drogeria natura-nowe kosmetyki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-10, 21:04   #1
Nogala1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 483

drogeria natura-nowe kosmetyki


dziewczyny w drogeriach natura pojawiły się nowe kosmetyki m.in. do włosów z aloevera z firmy mypa profesional hair care jak każdą nowinką do włosów jestem nimi zainteresowana może wiecie coś na ich temat?
Nogala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 16:47   #2
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

a jaka to półka cenowa?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-24, 13:32   #3
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

szampon ok 16zł
odżywka ok 16 zł
maska ok 28 zł
serum ok 26 zł

dziś kupiłam szampon i maskę,dam znać jakie są efekty
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:54   #4
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Cytat:
Napisane przez Kiya Pokaż wiadomość
szampon ok 16zł
odżywka ok 16 zł
maska ok 28 zł
serum ok 26 zł

dziś kupiłam szampon i maskę,dam znać jakie są efekty

I jak efekty??
Szampon ma ciekawy skład i chciałbym go kupic,ale wole poczekac na opinie
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 08:16   #5
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Podbijam wątek. Czy ktoś stosował te kosmetyki? Teraz ta seria AloeVera jest w promocji, 3-5 zł mniej za poszczególne produkty, jest różnica. Chyba się skusze....
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 08:43   #6
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Ja mam szampon nawilżający z tej serii i jest super. Bardzo fajne włoski są po nim, nawilżone i mięciutkie, ładny zapach. Przymierzam sie później do zakupu maski też nawilżającej. Dodam, że mam długie, rozjaśniane włosy, więc nawilżanie to u mnie podstawa
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 19:20   #7
^FrOzEn^
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 14
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

A ja zakupiłam szamponik do włosów przetłuszczających się i o suchych końcach. Po drugim dniu stosowania mogę stwierdzić że:

- szampon fajnie, świeżo pachnie (lekki zapach roślinny, coś a'la żel do mycia twarzy z Avonu z ekstraktem z białej herbaty)
- jest troszkę rzadki, półprzezroczytsty - jeśli w małej ilości nałożę go na włosy, to piana po chwili znika, tak więc trzeba go troszkę więcej naciapać
- jednokrotne mycie włosów jest wystarczające!!! (u mnie przynajmniej); myję włosy codziennie, bo przez noc, a czasami już w ciągu dnia się tłuszczą; włosy (skóra głowy także) umyte 1x tym szamponem są wyśmienice oczyszczone - żaden z wielu stosowanych przez mnie szamponów nie dał takiego efektu
- włosy nie są jakoś wybitnie nawilżone, ale także nie plączą się w trakcie i po myciu (mam cienkie, słabe włosy, których końcówki się łatwo niszczą i przez to plączą, a właściwie dziwnie sklejają podczas mycia po większości szamponów)
- szampon nie pogrubia włókna włosa, ale za to podnosi u nasady; pierwszy raz się spotkałam z takim efektem - coś mi po wysuszeniu włosów nie pasowało w nich, były inne niż zwykle, teraz już wiem, że to był efekt odbicia od skóry głowy ;-))) Pewnie dzięki temu mają włosy dłużej pozostać świeże. Są też w moim mniemaniu lekko sztywnione, więc pewnie dziewczynom modelującym fryzurki ułatwi sprawę.
- no właśnie.. efekt świeżości u mnie trwa przez cały dzień. Następnego dnia rano i tak muszę je myć, bo są nieświeże i "odgniecione" jak zwykle.
- w ciągu dwóch ostatnich dni (czyli po dwukrotnym użyciu tego szamponu) przyłapałam się na tym, że nie przyłapałam się na drapaniu mego skalpu ;-D hihi, czyli szampon jest w miarę delikatny, mimo iż zawiera znane nam niedobre detergenty; ale wysoko w składzie sok z aloesu rekompensuje zapewne obecność SLES i innych dodatków.
Generalnie produkt dobry. Jako kosmetyk oparty na wyciągach roślinnych napewno potrzebuje trochę czasu aby przywrócić równowagę naszym włosom. Czaję się na odżywkę w psik-psiku, ale martwi mnie w niej obecność "Alcohol Denat.", bo to sprawdziłam będąc w drogerii :-((( Maska też by się przydała. Na stronie producenta w krótkim opisie jest napisane, że maskę do włosów mieszanych stosuje się raczej na końce włosów. Etykietki w sklepie już nie zdążyłam przeczytać żeby skonfrontować z opisem na www.mymypa.com.

W razie czego, dziewuszki, podzielcie się swoimi refleksjami na temat produktów Mypa.

