Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 14:03   #181
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Jestem bardzo zażenowana tą nową formą reklamy. Podlinkowywanie słów w moich własnych postach jest poniżej krytyki (...)
Myślę dokładnie tak samo i wkurza mnie, że wyłapuje pojedyncze słowa i kieruje jakąś Wizażankę na stronę z którą ja nie mam nic wspólnego ani polecać jej nie chcę A tak to niestety wygląda, jakbyśmy polecały produkt w formie kryptoreklamy.


Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A możecie usunąć tą beznadziejną reklamę ze słowa " ale " gdzie jest wciskany lek w bardzo wielu postach a nie podpisach ?
O tak, "ale" jest wszędzie
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2015-11-19 o 14:16
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 14:05   #182
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
A możecie usunąć tą beznadziejną reklamę ze słowa " ale " gdzie jest wciskany lek w bardzo wielu postach a nie podpisach ?
Nie mogą, ta reklama przecież zostaje. Możesz tylko dodać filtr do Adblocka, żeby tego nie widzieć. Ja już prawie nie używam słowa na "a", zamiast tego piszę "jednak", chociaż to głupie i na dłuższą metę nic nie daje, bo ta reklama wpieprza się gdzie popadnie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 14:30   #183
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie mogą, ta reklama przecież zostaje. Możesz tylko dodać filtr do Adblocka, żeby tego nie widzieć. Ja już prawie nie używam słowa na "a", zamiast tego piszę "jednak", chociaż to głupie i na dłuższą metę nic nie daje, bo ta reklama wpieprza się gdzie popadnie.
Właśnie dlatego mam podpis taki jaki mam...
Filtr sprawdza się świetnie
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 14:39   #184
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego mam podpis taki jaki mam...
Filtr sprawdza się świetnie
W tej sytuacji podpis to chyba jedyna rozsądna opcja. Chyba też sobie podobny zmontuję
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-19, 17:23   #185
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego mam podpis taki jaki mam...
Filtr sprawdza się świetnie
Twój podpis dla niezorientowanych może brzmieć trochę opacznie, dodałabym, że "ukryta reklama forum Wizaż"

Bo na razie to brzmi jak Twoja kryptoreklama, ale jak nie chcesz reklamować to wtedy linkujesz pod "KLIK".
__________________

Edytowane przez miss kitsch
Czas edycji: 2015-11-19 o 17:24
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-20, 07:25   #186
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez miss kitsch Pokaż wiadomość
Twój podpis dla niezorientowanych może brzmieć trochę opacznie, dodałabym, że "ukryta reklama forum Wizaż"

Bo na razie to brzmi jak Twoja kryptoreklama, ale jak nie chcesz reklamować to wtedy linkujesz pod "KLIK".
Ok, przeredaguję to. Dzięki
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 18:16   #187
201607111004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4 923
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Mi AdBlock tego nie blokuje :P
Mi Ad blocki i inne takie takie, już prawie niczego tutaj nie blokują : ( Tak się wycwanili!



Słabo, że minęło już tyle miesięcy. Admini wiele rzecyz obiecywali, chociaż by w wątku o dennych artykułach na głównej wizażu, a nie zmieniło się nic.
Mają nas za idiotki a portal za zwykłe g. do robienia pieniędzy.


I ta reklama Party na pół strony ;C
Kim trzeba być, by mieć nas tak w d.?

---------- Dopisano o 19:16 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Rozumiem, przekaże wszystkie Wasze uwagi.

