Lokale weselne: Wrocław i okolice - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-17, 08:42   #181
jolesia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

witam ja robiłam w hotelu Tumskim i jak kmus nie przeszkadza schodzenie do toalety na inne pietro to polecam ta sale na mala liczbe osob
jolesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-18, 06:52   #182
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez pokerfacee Pokaż wiadomość
Pisałam jakiś czas temu z dylematem odnośnie lokalu. Teraz wiem Zarezerwowaliśmy sale w Hotelu Nowy Dwór w Trzebnicy. Sala jest piękna. Żadnych opinii nie spotkałam, jednak wszystko wygląda dobrze. Ktoś zna fajnego i niedrogiego kamerzystę/fotografa/zespół w okolicy Wrocławia jak i samego Wrocławia lub może coś powiedzieć o wcześniejszych organizacjach imprez weselnych w ww miejscu? Pozdrawiam
Jeśli nadal szukasz kamerzysty i fotografa to polecam Ci pana Marka Kańtocha www.videofenix.pl
Sympatyczny człowiek z profesjonalnym podeściem. nie zabija ceną. My już mamy podpisaną umowę na rok 2012.
Jest sprawdzony
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-23, 15:43   #183
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Dziewczyny,mam problem. Biorę ślub w przyszłym roku i generalnie nie mogę się zdecydować na żadną salę. Bardzo podoba mi się Renesans w Żórawinie ,ale ślub bierzemy w kościele na Biskupinie i w dodatku w piątek, więc boję się myśleć jaki mielibyśmy dojazd zwłaszcza,że mogą być korki znając moje kochane miasto.

W związku z tym rozglądam się za czymś może w okolicy, Villa Caprice odpada, ale może macie jakieś godne polecenia miejsca w okolicy biskupina lub też poza ale w stronę Warszawy. I zależy mi również na tym,żeby były w rozsądnej cenie. Strasznie będę wdzięczna za jakiekolwiek rady
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 12:53   #184
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hej mogę Ci polecić Restauracje Letnią na terenie ZOO z biskupina rzut beretem masz do tej sali. Jest bardzo ładna i mogę ją tobie z czystym sumieniem polecić. Ja sama będę miała w niej wesele w przyszłym roku
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 13:50   #185
Agis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 33
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Restauracja Letnia to bardzo fajny pomysł
poza tym na Paderewskiego jest Hotel Olimpia - natknęłam się na niego w w internecie szukając sali dla siebie, ale nie znam szczegółów, musiałabyś sama sprawdzić. Na Biskupinie jest jeszcze "Local Restaurant", na Kowalach Hotel Jester. Popytaj u nich, ja nie znam szczegółów bo szukałam w innych częściach miasta.

Dziewczyny, a czy któraś była lub słyszała o weselach organizowanych w Karczmie Polskiej na Hirszfelda?

Edytowane przez Agis
Czas edycji: 2011-04-24 o 22:46 Powód: dopisanie :)
Agis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-25, 08:47   #186
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez Agis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czy któraś była lub słyszała o weselach organizowanych w Karczmie Polskiej na Hirszfelda?
mam tam bal magisterski 14 maja,więc będę coś wiedziała

edit. a wiecie może coś na temat sali weselnej "jarzębina" w Wilczycach?
__________________
Run Girl Run !

Edytowane przez andzya
Czas edycji: 2011-04-25 o 10:55
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 07:34   #187
Gorska_Kozica
Zakorzenienie
 
Avatar Gorska_Kozica
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 4 956
GG do Gorska_Kozica
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
mam tam bal magisterski 14 maja,więc będę coś wiedziała

edit. a wiecie może coś na temat sali weselnej "jarzębina" w Wilczycach?
My robimy nasze wesele właśnie w Wilczycach w sali jarzębina w pensjonacie pod lasem.
Bardzo ładne miejsce, rozsądne ceny, lokal ładny, nowy, na miejscu noclegi, jeśli ktoś potrzebuje dla rodzinki
Byliśmy tam na tegorocznej zabawie karnawałowej i było super. Dobre jedzonko, miła obsługa.
Pani Aneta miła, konkretna i pomocna Jestem przekonana, że się nie zawiedziemy. Oby do sierpnia 2012
Gorska_Kozica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 12:36   #188
Ambrozjaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Drogie koleżanki Jako, że dzięki temu forum uzyskałam bardzo wiele informacji na temat sal weselnych we Wrocławiu, postanowiłam dać coś w zamian i napisać coś o salach w których osobiście byłam.

