Lokale weselne: Wrocław i okolice - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-14, 11:30   #151
martysia83
Raczkowanie
 
Avatar martysia83
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 124
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

My dosyć długo szukaliśmy swojej sali na wesele. Oglądaliśmy kilka na żywo, resztę patrzyliśmy na necie.
ostatecznie wybraliśmy hotel Amber w Cieślach. to jest zaraz za Oleśnicą.
jak przyjechaliśmy obejrzeć miejsce praktycznie od razu poczułam, że to jest to !
wiadomo, każdy ma inny gust, ale jak dla mnie jest tam rewelacyjnie
poza tym Panie z którymi miałam tam przyjemność rozmawiać, i podpisywać umowę widać, że znają się na rzeczy i ich praca nie jest wyborem przypadku !
a ślub 11 czerwiec 2011 - nie mogę się już doczekać
__________________
Ułamek sekundy niech nie decyduje o moim patrzeniu na świat !
martysia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 19:06   #152
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Ktos byl w Dworze na koncu Swiata??
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-10, 21:48   #153
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
Moj slub jest w hotelu 'Sudety' w Pojrzywnej [ kolo Glucholaz woj. opolskie ]. Jestem z Wroclawia moj narzeczony z Tychow. Na poczatku upieralam sie zeby slub i wesele tradycyjnie odbyly sie w moim miescie, ale po przejrzeniu ofert wroclawskich hoteli ceny mnie zabily. Zalezalo nam zeby to byl hotel by goscie narzeczonego mogli w nim roznierz przenocowac. Odwiedzilismy hotel 'Wodnik' i 'Olimpia'. W 'Wodniku' bodaje 230/240 zl os. [cos kolo tego, nie chce wprowadzac nikogo w blad ] oferowali mi menu prosto z Ritza. O reszte musialam sama zadbac co liczylo sie z dodatkowymi kosztami. W 'Olimpii' juz bylo lepiej. Calkiem przyzwoite ceny plus rabaty na wynajecie pokoi, ale musielibysmy wniesc dodatkowe oplaty: KORKOWE 10 zl. dodatkowo za butelke wodki, ktora oczywiscie sami musimy zakupic, plus oplata za obsluge plus cos tam jeszcze. Podziekowalam. W koncu dostalismy namiar na fajny hotel wlasnie w Pokrzywnej od pewnej znajomej Pani. Mowila, ze byla na weselu i bardzo sobie chwali. Wiec sie zdecydowalismy tam pojechac i za miesiac mamy tam slub i wesele
Koszt: 240 zl za os. a w tym NOCLEG, POPRAWINY, MENU, CIASTA, TORT, NAPOJE, OWOCE, DEKORACJE ITP.
Dzieki temu wiele kosztow nam odpadlo. Fakt, ze jest to ponad godzine drogi od Wroclawia, ale w gorach, piekny krajobraz i wszyscy nasi goscie i Ci z Wroclawia i Ci z Tychow beda z nami w hotelu przez dwa dni.
Po weselu napisze czy atrakcyjna cena idzie w parze z fachowo zorganizowanym weselem. Nie martwie sie, bo slyszalam kilka bardzo pozytywnych opini.
Jesli ktos chce namiary prosze pisac. Niejestem pewna czy ta sama cena obowiazuje w przyszlym roku, ale jezeli troche wzrosla to uwazam, ze i tak warto.

Pozdrawiam serdecznie

i jak bylo ??? napiszesz cosik? jakies foto moze ?
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:13   #154
roza89_17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

miał ktoś może wesele w księgnicach koło trzebnicy bardzo proszę o opinie

---------- Dopisano o 16:13 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

jesli tak to ile kosztowało bez poprawin no i jak było czy nie za mało jedzenia???
roza89_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 21:00   #155
gizka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Czy znacie opinie o " Orlim Gniezdzie" we Wrocławiu albo "Alyki" w Smolcu?
gizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 10:49   #156
Incomprehensible
Rozeznanie
 
Avatar Incomprehensible
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 959
GG do Incomprehensible
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez gizka Pokaż wiadomość
Czy znacie opinie o " Orlim Gniezdzie" we Wrocławiu albo "Alyki" w Smolcu?
Siostra miała wesele w Orlim, ale dobrych kilka lat temu... teraz jest inny właściciel i nie wydaje mi się żeby gorzej było, ale menu jest droższe, i za wielkiego wyboru nie było... chcieliśmy mieć tam wesele w lipcu, ale po zarezerwowaniu terminu po 2 dniach zrezygnowaliśmy...

