Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60. - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-05-17, 21:53   #3061
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Dobra, co do reszty to szkoda mi ryja szczempić . Co do decyzji o wątku o tabletkach, to mam nadzieję, że temat się rozniesie poza forum, tak jak pisała Pati.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 21:55   #3062
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Decyzja o zamknięciu wątku o tabletkach jest dla mnie haniebna i mocno mnie poruszyła.
Co do innych działań moderacji (nie wierzę, że wszystkie dzieją się z decyzji jakiegoś zarządu czy innego pana z wąsem) nawet trudno się wypowiedzieć. Po forum, który był pierwsza strona kobiecości, hasaja sobie radośnie trolle, mizogini i incele, za to usuwane są wątki, które mogłyby komuś pomóc, nie mówiąc już o czasami mocno absurdalnych kartkach i upomnieniach.
Pamiętam dokładnie, w jakich okolicznościach odchodziły różne wizazanki z tysiącami postów na koncie. Jak odeszło większość zdziwka, SALIX, kaguya i wiele innych.
Ktoś pytał o inne fora. Niektóre z wizazanek, które porzuciły nadzieję na normalne funkcjonowanie na wizażu, mają owszem inne forum do wypowiedzi. Sama mam na nim konto.
Dobrze, że wspomniałaś czasy, w których modką była kaguya. Teraz masz tu Edana, który z prześmiewczym rechotem właśnie wszystkim obwieścił, że jedynie ten ma rację kto ma kasę. Lepszego podsumowania być nie może.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 21:58   #3063
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Dobra, co do reszty to szkoda mi ryja szczempić . Co do decyzji o wątku o tabletkach, to mam nadzieję, że temat się rozniesie poza forum, tak jak pisała Pati.
Taki sam sens ma się sprawa roznoszenia zamknięcia tematu o sposobie dostępu do nielegalnych w Polsce tabletek poronnych poza forum jak i gdyby właściciel kazal zamknąć wątek o sposobie dostępu do amfetaminy - krok po kroku jak i z kim się skontaktować, kiedy odbiór, jak ją sobie aplikować, etc.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:57 ----------

Przypominam, że obie substancje są w Polsce NIELEGALNE

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 21:59   #3064
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Dobra, co do reszty to szkoda mi ryja szczempić . Co do decyzji o wątku o tabletkach, to mam nadzieję, że temat się rozniesie poza forum, tak jak pisała Pati.
I tego się trzymam. To co się stało z wątkiem "tabletkowym" już jest napisane na forum publicznym, więc mleko się rozlało, ale wszystkim radzę porobić screeny, bo korpo w swoim zelotyzmie zaraz gotowe skasować zdziwieniowy.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:01   #3065
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
I tego się trzymam. To co się stało z wątkiem "tabletkowym" już jest napisane na forum publicznym, więc mleko się rozlało, ale wszystkim radzę porobić screeny, bo korpo w swoim zelotyzmie zaraz gotowe skasować zdziwieniowy.
Bynajmniej. Zdziwieniowemu nic nie grozi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:02   #3066
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Taki sam sens ma się sprawa roznoszenia zamknięcia tematu o sposobie dostępu do nielegalnych w Polsce tabletek poronnych poza forum jak i gdyby właściciel kazal zamknąć wątek o sposobie dostępu do amfetaminy - krok po kroku jak i z kim się skontaktować, kiedy odbiór, jak ją sobie aplikować, etc.

