Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-02, 12:57   #2101
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Klaudia dużo zdrówka dla małego. Szok, że nikt z lekarzy nie sprawdził uszu.. ale teraz już byle do przodu
Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
DziewcZyny a Wy te żabki przecieracie raz dziennie ? Czy po każdym jedzeniu ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja tylko wieczorem myję pastą
Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Ale masakra z tymi lidlomiksami wszystko poszło, online tez już niedostępne. Widzę ze Janusze biznesu kupują i sprzedają 300 zł drożej na olx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Masakra z tym sprzedawaniem na olx ja już nauczona doswiadczeniem zamówiłam od razu jak wskoczyło w sklepie internetowym. Bo ostatnio jak się po jednym czy dwóch dniach dowiedziałam o akcji to już też było wszystko wykupione. Dziwne że skoro jest zapotrzebowanie to tak mało tego dają
Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
My zaczeliśmyy rozszerzać dietę od zakupienia bboxa�� a tak na poważnie to dopiero w weekend mu coś damy bo mój mąż koniecznie chce to nagrać�� maly zagląda nam do talerzy jak jemy i otwiera buzie więc zainteresowanie jest��

Dziewczyny jakie polecacie nosidło? Fizjo nam powoli daje zielone światło na jakieś ergonomiczne i nie za długo ale nic konkretnego nam nie poleciła

Klaudua- dużo zdrówka dla synka!
Ja wczoraj dawałam bboxa, ale zupełnie nie załapała że coś trzeba ciągnąć myślala że to nowy gryzak i gryzła słomke. Chyba spróbuje wlać tam koktajl i pociągne żeby był wysoko w słomce
Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A co było po brokule? U nas na razie wszystko ok jest. Gęstsze kupy robi ale skoro robi codziennie i nie płacze przy tym to ok, będę na szczepieniu w sierpniu to zapytam o to.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

O właśnie miałam pytać o te kaszki bo bym coś kupiła i zaczęła dawać. Jakie i w czym dajecie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Apropo kup to u nas właśnie jak je w ciągu dnia warzywa z mięsem i jakieś owoce to kupy są dosyć mocno zbite. Ale też nie placze ani nic i są regularne, więc myśle że jest ok
Mi dzisiaj przyszło zamówienie z kaszami Holle, więc dam pierwszy raz. Na pierwszy ogień pójdzie ryżowa z owocami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:45   #2102
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Coma- no ja właśnie ostatnio byłam w szoku bo mała przez dwa dni zrobiła właśnie taką bobkowata kupkę. Myślałam ze to źle, że jakieś zaparcia ma bo poszlalam z zupkami i jadła prawie to co my. A to może tak ma być. Wczoraj już jej nowości nie dawałam, cały dzień na mleku i kaszce i dzisiaj taka maziowata kupa ale taka ciemnozielona, nie podoba mi się ten kolor.
A nie dawałas czegoś zielonego do jedzenia?

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Ale masakra z tymi lidlomiksami wszystko poszło, online tez już niedostępne. Widzę ze Janusze biznesu kupują i sprzedają 300 zł drożej na olx


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
No po nie to trzeba w kolejce stać. Ja pamiętam że nie chciałam na otwarcie biec. Poszłam o 8 rano i wzięłam ostatniego. Normalnie jakbym w totka wygrała

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
My zaczeliśmyy rozszerzać dietę od zakupienia bboxa�� a tak na poważnie to dopiero w weekend mu coś damy bo mój mąż koniecznie chce to nagrać�� maly zagląda nam do talerzy jak jemy i otwiera buzie więc zainteresowanie jest��

Dziewczyny jakie polecacie nosidło? Fizjo nam powoli daje zielone światło na jakieś ergonomiczne i nie za długo ale nic konkretnego nam nie poleciła

Klaudua- dużo zdrówka dla synka!
Tula Dream, leny up albo luna Dream regulowane. Ja mam to ostatnie.

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
A co było po brokule? U nas na razie wszystko ok jest. Gęstsze kupy robi ale skoro robi codziennie i nie płacze przy tym to ok, będę na szczepieniu w sierpniu to zapytam o to.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

O właśnie miałam pytać o te kaszki bo bym coś kupiła i zaczęła dawać. Jakie i w czym dajecie?