1. Pałac w Krobielowicach http://www.palackrobielowice.com/
Pałac fajny, choć nie zrobił na mnie wrażenia, mi osobiście średnio podobały się dosyć surowe wnętrza pałacu, ale zależy kto co lubi. (zdjęcie poniżej) Moim zdaniem sala wyglądała by o niebo lepiej z jakimiś fajnymi zaslonami, żyrandolami i dekoracjami. Uwaga na dodatkową opłatę: 1000 pln za wynajęcie sali.
http://zamek.webtechnologylab.pl/wp-...owaxxsmall.jpg

2. Zamek Dobra http://zamekdobra.pl/
Menedżerka przemiła, przesympatyczna, na pewno dobrze zadba o organizację wesela, widać, że ten zamek to jej pasja, a nie praca Zazdroszczę tej menedżerki wszystkim Pannom Młodym, które będą tam organizowały wesele Ceny jak na taki obiekt bardzo przystępne, brak dodatkowych opłat. Znajoma tam kiedyś na jakiejś imprezie była i się świetnie bawiła. Minus tego miejsca: tańczenie na weselu odbywa się w holu zamku: http://zamekdobra.pl/images/galeria/14/ikona_361.jpg
a siedzi się tu:
http://zamekdobra.pl/images/galeria/14/ikona_363.jpg

3. Pałac Borowa http://www.palacborowa.pl/
Miejsce piękne, kucharz dobry, ceny.... mogą być. Ale ZERO kontaktu z menedżerką. Oglądając pałac osoba, która nas oprowadzała nie mogła się do niej dodzwonić; my chcąc się umówić na spotkanie, nie mogliśmy się kilka dni dodzwonić. A jak już, poprzez interwencję do pałacu, udało się nam umówić na spotkanie i pani menedżer obiecała nam maila z przykładową umową i innymi informacjami, do dzisiejszego dnia tego maila nie otrzymaliśmy...
I jak tu organizować wesele?
I cieszę się, że się nie zdecydowaliśmy również z tego względu, że wydaje mi się, że goście mogliby czuć się niekomfortowo z głowami martwych zwierząt na ścianach:
http://www.palacborowa.pl/images/pho..._mysliwska.jpg
Poza tym: korkowe 15 pln za butelkę wódki lub wina.

4. Hotel Bugatti*** http://www.hotelbugatti.pl/
Odrestaurowana, stuletnia willa robi wrażenie zarówno na zewnątrz jak i w środku. Polecam, jeśli ktoś ma co najmniej 80 gości, ponieważ wtedy cena jest jeszcze do zniesienia (lipiec 219/os, czerwiec/sierpień 250/os ). Nam dla 60 osób powiedzieli 270/os + nocleg 120/os. Jedna wersja cenowa menu.
Okropny dojazd! Z ulicy legnickiej do hotelu jechaliśmy godzinę (powinniśmy 15 minut), a wracając mijaliśmy stojącą w gigantycznym korku parę młodą, której daleko jeszcze było do hotelu...

5. Stara Garbarnia***** http://www.staragarbarnia.pl/
Ogromnym minusem tego miejsca jest to, że odbywają się tam chyba trzy wesela jednocześnie... A wg mnie w tym dniu Młoda Para powinna mieć poczucie wyjątkowości. Ponadto nie podobało mi się to, że jest to taki kompleks budynków: tu sala taka, tu taka, tam salon sukien ślubnych, tam hotel, tam wypożyczalnia aut, a tam biura itd, itd... O jedzeniu słyszałam, że jest smaczne i ponoć jest go dużo. Ceny też bardzo dobre, zarówno za menu (od 195/os) jak i nocleg dla gości. Miejsce znajduje się tuż za hotelem Bugatti, więc dojazd też jest okropny, korki w każdy dzień tygodnia, dojazd godzinę zamiast 15 minut.

