Lokale weselne: Wrocław i okolice - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-31, 12:37   #121
aneczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hmm, z cegłami to od razu skojarzył mi się Dwór na końcu świata http://www.wesele.pop.pl/ ale mi osobiście nie podobają się te klimaty.
Dużo dobrego piszą w Sieci właśnie o Starej Garbarnii, niestety nie jest tam najtaniej, bo na 2011 ceny to 195/210/225 zł w zależności od wybranego menu, a nie ma w tym ciast, soków alkoholu. Ale i tak w tej chwili Garbarnia nadal jest wysoko w naszym "rankingu", w przyszłym tygodniu idziemy zobaczyć jeszcze At Hotel, bo też dużo osób poleca to miejsce.
Wczoraj byliśmy w Hotelu Sofitel (dawny Dorint) - owszem, pełna klasa, ale cena powalająca 300 zł za os. bez alkoholu + korkowe. Ale można się było tego spodziewać po takim miejscu.
aneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 16:02   #122
murcie lago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

aneczka, w Vega jeszcze tak naprawdę nie ustalili ceny na przyszły rok. Menadżerka powiedziała ze będzie to 180-200 zł za osobę. i tak mamy w umowie. A jak sobie ustala cennik to zadzwonią do nas. W menu jest przystawka, obiad, deser, dwa cieple dania, ciasta, owoce i napoje. Alkohol i tort we własnym zakresie. No i mówiła ze będziemy rozmawiać z kucharzem na temat menu i on nam powie ile jedzenia ma być żeby ludzie nie byli głodni. No i tak samo mówiła ze możemy zmieniać menu jak chcemy. No i tez robią dekoracje sali.
Dla nas tez dużym plusem jest to ze nie robią problemów z ilością osób. My robimy na około 40 osób przyjecie i w niektórych restauracjach na taka małą ilość osób podwyższają cenę.
Poza tym spodobało nam się to ze menadżerka podkreślała ze wesele ma się tylko raz i to ma być dla nas wyjątkowy dzień. A żeby był wyjątkowy to oni się już postarają. Czyli ze jednak jej zależy żeby wszystko wypadło dobrze.
No i czego nie zjemy to zabieramy sobie do domu.
Napisze coś więcej jak będziemy mieć spotkanie w sprawie menu
Pozdrawiam

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

ach, co do Art Hotelu to byłam na weselu koleżanki i bardzo fajnie było ale maja małe porcje dań, bardziej żeby ładnie wyglądało niż żeby ludzie się najedli. Ale najlepiej jechać i się wypytać
murcie lago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 22:25   #123
Claris
Zakorzenienie
 
Avatar Claris
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 668
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez Stratberry Pokaż wiadomość
Hej planujemy z narzeczonym ślub w 2011 roku i zaczynamy poszukiwania sali. Osobiście marzę o miejscu z klimatem, tzn. mogą być surowe cegły, drewniane dodatki,ale także chciałabym, by było trochę elegancji w postaci oryginalnie nakrytych stołów posypanych np płatkami róż i do tego krzesełka z narzutkami z materiału. Proszę o radę, może być Wrocław i okolice. Wesele na około 100-120osób. Wstępnie ze stron internetowych bardzo podoba mi się Zajazd Wiejski w Ozorzycach, Karczma w Jankowicach i Stara Garbarnia. Czy coś w podobnym stylu jest godne polecenia?
pozdrawiam
Jeśli podoba Ci się zajazd w Ozorzycach (pozostałych nie znam), to może spodoba Ci się zajazd w którym my robimy wesele - "słoneczko" w Godzikowicach za Oławą
Claris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:30   #124
gosikorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
http://www.casanuova.pl/
na razie widzialam tylko stronke. Podoba mi sie to wnetrze, czy ktos cos slyszal o tym miejscu?
Ja byłam i jest to jedno z miejsc, w którym planuję wesele (widziałam jeszcze American Dream w SG, Ville Caprice, Restauracje za Szafą).
TEn lokal jeśli chodzi o wnętrze podoba mi się najbardziej, choć wiadomo kto co lubi. Tu panuje nowoczesny, elegancki, ale też przytulny minimalizm, w lokalu dominuje brąz, biel i beż. Wszystko z klasą, bez zbędnych falbanek, kwiatków i amorków jak w willa Caprice, która jest ponoć jednym z najbardziej popularnych miejsc na wesele we Wroc
Ale są też minusy, i to duże. 1) możliwość organizacji dwóch wesel na raz (do rozwiązania, ale problem jest) 2) wyjście na ruchliwą ruską, brak jakiegokolwiek ogródka, patio- zatem palacze muszą się zadowolić małą palarnią.
gosikorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 16:36   #125
murcie lago
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Wink Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez moriam Pokaż wiadomość
http://www.casanuova.pl/
na razie widzialam tylko stronke. Podoba mi sie to wnetrze, czy ktos cos slyszal o tym miejscu?