Przypominam, że obie substancje są w Polsce NIELEGALNE
Niezły kabaret kręcisz z tym porównaniem amfetaminy do tabletek poronnych, leć z tym od razu na jutuba i ubierz w słowa hot16challenge, to dostaniesz od razu milion odsłon, bo ludzie się od tych farmazonów ze śmiechu będą skręcać. I wstaw jakąś reklamę, to se zarobisz, a hajs przecież w życiu kochasz najbardziej
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:03   #3067
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Dobrze, że wspomniałaś czasy, w których modką była kaguya. Teraz masz tu Edana, który z prześmiewczym rechotem właśnie wszystkim obwieścił, że jedynie ten ma rację kto ma kasę. Lepszego podsumowania być nie może.
Jak ktoś już wspomniał, bycie modem to wolontariat. Nie wyobrażam sobie wolontariatu w miejscu, które przyczynia się do kneblowania przejawów pro-choice. Czulabym się, jakbym brała w tym udział. Dlatego to co zrobiła Anna to cheć bycia w zgodzie ze swoimi przekonaniami.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 22:03   #3068
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Bynajmniej. Zdziwieniowemu nic nie grozi.
Też to wiesz, wszechwiedzący borze? Trójce też nic nie groziło
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:04   #3069
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Niezły kabaret kręcisz z tym porównaniem amfetaminy do tabletek poronnych, leć z tym od razu na jutuba i ubierz w słowa hot16challenge, to dostaniesz od razu milion odsłon, bo ludzie się od tych farmazonów ze śmiechu będą skręcać. I wstaw jakąś reklamę, to se zarobisz, a hajs przecież w życiu kochasz najbardziej
Tym bardziej, że przerywanie własnej ciąży w Polsce nie jest nielegalne. Więc dla mnie to jest tym wieksza kpina.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:04   #3070
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Ok, miałam już nie pisać, bo ta sprawa nie dotyczy bezpośrednio innych użytkowników. Ale niektóre z moderatorek zaczynają odlatywać i przyszłam bronić samą siebie.

Swoją drogą spodziewałam się, że w całym tym bałaganie z banami/regulaminami/problemami itp. zrobi się ze mnie Wroga nr. 1. Nie po raz pierwszy byłam traktowana jako problem, gdzie prawdziwy Problem tkwi gdzie indziej i większość modów i użytkowników wie doskonale, gdzie.

Swój pierwszy post napisałam NIE żeby komukolwiek dokopać, bardziej żeby naświetlić problematykę tego, co mnie dziwi. Usunięty wątek o tabletkami znalazłam w sumie przez przypadek. Sama bym się nie dowiedziała o jego istnieniu. Wyniosłam to do wewnętrznego grona, bo mnie to zszokowało. Również tutaj, żeby każdy miał świadomość, że o pomoc w ,,tych'' kwestiach nie ma tutaj co liczyć

Otrzymałam od Ciebie e-maila Mijanou i byłam zszokowana, z Tobą między innymi dobrze mi się pracowało przecież wyraźnie napisałam:

Cytat:
screenów dokumentujących po prostu nieudolność niektórych moderatorek/administracji/decyzji mitycznej Góry do dwóch lat wstecz.
Ale rozumiem, że najłatwiej rzucić się do zdjętej ex-moderatorki z zarzutami, niż sięgnąć głębiej, dlaczego taka sytuacja w ogóle wynikała. Z jakiego powodu i z czyjej decyzji niektóre sprawy w ogóle wynikały. I nie mówię teraz tylko o Tobie w tym momencie ani nie obwiniam Cię. Ktoś musi zostać kozłem ofiarnym i mogę w sumie nim być.

Przyznaję, wstawka o kółku wzajemnej adoracji była moją złośliwością. I na forum i w życiu zdarza mi się nie przebierać w słowach. Mimo wszystko jednak staram się zachować merytorykę.

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mijanou - nie jestem z Aniołkiem w żadnym konflikcie. Gdzie to wyczytałaś? Czy tak to odebrałaś z mojej wypowiedzi? Aniołek doskonale wie, co sądzę o niej i o osobach na Górze. Co więcej, ,,umowa została rozwiązana za porozumieniem stron'', bez histerii itp. Jedynie mnie zabolało bo chciałam mieć czas, by napisać post odpowiednim temacie w wewnętrznym gronie a mnie tego pozbawiono. Inni moderatorzy mieli taką szansę, np. do przyszłego tygodnia/ kilka dni.