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ha kupiłam 7 zbóż bo nie wiedziałam czy będzie jadł więc bez sensu zamawiać a skład ma niezły i mały bardzo lubi. Wczoraj dałam z awokado i zjadł cała porcje. Ja daje na gęsto w miseczce i rozrabiam z wodą. Jak na słodko to daje odrobinę mleka albo jogurtu na ostudzenie

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
U mnie bylo kilka po calym ciele rozsiane, ale dzień wcześniej jadłam chilli con carne domowe i nie jestem pewna czy to od tego czy brokuł dlatego powtórzę brokuł za jakiś czas. Bo moja dieta nie jest zróżnicowana przez wyłączenie mleka i tylko czasem zjem cos innego a tak to banany parówki i szynka bo gotować jak jestem sama nie mam zbytnio czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie. Wysyłka może być z wielu innych powodów i rozwala mnie jak lekarz od razu mówi po czym. Warto robić próby.

Ja jestem szczęśliwa bo Grześ dzisiaj zupie z dyni wcinal. A cieszę się bi starszy nie je do tej pory i nie mam z kim jeść. A to fajne jedzenie np. Na wyjazdach itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 13:57   #2103
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Kurde nawet nie zdążyłam pomyśleć czy go kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wlasnie wróciłam z lidla i u mnie w sklepie ze 20 ich na palecie stało

A jeśli chodzi o pokarmy stałe to mój myśli chyba ze kawałki jedzenia to gryzaki wiec coś tam gryzie. Brzoskwinia mu dziś bardzo zasmakowała. I oczywiście wszystko zmiażdżone i rozrzucone.
Kupiłam w końcu talerzyk z ezpz, z jednej strony spoko bo mały tak nie zrzuca wszystkiego z krzesełka no i łatwiej ułożyć kawałki tak żeby je łapał, a z drugiej strony to wczoraj był bardZiej zainteresowany talerzykiem niż jedzeniem i łapał te przegródki i próbował ciągnąć, dziś już za to lepiej, aż tak się talerzykiem nie interesował.
Kubek doidy już cały porysowany tak go gryzie a pic sody dalej nie pije

Denneris a jaka pasta myjesz ?

Paula a jak podajesz zupę? Łyżeczka czy w kubku doidy ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez endzi122
Czas edycji: 2019-08-02 o 13:59
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:18   #2104
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Annlady- ja mam kaszki z bobovity porcja zbóż. Po ryżowej miałam wrażenie ze faktycznie są problemy z brzuszkiem i kupka. Chociaż dziwne bo to lekka kaszka. Po kaszce mannej wszystko super, nic się nie dzieje.



Paula- no jadła brokuła z kalafiorem ale ostatnio cokolwiek zje to te kupki już wyglądają podobnie, właśnie takie ciemne.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:42   #2105
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
U mnie bylo kilka po calym ciele rozsiane, ale dzień wcześniej jadłam chilli con carne domowe i nie jestem pewna czy to od tego czy brokuł dlatego powtórzę brokuł za jakiś czas. Bo moja dieta nie jest zróżnicowana przez wyłączenie mleka i tylko czasem zjem cos innego a tak to banany parówki i szynka bo gotować jak jestem sama nie mam zbytnio czasu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam podobnie z gotowaniem
Ale parówki jem rzadko, bo to syf.
Polecam pierogi z serem z biedry, takie z tacki, a nie mrożone

Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
Ja kaszke dawałam łyżeczka. U nas póki co nie ma żadnych wysypek tylko te problemy z kupa po brokułach trochę go meczyly gazy, więc póki co trochę przerwę robimy.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Aha czyli taka gęstsza robisz

Cytat:
Napisane przez denneris Pokaż wiadomość
Klaudia dużo zdrówka dla małego. Szok, że nikt z lekarzy nie sprawdził uszu.. ale teraz już byle do przodu Ja tylko wieczorem myję pastąMasakra z tym sprzedawaniem na olx ja już nauczona doswiadczeniem zamówiłam od razu jak wskoczyło w sklepie internetowym. Bo ostatnio jak się po jednym czy dwóch dniach dowiedziałam o akcji to już też było wszystko wykupione. Dziwne że skoro jest zapotrzebowanie to tak mało tego dają Ja wczoraj dawałam bboxa, ale zupełnie nie załapała że coś trzeba ciągnąć myślala że to nowy gryzak i gryzła słomke. Chyba spróbuje wlać tam koktajl i pociągne żeby był wysoko w słomce Apropo kup to u nas właśnie jak je w ciągu dnia warzywa z mięsem i jakieś owoce to kupy są dosyć mocno zbite. Ale też nie placze ani nic i są regularne, więc myśle że jest ok
Mi dzisiaj przyszło zamówienie z kaszami Holle, więc dam pierwszy raz. Na pierwszy ogień pójdzie ryżowa z owocami

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u mnie tak samo z kupami. I załatwia się codziennie, a wcześniej to było nawet co 6 dni w skrajnych przypadkach. A tak normalnie to co 3-4.

