Ważne ogłoszenie Nowy KWC - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 14:10   #181
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez lady opium Pokaż wiadomość
Śpieszę z wyjaśnieniami Otóż od czasów "przemiany" sprzed kilku tygodni, tak na prawdę niewiele zmieniło się na KWC, wszyscy byli zajęci dopieszczaniem forum

Jakaś kolejność w pieszczotach obowiązuje
Cytat:
Ok, recenzje mają bardziej przejrzysty układ, a z nowszych rzeczy poprawiona wyszukiwarka.
Cieszę się, że to zauważyłaś
Cytat:
A co poza tym, bom chyba ślepa? Dalej jest tak... blado, dotyczy to m.in. Torebki i Formularza dodawania recenzji, poprzedni był znacznie bardziej czytelny. Może jakieś tło?
Będziemy poprawiać wygląd torebki - faktycznie jest nie do końca dopracowany, delikatnie mówiąc. Odnośnie tła - będzie wynikać z głównego projektu graficznego.
Cytat:
Nie będę już powtarzała innych, wcześniejszych sugestii z tego wątku, większość dziewczyn i tak straciła zainteresowanie tematem.
Ach, jeszcze jedno - często trafiam na koszmarnie "rozpikselowane" fotki. Nie można ich pomniejszyć?
Nad fotkami musimy popracować, po prostu ciągle szukamy lepszej jakości zdjęć.



---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Złoś a czy dałoby się wprowadzić którąś ze zmian zaproponowanych przeze mnie w postach 156, 160 czy 165?
W 90% Twoje uwagi dotyczą Torebki, która - jak już wspomniałem - będzie przerabiana, obiecuję
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 07:31   #182
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nowy KWC

A ja mam jedną taką maciupką prośbę

Podczas przeglądania na KWC konkretnego produktu brakuje mi przycisku/odnośnika - czegoś w rodzaju "porównaj z podobnymi", taki odnośnik który przenosiłby mnie do strony, gdzie od razu byłaby posortowana malejąco (najniższa w drzewie) kategoria tego produktu. W kolejności po ilości recenzji i ilości gwiazdek razem. I najlepiej, żeby ten oglądany wcześniej produkt był jakoś podświetlony...

Takie coś mi się marzy

A tak w ogóle.. KWC to taka ogromna baza, ale wyszukiwanie na różne możliwe sposoby to tak nie bardzo jest... np. chciałabym wyszukać 'Giordani' w kategorii szminki, o ilości recenzji co najmniej 5 osób i co najmniej 4 gwiazdki i d.. mogę sobie co najwyżej wyświetlić wyszukiwanie 'giordani' - pokaże mi wszystkie kategorie na kilku stronach, sortowanie po kategoriach rozwali mi sortowanie po gwiazdkach, o ilościach recenzji nie wspomnę...

Taka ogromna baza i trochę się marnuje bez tego typu możliwości szukania... o ileż łatwiej byłoby w niej wyszukiwać interesujące produkty wg naszych kryteriów szukania... Takie filtrowanie wyników byłoby strzałem w dziesiątkę!
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2009-04-23 o 07:32
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:09   #183
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
A ja mam jedną taką maciupką prośbę

Podczas przeglądania na KWC konkretnego produktu brakuje mi przycisku/odnośnika - czegoś w rodzaju "porównaj z podobnymi", taki odnośnik który przenosiłby mnie do strony, gdzie od razu byłaby posortowana malejąco (najniższa w drzewie) kategoria tego produktu. W kolejności po ilości recenzji i ilości gwiazdek razem. I najlepiej, żeby ten oglądany wcześniej produkt był jakoś podświetlony...

Takie coś mi się marzy
To jest do zrobienia
Chodzi oczywiście o ekran produktu, tak?

Cytat:
A tak w ogóle.. KWC to taka ogromna baza, ale wyszukiwanie na różne możliwe sposoby to tak nie bardzo jest... np. chciałabym wyszukać 'Giordani' w kategorii szminki, o ilości recenzji co najmniej 5 osób i co najmniej 4 gwiazdki i d.. mogę sobie co najwyżej wyświetlić wyszukiwanie 'giordani' - pokaże mi wszystkie kategorie na kilku stronach, sortowanie po kategoriach rozwali mi sortowanie po gwiazdkach, o ilościach recenzji nie wspomnę...

Taka ogromna baza i trochę się marnuje bez tego typu możliwości szukania... o ileż łatwiej byłoby w niej wyszukiwać interesujące produkty wg naszych kryteriów szukania... Takie filtrowanie wyników byłoby strzałem w dziesiątkę!
Właśnie dlatego, że KWC jest już sporą bazą danych, a wyszukiwanie generowane bezpośrednio z bazy nie prezentujemy super zaawansowanych metod wyszukiwania. Taki search o którym piszesz zamordowałby o wiele większą farmę serwerów od tych, jakie obecnie mamy. Po prostu nie mamy pieniędzy na to - AdBlock zbiera tutaj smutne żniwo...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 08:48   #184
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
To jest do zrobienia
Chodzi oczywiście o ekran produktu, tak?
Tak o ekran produktu w którym jest jego opis, zdjęcie i recenzje


Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego, że KWC jest już sporą bazą danych, a wyszukiwanie generowane bezpośrednio z bazy nie prezentujemy super zaawansowanych metod wyszukiwania. Taki search o którym piszesz zamordowałby o wiele większą farmę serwerów od tych, jakie obecnie mamy. Po prostu nie mamy pieniędzy na to - AdBlock zbiera tutaj smutne żniwo...
szkoda.. a może można byłoby wprowadzić chociaż część z tego.. chociażby filtr wg kategorii, tzn. szukanie wg jakiejś frazy tylko w danej kategorii?? Bo baza jest spora i wierz mi, przeszukanie kilku stron mimo możliwości pojedynczego w sumie sortowania może doprowadzić do szewskiej pasji.. Już pal diabli filtr gwizdek i ilości recenzji, chociaż, żeby można było wyszukiwać w danej kategorii...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:39   #185
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

filtr kategorii jest chyba do zrobienia, musze popatrzec programowi w oczka
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 10:59   #186
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez naila Pokaż wiadomość
Tak o ekran produktu w którym jest jego opis, zdjęcie i recenzje
patrz załącznik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obrazek 14.jpg (64,8 KB, 8 załadowań)
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 11:20   #187
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Nowy KWC

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
filtr kategorii jest chyba do zrobienia, musze popatrzec programowi w oczka
Byłoby super!

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
patrz załącznik
Dziękuję
Co prawda nie pomyślałam o tym, że może się dany produkt nie zmieścić na tej liście.. ale taki link sporo ułatwia
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana

Edytowane przez naila
Czas edycji: 2009-04-23 o 11:22
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.