Jestem niewygodnym świadkiem naprawdę żenujących wydarzeń.

Gdyby nie wspomnienie o screenach, pewnie nawet nie byłoby tematu.

Podchodziłam do tego emocjonalnie, bo miałam udział w niektórych akcjach, które zakończyły się fiaskiem.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.

Edytowane przez AnnaVanDort
Czas edycji: 2020-05-17 o 22:29
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:07   #3071
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Jak ktoś już wspomniał, bycie modem to wolontariat. Nie wyobrażam sobie wolontariatu w miejscu, które przyczynia się do kneblowania przejawów pro-choice. Czulabym się, jakbym brała w tym udział. Dlatego to co zrobiła Anna to cheć bycia w zgodzie ze swoimi przekonaniami.
No spoko. Głęboko szanuję taka postawę. Tylko że gdyby po prostu zrezygnowała. Ale nie przy tym grożąc skanami, pomawiając i przytaczając subiektywnie widziane prywatne rozmowy. Niezgodnie z regulaminem, którego kiedyś miała pilnować aby był przestrzegany.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Też to wiesz, wszechwiedzący borze? Trójce też nic nie groziło
Właścicielem trójki jest prywatne korpo?

Aha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 22:08   #3072
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
ale nie przy tym grożąc skanami, pomawiając i przytaczając subiektywnie widziane prywatne rozmowy. Niezgodnie z regulaminem, którego kiedyś miała pilnować aby był przestrzegany.
Cytat albo ją przeproś.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:10   #3073
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Przecież anna nikomu nie groziła.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:13   #3074
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Odniosę się tylko do tego:
Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Usunięty wątek o tabletkami znalazłam w sumie przez przypadek. Sama bym się nie dowiedziała o jego istnieniu. Wyniosłam to do wewnętrznego grona, bo mnie to zszokowało. Również tutaj, żeby każdy miał świadomość, że o pomoc w ,,tych'' kwestiach nie ma tutaj co liczyć
To jest dokładnie to o czym mówiłam. Wizaż stał się Gościem Niedzielnym w okładkach Krytyki Politycznej.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:14   #3075
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Przecież anna nikomu nie groziła.
Nie? Styl postu, że "jakby co to ja mam screeny do dwóch lat wstecz na wszystko, a nie wszystko było ok, więc wiecie" jest skandaliczny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:17   #3076
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Dziwi mnie w takim razie, że można z własnej nieprzymuszonej woli być moderatorem na tym forum i tak po prostu „wykonywać polecenia służbowe” niezgodne ze swoim sumieniem. Po co? Żeby to jeszcze faktycznie była czyjaś praca zarobkowa, czyjeś być albo nie być, jedyne źródło utrzymania, to jakoś można by usprawiedliwić. Polecenia służbowe od korpowłaścicieli forum? Które trzeba wykonywać jako użytkownik-wolontariusz? Żart.

zgadzam sie

Rozumiem jakby to był zarobek.
A tak za friko sprzedać dusze diabłu?

Szkoda byłoby mi czasu i użerania sie z ludźmi

---------- Dopisano o 22:17 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Decyzja o zamknięciu wątku o tabletkach jest dla mnie haniebna i mocno mnie poruszyła.
Co do innych działań moderacji (nie wierzę, że wszystkie dzieją się z decyzji jakiegoś zarządu czy innego pana z wąsem) nawet trudno się wypowiedzieć. Po forum, który był pierwsza strona kobiecości, hasaja sobie radośnie trolle, mizogini i incele, za to usuwane są wątki, które mogłyby komuś pomóc, nie mówiąc już o czasami mocno absurdalnych kartkach i upomnieniach.
Pamiętam dokładnie, w jakich okolicznościach odchodziły różne wizazanki z tysiącami postów na koncie. Jak odeszło większość zdziwka, SALIX, kaguya i wiele innych.
Ktoś pytał o inne fora. Niektóre z wizazanek, które porzuciły nadzieję na normalne funkcjonowanie na wizażu, mają owszem inne forum do wypowiedzi. Sama mam na nim konto.