My tez byliśmy tam i pięknie jest w środku ale właśnie do tych minusów dodam jeszcze brak parkingu. NO chyba ze ktoś idzie piechotką z kościoła lub urzędu. To wtedy miejsce godne uwagi.
murcie lago jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-10, 19:05   #126
aneczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Słyszałam bardzo niepochlebne opinie o Villa Caprice, może i miejsce wygląda (chociaż nie mój styl, kwestia gustu), ale podobno ilość i jakość jedzenia jest niewspółmierna do ceny.
My w tej chwili mamy trzech poważnych kandydatów: Hotel Vega, Stara Garbarnia - sala American Dream i Art Hotel. W tym tygodniu oglądamy jeszcze Pod Kasztanami, Hotel Wodnik, Karczmę Rzym (i może cos jeszcze, zobaczymy, jak z czasem..) A jak się mają Wasze poszukiwania?
aneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 22:29   #127
uska000
Zadomowienie
 
Avatar uska000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Bobasowo :)
Wiadomości: 1 461
Smile Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam, a ja mam 2 sale dlatego jedna chetnie oddam, za cene kaucji ktora wolacilam czyli 1000zl termin slubu 22 maja 2010. sala Dolce-Vita w Kunicach 1km od Legnicy ok 60 od Wroclawia. Za to ceny rewelacja 170zl za osobe z poprawinami. W cene chleb weselny, szampan i tort ktos chetny?? pozdrawiam

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------

Witam, jezeli ktoras z Was szuka jeszcze sali na 2010r to chetnie odsprzedam za kwote 1000zl zaliczki ktora wplacilam sale w Kunicach 1km ode Legnicy, ok 60 od Wrocławia. Sala Dolce-Vita termin 22.05.2010. cena za osobe 170zl z poprawinami, mozliwosc wesele bez poprawin. Co najwazniejsze w cenie chleb weselny, szampan i tort sale odsprzedaje bo mam nowa blizej miejsca zamieszkania pozdrawiam
uska000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-24, 14:08   #128
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez aneczka1986 Pokaż wiadomość
Słyszałam bardzo niepochlebne opinie o Villa Caprice, może i miejsce wygląda (chociaż nie mój styl, kwestia gustu), ale podobno ilość i jakość jedzenia jest niewspółmierna do ceny.
i zupelnie niepokrywajace sie z tym z menu. Chcesz kaczke pieczona z jablkami- dostaniesz pasztet, chcesz stojaki z pieczonym miesem- dostaniesz polsmisek wedlin, chesz gorace buleczki-dostaniesz chleb.
Plus wlasciciel... ktory twierdzi, ze nie obchodza go niepochlebne opinie, bo i tak ma chetnych na kilka nastepnych lat

