszym rozumieniu działania skóry poświęcenie miliona godzin na kanale u Czarszki. Czasem straszne głupoty owija o kosmetykach, na które normalnych ludzi nie stać, ale ogólnie kawał dobrej wiedzy w bardzo przystępnej formie. Tam też masz dużo produktów w niezłym przekroju cenowym.
Jeszcze więcej bardziej szczegółowej wiedzy znajdziesz na blogu Ewy Szałkowskiej. Ona jest okropnie przemądrzała i widać, że uwielbia się popisywać wiedzą, ale jak przez to przebrniesz, to można się mnóstwa rzeczy dowiedzieć (i o specjalistycznych kuracjach, o podstawach pielęgnacji, a także zwykłym funkcjonowaniu skóry).
Obie te panie wpłynęły na moje duuuże zmiany w pielęgnacji. Przede wszystkim mniej środków silnie działających a mnóstwo nawilżaczy. Odnotowałam ogromny wzrost poprawy wyglądu skóry (bardzo to widać na zdjęciach, wreszcie na nich wyglądam na swój wiek, a nie +10 do wieku), a dzięki zdobytej wiedzy dużo łatwiej obserwować mi cerę i wybierać dla niej właściwe produkty.
Ciężko by mi było wybrać jedną rzecz, która mi się najlepiej sprawdza, ale jeśli już to, jest to maseczka z naturalnego miodu i kurkumy. Nakładam ją nawet codziennie na całą twarz przy wysypie, a jak tylko w ramach dbania o pigmentację i odżywienie, to raz w tygodniu
JinMaoFeng jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 19:29   #3448
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

64/25! Oby do jutra chociaż z dwa pryszcze zniknęły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 20:52   #3449
kali55
Raczkowanie
 
Avatar kali55
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 37
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

JinMaoFeng
Obie te kobitki znam i mam podobne odczucia co do nich jak Ty, więc coś w tym musi być... Polecam też dołączyć na fb do grupy kosmetyki naturalne i ekologiczne, tam dziewczyny bardzo sobie pomagają, doradzają, analizują składy itp.
Kurkumę stosowałam kiedyś, chyba ze śmietaną o ile pamiętam, albo mlekiem pamiętam, że wkurzało mnie własnie to barwienie, z miodem jest podobnie czy jednak mniejsze?

Schwoopsie
Gratuluje! zaszłaś już tak daleko, mam nadzieję, że kiedyś ja będę mogła pochwalić się takim wynikiem, podziel się proszę co najbardziej pomoglo Ci powstrzymać się od wyciskania, bo mnie właśnie kuszą dwa zaskórniki, które aż się proszą o wyjście
1/25
kali55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-19, 04:42   #3450
Schwoopsie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 267
Dot.: 25 dni nie wyciskamy, buzie czyste mamy! Cz. V wątku niewyciskania

Cytat:
Napisane przez kali55 Pokaż wiadomość
JinMaoFeng
Obie te kobitki znam i mam podobne odczucia co do nich jak Ty, więc coś w tym musi być... Polecam też dołączyć na fb do grupy kosmetyki naturalne i ekologiczne, tam dziewczyny bardzo sobie pomagają, doradzają, analizują składy itp.
Kurkumę stosowałam kiedyś, chyba ze śmietaną o ile pamiętam, albo mlekiem pamiętam, że wkurzało mnie własnie to barwienie, z miodem jest podobnie czy jednak mniejsze?

Schwoopsie
Gratuluje! zaszłaś już tak daleko, mam nadzieję, że kiedyś ja będę mogła pochwalić się takim wynikiem, podziel się proszę co najbardziej pomoglo Ci powstrzymać się od wyciskania, bo mnie właśnie kuszą dwa zaskórniki, które aż się proszą o wyjście
1/25
Dziękuję! Przede wszystkim uświadomiłam sobie, że tylko sama sobie szkodzę. Wyciskając, nie pozbędę się problemu, a tylko dorobię się blizny albo nawet kilku nowych pryszczy, a tego zdecydowanie nie chciałam. Dodatkowo ograniczyłam przeglądanie się do minimum, aby nie kusiło. Jeśli już jakiś syf wyjątkowo mnie denerwowałam, smarowałam go czymś, aby sprawiał wrażenie, jakby go nie było Kiedy już stałam przed tym lustrem i ręce same leciały do twarzy, po prostu od niego odbiegałam, haha. Ważne jest też mieć "co zrobić z rękami", bo kiedyś miałam tak, że po prostu rozdrapywałam wszystko z nudów. Trzymaj sobie jakąś gumkę albo cokolwiek, tylko nie dłub przy twarzy. Uważaj też na małe lustra powiększające i dzienne światło zza okna, bo k e potrafią powiększyć nasz problem i z małej krostki, której nie widać, dorobimy się kilku następnych, okropnie czerwonych.
Powodzenia!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Schwoopsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-05 21:29:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.