A kto jest właścicielem tego wizażu? Nigdy sie w to nie zaglebialam
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:21   #3077
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie? Styl postu, że "jakby co to ja mam screeny do dwóch lat wstecz na wszystko, a nie wszystko było ok, więc wiecie" jest skandaliczny.
Zostań sobie z tym poczuciem "szkandału" na zdrowie.

Skandaliczne jest to co się stało z wizażem. W tych samych dniach w których dokonał się ostatni rozbiór Trójki.[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87857873]A kto jest właścicielem tego wizażu? Nigdy sie w to nie zaglebialam
[/QUOTE]A to jest jedno z najtrafniejszych pytań jakie tu padło Ktoś coś wie?
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:24   #3078
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Zostań sobie z tym poczuciem "szkandału" na zdrowie.

Skandaliczne jest to co się stało z wizażem. W tych samych dniach w których dokonał się ostatni rozbiór Trójki.A to jest jedno z najtrafniejszych pytań jakie tu padło Ktoś coś wie?
Google mówi, że Edipresse i regulamin to potwierdza
https://wizaz.pl/Regulamin

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:26   #3079
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Zostań sobie z tym poczuciem "szkandału" na zdrowie.

Skandaliczne jest to co się stało z wizażem. W tych samych dniach w których dokonał się ostatni rozbiór Trójki.A to jest jedno z najtrafniejszych pytań jakie tu padło Ktoś coś wie?

Szukałam ale kontakt to sami redaktorzy itd.



Moze Rydzyk
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-05-17, 22:28   #3080
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87857873]A kto jest właścicielem tego wizażu? Nigdy sie w to nie zaglebialam
[/QUOTE]

Ja jestem na etapie, że właścicielem są ci od Party. Dlatego swego czasu był tu drugi Pudelek. Coś się zmieniło?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:29   #3081
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Zostań sobie z tym poczuciem "szkandału" na zdrowie.

Skandaliczne jest to co się stało z wizażem. W tych samych dniach w których dokonał się ostatni rozbiór Trójki.A to jest jedno z najtrafniejszych pytań jakie tu padło Ktoś coś wie?
Słuchaj, bejb, byłem modem na forum podobnej wielkości co wizaż. Organizacja pracy z tego co widzę, była podobna.
Za tego typu posty co wysmarowala Anna nie ma mowy o normalnym dialogu z kimkolwiek kto robił w moderacji dużego forum. A już zwlaszcza z koleżankami/kolegami z którymi modowalo się to samo forum i z którymi dyskutowało się w wewnętrznym gronie.

To co zrobiła Anna jest niedopuszczalne. Takie rzeczy jak już, to porusza się na PW z osobami zainteresowanymi. NIGDY PUBLICZNIE. Bo potem nigdy nie wiesz co znowu wyciągnie na światło dzienne. A może jakieś rozmowy na temat użytkownikow? Albo co gorsza prywatne rozmowy z Tobą gdzie normalna praktyka jest że to zostanie na wieki tylko miedzy wami.

Czuje się zażenowany czytając jak można tak nisko upaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:31   #3082
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

[1=12b24d2a455c078f5629813 f5df538e108ef39c5_6556ae3 ede293;87857880]Google mówi, że Edipresse i regulamin to potwierdza
https://wizaz.pl/Regulamin

Sent from my SM-G973F using Tapatalk[/QUOTE]


Dzieki

Ciekawe kto odpadł, ze nagle takie zmiany.


Prezes i dyrektor spółki kobiety...