Edytowane przez mskladaczek
Czas edycji: 2009-11-24 o 17:15
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 22:09   #129
agaj1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam wszystkie przyszle Panny Mlode. Tak samo jak Wy moje drogie bardzo dlugo borykałam sie z podjeciem decyzji. Bardzo zalezalo mi na tym aby moja sala weselna była taka jaką sobie wymarzyliśmy. Z racji że nie mieszkam w Polsce moja sytuacja była utrudniona. Po 7 miesiącach dopiero sie udało Znalazłam ją własciwie przez przypadek,właśnie tutaj na Waszym forum w małej zmiance. Teraz cierpliwie czekam na dzien slubu Chcialam Wam wszystkim tylko zasugerować,zebyscie szukając sal zwróciły uwage na te dookoła Wrocławia.Sale weselne na pobliskich wioskach,miastach są naprawde piękne i dużo wiecej mogą zaoferować niż meni za 220zl od osoby w ktorym praktycznie nic nie ma. Hotel w ktorym ja bede wyprawiac wesele moze nie jest znany na forum ale bardzo dobrze oceniany przez wiele osob. Co sie okazalo dopiero po moim zabukowaniu sali. Wiem ze trafilam w dziesiatke i jestem dumna z wyboru. Takze Wam moje drogie zycze tego samego. Zycze powodzenia i radze zaglebic sie troszke dalej. Pozdrawiam
P.S. Moja sala znajduje sie w hotelu Amber w Cieślach Cudowne miejsce... [Przyszla] Panna Mloda z 2 lipca 2011 roku.
agaj1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 10:33   #130
aneczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Dla szukających - bardzo ładne, eleganckie i podobno sprawdzone miejsce to Karczma Miłocin, jeśli dobrze pamiętam ceny od 220 zł w górę, a będzie pewnie i więcej, czyli nietanio, ale podobno warto. http://www.milocin.com.pl/
U mnie z góry odpada ze względu na lokalizację - mój kościół leży na południowym krańcu Wrocławia, więc dojazd na wesele po ślubie byłby tragedią.. Ale miejsce samo w sobie jest podobno fajne...
aneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-30, 15:10   #131
gosikorka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez aneczka1986 Pokaż wiadomość
Dla szukających - bardzo ładne, eleganckie i podobno sprawdzone miejsce to Karczma Miłocin, jeśli dobrze pamiętam ceny od 220 zł w górę, a będzie pewnie i więcej, czyli nietanio, ale podobno warto. http://www.milocin.com.pl/
U mnie z góry odpada ze względu na lokalizację - mój kościół leży na południowym krańcu Wrocławia, więc dojazd na wesele po ślubie byłby tragedią.. Ale miejsce samo w sobie jest podobno fajne...
Nooo, super miejsce! Ale u mnie też odpada ze względu na cenę i lokalizację. Ja chyba przymierzam się do Starej Garbiarni a ty jak Aneczka, bo mamy podobne typy i też ślub na południu Wrocławia JAk chcesz możesz sprawdzić Hotel Lappo na Bielanach, ma całkiem dobre opinie.
gosikorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-08, 15:28   #132
malgorzatarup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hej
Mam prośbę czy mogłabyś mi wysłać te numery telefonów do tych sal weselnych na działkach?? To bardzo pilne bo mamy ślub w przyszłym roku, własną kucharkę i właśnie dowiedzieliśmy się, że nasza sala będzie akurat w remoncie:/
malgorzatarup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-14, 08:03   #133
malgorzatarup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Termin jest na 05.06.2010 i mamy już wpłacone większość zaliczek (orkiestra, fotograf, kamerzysta, kucharka itp.) więc na pewno nie będziemy go zmieniać. Ale dziękują za propozycję
malgorzatarup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-15, 09:46   #134
ka-inka
Raczkowanie
 
