Mamy lutowe 2018 cz. 2 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-06-14, 08:42   #4111
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Taaak, taki mam plan.

Dziewczyny co robicie że Wasze bobasy spią prawie całe nocy??
Magdalena karmisz piersią??

Mój Młody wczesniej przesypial prawie całe nocy, a teraz 3-4 pobudki

Jesli chodzi o Dzień Ojca, nie wiem czy coś kupię tz od Stasia.
Ja na dzień Matki nic nie dostałam, a to było dla mnie bardzo ważne, pierwsze Dzień Matki, było mi bardzo przykro. I tak jak któras z Was wyżej nie planowałam nic kupic tż. Ale chyba jednak kupie zeby było mu glupio i wstyd.
Może jakąś koszulke lub kubek? Nie wiem jeszcze

Dziewczyny a uzywacie juz mat edukacyjnych? Młody w sobote 4 miesiące, bawi się juz zabawkami i planuje jakos teraz kupic mate ale tyle ich jest ze nie mam pojecia. Może macie jakies fajne sprawdzone?
Takie zeby grały, grzechotały, szelesciły, żeby młody był żywo zainteresowany i chetnie spedzał na niej czas.
Są maty po 500zł z samymi pluszakami, bezsensu.
Fajne są maty skip hopa, ale nie chce na pol roku kupowac maty za 500zł tym bardziej ze az tak bardzo nie sa warte swej ceny.
W 4 miesiącu jest regres snu, większość z nas to przechodzi

U nas 3 pobudki ale na szczęście bez nocnych zabaw.

Córa ogarnęła obroty i w lewą stronę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 08:44   #4112
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Dziewczyny jak delikatnie, ale dobitnie powiedzieć teściowej żeby się nie wpierdzielała? Już mam zdecydowanie dość jej rad i porad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 08:48   #4113
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Demeter, gratki..ja czekam aż ogarnie w prawą no i z pleców na brzuch

Ale dziś mam krótki lont..jeszcze to jej karmienie teraz jest batalią. Czy wyjściem będzie jak się naje po 2-3 min zakończenie karmienia? Potem się wykręca przez 10 min i w sumie nie zjada za wiele, bo ciumknię raz i wykręca się zainteresowana wszystkim innym

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak delikatnie, ale dobitnie powiedzieć teściowej żeby się nie wpierdzielała? Już mam zdecydowanie dość jej rad i porad
A co tż na to, może jemu łatwiej?
Jak coś to powiedz, że dziękujesz i wiesz że to z troski, ale masz inne podejście do macierzyństwa i chciałabyś, żeby "mama" miała to na uwadze...czy coś u mnie tż takie rzeczy załatwia z mamą
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 08:56   #4114
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak delikatnie, ale dobitnie powiedzieć teściowej żeby się nie wpierdzielała? Już mam zdecydowanie dość jej rad i porad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Do niektórych nie da się delikatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

A to moja na brzuch się przekręca. Na plecy chyba zapomniała

Cierpliwości dużo mów sobie, że to w końcu przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Dziewczyny,macie może zbędne kody z coca coli itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 08:57   #4115
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
Demeter, gratki..ja czekam aż ogarnie w prawą no i z pleców na brzuch

Ale dziś mam krótki lont..jeszcze to jej karmienie teraz jest batalią. Czy wyjściem będzie jak się naje po 2-3 min zakończenie karmienia? Potem się wykręca przez 10 min i w sumie nie zjada za wiele, bo ciumknię raz i wykręca się zainteresowana wszystkim innym

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:46 ----------



A co tż na to, może jemu łatwiej?

Jak coś to powiedz, że dziękujesz i wiesz że to z troski, ale masz inne podejście do macierzyństwa i chciałabyś, żeby "mama" miała to na uwadze...czy coś u mnie tż takie rzeczy załatwia z mamą


No właśnie przez to też mam ostatnio kosę z mężem, bo on nic mamusi nie powie i co najgorsze często jej przyznaje racje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:05   #4116
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Taaak, taki mam plan.