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
A nie dawałas czegoś zielonego do jedzenia?



No po nie to trzeba w kolejce stać. Ja pamiętam że nie chciałam na otwarcie biec. Poszłam o 8 rano i wzięłam ostatniego. Normalnie jakbym w totka wygrała



Tula Dream, leny up albo luna Dream regulowane. Ja mam to ostatnie.



Ha kupiłam 7 zbóż bo nie wiedziałam czy będzie jadł więc bez sensu zamawiać a skład ma niezły i mały bardzo lubi. Wczoraj dałam z awokado i zjadł cała porcje. Ja daje na gęsto w miseczce i rozrabiam z wodą. Jak na słodko to daje odrobinę mleka albo jogurtu na ostudzenie



No właśnie. Wysyłka może być z wielu innych powodów i rozwala mnie jak lekarz od razu mówi po czym. Warto robić próby.

Ja jestem szczęśliwa bo Grześ dzisiaj zupie z dyni wcinal. A cieszę się bi starszy nie je do tej pory i nie mam z kim jeść. A to fajne jedzenie np. Na wyjazdach itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To taka kupię na początek.
Ale kusi mnie któraś z holle czy jak to tam bo widziałam, że zawiera żelazo, a ja muszę takie produkty podawać

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Annlady- ja mam kaszki z bobovity porcja zbóż. Po ryżowej miałam wrażenie ze faktycznie są problemy z brzuszkiem i kupka. Chociaż dziwne bo to lekka kaszka. Po kaszce mannej wszystko super, nic się nie dzieje.



Paula- no jadła brokuła z kalafiorem ale ostatnio cokolwiek zje to te kupki już wyglądają podobnie, właśnie takie ciemne.
Ok. W takim razie zacznę od takiej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez AnnLady
Czas edycji: 2019-08-02 o 14:43
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 14:56   #2106
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Mam podobnie z gotowaniem
Ale parówki jem rzadko, bo to syf.
Polecam pierogi z serem z biedry, takie z tacki, a nie mrożone



Aha czyli taka gęstsza robisz



To u mnie tak samo z kupami. I załatwia się codziennie, a wcześniej to było nawet co 6 dni w skrajnych przypadkach. A tak normalnie to co 3-4.



To taka kupię na początek.
Ale kusi mnie któraś z holle czy jak to tam bo widziałam, że zawiera żelazo, a ja muszę takie produkty podawać



Ok. W takim razie zacznę od takiej

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Niestety sera nie mogę, dieta bezmleczna ciężka niestety a jak patrzyłam na składy to większość rzeczy ma dodatek mleka czy serwatki i nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 15:07   #2107
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Endzi dzisiaj dałam łyżeczka bo kubek był w zmywarce następnym razem spróbuję w kubku. Właśnie zrobiłam rosół na ibdyku z warzywami od rolnika i myślę jaka zupę z tego zrobić. A czesc sobie jako bazę zamroze bo sporo wyszło.

Dziewczyny tak nieśmiało zapytam. Nie chcialybyscie grupy tajnej na fb założyć? Ja tu zdjęć nie wrzucam bo każdy może oglądać a i z fb jakoś wygodniej się korzysta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 15:16   #2108
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez faa Pokaż wiadomość
Niestety sera nie mogę, dieta bezmleczna ciężka niestety a jak patrzyłam na składy to większość rzeczy ma dodatek mleka czy serwatki i nie mogę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko, a u mnie mleko i wyroby z niego to nr 1
Współczuję

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Dziewczyny, które dokładnie kaszki 7 zbóż macie? Bo czytam te składy i tak średnio