6. Hotel Jasek***. http://www.hoteljasek.com.pl/
Wnętrza "na bogato" Sala fajna, wchodząc oczy się szerzej otwierają Obsługa super, menedżerka również rewelacyjna, bardzo profesjonalna. Ale znowu: 3 wesela w jednym miejscu... i chociaż goście nie mają szans się wymieszać, bo sale są w zupełnie innych częściach hotelu, z inny wejściem, itd, ale jak już pisałam wcześniej wg zabiera to poczucie wyjątkowości Młodej Parze. Ponadto dla pięknej, kryształowej sali wymagana liczba osób to 80.
Ceny bardzo dobre od 180/os.

7. Villa Caprice http://www.caprice.wroclaw.pl/
Przede wszystkim miejsce z wyjątkowym klimatem. Świetna lokalizacja (nad Morskim Oczkiem), piękny, romantyczny wystrój, patio, w którym można sobie na weselu usiąść i pogadać, gdyby komuś głośna muzyka przeszkadzała , śliczny ogródek z mnóstwem zieleni. Profesjonalne podejście menedżera, widać, że ma doświadczenie. Bardzo wiele rzeczy jest w cenie: soki bez ograniczeń! dekoracje z żywych kwiatów (np w Jasku tylko ze sztucznych), owoce, pokrowce na krzesła! (w starej garbarni i w jasku 10zł/ sztukę). Ciasta i tort również można u nich zamówić, ponoć są bardzo dobre. Degustacji jedzenia niestety nie ma, ale kucharze, którzy u nich przyrządzają weselne potrawy na co dzień pracują w dobrych restauracjach we Wrocławiu, w których jak się okazuje bywam, więc o jakość jedzenia nie trzeba się martwić niestety tylko 14 miejsc noclegowych w hoteliku przy villi, ale ok. 500 metrów dalej można w również dobrej cenie zakwaterować wieeele, wiele osób
Minimalna ilość osób: 70
I właśnie to miejsce wybraliśmy dla nas Za rok, po weselu opisze jak było A teraz biorę się za szukanie zespołu
Ambrozjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 07:49   #189
Agis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 33
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
mam tam bal magisterski 14 maja,więc będę coś wiedziała

edit. a wiecie może coś na temat sali weselnej "jarzębina" w Wilczycach?
I jak było na balu?
Agis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-26, 18:13   #190
arogantka22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1
Sala w okolicach Sulistrowiczek i Sobótki

Witam!

W przyszłym roku we wrześniu biore ślub w Kościele w Sulistrowiczkach. Szukam sali weselnej, któa pomieści ok. 150 osób własnie w tej okolicy (Sulistrowiczki, Sobótka, Świdnica). Niestety nic nie znalazłam. Sama nie wiem, czy to ja źle szukam, czy poprostu tam nie ma nic ciekawego. Pomocy! Będę wdzięczna za KAŻDĄ pomoc.
arogantka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-27, 18:00   #191
yuliet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez diablica071086 Pokaż wiadomość
Witam, po małych przebojach (zmiana sali i terminu ) wybraliśmy na nowo salę w Żórawinie Asstoria, mimo swojskiego wyglądu i opinii Pani że Asstoria jest zachwalana nie znalazłam nic żadnej opinii, może wy coś wiecie ? nie znalezienie opinii nawet negatywnych mnie troszkę przeraża
Asstoria, Najlepsza sala w okolicy. ja też wybrałam Asstorię. Byłam tam na weselu i było cudnie, mają tam duży ogród z fontanną i grillem. Jedzenie bardzo dobre i dużo, obsługa bardzo uprzejma bez zarzutów. Plusem są też pokoje na wysokim poziomie. Polecam!!! i pozdrawiam
yuliet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-31, 15:17   #192
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez Lubcia Pokaż wiadomość
Hej mogę Ci polecić Restauracje Letnią na terenie ZOO z biskupina rzut beretem masz do tej sali. Jest bardzo ładna i mogę ją tobie z czystym sumieniem polecić. Ja sama będę miała w niej wesele w przyszłym roku
To jak juz bedziesz po to koniecznie pochwal sie zdjeciami i ogolna relacja jak sie ta restauracja sprawowala. Spodobala mi sie
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:17   #193
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
To jak juz bedziesz po to koniecznie pochwal sie zdjeciami i ogolna relacja jak sie ta restauracja sprawowala. Spodobala mi sie
Na pewno się pochwalę, ale wiem że będzie dobrze. Byłam tam na zabawie karnawałowej w tym roku i było bardzo fajnie Mój kamerzysta dał mi też filmik z wesela które odbywało się w tej restauracji, więc mogłam też zobaczyć jak to wszystko było przygotowane na wesele. Po minach gości i młodych widać było że zabawa jest super a goście zadowoleni Więc u nas powinno być tak samo a nawet i lepiej na pewno nie będziemy żałować tej decyzji, że tam nasze wesele wyprawimy
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:42   #194
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