150 za os, to była chyba najmniejsza kwota o ile pamietam.... ale za wiele tego jedzenia tez nie było.
__________________



"W życiu chodzi o ludzi, których spotykasz

....i o rzeczy, które z nimi tworzysz."


Incomprehensible jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-23, 14:50   #157
Habko_Coco
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Kto robił wesele w Hotelu Jasek albo cos o nim slyszal bo my myslimy nad nim ale opinie sa nie ciekawe jak ktos cos wie dajcie znac jakie jedzenie bo ponoc z tym lipa? jaka obsługa i ogolnie jakie wrażenia z góry dziekujemy
Habko_Coco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-23, 20:58   #158
yuliet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

[QUOTE=asior 24;9336311]To jest chyba dzielnica oławy- godzikowice restauracja nazywa się "słoneczko"-,bylam na tej sali i nie ma tam wystroju z przed 15 lat(wszystko jest klimatycznie i z klasą -sufit z materiałów,bordowe śliczne zasłonki na oknach) z tego co wiem organizują tam różne uroczystości.Domek jest drewniany z zewnątrz i jest możliwośc rezerwacji pokoji hotelowych.Ela byłam jeszcze w samej Oławie w restauracji "Marta" -tam tez jest fajnie i ładnie-znajomi byli na weselu-tylko trzeba rezerwować 2 lata przed-dla mnie niestety miejsc już nie bylo....Dodam,że obie sale są nowe i nowoczesne,a cena u mnie w 2008 wynosi 160 zł-osoba,a w 2009 bedzie 170-180(w cenie są posiłki zimne gorące,napoje,ciasta,tort ,) jeszcze nie wiemy dokładnie....

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:56 ----------

0
yuliet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 15:40   #159
gryllu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
Ktos byl w Dworze na koncu Swiata??
bajka dobry klimat, maja tez okragle stoly, piekne kandelabry i jest przyjemnie chlodno stoly zastawione pozadnie i nikt glodny nie przyjdzie. Wlasciciele bardzo gadatliwi, ale i bardzo sympatyczni i zalezy im na dobrej opinii. Ja nie organizuje tam wesela, bo juz wczesniej wplacilem zaliczke w inne miejsce no i mialem problem z hotelem, bo tam na miejscu go nie ma i trzeba zapewnic dodatkowy transport dla gosci, a to dodatkowy koszt. Ale mieli zrobic kilka pokoi do 2010 ale nie wiem czy im sie udalo. Generalnie jak jezdzilismy z narzeczona sale ogladac to jezdzilismy w soboty zeby zobaczyc jak stoly wygladaja a przy okazji znalezc jakas fajna kapele. I tam naprawde bylo bomba. Polecam jeszcze do tego kapele KOZBAND.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Cytat:
Napisane przez martysia83 Pokaż wiadomość
My dosyć długo szukaliśmy swojej sali na wesele. Oglądaliśmy kilka na żywo, resztę patrzyliśmy na necie.
ostatecznie wybraliśmy hotel Amber w Cieślach. to jest zaraz za Oleśnicą.
jak przyjechaliśmy obejrzeć miejsce praktycznie od razu poczułam, że to jest to !
wiadomo, każdy ma inny gust, ale jak dla mnie jest tam rewelacyjnie
poza tym Panie z którymi miałam tam przyjemność rozmawiać, i podpisywać umowę widać, że znają się na rzeczy i ich praca nie jest wyborem przypadku !
a ślub 11 czerwiec 2011 - nie mogę się już doczekać
Sala ma klimat. Piekny wystroj i obsluga zapierdziela jak male samochodziki natomiast wtedy kiedy ja bylem ogladac sale, to na stolach troche ubogo bylo. Ale to moze poprostu ktos sobie tak zazyczyl.
Ale generalnie klimat jest swietny.
gryllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 16:36   #160
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

[QUOTE=gryllu;21590903]bajka dobry klimat, maja tez okragle stoly, piekne kandelabry i jest przyjemnie chlodno stoly zastawione pozadnie i nikt glodny nie przyjdzie. Wlasciciele bardzo gadatliwi, ale i bardzo sympatyczni i zalezy im na dobrej opinii. Ja nie organizuje tam wesela, bo juz wczesniej wplacilem zaliczke w inne miejsce no i mialem problem z hotelem, bo tam na miejscu go nie ma i trzeba zapewnic dodatkowy transport dla gosci, a to dodatkowy koszt. Ale mieli zrobic kilka pokoi do 2010 ale nie wiem czy im sie udalo. Generalnie jak jezdzilismy z narzeczona sale ogladac to jezdzilismy w soboty zeby zobaczyc jak stoly wygladaja a przy okazji znalezc jakas fajna kapele. I tam naprawde bylo bomba. Polecam jeszcze do tego kapele KOZBAND.

