Dobrze..? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-12, 22:25   #1
ewa_ewa
Raczkowanie
 
Avatar ewa_ewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 119
Question

Dobrze..?


Witam Chciałabym, żebyście fachowym okiem spojrzały na moją dietę i ćwiczenia i oceniły, czy mam szansę schudnąć Więc tak:

Śniadanie: płatki corn flakes+mleko 3,2% (flaczarka); zielona herbata

ok. 2 godziny późniiej - kanapka: chleb sojowy+wędlina chuda z papryką, 0,5l wody

znowu za 2 godziny to samo

Obiad: zupa z marchwi, pieczarek, ziemniaków, pora, cebulki i łyżeczki koncentratu pomidorowego; 1 flaczarka

Kolacja: 2 kromki niewielkie chleba sojowego z masłem szczypiorkiem i rzodkiewką; serek wiejski ze szczypiorkiem pomidorem i rzodkiewką (1 opakowanie); zielona herbata.

1,5l wody dziennie w domu + 1l w szkole i 0,5l zielonej herbaty dziennie. Woda oczywiście niegazowana.

Do tego 30min. dziennie jazdy na rowerku, z niezbyt ciężkim obciążeniem, coby sobie mięśni nie wyrobić , A6W i co 2 dzień ćwiczenia na biust: http://juuusti.w.interia.pl/dieta/index.htm .

Msaże kostką lodu "miejsc krytycznych" (biust, pośladki, brzuch, uda, łydki) i balsam ujędrniający.

Co Wy na to? Czy to, co robię jest w miarę rozsądne, czy jeszcze coś powinnam zmienić? Jakieś propozycje, sugestie? Z góry dziękuję i pozdrawiam

Aha - moja waga 63kg przy wzroście 167cm około
__________________
...Please Forgive Me...
ewa_ewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 05:30   #2
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Dobrze..?

Przede wszystkim :za mało białka

Każdy prawidłowy posiłek powinien się składać z białka,warzyw i zdrowych tłuszczu.

Bardzo dobrze,że pijesz zieloną herbatę i wodę mineralną

Tutaj możesz znaleźć przykładowy jadłospis i więcej rad
:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=marandi
i jeszcze tutaj
:http://www.wizaz.pl/forum/showthread...e+posi%B3k%F3w

Jeżeli chodzi o trening to złotym środkiem jest trening siłowy całego ciała+interwały

Tutaj możesz sobie poczytać o treningu HIIT:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...highlight=hiit

Poszukaj też na Forum jest mnóstwo wątków o prawidłowym odżywianiu i ćwiczeniach

Ps.I nie bój się,że od rowerka Ci się mięśnie rozrosną,ja co roku od marca do października (zależy jaka jest pogoda) jeżdżę około 4-5x w tygodniu ponad godzinę ( a czasem i dużo więcej) na rowerze i to na możliwie najcięższej przerzutce (nie lubię lekkich) i jakoś nie mam nóg kulturysty
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:01   #3
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Dobrze..?

ewa dieta niestety fatalna, poczytaj te linki, a potem postaraj sie ułożyć coś sensownego i daj do korekty
pamiętaj, że kaloryczność diety nie bierze się z sufitu i musisz sobie obliczyć zapotrzebowanie

powodzenia i miłego czytania
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.