Avatar ka-inka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
GG do ka-inka
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Malgorzatarup wysłałam na priva namiary na sale działkowe, mam nadzieję, że troszkę pomogłam.
ka-inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-16, 07:41   #135
malgorzatarup
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Dziękuję bardzo
Muszę tylko jeszcze tam podzwonić i zobaczymy :P
malgorzatarup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-02, 20:42   #136
yeska007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

A w tej Garbarni jak z wolnymi terminami? Ciezko cos dostac? mnie interesuje sala american dream. I jak z cennikiem i trzeba sie umawiac zeby obejrzec sale??
yeska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 20:53   #137
aneczka1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Zależy na kiedy chcesz. My będziemy ostatecznie mieć właśnie w SG - American Dream w sierpniu 2011 i wiem, że letnie terminy są dość rozchwytywane..
Żeby zobaczyć salę, trzeba umówić się z panią menadżer, bardzo sympatyczna osoba, numery są na stronie www. Jeśli chodzi o cennik, to na 2011 jest, zdaje się, odpowiednio 195/210/225 zł za menu 1/2/3, bez soków, ciast i alkoholu.
aneczka1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:19   #138
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Mam pytanie do dziewczyn które miały wesele w Dolinie Żab ewentualnie Azylu. Obecnie to moi dwaj silni kandydaci ale głowię się czy w dolinie żaby znajdzie się miejsce na 90 -1oo osób a może ktoś ma fotki żeby pokazać jak to wszystko wygląda kiedy goście siedzą i jedzą albo tańczą no i jak rozwiązać sprawę noclegów??Może ktoś również miała wesele w Azylu i podzieli się wrażeniami bo jestem w dużej kropce
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-10, 18:24   #139
yeska007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

A na kiedy masz termin wesela??
yeska007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-10, 20:33   #140
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez yeska007 Pokaż wiadomość
A na kiedy masz termin wesela??
Planujemy pierwszy tydzień września 2011 - ponieważ oboje nie jesteśmy z Wrocławia ale tu obecnie mieszkamy i pracujemy, chcemy nasze wesele wyprawić tutaj. W pierwszym rzucie szukamy sali a potem w zależności od lokalizacji wybierzemy kościół. W zasadzie w tej kwestii nie mamy żadnego faworyta. Wesele ok80-90 osób - 60-70 musimy przenocowaćCiężki orzech do zgryzienia....

upsss....to chyba nie było do mnie:P ale to nic

Edytowane przez konwalijka82
Czas edycji: 2010-02-10 o 20:53
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-15, 11:56   #141
gryllu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Wesele we Wrocławiu - GDZIE?!

Cytat:
Napisane przez Golden Pokaż wiadomość
A może zamek na wodzie w Wojnowicach. Ja co prawda jeszcze nie wychodzę za mąż, plany są na lato 2008, ale na to się praktycznie zdecydowaliśmy nie zależnie od daty.
Dobrym pomysłem jest pójście na targi ślubne, w ten weekend chyba na Bielanach a 14.01 w hali ludowej. Ja idę do hali żeby już teraz zorientować się w cenach i możliwościach jakie oferują kwiaciarnie, salony sukien i garniturów itp. Na targach na pewno będą wystawcy z miejscami gdzie można zorganizować wesele.
Goraco tego miejsca nie polecam.