---------- Dopisano o 16:40 ---------- Poprzedni post napisano o 16:33 ----------

Dzieki za wiesci! wlasnie hotel u mnie to podstawa... ale po szczegolowych informacjach od wlascicieli cena mnie zabila... + jeszze oplata za wynajem sali osobno.

a ta kapela to sprawdzona?? grala na czyims weselu? czy na Twoim bedzie?
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:10   #161
gryllu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Ta kapele mam z polecenia kumpli, bo grali na weselu u jednego, pozniej ci kumple byli na andrzejkach organizowanych przez ta kapele i pozniej jeszcze na sylwestrze.
Ja jak przegladalem materialy na stronach, to byla pierwsza kapela ktora odrzucilem ze wzgledu na jakosc materialow.
Pozniej wlasnie kumple mi polecili. Pojechalem wlasnie do dworu na koncu swiata, bo sie z kapela tam umowilem. Tam wlasnie grali na jakiejs imprezie firmowej. Perkusja na zywo, gitara wiodaca, gitara basowa, klawisze, saksofon chyba tez Mi bardzo zalezalo na zywych instrumentach. Cena przystepna bo maja 4tys na 2011. Szczerze przyznam, ze specjalnie pod nich ustawialismy date wesela bo mielismy wchodzic na nowa droge zycia 25 czerwca 2011, a bedziemy 2 lipca bo 25 czerwca mieli zajety. Bylismy u nich w grudniu 2009 roku i juz mieli zajety jeden termin na 2011 i to byl jedyny termin wowczas jaki mieli zajety. Polecam sprawdzic. To sa pasjonaci. Jak zadzwonisz do nich to podadza Ci terminy imprez na ktorych graja i zawsze mozesz podjechac i posluchac na zywo. Materialy w internecie Ci tego nie zastapia Jak sie zdecydujesz na nich to radze sie spieszyc bo terminy im szybko znikaja. A wedlug mnie warto
gryllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-28, 12:48   #162
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

gryllu, dzieki wielkie za tak szczegolowa odpowiedz, to wazne, zeby wlasnie takimi spostrzezeniami sie dzielic zapisze ich na swa liste! dziekuje!
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 20:23   #163
yuliet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
Ktos byl w Dworze na koncu Swiata??
= nie polecam Sala na początku robi wrażenie ale to tylko pozory ( wieczorem jak w piwnicy przy kiepskim świetle ze świec, chyba oszczędzają na prądzie). brak klimatyzacji ( było bardzo gorąco) Wszystko miało być pięknie i ładnie, właściciele obiecali między innymi pokoje hotelowe okazało się, że ich nie ma i nie będzie, jedzenie niezbyt dobre jak na taką wysoką cenę poza tym masa komarów i much. obsługa bardzo powolna zanim dostałam obiad to był już zimny. Budynek na uboczu pod lasem obok jakaś hodowla świń i ten smród nie do wytrzymania. Kiepski dojazd ( zakopaliśmy się w błocie). porażka
yuliet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-10, 22:38   #164
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
i jak bylo ??? napiszesz cosik? jakies foto moze ?
Moje wesele w hotelu SUDETY w Pokrzywnej bylo naprawde niesamowite. Hotel jest naprawde godny polecenia! Duzo jedzonka, pyszne ciasta, super sala i pokoje w hotelu. Moi goscie byli zachwyceni. Moje wesele bylo w maju, a bylam tam teraz ponownie na weselu kuzyna i tez wszystko jak nalezy. Zapytalam sie wlasciciela o cennik na przyszly rok i cena niewiele sie zmienila!!! Koszt waha sie miedzy 240-260zl za osobe. Kwestia ilosci gosci. I najlepsze jest to, ze naprawde wiele zalatwiania odpada, bo tort, ciasta, dekoracje, owoce, napoje, nocleg i poprawiny wliczane sa w cene. Do tego drobne sprawy typu chleb na przywitanie gosci czy pojemniki na ciasta - wszystko zalatwia wlasciciel
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 13:24   #165
martek87
Raczkowanie
 