No to super sie zapowiada A mozesz zdradzic ile placice za osobe?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:40   #195
Lubcia
Zadomowienie
 
Avatar Lubcia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 146
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Płacimy 200 zł od osoby, dzieci połowę a do czterech lat są dzieci za darmo. Gdy przekroczymy liczbę stu osób każda następna płaci 180zł A u Ciebie jak to wygląda ???
__________________
zaręczyny 26.12.2010
ślub 28.04.2012
Wojciech 22.02.2013
http://s7.suwaczek.com/201302221561.png
Bartuś
28.01.2015
Lubcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 17:41   #196
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Hehe, u mnie nijak póki co robie rozeznanie w terenie tak zwane Ale dzieki za informacje
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-20, 09:30   #197
edelweiss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 358
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

a czy ktos był na wesleu lub słyszał opinei o restauracji cesarsko-krolewskiej przy rynku wrocławskim?
wystrój na zdjeciach mają boski, ale nigdzie nie znalazłam opinii o weselach tam robionych,ani tym bardziej cen
edelweiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 14:18   #198
diablica071086
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 151
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

już po weselu w astorii zórawina, jedzenie podobno pyszne ( jako PM zjadłam obiad, 2 łyżki strogonowa, 1 krokieta, kawałek szynki i tort ), po poprawinach dostaliśmy sałatkę warzywna pycha, miesa z zimnych pater, pycha, jedyne co się nie podobało wg gości to nastawienie pani B. , kelnerki podobno uśmiechnięte i szybka obsługiwały gości, obiad wydanych w mgnieniu oka, ogólnie polecam, ogród wyglądał pięknie
diablica071086 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 05:56   #199
duvel
Przyczajenie
 
Avatar duvel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witajcie Wizażanki,

I ja dołączę się do poszukujących sal z noclegiem we Wrocławiu i okolicach. Ślub planujemy na koniec maja 2012 na 60 osób, z czego 45 trzeba będzie przenocować. Myśleliśmy o jakimś miejscu w okolicach Strzelina/Sobótki, ale ciężko znaleźć cokolwiek z noclegiem dla tylu osób .

Znacie może jakiś przyjemny hotel lub pensjonat, który by się nadawał do czegoś takiego?

Będę wdzięczna za info.