Dziewczyny co robicie że Wasze bobasy spią prawie całe nocy??
Magdalena karmisz piersią??

Mój Młody wczesniej przesypial prawie całe nocy, a teraz 3-4 pobudki

Jesli chodzi o Dzień Ojca, nie wiem czy coś kupię tz od Stasia.
Ja na dzień Matki nic nie dostałam, a to było dla mnie bardzo ważne, pierwsze Dzień Matki, było mi bardzo przykro. I tak jak któras z Was wyżej nie planowałam nic kupic tż. Ale chyba jednak kupie zeby było mu glupio i wstyd.
Może jakąś koszulke lub kubek? Nie wiem jeszcze

Dziewczyny a uzywacie juz mat edukacyjnych? Młody w sobote 4 miesiące, bawi się juz zabawkami i planuje jakos teraz kupic mate ale tyle ich jest ze nie mam pojecia. Może macie jakies fajne sprawdzone?
Takie zeby grały, grzechotały, szelesciły, żeby młody był żywo zainteresowany i chetnie spedzał na niej czas.
Są maty po 500zł z samymi pluszakami, bezsensu.
Fajne są maty skip hopa, ale nie chce na pol roku kupowac maty za 500zł tym bardziej ze az tak bardzo nie sa warte swej ceny.
My mamy matę animals z Kinder Kraft. Używamy od 2 miesiąca i już mu się znudzila. Nie interesują go już te wiszące zabawki. Właśnie chciałam kupić coś nowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:11   #4117
M a g d a l e n a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2 842
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Magdalena karmisz piersią??


Niestety już nie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
M a g d a l e n a jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 09:12   #4118
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Do niektórych nie da się delikatnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

A to moja na brzuch się przekręca. Na plecy chyba zapomniała

Cierpliwości dużo mów sobie, że to w końcu przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:56 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Dziewczyny,macie może zbędne kody z coca coli itp?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A gdzie te kody są???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:14   #4119
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
A gdzie te kody są???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pod zakrętką

Matę my mamy Tiny love ale już szału nie robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:16   #4120
agatka553
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 890
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Pod zakrętką

Matę my mamy Tiny love ale już szału nie robi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa to pomogłabym, ale nasze to chyba nie były w promocji, bo kodu tam nie ma😕

Sent from my HUAWEI CUN-L21 using Wizaz Forum mobile app
agatka553 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:17   #4121
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Karska, kąpięmy go o 20, od 18 marudzi. Kąpiele uwielbia. Kąpięmy go teraz w umywalce bo duża jest. Przewijak wynieslismh do piwnicy bo bywało nie bezpiecznie młody już za duży na niego.



Dziewczyny wiecie co? To chyba moja wina z tym że Stasiek od 18 marudzil.

Rano jak się budził a ja byłam jeszcze nie przytomna włączyłam bajkę i nią się zajął i dał mi pospać jeszcze 30-40min. (na szczęście ta bajkę włączyłam dopiero od tygodnia).

Później ogólnie do jakiejś godz 12 telewizor włączony był cały czas i młody chciał nie chciał wlepial wzrok. I wieczorem od 17 znowu był telewizor włączony i to samo.



Postanowiłam definitywnie wyłączyć włączanie tv. Rano jeszcze był bo doszlam do tego później ale po południu o15 pojechalisny na działke do Nas więc młody na powietrzu. No i zbliżala się godzina 18 więc postanowiliśmy że spacer po lesie zamiast domu w który tv. Młody połowę spaceru spał połowę nie ale był zachwycony.

Wróciliśmy do domu o 19:30, chwilę przed 20 kąpiel, masaż, cycy. Nie chciał spać ale nie marudzil. W tle cicho mąż słuchał Varius Manx. Trochę (20min) polezal na bujaczku pobawil się pielucha zaczął śmiecić trochę do cycy więc cycy i zasnal.

Bez płaczu i lamentu!

Od dziś zero tv.
Może to być to, obserwuj
Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Magia wizażu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mojego nie działa ta magia na szczęście
Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Taaak, taki mam plan.