Edytowane przez f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Czas edycji: 2020-05-17 o 22:33
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:33   #3083
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Wielka szkoda, jeśli nie będzie tu już megamag. Mnie jej cięty język nie przeszkadzał, wolę posty złośliwe ale ciekawe i merytoryczne, niż cukierkowe i niewiele wnoszące.

Czas ograniczyć aktywność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:33   #3084
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Słuchaj, bejb, byłem modem na forum podobnej wielkości co wizaż.
Kim Ty nie byłeś i gdzie nie byłeś Edan (w opowieściach rzecz jasna). Normalnie Forrest Gump wizażu
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Ja jestem na etapie, że właścicielem są ci od Party. Dlatego swego czasu był tu drugi Pudelek. Coś się zmieniło?
Chyba nic, party to ciągle część edipresse
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:35   #3085
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Słuchaj, bejb, byłem modem na forum podobnej wielkości co wizaż. Organizacja pracy z tego co widzę, była podobna.
Za tego typu posty co wysmarowala Anna nie ma mowy o normalnym dialogu z kimkolwiek kto robił w moderacji dużego forum. A już zwlaszcza z koleżankami/kolegami z którymi modowalo się to samo forum i z którymi dyskutowało się w wewnętrznym gronie.

To co zrobiła Anna jest niedopuszczalne. Takie rzeczy jak już, to porusza się na PW z osobami zainteresowanymi. NIGDY PUBLICZNIE. Bo potem nigdy nie wiesz co znowu wyciągnie na światło dzienne. A może jakieś rozmowy na temat użytkownikow? Albo co gorsza prywatne rozmowy z Tobą gdzie normalna praktyka jest że to zostanie na wieki tylko miedzy wami.

Czuje się zażenowany czytając jak można tak nisko upaść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ty ty ty.

Wszystko wiedzący i wszystko w życiu robiłeś

Wazelinka z ciebie wychodzi
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:37   #3086
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Kim Ty nie byłeś i gdzie nie byłeś Edan (w opowieściach rzecz jasna). Normalnie Forrest Gump wizażu Chyba nic, party to ciągle część edipresse
Przecież nie tutaj... Ani na żadnym kobiecym. Zupełnie inna tematyka. Ale pracy zapewne podobna ilość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

[1=f60400d832b72deb5c42f71 6e834e5f0a0698277_6206f89 5c87a0;87857898]Ty ty ty.

Wszystko wiedzący i wszystko w życiu robiłeś

Wazelinka z ciebie wychodzi[/QUOTE]Bynajmniej. Gdyby była wazelina to bym uczestniczyl w waszej nagonce na wizaż i moderację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:37   #3087
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Wielka szkoda, jeśli nie będzie tu już megamag. Mnie jej cięty język nie przeszkadzał, wolę posty złośliwe ale ciekawe i merytoryczne, niż cukierkowe i niewiele wnoszące.

Czas ograniczyć aktywność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mnie tez nie przeszkadzał.
Nawet jak sie z czym nie zgadzałam.
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:38   #3088
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Po prostu nie macie pojęcia o tym jak się moduje i jakie reguły dotyczą moderacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:38   #3089
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 27 815
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Przecież nie tutaj... Ani na żadnym kobiecym. Zupełnie inna tematyka. Ale pracy zapewne podobna ilość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:37 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Bynajmniej. Gdyby była wazelina to bym uczestniczyl w waszej nagonce na wizaż i moderację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No przecież podlizać sie trzeba tym u góry a nie jakimś pazurkowym babom
f60400d832b72deb5c42f716e834e5f0a0698277_6206f895c87a0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-05-17, 22:39   #3090
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią + ot, część 60.

Anna szacun za to co zrobilas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Kim Ty nie byłeś i gdzie nie byłeś Edan (w opowieściach rzecz jasna). Normalnie Forrest Gump wizażu Chyba nic, party to ciągle część edipresse


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-27 16:10:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.