Pozdrawiam, Duvel
duvel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-19, 22:00   #200
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Duvel, Tobie już odpisałam na innym wątku
Pozostałym Wrocławiankom, które wciąż szukają hotelu na wesele polecam AZYL w Kątach Wrocławskich. To jest jakieś pół godziny samochodem. W minioną sobotę bawiłam się w nim na własnym weselu i ani ja, ani mój mąż, ani żaden gość złego słowa o hotelu nie powiedział
Hotel organizuje wesela na max 100 osób. My mieliśmy 65 osób. Miejsc noclegowych jest 50, może nawet więcej...
Pracują tam dwie panie, które się zajmują organizacją ślubów. My byliśmy akurat pod opieką p. Iwonki, ale jest jescze p. Kasia. Obie panie są bardzo miłe, pomocne i cierpliwe
Niewątpliwym plusem hotelu jest przepiękny ogród.
Hotel jest gustownie urządzony. Na sierpień planowany jest mały remont restauracji. Chodzi o zmianę koloru wnętrza na bardziej neutralny. Pokoje nowoczesne i czyste.
Obsługa wesela sprawna i jednocześnie bardzo dyskretna.
Jedzenie dobre i w ogromnych ilościach.
Jeśli któraś z Was miałaby więcej pytań, to ja bardzo chętnie na nie odpowiem
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 10:18   #201
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Ja mam pytanie ile placiliscie za osobe?
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-20, 12:36   #202
gryllu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam,
już jestem po ślubie.
Mogę wam z pełną odpowiedzialnością polecić "Zajazd na Polance" w Smardzowie na obwodnicy Oleśnicy. Sala może na pierwszy rzut oka wydaje się być trochę pstrokata, ale po ustrojeniu całość wygląda bardzo fajnie. Managerem jest Pani Małgorzata, która jest bardzo konkretną kobietą z dobrym gustem. Można się dogadać we wszystkim. W tym roku mieliśmy cenę na osobę 185 zł w tym roku. Stoły uginały się od jedzenia. Obiad wjeżdża na wielkim wózku, który zajmuje prawie całą salę i robi niesamowite wrażenie. Jeśli chodzi o menu to robią wszystko, czego sobie klient zażyczy, kwestia jedynie ceny. Wszystko można ustalić i dogadać. Obsługa bardzo sprawna i zorientowana w sytuacji.
Hotel mieści prawie 80 osób. Wszystkie pokoje w podobnym standardzie(łazienka,tv,i nternet). Za zajazdem jest ogród do którego zawsze można wyjść się ochłodzić i trochę odetchnąć.
Mieliśmy wesele na 100 osób. Nikomu na stole niczego nie brakowało. Mieliśmy też kilka obiadów dedykowanych: dietetycznych i wegetariańskich, dla osób, które niczego innego nie jadły(temat jedynie trzeba było uzgodnić wcześniej), w cenie bez dodatkowych opłat. Do tego rosół smakował jak rosół, a nie bulion z kostki + magii co jest zwyczajem na niektórych salach, niestety wiem co mówię, bo w ciągu 3 ostatnich lat włącznie ze swoim zahaczyłem 13 wesel do tej pory sosy są robione na bazie wywaru z mięsa i nie jest używana "chemiczna baza", właśnie przez to zostaliśmy zmuszeni do wtrącenia do menu przynajmniej jednej pieczeni, żeby można było z czegoś sos zrobić. Jedzenie rewelka, chociaż nie udało mi się wszystkiego spróbować, bo jednak trochę zabiegany byłem
Do tego polecam cukiernię w Bralinie. Pierwszy raz widziałem, jak goście się cieszą, że dostają ciasta na wynos. Sam się zajadałem ciastami, a do wódki bardzo rzadko mi się to zdarza Wszystko robią tak jak sobie klient życzy, a małżonkę mam w takich sprawach bardzo wymagającą.
Jako zespół Kozband. Są stosunkowo niedrodzy jak na Wrocław i chętnie dojeżdżają do różnych miejscowości. Mój wujek już ich zamówił na przyszły rok na wesele córy pod Zakopanem. Goście robią imprezę niesamowitą, trochę wodzirejują, przebierają się, wciągają ludzi w różne zabawy, przebierają też gości. Mają ciekawe pomysły i przede wszystkim grają tak długo jak goście mają siłę. Nie ma czegoś takiego ze 15 min grania/15 min przerwy. Sety muzyczne są dostosowane do gości i częstotliwości podawania posiłków. Ludzie nie chcą schodzić z parkietu. Pierwszy raz coś takiego widziałem i na szczęście na własnym weselu.
Panowie mają, gitary, akordeon, klawisze i parę innych instrumentów, a co najważniejsze dla mnie perkusję bo to ona robi klimat
Do tego wszystkiego fotograf: Krzysztof Norbert Wolf z Namysłowa, ale dojeżdża wszędzie, teraz miał jechać gdzieś do Pragi... nie jest to dla niego problemem. Nie jest tani,ale terminowość, jakość współpracy, świetny kontakt i co najważniejsze świetne umiejętności robienia zdjęć (a nie tylko ich obróbki) i duża wiedza na temat tego co robi rekompensują tą cenę i nie pozwalają żałować ani złotówki. No i mieliśmy dwa plenery jeden w dzień ślubu i drugi jak wróciliśmy z podróży. Jeszcze się nas pytał, czy nie będzie to dla nas problemem, żebyśmy na sesje taką na luzie już po powrocie z wakacji przyjechali do niego. Kilka zdjęć z naszej sesji znalazło się u niego na stronie.
Uwielbiam pracować z takimi ludźmi jakich spotkaliśmy i z czystym sumieniem mogę ich wszystkich polecić. U Wolfa trzeba jednak dużo wcześniej termin klepać, bo szybko znikają.
gryllu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 06:06   #203
duvel
Przyczajenie
 
