benzacne.. :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-05, 21:08   #61
gosiafoteczki
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 306
Dot.: benzacne.. :)

90agnieszka90
no to szkoda i współczuję....że nie podziałało bo to tanie i dobre
ja się cieszę że mi pomogło to był jakiś armagedon po zimie nigdy tak nie miałam ale już ok jak tylk coś się pojawia na noc żel i rano troszkę sucha skóra ale ogólnie gitnie chce codziennie smarować by nie przyzwyczaić się za bardzo

zawsze jak nałożę już na buziaka czuję jakby mi skórę naciągało
gosiafoteczki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-17, 13:52   #62
karolcia1554
Przyczajenie
 
Avatar karolcia1554
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: benzacne.. :)

Mój sposób na stosowanie Benzacne:
Maść kupiłam miesiąc temu. Stosowałam już go wcześniej ale przerwałam kuracje po tym jak poszłam wreszcie do dermatologa. Lekarz przepisał mi lek Unidox Solutab - antybiotyk z którego była bardzo zadowolona. Po skończeniu leczenia u derma znowu wyskoczyły mi pryszcze więc postanowiłam znowu do niego pójść, niestety okazało się że Pana Doktora przenieśli zupełnie w inne miejsce. Zrozpaczona podjęłam próbę pójścia do innego derma. Zagościłam u Pani Doktor, ona przepisała mi lek Tetralysal - nic nie pomógł, dlatego postanowiłam leczyć się na własną rękę. Efekty widać dlatego że miesiąc szybciej z domu nawet nie miałam ochoty wychodzić a teraz jakby pryszczyków mniej jest. Jak wcześnie wspominałam stosuję maść Benzacne 5% od jakiegoś miesiąca, a robię to w następujący sposób:
Przed pójściem spać nakładam na zmiany trądzikowe maść, maść schnie więc kładę się spać. Rano wstaję do szkoły i jakąś godzinę przed wyjściem wstaję aby tą maść zmyć wodą. Nakładam krem nawilżający z Garniera i czekam aż się wchłonie (W między czasie układam włosy, ubieram się). Krem wchłonie więc nakładam lekki podkład z mało znanej firmy Ingrid Cosmetics i odrobinę korektora z Essence. Tak jest codziennie. Kończy mi się już Benzacne 5% więc jutro rozpoczynam kurację 10%. Trzymajcie kciuki. **
__________________
Karolcia1554
karolcia1554 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.