Dziewczyny co robicie że Wasze bobasy spią prawie całe nocy??
Magdalena karmisz piersią??

Mój Młody wczesniej przesypial prawie całe nocy, a teraz 3-4 pobudki

Jesli chodzi o Dzień Ojca, nie wiem czy coś kupię tz od Stasia.
Ja na dzień Matki nic nie dostałam, a to było dla mnie bardzo ważne, pierwsze Dzień Matki, było mi bardzo przykro. I tak jak któras z Was wyżej nie planowałam nic kupic tż. Ale chyba jednak kupie zeby było mu glupio i wstyd.
Może jakąś koszulke lub kubek? Nie wiem jeszcze

Dziewczyny a uzywacie juz mat edukacyjnych? Młody w sobote 4 miesiące, bawi się juz zabawkami i planuje jakos teraz kupic mate ale tyle ich jest ze nie mam pojecia. Może macie jakies fajne sprawdzone?
Takie zeby grały, grzechotały, szelesciły, żeby młody był żywo zainteresowany i chetnie spedzał na niej czas.
Są maty po 500zł z samymi pluszakami, bezsensu.
Fajne są maty skip hopa, ale nie chce na pol roku kupowac maty za 500zł tym bardziej ze az tak bardzo nie sa warte swej ceny.
Nic nie robię, poprostu taki jego urok
Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak delikatnie, ale dobitnie powiedzieć teściowej żeby się nie wpierdzielała? Już mam zdecydowanie dość jej rad i porad


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Powiedz, że chcecie wychować dziecko po swojemu i dziękujcie za rady
A jeśli nie pomoże to wprost żeby się nie wtrącała


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 09:17   #4122
luga
Raczkowanie
 
Avatar luga
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 275
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
My mamy matę animals z Kinder Kraft. Używamy od 2 miesiąca i już mu się znudzila. Nie interesują go już te wiszące zabawki. Właśnie chciałam kupić coś nowego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja też ostatnio zauważyłam, że Antek coraz mniej lubi leżeć na macie, a kiedyś tak fajnie się na niej bawił. Ale to chcesz kupić jakaś nowa matę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
luga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:21   #4123
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
Ja też ostatnio zauważyłam, że Antek coraz mniej lubi leżeć na macie, a kiedyś tak fajnie się na niej bawił. Ale to chcesz kupić jakaś nowa matę ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Chce kupić taka do raczkowania bez zabawek wiszących i może do tego takie stojaki z zabawkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:22   #4124
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Dziewczyny a uzywacie juz mat edukacyjnych? Młody w sobote 4 miesiące, bawi się juz zabawkami i planuje jakos teraz kupic mate ale tyle ich jest ze nie mam pojecia. Może macie jakies fajne sprawdzone?
Takie zeby grały, grzechotały, szelesciły, żeby młody był żywo zainteresowany i chetnie spedzał na niej czas.
Są maty po 500zł z samymi pluszakami, bezsensu.
Fajne są maty skip hopa, ale nie chce na pol roku kupowac maty za 500zł tym bardziej ze az tak bardzo nie sa warte swej ceny.
Z maty korzystam od około 4-5 tygodnia. A teraz to ją coraz częściej zaczynają pałąki ograniczać i lada moment ściągnę.

Cytat:
Napisane przez luga Pokaż wiadomość
No właśnie przez to też mam ostatnio kosę z mężem, bo on nic mamusi nie powie i co najgorsze często jej przyznaje racje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zacznij rozmowy od męża, jak będziecie mówić jednym głosem to on z mamusią porozmawia.
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:29   #4125
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez agatka553 Pokaż wiadomość
Aaa to pomogłabym, ale nasze to chyba nie były w promocji, bo kodu tam nie ma

Sent from my HUAWEI CUN-L21 using Wizaz Forum mobile app
Białe zakrętki muszą być

U nas najlepiej się sprawdzają te puzzle piankowe. Chociaż pałąki z maty są super do jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:36   #4126
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Demeter_ Pokaż wiadomość
Białe zakrętki muszą być