Avatar duvel
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 24
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Gryllu, dzięki za relację, właśnie przydałoby się takie ciacho do porannej kawy

Będę sprawdzać po kolei wszystkie miejscówki.
Zastanawiałam się jeszcze nad opcją w samym Wrocławiu - wesele w Casablance, nocleg w hostelu Mleczarnia. Czy ktokolwiek z Was był tam na jakiejś większej imprezie?

Miłego dnia Wam wszystkim

Duvel

Cytat:
Napisane przez gryllu Pokaż wiadomość
Witam,
już jestem po ślubie.
Mogę wam z pełną odpowiedzialnością polecić "Zajazd na Polance" w Smardzowie na obwodnicy Oleśnicy. Sala może na pierwszy rzut oka wydaje się być trochę pstrokata, ale po ustrojeniu całość wygląda bardzo fajnie. Managerem jest Pani Małgorzata, która jest bardzo konkretną kobietą z dobrym gustem. Można się dogadać we wszystkim. W tym roku mieliśmy cenę na osobę 185 zł w tym roku. Stoły uginały się od jedzenia. Obiad wjeżdża na wielkim wózku, który zajmuje prawie całą salę i robi niesamowite wrażenie. Jeśli chodzi o menu to robią wszystko, czego sobie klient zażyczy, kwestia jedynie ceny. Wszystko można ustalić i dogadać. Obsługa bardzo sprawna i zorientowana w sytuacji.
....
duvel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-21, 12:11   #204
Mmedeah88
Wtajemniczenie
 