Avatar martek87
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 108
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

A miał ktoś wesele w Balkonie na Krakowskiej? Byłam ostatnio oglądać tamtą salę i powiem szczerze, że bardzo mi się spodobała. Interesuje mnie czy wszystko idzie zgodnie z umową czy nie? I czy były jakieś problemy/wpadki?
martek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-11, 01:26   #166
pokerfacee
Przyczajenie
 
Avatar pokerfacee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 26
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

o dołączam do dyskusji, a jakieś nowe lokale się pojawiły, ktoś testował?
pokerfacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-12, 09:58   #167
Stokrota1987
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
GG do Stokrota1987
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Nie wiem czy ktoś słyszał ale W Karczmie Polskiej na Hirszfelda 14 we Wrocławiu maja teraz nowa sale na 200 osób jest ładna tu jest strona http://www.karczma-polska.com.pl/ są także wolne terminy na 2011 rok. Ja sama obecnie jestem w trakcie rozmów z tym lokalem Gdyby były jakieś pytania proszę pisać prywatne wiadomości dj.aga@wp.pl
Stokrota1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 16:50   #168
zanka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

W sierpniu byłam na weselu u koleżanki w Art hotelu i było rewelacyjnie, tak elegancko, a jednak z klimatem. Obsługa profesjonalna(przystojni młodzi kelnerzy), jedzenie pyszne, pięknie podane( porcje może nie były wielkie ale takie w sam raz, głodny nikt nie chodził) Planuje ślub na 2012 rok i przeglądam różne oferty, bez zastanowienia zdecydowałabym się na art hotel ale niestety mnie nie stać gdyż koszt to ok 220 zł/os. Wszystkim jednak bardzo ale to bardzo polecam.
Odradzam jednak restauracje Alyki w Smolcu, pracuję w pobliżu i jedzenie jest kiepskie:/
zanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-19, 22:03   #169
pokerfacee
Przyczajenie
 
Avatar pokerfacee
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 26
Smile Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Pisałam jakiś czas temu z dylematem odnośnie lokalu. Teraz wiem Zarezerwowaliśmy sale w Hotelu Nowy Dwór w Trzebnicy. Sala jest piękna. Żadnych opinii nie spotkałam, jednak wszystko wygląda dobrze. Ktoś zna fajnego i niedrogiego kamerzystę/fotografa/zespół w okolicy Wrocławia jak i samego Wrocławia lub może coś powiedzieć o wcześniejszych organizacjach imprez weselnych w ww miejscu? Pozdrawiam
pokerfacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 12:32   #170
gryllu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Fotograf: Krzysztof Norbert Wolf, jest z Namyslowa: www.foto-arte7.eu/
Nie jest najtanszy, ja place 2700, bo chce miec dwa 3 albumy pamiatkowe, 1 duzy dla mnie i mej wybranki i po jednym mniejszym dla rodziców i teściów. Opcja bez dwoch dodatkowych albumow kosztowalaby 2300.

Zespol: Kozband. Materialy na ich stronie internetowej nie sa najlepszej jakosci, ale polecam spotkac sie z nimi osobiscie i obejrzec materialy weselne. Goscie sa pasjonatami i lubia to co robia, a najwazniejsze, ze graja dobrze, trzeba sie spieszyc, bo terminy im uciekaja. Ja umowe podpisywalem na poczatku 2010r i juz byl pierwszy termin na czerwiec 2011 klepniety. Generalnie wtedy mieli cene na 2011 4tys, nie wiem czy cos sie nie zmienilo.
gryllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 20:26   #171
bozena8000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam, organizowałam w Domu Weselnym Finezja we Wrocławiu wesele i poprawiny w listopadzie 2010. Jedzenie super, ładnie podane i naprawdę dużo. Co do poprawin to jedzenie było świeże tak jak miało być. Obsługa miła, szefostwo pomocne i zawsze doradzi (nie narzuca zdania), także jestem bardzo zadowolona i naprawde polecam, a sama napewno i dalszym ciągu bede korzystała z ich usług. Najbliższe : chrzciny
bozena8000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-20, 13:35   #172
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hej Dziewczyny jestem tu nowa mam nadzieję, że dzięki Wam uzyskam odpowiedz na kilka ważnych dla mnie pytań
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 00:10   #173
minimanek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