aniolek
I ja się pytam. DO KOGO TO POSZŁO, skoro jeszcze nic z tym nie zrobiono? To takie grzeczne uciszanie nas czy naprawdę ktoś nad tym tyle miesięcy myśli?
201607111004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-22, 20:34   #188
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Nie udało mi się zablokować tych durnych reklam Ad blockiem, ale za to wtyczka Ghostery blokuje sporo dziwnych rzeczy na Wizażu, w tym pseudolinki w postach Polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: png Przechwytywanie.PNG (758,7 KB, 62 załadowań)
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 21:31   #189
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
.
https://youtu.be/YQHsXMglC9A?t=1m20s
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 21:34   #190
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 21:35   #191
201604191001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 646
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Nie mogłam się powstrzymać
201604191001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-23, 11:33   #192
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Nie mogłam się powstrzymać
spoko
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 12:13   #193
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez SweetHusky Pokaż wiadomość
...
I ja się pytam. DO KOGO TO POSZŁO, skoro jeszcze nic z tym nie zrobiono? To takie grzeczne uciszanie nas czy naprawdę ktoś nad tym tyle miesięcy myśli?

Linkowanie słów w post - pozostanie jako reklama
Reklama z party.pl została poprawiona i dostosowana do rozdzielczości różnych monitorów - nadal pozostanie

i nic z tym dalej nie zostanie zrobione.

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 14:25   #194
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

U mnie AdBlock na Operze blokuje reklamy Party oraz widoczność tych cholernych linków. Ale nie sprawia, że te linki nie są wstawiane, więc umieściłam stosowny podpis.
Nic więcej się zrobić chyba nie da. Czekam tylko na nową odsłonę KWC, bo mam niemiłe przeczucie, że zastąpienie starej wersji nową ma na celu tylko i wyłącznie wstawianie jeszcze więcej ilości reklam, spamu i innego chłamu. Nieregulaminowe recenzje testowe, ambasadorki i inne tego rodzaju twarze rajstop to może być dopiero początek
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 14:50   #195
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Zawsze można jeszcze zgłosić tę formę reklamy do Komisji Etyki Reklamy, ja już to zrobiłam https://www.radareklamy.pl/zloz-skarge
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 15:29   #196
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Zawsze można jeszcze zgłosić tę formę reklamy do Komisji Etyki Reklamy, ja już to zrobiłam https://www.radareklamy.pl/zloz-skarge
W Radzie nasza ostatnia nadzieja

Wiem, ze moze jestem zbyt dociekliwa ale Aniolku mam do Ciebie pytanie.
Czy Redakcja planuje w jakis sposob polepszyc jakosc artykulow? Czy nasza pisanina trafia do prozni? Naprawde nie jest mile to, ze ktos traktuje nas jak polglowki. Jestesmy wyksztalconymi, swiadomymi siebie kobietami, a tymczasem artykuly wygladaja jakby byly wyjete z Bravo czy tego typu gazetek.

Aniolku nie mam nic do Ciebie zeby nie bylo
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-23, 16:02   #197
czarnazuzia1
rude jest piękne:)
 
Avatar czarnazuzia1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: nad jeziorem
Wiadomości: 12 607
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
U mnie AdBlock na Operze blokuje reklamy Party oraz widoczność tych cholernych linków. Ale nie sprawia, że te linki nie są wstawiane, więc umieściłam stosowny podpis.
Nic więcej się zrobić chyba nie da. Czekam tylko na nową odsłonę KWC, bo mam niemiłe przeczucie, że zastąpienie starej wersji nową ma na celu tylko i wyłącznie wstawianie jeszcze więcej ilości reklam, spamu i innego chłamu. Nieregulaminowe recenzje testowe, ambasadorki i inne tego rodzaju twarze rajstop to może być dopiero początek
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Zawsze można jeszcze zgłosić tę formę reklamy do Komisji Etyki Reklamy, ja już to zrobiłam https://www.radareklamy.pl/zloz-skarge
Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
W Radzie nasza ostatnia nadzieja

Wiem, ze moze jestem zbyt dociekliwa ale Aniolku mam do Ciebie pytanie.
Czy Redakcja planuje w jakis sposob polepszyc jakosc artykulow? Czy nasza pisanina trafia do prozni? Naprawde nie jest mile to, ze ktos traktuje nas jak polglowki. Jestesmy wyksztalconymi, swiadomymi siebie kobietami, a tymczasem artykuly wygladaja jakby byly wyjete z Bravo czy tego typu gazetek.