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 15:35   #2109
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Annlady - siedem zbóż z bobovity jest od 8 miesiąca wiec jeszcze nie próbuje tego. Z nestle tez jest kaszka siedem zbóż ale właśnie nestle maja takie średnie te składy. Ja mam z bobovity PORCJA ZBÓŻ kaszka manna i po tej nie ma problemów.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 16:29   #2110
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Annlady - siedem zbóż z bobovity jest od 8 miesiąca wiec jeszcze nie próbuje tego. Z nestle tez jest kaszka siedem zbóż ale właśnie nestle maja takie średnie te składy. Ja mam z bobovity PORCJA ZBÓŻ kaszka manna i po tej nie ma problemów.
Nawet nie zauważyłam że to są dwie różne nazwy

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 16:35   #2111
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Daliśmy małemu wodę w bidonoe z rurka z canpola, super opcja jako gryzak nie wiem kiedy zatrybi ze można z tego pic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 17:01   #2112
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Daliśmy małemu wodę w bidonoe z rurka z canpola, super opcja jako gryzak nie wiem kiedy zatrybi ze można z tego pic


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 17:24   #2113
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
O matko, a u mnie mleko i wyroby z niego to nr 1
Współczuję

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Dziewczyny, które dokładnie kaszki 7 zbóż macie? Bo czytam te składy i tak średnio

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
U mnie też duzo było nabiału a teraz nie mogę ale cóż jakoś przeżyję ten rok jeszcze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 18:20   #2114
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
U mnie w formie stałej zero zainteresowania jedzeniem. Zgniata w ręku ale zupełnie nie ma odruchu żeby wsadzić to do buzi a jak ją pokieruję i dam oblizać czy coś to i tak sama tego nie powtórzy i zaraz wyrzuci to co ma w ręku...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O to to to! Dobrze, ze pies zjada to co ona zrzuca, mniej sprzątania wtedy Haha;D

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Annlady - siedem zbóż z bobovity jest od 8 miesiąca wiec jeszcze nie próbuje tego. Z nestle tez jest kaszka siedem zbóż ale właśnie nestle maja takie średnie te składy. Ja mam z bobovity PORCJA ZBÓŻ kaszka manna i po tej nie ma problemów.

Dokładnie ta sama mam co malajaa.

Co do fb można spróbować. Zależy ile osób sie na to pisze.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Edytowane przez comablack89
Czas edycji: 2019-08-02 o 18:21
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 18:52   #2115
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Coma- u mnie też pies zjada resztki i słoiczki których mała nie chce wciąga wszystko jak odkurzacz :p



Ja tez jestem chętna na fb

---------- Dopisano o 19:52 ---------- Poprzedni post napisano o 19:43 ----------

Kiedyś był pomysł z fb ale nie wszystkie chciały się ujawniać i tak pomysł padł. Ale teraz już jest nas zdecydowanie mniej wiec może by się udało. Mi tez wygodniej korzystać z fb, no i chętnie bym Was poznała jak już tyle czasu tu jesteśmy
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 19:17   #2116
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
O matko, a u mnie mleko i wyroby z niego to nr 1
Współczuję

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Dziewczyny, które dokładnie kaszki 7 zbóż macie? Bo czytam te składy i tak średnio

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
Ja się pomyliłam i oo jest 5 zbóż 5 zbóż bio z Hipp.

Fb zaproponowałam właśnie ze względu na to że już tyle czasu siedzimy. A do znajomych się dodawać nie trzeba przecież to i tak niewiele więcej się o sobie dowiemy jak ktoś ma obawy. No ale zobaczymy jak reszta się zaopatruje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 19:23   #2117
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dla mnie FB może być

Zaczęłam czytać skład mleka Bebilon bo chciałam zrobić kaszkę z tych próbek co dostałam

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 19:25   #2118
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ja też jestem za grupą na fb. Mi się wygodniej korzysta z fb niż z wizazu.
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 19:31   #2119
south_diamante
Raczkowanie
 
Avatar south_diamante
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 141
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Hej, dawno mnie tu nie było,ale ostatnio zerkam co tu u Was. Ja też chętna na fb jakby co, bo to wygodniejsze dla mnie będzie. Ile razy chciałam coś napisać, napocilam się przy tym nieźle a wszystko mi zniknęło bo przez przypadek skasowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
south_diamante jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-02, 19:55   #2120
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
Endzi dzisiaj dałam łyżeczka bo kubek był w zmywarce następnym razem spróbuję w kubku. Właśnie zrobiłam rosół na ibdyku z warzywami od rolnika i myślę jaka zupę z tego zrobić. A czesc sobie jako bazę zamroze bo sporo wyszło.