Miejsce generalnie jest niesamowite, ale obsluga jest fatalna. Panie zachowuja sie jak na targowisku wiejskim, sa halasliwe i ubrane jakby z pola zeszly. Siedzielismy sobie z dziewczyna, bo chcielismy jak rok wczesniej spedzic mile walentynki w fajnej atmosferze. Jedyne co pozostalo to budynek budujacy klimat, nawet posilki sie zepsuly. Bylismy tam rok wczesniej i pelni zachwytu wybralismy sie ponownie, jakiez bylo nasze zdziwnie po zobaczeniu tego co zobaczylismy. Panie obslugujace tudziez ekspedientki krzyczaly sobie cos o sikaniu. W miedzyczasie do pomieszczenia, w ktorym siedzielismy wpadla mala rodzinka z nieokrzesanym psem. Pies sobie wlazl na siedzenie wpakowal leb w cukierniczke i zaczal wylizywac cukier. Wlasciciel go sciagal, ale ten zrobil to ze dwa razy i to juz spowodowalo, ze nasza cierpliwosc sie skonczyla. Po zwroceniu w dosyc ostry sposob obsludze uwagi na to co sie dzieje, nie bylo zadnej reakcji. Pani z obslugi podeszla do rodziny i zaproponowala przeniesienie sie do innego pomieszczenia, ale oni nie chcieli bo tam juz byl jeden pies. Oczywiscie wylizana cukierniczka nie zostala zmieniona, nie mowiac juz o wymianie cukru. Takze wszystkim, ktorzy tam sie wybieraja zycze smacznego.
gryllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 21:18   #142
andzai_25r
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam wszystkich serdecznie.Czy wiecie cos na temat sali w Kuklicach k/Kobierzyc.
Widziałam zdjęcia na necie i bardzo mi się podoba,ale najpierw chciałabym zasięgnąc opini innych
andzai_25r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:39   #143
ka-inka
Raczkowanie
 
Avatar ka-inka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 104
GG do ka-inka
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez andzai_25r Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie.Czy wiecie cos na temat sali w Kuklicach k/Kobierzyc.
Widziałam zdjęcia na necie i bardzo mi się podoba,ale najpierw chciałabym zasięgnąc opini innych
Ja wiem tylko tyle, że robią tam duże wesela powyżej 100 osób. Na mniej nie robią. Ceny przystępne a sala bardzo ładna, elegancka
ka-inka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 07:46   #144
greeta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam wszystkich, biorę ślub latem tego roku, ponad rok temu z narzeczonym oglądaliśmy sporo sal w okolicach Wrocławia, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na Hotel Jasek we Wrocławiu. Jednak kilka sal zrobiło na nas pozytywne wrażenie sala w Trzebnicy "Nowy Dwór" - ładnie i gustownie wykończona, łatwy dojazd i mili włąściciele, następnie sala w Żórawinie "Renesans" jeśli ktoś chce ślub taki stylowy, obsługa też spoko. Najgorzej wypadła babka również w Żórawinie - "Restauracja Austeria" - może sala i jest ok, chociaz tzw obejście tragiczne ale właściciele byli wręcz antypatyczni. A Hotel Jasek jest obecnie po remoncie i w srodku wygląda bajkowo.
greeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 14:02   #145
jennifer20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Czy ma ktoś namiary na salę w miejscowości Kryniczno? Chcę tam mieć wesele ale nie ma na necie numeru telefonu.
jennifer20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 22:10   #146
jolesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

witam
a co sadzicie o restauracji jadka czy ktos robil tam weselu lub byl u kogos kto tam robił??
jolesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 14:12   #147
Habko_Coco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

witam my tez robimy wesele w jasku czy wiesz cos na temat tego hotelu, sali jedzenia oraz obslugi bo cos nie za fajnie o nich pisza i juz sie boje
Habko_Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 12:41   #148
kasiakali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez jennifer20 Pokaż wiadomość
Czy ma ktoś namiary na salę w miejscowości Kryniczno? Chcę tam mieć wesele ale nie ma na necie numeru telefonu.
To jest sala w gminie Wisznia Mała, http://www.wiszniamala.pl/oksir/index.php/swietlice masz tam wyszczególnione ceny i jaka ilość gości się mieści, a telefonuj do gminy w tej sprawie tam Pani poda Ci numer do opiekunki sali, zresztą bardzo miła jest ta Pani, sala z tego co wiem w zeszłym roku miała remont.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

