Testery z Allegro - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-06, 11:10   #61
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
Poza tym facet nie całkiem rozumie , co czyta i na tym zakończyłabym dyskusję
ROZ - ter - KO, ale przyznasz, ze poczynil jednak jedno trafne spostrzezenie - ze ktos tu ma problemy ze zrozumieniem tekstu
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 11:22   #62
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
ROZ - ter - KO, ale przyznasz, ze poczynil jednak jedno trafne spostrzezenie - ze ktos tu ma problemy ze zrozumieniem tekstu


No, w sumie chyba chciał dobrze, ale niewłaściwe miejsce sobie wybral do dyskusji
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 16:22   #63
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Testery z Allegro

jestem pod wrażeniem (nie)wiedzy szanownego Pana.Naprawdę, sposób w jaki pisze przypomina mi niektóre aukcje z allegro (oczywiście z podróbkami:/)--->,,perfuma, którą oferuję jest to tester.Wiadomo, że tester jest mocniejszy od perfumy i dłużej go czuć.Nie dajcie się zwieźć())testerom za pół ceny, jakich pełno na allegro.To jest niemożliwe, żeby były takie tanie, bo są testery orginały i testery podrabiane.Na moich aukcjach znajdziecie prawdziwe testery, dlatego są droższe().


mam wrażenie, że mówiąc , że zajmuje się trochę handlem perfumami, sprzedaje właśnie na allegro ,a jego aukcje mają mniej więcej taką formęTzn. zgrywa osobę wszystkowiedzącą, a sam tak naprawdę, ma mikrą wiedzę o temacie

Powtórzę jeszcze raz za (bodaj Rozterką), są tu osoby, które wiedzą baaardzo dużo na temat perfum, interesują się tym tematem dogłębnie i wybacz, ale z tego, co piszesz,wynika, że jesteś totalnym laikiem, któremu się wydaje, że jeśli ,,trochę pohandluje'' perfumami, to jest alfą i omegą w tej dziedzinie, bo usłyszał, bo rzekomo wie, jak jest:/
Ciekawa jestem ile czasu spędzasz porównując różne nuty zapachowe, poznając nowe zapachy...ile czasu spędzasz na zagranicznych forach wyszukując wiadomości na temat perfum, których w Polsce jeszcze nie ma (a czasem nigdy się nie pojawiają)?????Obawiam się, że raczej wcale. W sumie nawet nie muszę się zastanawiać nad powyższymi pytaniami, bo już te, wybacz, farmazony, które wypisujesz są śmieszne i świadczą o Twojej wiedzy.
Gdyby tak zadać Ci parę pytań odnośnie perfum , rodzajów, limitowanek itp. to byś się nieźle zacukał Panie ,,Znawco"
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 21:31   #64
RECDJ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez bluegirl
zwl z ciala na ktorym sie juz znajduje przez co traci efekt, dzieki ktoremu oryginalny perfum pozbawiony takiej ilosci alkocholu utrzymuje sie na ciele/ubraniu znacznie dluzej
ah ta solidarnosc jajnikow zawsze mnie fascynowala

co do zdania powyzej... skladnia tego jest dwuczlonowa polowa mowi o testerze podrobce... druga polowa o oryginale... jezeli zbyt trudno to skleilem to bardzo przepraszam szanownie panie - znawczynie

druga sprawa - nie reprezentuje zadnej perfumerji ani zadnego sklepu detalicznego, zajmuje sie sprzedaza hurtowa i wiem co przez nasza granice leci... tymi informacjami sie tylko podzielilem...

znawca zapachow takze niejestem - sprzedaje to co dobrze schodzi i tylko na tym mi zalezy... natomiast co do testerow wiem wiele... i wlasnie ta wiedza sie z szanownymi paniami podzielilem...

ps. przepraszam za nieuzywanie polskich znakow
RECDJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-06, 22:48   #65
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez RECDJ Pokaż wiadomość
ah ta solidarnosc jajnikow zawsze mnie fascynowala
a mnie zawsze fascynowalo, jak dlugo mezczyzni potrafia "jechac" na zgranych haslach typu "jest dzis zla, bo ma okres", badz wzmiankowana powyzej solidarnosc jajnikow
i zapewniam, ze tresc wczesniejszych postow mych nie jajniki mi dyktowaly, oj nie
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 06:42   #66
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a mnie zawsze fascynowalo, jak dlugo mezczyzni potrafia "jechac" na zgranych haslach typu "jest dzis zla, bo ma okres", badz wzmiankowana powyzej solidarnosc jajnikow
i zapewniam, ze tresc wczesniejszych postow mych nie jajniki mi dyktowaly, oj nie
Siarko, szkoda slow, niektorzy tego nie rozumieja, oni sami sie jednym kieruja i mysla, ze wszyscy tak maja
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:02   #67
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
a mnie zawsze fascynowalo, jak dlugo mezczyzni potrafia "jechac" na zgranych haslach typu "jest dzis zla, bo ma okres