słyszał ktoś z Was coś na temat tego: http://hotelbielany.com.pl/karczyce/ ?? W przyszłym tygodniu wybieramy się tam z przyszłą małżonką. Mam nadzieję, że będziemy mile zaskoczeni. Z góry dzięki za posty
minimanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 15:35   #174
zanka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Też interesowałam się hotelem w Karczycach, tylko jest trochę drogo, za osobę życzą sobie na 2011- 200zł, a słyszałam że jedzenie jest takie ekskluzywne ale za to jest go mało. Pani z którą się kontaktowałam mailowo była bardzo miła i wytrwale odpowiadała na pytania.
zanka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 15:45   #175
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Ja uczestniczylam w weselu w sali Finezja, o ktorej wspominala Bozena8000 i niestety nasze spostrzezenia sa zupelnie inne. Rodzice Pary Mlodej narzekali na jedzenie, opis posilkow nie zgadzal sie z tym, jak wygladaly na prawde. schab ze sliwka wygladal jak zwykly plasterek szynki. Sala ogolnie fajna bo przestronna ale duzym minusem są toalety na parterze, a sala weselna (parkiet i stoly) na pietrze wiec po kilku glebszych toastach schodzenie do toalety moze stac sie uciazliwe ja sama nie zorganizowalabym tam wesela wlasnie ze wzgledu na polozenie toalet i dekoracji ze sztucznych kwiatow, poplamionych obrusow (a przeciez plamy zakryje sie talerzami wg Pani wlascicielki) i odrywajacych sie dekoracji...
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-17, 16:00   #176
diablica071086
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 151
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam, po małych przebojach (zmiana sali i terminu ) wybraliśmy na nowo salę w Żórawinie Asstoria, mimo swojskiego wyglądu i opinii Pani że Asstoria jest zachwalana nie znalazłam nic żadnej opinii, może wy coś wiecie ? nie znalezienie opinii nawet negatywnych mnie troszkę przeraża
diablica071086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 11:02   #177
kinga7171
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Stara Garbarnia godna polecenia!!!!!!
kinga7171 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-06, 12:46   #178
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

A cos wiecej o Starej Garbarni?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 21:39   #179
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Moja kuzynka miala wesele w Starej Garbarni i... zadna rewelacja. Goscie powracali glodni... moj brat chcial pizze zamawiac. Okragle stoly moze wygladaja ekskluzywnie, ale podobno wcale nie jest to fajne rozwiazanie. Wujek sie smial, bo miesa bylo jak kot naplakal to nalozyl sobie ziemniakow i chcial o kefir prosic
Moj wujek ktory organizowal to wesele nie grzeszy kasa, ale byl u mnie na weselu i jak sowiedzial sie ile ja zaplacilam i co bylo to prawie mu zyla wyskoczyla, bo on zaplacil tylko za eksluzywny wyglad i nic poza tym.
Dla mnie to jeden z najwiekszych wstydow jak goscie wracaja glodni z wesela.
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-16, 18:00   #180
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez dessertt Pokaż wiadomość
Witam W sumie jestem tu od dzisiaj dopiero, sama planuję wesele ale wszystko jest jeszcze w zarodku. Zakładam ten wątek żeby łatwiej było wymieniać się informacjami z Wrocławia. Trudno jest znaleść jakieś porady czy opinie na temat np organizowania imprezy weselnej właśnie w tych okolicach. Dlatego cokolwiek związane z Wrockiem, proszę piszcie tutaj

Mam tez pytanie, może ktoś mógłby doradzić mi jakiś lokal we Wrocławiu lub okolicach, chcę zorganizować zabawę dla 30 osób, może ktos robił lub planuje coś podobnego???

Pomóżcie
Hotel Tumski ma całkiem sympatyczną salę na mniejszą ilość osób. Max. do 60, więc dla 30 będzie jak znalazł.
Nocleg na miejscu dla przyjezdnych to też plus.
Sami braliśmy tą salę pod uwagę, ale po ostatecznym zliczaniu gościu wyszło nam 70+, więc sala odpadła.
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 21:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.