Aniolku nie mam nic do Ciebie zeby nie bylo
poszukacie sobie Dziewczyny w intenecie
Wizaz,pl.Party .pl ,POlki.pl i inne naleza do Edipresse wiec reklamy beda i to pewnie coraz wiecej Nic sie nie zmieni ,nastala inna era
poszukajcie i poczytajcie sobie opinie
__________________
Obojetnego na niedole zwierzat i ludzka niedola nie wzruszy....prof Żabiński
Twój klik pomaga
nie ponosze odpowiedzialnosci za reklamy umieszczone przez WIZAZ w moich postach i PW





czarnazuzia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-30, 16:44   #198
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez _Judith_ Pokaż wiadomość
Ta wersja lepsza
https://www.youtube.com/watch?v=-bIEwHxiGlA

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:42 ----------

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Zawsze można jeszcze zgłosić tę formę reklamy do Komisji Etyki Reklamy, ja już to zrobiłam https://www.radareklamy.pl/zloz-skarge
Trzeba by hurtem powysylac.
Tylko pewnie nie kazdej bedzie sie chcialo to pisac bez wzorca.
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 14:46   #199
gosh85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 84
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Filtr do adblock blokujący wysuwającą reklamę bez możliwości jej zamknięcia. Swoją drogą głupszej reklamy nie widziałem, aby nie móc nawet jej zamknąć. To dodać do adblocka ##div#autoPromoBigBaner , a to jeżeli tylko chcemy blokować tę reklamę na wizazu - wizaz.pl##div#autoPromoBi gBaner, ale na innych stronach też się pojawia
gosh85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-11, 03:16   #200
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Cytat:
Napisane przez gosh85 Pokaż wiadomość
Filtr do adblock blokujący wysuwającą reklamę bez możliwości jej zamknięcia. Swoją drogą głupszej reklamy nie widziałem, aby nie móc nawet jej zamknąć. To dodać do adblocka ##div#autoPromoBigBaner , a to jeżeli tylko chcemy blokować tę reklamę na wizazu - wizaz.pl##div#autoPromoBi gBaner, ale na innych stronach też się pojawia
A ja tego nadal nie widziałam. Mój adbloczek daje radę.


W ramach ciekawostki, to automatycznie linkowanie mam w filtrach od dwóch miesięcy, od około miesiąca spędzam na czytaniu wizażu dużo mniej czasu niż wcześniej... I co?


Ponad 7k blokowań. Czyli ponad 7 tysięcy razy powinnam była widzieć reklamę ukrytą w postach użytkowników.
7324 razy przez dwa miesiące. Siedem tysięcy trzysta dwadzieścia cztery razy.


Aniołku, coś nowego wiesz? Redakcja się obudziła, coś nowego nam powie, odniesie się do Kodeksu Etyki Reklamy? Czy nadal jedyne, co Ci przekazali to "reklama zostaje" (i w domyśle "pokrzyczą, pokrzyczą i zapomną, trzeba przemilczeć, Aniołek, udobruchaj ich" )?
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-11, 08:19   #201
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Przecież redakcja nigdy nas nie brała na poważnie, to że czasem tu coś napiszemy nie ma na nic żadnego wpływu - wizaż kręci się dalej i żadne z nas nie zrezygnowało jakoś z forum, masowy exodus nie nastąpił a hajsik leci.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-27, 22:04   #202
kobietasukcesu
zawsze mam racje
 
Avatar kobietasukcesu
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Upper East Side
Wiadomości: 10 952
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Czy ten proceder nadal trwa?
Pamiętam, że odechciało mi się wtedy wizazu na długo
__________________
Janusze reklamy



“You can’t make people love you, but you can make them fear you.” Blair Waldorf

<3 <3 <3
kobietasukcesu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-02-28, 08:02   #203
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Czy te wkurzające linki w postach użytkowniczek to jakaś nowa forma reklamy?

Wiele się zmieniło, zapraszam na forum, a jeśli coś dziwnego zauważysz wciśnij " Zgłoś" - sprawdzimy




mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-28 09:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.