Avatar Mmedeah88
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 376
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Ja mam pytanie ile placiliscie za osobe?
185 zł. Do wyboru są trzy opcje cenowe menu: 150, 190 i 250 zł, ale można trochę pokombinować
__________________
więc daj mi spać
o życiu milcz
to potwór zły, wysysa szpik
Mmedeah88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-23, 16:33   #205
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez Agis Pokaż wiadomość
I jak było na balu?
jejcia, dawno tu nie zaglądałam.
Na balu było super, ale to kwestia głównie ludzi z którymi tam byliśmy. Jeżeli chodzi o sale, to nie brzydka, ale. No właśnie, kelnerki nie wyrabiałay z roznoszeniem jedzenia tak,żeby wszyscy równocześnie mogli zjeść. Więc to trochę kiszka. Jedni już dawno skończyli a inni dopiero zaczynali. Ponadto jedzenie średnie, a moja koleżanka w kotlecie znalazła sreberko :/
A zdecydowałaś się już na coś ?
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 08:38   #206
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Witam wszystkich moje wesele odbędzie się w przyszłym roku, w sierpniu, w hotelu Oławian (w Oławie oczywiście). Mogę zdawać na bieżąco relacje z organizacji, jeżeli ktoś byłby zainteresowany. Dowiedziałam się o tym miejscu z polecenia. Sala robi imponujące wrażenie.
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 08:49   #207
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Witam wszystkich moje wesele odbędzie się w przyszłym roku, w sierpniu, w hotelu Oławian (w Oławie oczywiście). Mogę zdawać na bieżąco relacje z organizacji, jeżeli ktoś byłby zainteresowany. Dowiedziałam się o tym miejscu z polecenia. Sala robi imponujące wrażenie.
Chcemy
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:31   #208
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez aluniaaaaa Pokaż wiadomość
Chcemy
Ok
jak na razie to wygląda to w ten sposób.
Musimy znaleźć odpowiednią kapelę muzyczną i dopiero wtedy managerka podpisze z nami umowę. Wynika to z tego, że miała dużo kłopotów z parami, które nie znalazły nikogo odpowiedniego na czas.
Zaliczka 3 tys. a potem 50 % przed weselem, 50 % po.
Cena bez poprawin to 220 zł od osoby, z tymże :
nie pobierają korkowego (dla mnie bardzo na plus), w cenie jest tort (współpracują z http://tortissima.pl/). Trzeba już w styczniu podać jaki tort się chce na sierpień z powodu tego, że cukiernia jest bardzo rozchwytywana i do każdego rodzaju jest odpowiedni stelaż.
W cenie są również kwiaty, którymi można ozdobić salę - i tu również współpraca z lokalną kwiaciarnią (btw. zamówię sobie tam też bukiet ślubny - babka od kwiatów jest niesamowita)
Bardzo podoba mi się, że na pewno goście nie wyjdą głodni z wesela, w cenie wliczone jest przystawka, zupa, trzy kolacje, ciasta i napoje do oporu.
Alkohol we własnym zakresie, z tymże dostajemy barek i barmana za darmo (jeżeli ktoś chce się bawić w kolorowe drinki).
Hotel jest 4 gwiazdkowy i cena za pokój 2 osobowy dla gości to 150 zł, więc w porównaniu z Wrocławiem jest przyzwoita.
Uff na razie to tyle.

Edytowane przez doloresd
Czas edycji: 2011-09-26 o 10:17 Powód: dopisek
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 10:44   #209
konwalijka82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 277
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Ja polecam szczerze Ville Caprice
Moje wesele odbyło się 10 września 2011 i goście do dziś dzwonią zadowoleni i nachwalić się wesela nie mogą Największa w tym zasługa oczywiście samej restauracji - piękne położenie, klimatyczne wnętrze i niesamowite jedzenie którego góry zabraliśmy do domu i jedliśmy przez następny tydzień. Manager restauracji to człowiek na właściwym miejscu - bez względu na ilość moich histerycznych telefonów zawsze cierpliwe wszystko tłumaczył i rozwiewał wątpliwości Osobom szukającym zespołu polecam z kolei zespół Twist z Wrocławia Rewelacyjny głos wokalistki Doroty i niespożyta energia towarzyszyły nam do samego końca Gdybym miała organizować wesele jeszcze raz, niczego bym nie zmieniła
konwalijka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-04, 15:27   #210
aluniaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar aluniaaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 18 294
Dot.: Lokale weselne: Wrocław i okolice

Cytat:
Napisane przez konwalijka82 Pokaż wiadomość
Ja polecam szczerze Ville Caprice
Moje wesele odbyło się 10 września 2011 i goście do dziś dzwonią zadowoleni i nachwalić się wesela nie mogą Największa w tym zasługa oczywiście samej restauracji - piękne położenie, klimatyczne wnętrze i niesamowite jedzenie którego góry zabraliśmy do domu i jedliśmy przez następny tydzień. Manager restauracji to człowiek na właściwym miejscu - bez względu na ilość moich histerycznych telefonów zawsze cierpliwe wszystko tłumaczył i rozwiewał wątpliwości Osobom szukającym zespołu polecam z kolei zespół Twist z Wrocławia Rewelacyjny głos wokalistki Doroty i niespożyta energia towarzyszyły nam do samego końca Gdybym miała organizować wesele jeszcze raz, niczego bym nie zmieniła
Mnie tez ta Villa urzekła, ale niestety tyle niepochlebnych opinii jest na internecie, ze nie wiadomo co myslec ale skoro twoje wesele bylo udane to tylko pogratulowac
__________________
Razem 14.08.2004
Zaręczeni 14.01.2011

Małżeństwo 06.09.2014
aluniaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-01-05 21:35:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:25.