Dziewczyny tak nieśmiało zapytam. Nie chcialybyscie grupy tajnej na fb założyć? Ja tu zdjęć nie wrzucam bo każdy może oglądać a i z fb jakoś wygodniej się korzysta.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mi na fejsie tez pasuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 20:05   #2121
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Paula- jak możesz to załóż grupę w takim razie ja nie wiem jak to się robi chyba ze inna chętna jest
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 20:35   #2122
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dla mnie fb tez spoko. Łatwiej wyszukać jakieś tematy, bo tutaj jak mam coś znaleźć to wole drugi raz zapytać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-02, 22:38   #2123
denneris
Zadomowienie
 
Avatar denneris
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 813
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Był już kiedys ten temat i wlasnie to nie przeszło, bo nie wszystkie chciały- w tym ja ale w sumie już tak długo tutaj piszemy i została nas mała grupa, więc chyba też się mogę ujawnić
Chociaż jestem związana z tą formą pisania i nie wiem jak to wygląda na fb
Dzisiaj wjechała u nas kaszka holle z bananem i gruszką (owoce sama dodałam) i dla mnie pycha haha. A mała też z chęcią zjadła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
denneris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 06:02   #2124
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Czesc dziewczyny, u nas od razu po podaniu antybiotyku poprawa mega, inne dziecko. Zadowolone, usmiechniete. Matko ile czasu musial cierpieć przez kretynow, jak wroce do domu to pojde im wygarnac bo mysla, ze sa panami swiata a zapalenia ucha nie rozpoznaja. Nie wiem jeszcze ile będziemy, zrobili dodatkowo usg brzucha i wszystko ok. Czekam na obchod.

A ja tez chetna na fb, co do rozszerzania diety maly dostał wczoraj sloiczek od szpitala a ja nic, mam żyć z powietrza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 06:04   #2125
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dobra założyłam grupę. Styczniowe mamuśki. Nie widziałam że są już takie (tzn nie sprawdziłam) więc tylko w opisie jest wizaż 2019. Teraz grupa zamknięta więc można wyszukać. Ma taką grafikę. A jak już wszystkie będą to zmienię na tajna i nawet wyszukać nie będzie można.


Do takiego gadania jak tutaj będą posty dnia i tam sobie po prostu w komentarzach gadamy. A można robić też posty tematyczne, np. Z przepisami albo z fotkami dzieci

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 06:08   #2126
al_dente
Zadomowienie
 
Avatar al_dente
 
Zarejestrowany: 2018-03
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 1 669
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Chyba się dodałam do tej grupy, mam nadzieję, że dobrze znalazłam. Fakt, że usunęłam apke Facebooka z telefonu, więc mi to w sumie wygodniej na wizażu czytać.

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
al_dente jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 06:42   #2127
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Klaudia- no niestety tak jest. Ja jak leżałam z mała to ani ja, ani ona nic nie dostawałyśmy. I jeszcze wtedy musiałam płacić za pobyt, ze w ogóle tak jestem. Zrobiłam awanturę ze mam płacić za to ze swoim dzieckiem się opiekuje i odejmuje im pracy, a obi jeszcze płacić każą. Łóżka były z WOŚP wiec nawet nie mieli prawa pobierać opłat za to.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 06:48   #2128
aniaamelia
Zadomowienie
 
Avatar aniaamelia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 223
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Paula ja się dodałam do tej grupy
aniaamelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 06:52   #2129
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Klaudia- no niestety tak jest. Ja jak leżałam z mała to ani ja, ani ona nic nie dostawałyśmy. I jeszcze wtedy musiałam płacić za pobyt, ze w ogóle tak jestem. Zrobiłam awanturę ze mam płacić za to ze swoim dzieckiem się opiekuje i odejmuje im pracy, a obi jeszcze płacić każą. Łóżka były z WOŚP wiec nawet nie mieli prawa pobierać opłat za to.
Tez mamy lozka wosp ale ja nie place, za to musialam podpisac milion kwitow ze faktycznie tu jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-03, 07:13   #2130
rolnikowa88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 290
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Nie mogę znaleźć tej grupy ;/
rolnikowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.