U nas najlepiej się sprawdzają te puzzle piankowe. Chociaż pałąki z maty są super do jedzenia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakie masz puzzle piankowe ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:37   #4127
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Jakie masz puzzle piankowe ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Te czarno-białe z Chin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:38   #4128
MadlenAdlen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 545
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

czyli co myslicie?
że lepiej kupić porządną matę piankową i do tego stojaki z zabawkami ktore w kazdej chwili mozna odsunąć? a zainwestować w dobrą piankową ktora będzie na lata?
MadlenAdlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:43   #4129
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Ja zamiast maty mam taki dywan (160x230)
https://kandi.pl/dywan-dzieciecy-owl-soft-meet-id-438

Mam go już 2l, piorę w pralce, podsuszam w suszarce bębnowej i wszystko z nim ok

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
czyli co myslicie?
że lepiej kupić porządną matę piankową i do tego stojaki z zabawkami ktore w kazdej chwili mozna odsunąć? a zainwestować w dobrą piankową ktora będzie na lata?
Matę lub dywan
Z matami jest ten problem, że niektóre kosmicznie śmierdzą i muszą się wywietrzyć. No i mi najstarsza rozkładała matę w 30s na czynniki pierwsze. Dlatego przy średniej zastanawiałam się nad skip hop (właśnie, żeby nie miała niepotrzebnych elementów w środku) i była bezpieczna, ale doczytałam, że one też "bezpiecznością"nie grzeszą. A moja najstarsza tą matę wiecznie gryzła... Kupiłam dywan nie zgłębiając się w bezpieczeństwo, bo stwierdziłam, że prędzej oszaleje niż coś wybiorę Dywanu póki co żadne nie gryzie
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-14, 09:49   #4130
MadlenAdlen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 545
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Ja zamiast maty mam taki dywan (160x230)
https://kandi.pl/dywan-dzieciecy-owl-soft-meet-id-438

Mam go już 2l, piorę w pralce, podsuszam w suszarce bębnowej i wszystko z nim ok

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



Matę lub dywan
Z matami jest ten problem, że niektóre kosmicznie śmierdzą i muszą się wywietrzyć. No i mi najstarsza rozkładała matę w 30s na czynniki pierwsze. Dlatego przy średniej zastanawiałam się nad skip hop (właśnie, żeby nie miała niepotrzebnych elementów w środku) i była bezpieczna, ale doczytałam, że one też "bezpiecznością"nie grzeszą. A moja najstarsza tą matę wiecznie gryzła... Kupiłam dywan nie zgłębiając się w bezpieczeństwo, bo stwierdziłam, że prędzej oszaleje niż coś wybiorę Dywanu póki co żadne nie gryzie
ja jeszcze zastanawialam sie nad matą z la millou, zeby miec i w domu i na dwór na ogórdek, ale nie wiem czy ona niezbyt zimna bedzie?
mamy w calym mieszkaniu płytki
MadlenAdlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 09:51   #4131
OtTakaJa
Zakorzenienie
 
Avatar OtTakaJa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 331
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Chce kupić taka do raczkowania bez zabawek wiszących i może do tego takie stojaki z zabawkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja kupiłam taką zwykłą matę na allegro dużą, bo 180×180 a mała i tak chwilkę na niej poleży i ucieka na dywan, jakby mi na złość robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Cytat:
Napisane przez figa84 Pokaż wiadomość
Ja zamiast maty mam taki dywan (160x230)
https://kandi.pl/dywan-dzieciecy-owl-soft-meet-id-438

Mam go już 2l, piorę w pralce, podsuszam w suszarce bębnowej i wszystko z nim ok

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------



Matę lub dywan
Z matami jest ten problem, że niektóre kosmicznie śmierdzą i muszą się wywietrzyć. No i mi najstarsza rozkładała matę w 30s na czynniki pierwsze. Dlatego przy średniej zastanawiałam się nad skip hop (właśnie, żeby nie miała niepotrzebnych elementów w środku) i była bezpieczna, ale doczytałam, że one też "bezpiecznością"nie grzeszą. A moja najstarsza tą matę wiecznie gryzła... Kupiłam dywan nie zgłębiając się w bezpieczeństwo, bo stwierdziłam, że prędzej oszaleje niż coś wybiorę Dywanu póki co żadne nie gryzie
Hahaha moja dywan też żre, kompletnie jej nie przeszkadza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Jeśli jakaś kobieta jest w stanie odbić mojego mężczyznę - to ja go nie chcę'.

OtTakaJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:23   #4132
karska
Wtajemniczenie
 
Avatar karska
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 2 718
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Ja też kupując teraz wzięłabym albo dywan albo matę piankową. Co prawda synek dalej lubi matę z pałąkiem (mamy bright starts plac zabaw) ale co kilka dni wymieniam mu wiszące zabawki. Podejrzewam że jak dojdzie mata z Chin ta będzie rzadziej używana
Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
ja jeszcze zastanawialam sie nad matą z la millou, zeby miec i w domu i na dwór na ogórdek, ale nie wiem czy ona niezbyt zimna bedzie?
mamy w calym mieszkaniu płytki
Pewnie jest mega droga my do ogrodu mamy koc termiczny. W domu na dole też wszędzie gres. Od października włączamy ogrzewanie podłogowe więc spoko, teraz jest chłodna no ale nic nie poradzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
karska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:34   #4133
MadlenAdlen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 545
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez karska Pokaż wiadomość
Ja też kupując teraz wzięłabym albo dywan albo matę piankową. Co prawda synek dalej lubi matę z pałąkiem (mamy bright starts plac zabaw) ale co kilka dni wymieniam mu wiszące zabawki. Podejrzewam że jak dojdzie mata z Chin ta będzie rzadziej używana Pewnie jest mega droga my do ogrodu mamy koc termiczny. W domu na dole też wszędzie gres. Od października włączamy ogrzewanie podłogowe więc spoko, teraz jest chłodna no ale nic nie poradzę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlasnie kupilam na promo za 245zł
na yellow fellow dzis jest -15% jakbyscie chcialy z kodek CZERWIEC
ja jestem troche uzalezniona od LM
MadlenAdlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 10:58   #4134
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez OtTakaJa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam taką zwykłą matę na allegro dużą, bo 180×180 a mała i tak chwilkę na niej poleży i ucieka na dywan, jakby mi na złość robiła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:51 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

Hahaha moja dywan też żre, kompletnie jej nie przeszkadza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widziałam na allegro właśnie fajne i chyba zamówię
U nas dzień śpiocha! Od 10 leżymy razem w łóżku i przysypiamy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:05   #4135
novakia
Zakorzenienie
 
Avatar novakia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 9 660
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez Hadise Pokaż wiadomość
Chce kupić taka do raczkowania bez zabawek wiszących i może do tego takie stojaki z zabawkami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie latwiej wymieniac zabawki? Ja wieszam co sie da gorszy problem mam ze on nie lubi lezec bo juz tak poznal pozycje polsiedzaca ze tak najlepiej mu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeśli nie masz dzieci, to tak, jakby część twojego serca nigdy nie czuła. Jakby została na zawsze odłączona..."Gillian Flynn – Ostre przedmioty
novakia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 11:09   #4136
Hadise
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 3 638
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez novakia Pokaż wiadomość
A nie latwiej wymieniac zabawki? Ja wieszam co sie da gorszy problem mam ze on nie lubi lezec bo juz tak poznal pozycje polsiedzaca ze tak najlepiej mu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie u nas problem, że też nie chce leżeć ;p myślałam, że może nowe zabawki go zainteresują. Spróbuję powiesić coś innego ;p

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hadise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:11   #4137
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

U nas mata z Tiny Love też już małą nudzi. Przedtem piszczała z radości a teraz mi płacze, więc ląduje na puzzlach. Kupiłam na allegro plus dywan 180x150, kosztowało mniej niż 100zl.
No i nudzą ją już wszytskie zabawki jakie mamy, max 2-5min jedna. Nie wiem czym ją zabawiać, bo jednak chciałabym ugotować coś jeszcze.