Pozdrawiam!
^FrOzEn^ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-09, 15:03   #8
Ala...
Raczkowanie
 
Avatar Ala...
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Threecity
Wiadomości: 209
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

W końcu kupiłam maskę nawilżającą z tej serii i odżywkę w sprayu. Trzeba przyznać, że tanie nie są, ale efekt naprawdę rewelacyjny. I mówi Wam to osoba, która na swoich włosach probowała już chyba wszystkiego, łącznie z najdroższymi maskami Kanebo itd. Naprawdę, jeżeli chodzi o nawilżanie to seria godna polecenia. Aż koleżanka się mnie pytała po czym mam takie błyszczące włosy. Moje rozjaśniane, długie włosy naprawdę wyglądają dzisiaj na miękkie i lśniące. Warto zainwestować, chociaż jak na drogeryjne kosmetyki są drogie. Może będzie jakaś promocja, bo jakiś czas temu była

I mała prośba do moderatora, może zmienić nazwę tego wątku, bo chyba z 5 minut szukałam go w wyszukiwarce
Ala... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-16, 18:34   #9
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Ala...czy ta odżywka w sprayu ułatwia rozczesywanie włosów? Nie obciaża ich?
Mam maskę Aloe Vera regenerującą do włosów cienkich i zniszczonych. Poprawia kondycję włosów (suszarka to mój niezbędnik), nabierają połysku. Niestety nie posiada właściwosci rozplątujących, w tej kwestii pomaga tylko troszke...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 17:46   #10
plastic_face
Raczkowanie
 
Avatar plastic_face
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 44
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Ja mam ten z maslem shea (odbudowujacy bodajze) i musze powiedziec, ze jestem naprawde zadowolona. Kondycja moich wlosow znacznie sie poprawila, sa teraz miekkie i jedwabiste (stosuje w polaczeniu z odzywka z jedwabiem z gliss kura ;D ta w spray'u). Problem w tym, ze teraz ciezko mi go bedzie znalezc ;D Kupilam go przy okazji w innym miescie (uwielbiam testowac nowe kosmetyki, a ten znacznie mnie zachecil)
plastic_face jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-09, 18:23   #11
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Dziewczyny ja też chyba się skuszę i jutro kupie szampon i odżywke/maske. Zdam relacje napewno!
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-09, 18:39   #12
biedronka91
Zakorzenienie
 
Avatar biedronka91
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Ziemia obiecana
Wiadomości: 5 161
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Hmm.. no wasze opinie jak najbardziej zachęcają do zakupu.. Chyba wypróbuję szampon choć przyznam, że tani nie jest.. Dzięki za recenzje..
__________________
Żyj pełnią życia i nie bój się tego co Cię spotyka. Wszystko zawsze kończy się dobrze!
biedronka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 15:08   #13
Kadunia
Zakorzenienie
 
Avatar Kadunia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 435
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

podbijam kusicie tymi kosmetykami
__________________

Kadunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-13, 20:02   #14
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Ja też jestem zainteresowana Macie może jakies zdjecia, opisy tych kosmetykow? Chcialabym zglosic do KWC ale niczego konkretnego nie moge znaleśc
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 11:35   #15
una creatura bella
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 144
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Karla, tutaj masz adres do strony i jednocześnie sklepu internetowego firmy Mypa: http://shop.mypa.eu/. Z tym, że Mypa nie jest producentem, a dystrybutorem.

Jeśli zaś chodzi o opisy i składy szamponów z serii Aloe Vera, to zajrzyj tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4741

i tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...2&postcount=31

Opis do tego drugiego szamponu zalacze pozniej, bo teraz cos mi sie porobilo z klawiatura, grrrrrrr
__________________
"...Nieosiągalność nigdy nie jest kontrargumentem przeciwko ideałowi, gdyż ideały są tylko drogowskazami, nigdy zaś celami..."
una creatura bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 18:46   #16
karla_92
Zakorzenienie
 
Avatar karla_92
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 980
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

Cytat:
Napisane przez una creatura bella Pokaż wiadomość
Karla, tutaj masz adres do strony i jednocześnie sklepu internetowego firmy Mypa: http://shop.mypa.eu/. Z tym, że Mypa nie jest producentem, a dystrybutorem.

Jeśli zaś chodzi o opisy i składy szamponów z serii Aloe Vera, to zajrzyj tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=4741

i tu: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...2&postcount=31

Opis do tego drugiego szamponu zalacze pozniej, bo teraz cos mi sie porobilo z klawiatura, grrrrrrr
Dziekuje Ci bardzo Zainteresował mnie ten skład szamponu do wlosow mieszanych A do jakiego dokładniej chcesz jeszcze zamieścic?
karla_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-19, 20:12   #17
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: drogeria natura-nowe kosmetyki

A czy używały tych kosmetyków wizażanki z włosami farbowanymi (szczególnie przyciemnianymi)? Jeśli tak, to jakie były efekty? Szybko wypłukuje kolor czy nie jest tak źle?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:24.