hej jestem tu nowa, i widziałam wiele postów o tej tematyce, ale ponowię szukam sali na ok 125 osób, niby nic prostego, może być w okolicach Wrocławia, ale tylko to jest tutaj proste dalej już schody, ponieważ sala musi mieć jakiś park, bądź drzewa (ślub planuje na sierpień 2011) będzie cieplo może slońce i chciałabym aby ludzie na slońcu się nie męczyli,a na ogrodzie mi zależy ponieważ wymarzyłam sobie ślub na wolnym powietrzu i zapaliłam do tego mojego N. i on sam nie może się doczekać. Klima w sali to + , ale nie jest niezbędne, i podjazd dla wózków inwalidzkich. Może być to restauracja albo sama sala bo kucharki mam. I uprzedzam odpowiedzi o Azylu, SG, i przeróżnych Karczmach, nie stać mnie cena 170-220 za osobę na weselu i 40-120 os. na poprawiny to już za dużo na moje zarobki. Świetna jest Karczma u Macieja i mają tanio ale za daleko.

BŁAGAM POMÓŻCIE

Edytowane przez kasiakali
Czas edycji: 2010-04-16 o 12:25
kasiakali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 16:50   #149
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Moj slub jest w hotelu 'Sudety' w Pojrzywnej [ kolo Glucholaz woj. opolskie ]. Jestem z Wroclawia moj narzeczony z Tychow. Na poczatku upieralam sie zeby slub i wesele tradycyjnie odbyly sie w moim miescie, ale po przejrzeniu ofert wroclawskich hoteli ceny mnie zabily. Zalezalo nam zeby to byl hotel by goscie narzeczonego mogli w nim roznierz przenocowac. Odwiedzilismy hotel 'Wodnik' i 'Olimpia'. W 'Wodniku' bodaje 230/240 zl os. [cos kolo tego, nie chce wprowadzac nikogo w blad ] oferowali mi menu prosto z Ritza. O reszte musialam sama zadbac co liczylo sie z dodatkowymi kosztami. W 'Olimpii' juz bylo lepiej. Calkiem przyzwoite ceny plus rabaty na wynajecie pokoi, ale musielibysmy wniesc dodatkowe oplaty: KORKOWE 10 zl. dodatkowo za butelke wodki, ktora oczywiscie sami musimy zakupic, plus oplata za obsluge plus cos tam jeszcze. Podziekowalam. W koncu dostalismy namiar na fajny hotel wlasnie w Pokrzywnej od pewnej znajomej Pani. Mowila, ze byla na weselu i bardzo sobie chwali. Wiec sie zdecydowalismy tam pojechac i za miesiac mamy tam slub i wesele
Koszt: 240 zl za os. a w tym NOCLEG, POPRAWINY, MENU, CIASTA, TORT, NAPOJE, OWOCE, DEKORACJE ITP.
Dzieki temu wiele kosztow nam odpadlo. Fakt, ze jest to ponad godzine drogi od Wroclawia, ale w gorach, piekny krajobraz i wszyscy nasi goscie i Ci z Wroclawia i Ci z Tychow beda z nami w hotelu przez dwa dni.
Po weselu napisze czy atrakcyjna cena idzie w parze z fachowo zorganizowanym weselem. Nie martwie sie, bo slyszalam kilka bardzo pozytywnych opini.
Jesli ktos chce namiary prosze pisac. Niejestem pewna czy ta sama cena obowiazuje w przyszlym roku, ale jezeli troche wzrosla to uwazam, ze i tak warto.

Pozdrawiam serdecznie
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:01   #150
hantom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam,
z przyczyn osobistych musimy zrezygnować z planowanego wesela, które miało odbyć się w hotelu Wodnik we Wrocławiu. Z chęcią odstąpimy termin, tj. 07.08.2010 - podobno szczęśliwa data, więc polecam. Jeśli chodzi o bliższe informacje na ten temat to zapraszam do kontaktu mailowego lub na forum - mój mail: nyara_hp@interia.pl
hantom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 21:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:39.