My dziś mamy dzień wariata. Spacer zamiast 2h trwał niecałą godzinę, ryczy jak nie wiem...spać nie będzie, oszaleje! A za chwilę gada do byle czego chciałam sobie kupić chociaż rogaliki na poprawę nastroju, nie ma szans...a nei wspomnę o normalnych zakupach jak pomidory, wędlina etc
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:15   #4138
MadlenAdlen
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 545
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Któraś z Was pisała o promo w HM ale słabe to promo :/
Wybieram sie na zakupy po spodenki dla małego, pizamy na rktki rekaw, body na ramiączka, a z tego nic nie jest w promo

Ja już nie nadązam za tymi rozmiarami... Zakladamy body juz na 68 a jeszcze tyle nie uzywanych 62...
Znowu spodnie na 62 z mayorala jeszcze duzo za duze...

Dziewczyny a wasze brzdące chętnie lezą w gondoli?
MadlenAdlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:28   #4139
Demeter_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 990
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Cytat:
Napisane przez klaudetka Pokaż wiadomość
U nas mata z Tiny Love też już małą nudzi. Przedtem piszczała z radości a teraz mi płacze, więc ląduje na puzzlach. Kupiłam na allegro plus dywan 180x150, kosztowało mniej niż 100zl.
No i nudzą ją już wszytskie zabawki jakie mamy, max 2-5min jedna. Nie wiem czym ją zabawiać, bo jednak chciałabym ugotować coś jeszcze.

My dziś mamy dzień wariata. Spacer zamiast 2h trwał niecałą godzinę, ryczy jak nie wiem...spać nie będzie, oszaleje! A za chwilę gada do byle czego chciałam sobie kupić chociaż rogaliki na poprawę nastroju, nie ma szans...a nei wspomnę o normalnych zakupach jak pomidory, wędlina etc
Współczuję

U nas na szczęście zabawki się jeszcze nie znudziły. Najlepszy jest ze sto razy obrzygany motyl z lamaze albo świnia. Mogę ją położyć i iść obiad robić
Cytat:
Napisane przez MadlenAdlen Pokaż wiadomość
Któraś z Was pisała o promo w HM ale słabe to promo :/
Wybieram sie na zakupy po spodenki dla małego, pizamy na rktki rekaw, body na ramiączka, a z tego nic nie jest w promo

Ja już nie nadązam za tymi rozmiarami... Zakladamy body juz na 68 a jeszcze tyle nie uzywanych 62...
Znowu spodnie na 62 z mayorala jeszcze duzo za duze...

Dziewczyny a wasze brzdące chętnie lezą w gondoli?
Czyli nie warto iść? Lipa

Moja bardzo chętnie ale chyba jest jedną z nielicznych

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Demeter_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-06-14, 12:30   #4140
klaudetka
Wtajemniczenie
 
Avatar klaudetka
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 369
Dot.: Mamy lutowe 2018 cz. 2

Moja na szczęście już tak. Tzn ma w wózku zawieszkę, która jej dynda i biorę od nagłego dzwonu misia z Ikei. Na stronce już go nie ma, ale owca jest i ona sie przydawała do "trzymania" smoczka
Ale widze dużo dzieci w spacerówkach wielkości mojej córy. I wogóle każdy kto zagląda gada, że ma taaakie włosiska. Koleżanka pyta kiedy jej kucyka zwiąże

---------- Dopisano o 13:30 ---------- Poprzedni post napisano o 13:29 ----------

demeter, który motyl i świnia?? staram się właśnie jedną ręką sprawiać żeby nie płakała a drugą szukam w smyku, bo zwariuje...
edit - znalazłam, dzięki od siebie mogę polecić jabłuszko z fisher price'a i różdżka ze smyka, jedyne co ją teraz najbardziej interesuje

Edytowane przez klaudetka
Czas edycji: 2018-06-14 o 12:40
klaudetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-21 22:23:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.