Jak ja jestem czasami na coś zła i słyszę od kogoś z pracy :"Coś taka zła? okres pewno masz" - to normalnie miecz samurajski w ręce mi się marzy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 11:10   #68
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak ja jestem czasami na coś zła i słyszę od kogoś z pracy :"Coś taka zła? okres pewno masz" - to normalnie miecz samurajski w ręce mi się marzy
rozumiem, ze masz wtedy pierwsze dni okresu?
































sorry, nie moglam sie powstrzymac
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 11:31   #69
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Testery z Allegro

Cóż, na głupotę ludzką nie ma niestety lekarstwa
Bo niby co ma piernik do wiatraka
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-07, 16:46   #70
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Testery z Allegro

.
Cytat:
Napisane przez RECDJ
..zwl z ciala na ktorym sie juz znajduje przez co traci efekt, dzieki ktoremu oryginalny perfum pozbawiony takiej ilosci alkocholu utrzymuje sie na ciele/ubraniu znacznie dluzej

Cytat:
Napisane przez RECDJ Pokaż wiadomość
ah ta solidarnosc jajnikow zawsze mnie fascynowala

co do zdania powyzej... skladnia tego jest dwuczlonowa polowa mowi o testerze podrobce... druga polowa o oryginale... jezeli zbyt trudno to skleilem to bardzo przepraszam szanownie panie - znawczynie
drogi Panie , co do zdania powyżej, to koleżanka jedynie wytłuściła na czerwono bląd gramatyczny , który pan uczyniłeś pisząc : oryginalny perfum . W polskim jezyku nie występuje pojedyncza forma tego słowa : , mówimy i piszemy : PERFUMY - te perfumy, tych perfum, o tych perfumach, tymi perfumami. Zawsze.


Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
rozumiem, ze masz wtedy pierwsze dni okresu?


sorry, nie moglam sie powstrzymac
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2009-07-07 o 16:49
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 11:27   #71
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Testery z Allegro

czyli testery jakością nie różnią si ę od oryginałów?

to super\\\a swoja droga, rybka mnie obchodzi skąd te testery są....jezeli juz to cierpią na tym wielkie koncerny kosmetyczne, a nie sądzę, by takie byly ubogie wisi mi to

a za sam korek - kawalek plastiku, czy opakowanie ktore potem i tak ląduje w koszu, nie mam zamiaru placic 50zl

fajnie, ze są testery!!! jupiii
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 17:51   #72
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
czyli testery jakością nie różnią si ę od oryginałów?

to super\\\a swoja droga, rybka mnie obchodzi skąd te testery są....jezeli juz to cierpią na tym wielkie koncerny kosmetyczne, a nie sądzę, by takie byly ubogie wisi mi to

a za sam korek - kawalek plastiku, czy opakowanie ktore potem i tak ląduje w koszu, nie mam zamiaru placic 50zl

fajnie, ze są testery!!! jupiii
Podpisuje sie rekami i nogami. Hugo Boss czy Dior nie zbankrutuja z powodu sprzedawania testerow. Co do korka i "wrażen estetycznych" pewnie ze butelka jest tak skonstruowana, ze dopiero z korkiem tworzy całosc i sama nie prezentuje sie zbyt ładnie. Ale nie stwarza to dla mnie powodu by płacic dwa razy wiecej za ten mały szczegol. Poza tym przy odrobinie szczescia i cierpliwosci mozna trafic tester z korkiem
Lub za granica mozna kupic w perfumerii zapach duzo taniej niz w Polsce

Edytowane przez Shee'naz
Czas edycji: 2009-08-30 o 18:42
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 22:51   #73
kredkapl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 77
Dot.: Testery z Allegro

Hej, mam pytanie. Chciałabym zakupić tester EDT Bruno Banani-ego "Magic Woman" na allegro i zastanawiam się czy któraś z was nie mogłaby mi polecić jakiegoś w miarę sprawdzonego sprzedawcy co do którego jest pewna że nie sprzedaje podróbek? Czy któraś z was kupowała ten produkt [albo też inny tester] na allegro i mogłaby się podzielić wrażeniami? Z góry dzięki
kredkapl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-20, 23:24   #74
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Testery z Allegro

Cytat:
Napisane przez kredkapl Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie. Chciałabym zakupić tester EDT Bruno Banani-ego "Magic Woman" na allegro i zastanawiam się czy któraś z was nie mogłaby mi polecić jakiegoś w miarę sprawdzonego sprzedawcy co do którego jest pewna że nie sprzedaje podróbek? Czy któraś z was kupowała ten produkt [albo też inny tester] na allegro i mogłaby się podzielić wrażeniami? Z góry dzięki
Mam pytanie: dlaczego nie przeczytałaś nawet tytułów wątków redakcyjnych?

LISTA WIARYGODNYCH SPRZEDAWCÓW Z ALLEGRO
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:36.